سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه نوآور


مدرسه نوآور


درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی نوآور

مدرسه نوآور یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده خیابان شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک ۱۴۰۰ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 7804000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم دکتر فرهادی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.noavarschool.ir/portal/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,464 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5668)

مدرسه نوآور، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک ۱۴۰۰

مجتمع آموزشی نوآور در فضایی به وسعت چهار هزار متر مربع چیدمانی از کلاس‎‌ها، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و فضاهای رفاهی را طراحی کرده است که افراد متخصص در آموزش و یادگیری و مهارت‌های زندگی در کنار نوآموزان و دانش‌آموزان اهداف طراحی شده مبتنی بر مطالعات علمی نوین جهان در حیطه آموزش را محقق می‌سازند.
دپارتمان‌های تخصصی شامل نیروی انسانی آموزش دیده و متبحر در زمینه‌های مختلف علمی فرهنگی است. نقشه راه موفقیت دختران نوآور در جلسات هم‌اندیشی و دوره‌های بازآموزی دپارتمان‌های تخصصی با نظارت مدیران آموزشی طراحی و اجرا می‌شود.
فضاهای آموزشی مجهز، وسیع و استاندارد این امکان را فراهم می‌سازد که دختران مستعد و توانمند ایرانی بهترین جلوه از خود را کشف نمایند.
نوآور خانه اول دخترانی است که عزمی جدی برای بلوغی اندیشمندانه در ابعاد مختلف وجودی خود دارند. نوآور مسیری است که کودکی آنان را امنیت می‌بخشد و بزرگسالی آنان را با خرد می‌آمیزد. طراوت روحشان را حفظ می‌کند و معنویت را در لحظه‌هایشان جاری می‌سازد. این گونه دختران نوآور شهروندانی خواهند بود که منتظر نمی‌مانند تا سرنوشت آنان را به هر سو بکشاند بلکه خود را شهروندانی تاثیر گذار می‌دانند .
پیش‌دبستان و دبستان:
تجربه همکاری: محیطی پویا برای یادگیری با هم و به اشتراک گذاری تجربیات زندگی به شکل گروه‌های جستجوگر و کشف دنیای کودکی
تجربه کسب دستاورد: پایداری در بهترین تلاش برای رسیدن به اهداف فردی در محیطی امن
احترام به خود و دیگران به معنای مسئولیت‌پذیری و تعامل با دیگران به شیوه‌ای سازگار، صمیمی، راست گویانه و قابل اعتماد
همدلی به معنای تلاش برای درک احساس و افکار دیگران و حمایت و مراقبت از آنان.
کودکان دبستان لحظه‌ها را زندگی می‌کنند و این لحظات وسعتی هم سنگ اندیشه و احساسات آنان دارد که باید اصیل و محترم شمرده شود .
در دوره دبستان، مادران و پدران از آموزش‌های تخصصی با هدف آشنایی با الگوی سالم پرورش کودکان بهره‌مند می‌شوند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه هاتف
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سروش
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان نور

برگزاری جشنواره کمان در مؤسسه آموزشی نوآور

برگزاری جشنواره کمان در مؤسسه آموزشی نوآور

نوآور جشنواره کمان در مقطع دبستان را در روزهای 29 و 30 اردیبهشت برگزار کرد.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شهدا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نيايش
» مدرسه مهر
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه شکوفه های عفافلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
اولیا
(1399/08/04)
من دخترم کلاس دوم هست و از پیش دبستانی در مدرسه نوآور درس میخونه. اگر بخواهم از موارد مثبتی که من در مدرسه دیدم بگویم مدرسه تیم آنلاین قوی دارد و بخش زبان رو خیلی خوبی بستند از بخش مشاوره هم خیلی راضی هستم این که روانشناس هر ماه یکبار بچه ها رو به صورت مرتب و فردی می بیند در زمان آنلاین هم امکان رفع اشکال فردی دارن و تکلیف های بچه ها را کنترل می کنند و به اولیا هم بازخورد می دن . ولی خوب مدرسه فوق برنامه زیادی داره در حضور غیاب هم به نظر من خیلی سخت گیر هستند و به نظر من تعداد زنگهای کلاس های آنلاین خیلی زیاد هست.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1399/07/20)
من از کلاس دوم دخترم را در مدرسه نوآور ثبت نام کردم و امسال سال سومی هست که در مدرسه هستم به طور کلی راضی هستم ولی سخت گیری های درس ریاضی و توجه به ریاضی و فارسی مدرسه بیشتر از مدارس دیگر است مثلا ریاضی کانگورو جدا دارن و همه ی بچه ها آزمون کانگورو و جهانی رو دارن به خاطر سخت گیری ها امسال یکم مردد شده بودم و میخواستم مدرسه راحت تری ببرم ولی با صحبت با مشاور مدرسه و این که چطور علاقه به ریاضی در دخترم ایجاد کنم سعی کردم این مشکل رو حل کنم و الان راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/03/26)
دختر من در مهدکودکی که هست خیلی خلوته اول که رفتیم خوب شاید به خاطر محیط باز و سالن بزرگ کمی براش عجیب بود و از من جدا نمی شد اما برخورد مربی ها خوب بود. برای من آموزش مهمه اما شاد بودن دخترم الویت داره مهم اینه که حالش خوب باشه بعد از جلسه آروشا میخواست اونجا بمونه و خیلی خوشحال شدم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.