سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش مجازی دبستان از طریق سامانه‌ی کارسنج و پلتفرم‌های بیگ بلو باتن و اسکای روم به صورت آنلاین و از طریق اتاق معکوس به صورت آفلاین انجام می‌شود.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی کوشش

مدرسه کوشش یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده ولیعصر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر ازچهارراه نیایش، ابتدای ارمغان غربی، پلاک 62 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22658539 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سایه فرحبد و موسس آن مؤسسه فرهنگی،آموزشی کوشش پاینده (مدیرعامل:مرتضی احمدی،رییس هیئت مدیره: مریم تاجیک) است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22658539 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22658539 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.koosheshpayandeh.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,823 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 22 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 22 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2784)

مدرسه کوشش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر ازچهارراه نیایش، ابتدای ارمغان غربی، پلاک 62

دبستان کوشش یکی از واحدهای مجتمع آموزشی_فرهنگی کوشش پاینده است که در سال 1374 تأسیس گردید. این واحد آموزشی به فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و هنری در مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی می‌پردازد. به دلیل عملکرد خوب مدرسه در امور آموزشی، انضباطی، فرهنگی و... هر سال متقاضیان زیادی خواستار ثبت‌نام در دبستان می‌باشند اما دبستان فقط در پایه اول و پیش‌دبستان و به صورت محدود در میان‌پایه ثبت‌نام دارد. دبستان کوشش امکانات مختلفی از جمله کلاس‌های فوق‌برنامه (لگو، فلسفه، شطرنج، کامپیوتر و...)، کلاس‎های زبان‎های خارجی، برگزاری جشن‌ها و اردوها، تأمین تغذیه سالم دانش‌آموزان در سه نوبت صبحانه، میان وعده و ناهار و... را شامل می‌شود.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کلام مهر
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه همیشه بهار
» مدرسه مقدم سامان
» مدرسه سلام
» مدرسه گلبانگ
» مدرسه گویا
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه ستوده
» مدرسه توحید 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه بشرا
» مدرسه موعود
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام اسلام

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان» مدرسه سلام سبز

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سوده

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه آل طه
» مدرسه نيايش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1398/09/07)
دختر من دو ساله به این مدرسه اومده و واقعا تفاوت را احساس کردم.
برنامه ریزی آموزشی این مدرسه شفافیت در گفتار رفتار کادر مدرسه بسیار عالیه دبیران خوبی دارن درسته که حیاطشون کوچیکه اما مدارس غیرانتفاعی اکثرا این مشکل را دارن تازه اونها برای استفاده بهتر بچه ها از فضای حیاط زنگهای تفریح متفاوت دارن پیش دبستانیهاشون جدا دوره اول و دوم هم هرکدام جدا. به نظر من عالیه پیشنهاد میکنم
فرشته رفیعی
(1398/04/19)
شهریه کلاس پنجم و ششم درسال قبل چقدر بود؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
مریم
(1398/02/30)
دوستان میشه درمورد کلاسهای فوق برنامه کوشش نظراتتون رو بگید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
لیانا
(1397/04/24)
دختر من سه سال اونجا درس خونده و برای سال بعد هم ثبت نامش کردم
از نظر نظم و آموزش خیلی خیلی خوبن معلمین خوبی دارن خلاق و پر انرژی خیلی شفاف هستند علاوه بر اینکه موقع ثبت نام همه چیز را بدون اغراق توضیح می دهند اول سال یک دفترچه می دهند که همه برنامه های مدرسه را توضیح میدهند که خیلی دفترچه کاملیه و فکر نمیکنم هیچ کجا چنین چیزی داشته باشن این نشانگر برنامه ریزی دقیق آموزشیه ما خیلی راضی هستیم و به آشنایان پیشنهاد میکنیم
غریبه اشنا
(1397/04/24)
به نظر من مدرسه کوشش عالی هستش و معلمین اغلب خوب هستن مخصوصا معلم های پنجم و ششم کلا سیستم جدا کردن معلمین خیلی ایده خوب و عالی هستش دختر من عاشق خانم مومی وند و خانم حسینی هستش و بی صبرانه منتظر شروع پایگاه تابستانیه امیدوارم امسال بهتر از سال پیش باشه
صالحی
(1397/02/29)
معلمای کوشش خیلی با سوادن. در کنار با سوادی بسیار خلاق هستند. من همیشه فکر می کردم فارسی اصلا اهمیتی نداره. الان اگه این حرفو بزنم تو خانوادم متهم میشم از بس که خانم حسینی دبیر ادبیات کوشش حرفه ای با بچه ها کار کرده. خدا خیرش بده.
همین یه معلم اینقدر ارزش داره که کوشش رو هیچ وقت رها نکنم. بچه ها در کنار یادگرفتن درس هر روز به خاطر نوع تدریس ایشون شگفت زده میشن. البته این فقط درمورد دبیر ادبیات نیست. معلم ریاضی کوشش هم خیلی حرفه ای درس میده. اگرچه سخت گیری هایی داره ولی شیوه تدریسش جوریه که ریاضی رو واسه بچه ها آسون کرده.
علوم و قرآن و هنر و بقیه درس ها هم که سر جاش عالین.
خدا رو شکر می کنم به خاطر آشنایی با این مدرسه. خدا کنه دبیرستانش هم همینجوری باشه
بازدیدکننده سایت
(1396/11/26)
من یک سوال دارم و اینکه معلم ریاضی پایه هفتم و هشتم کی هستش؟
بازدیدکننده سایت
(1396/11/12)
این مدرسه عالی است ولی ناراحتم که کسی راثبت نام نمی کند
ولی دانش آموز
(1396/07/21)
همه خوبی های این مدرسه یه طرف، معلماش یه طرف. چند روز پیش شنیدم توی این سایت از معلم علوم کوشش بد میگن. تعجب کردم. مدرسه تو انتخاب معلماش خیلی حساسه. من هم خیلی راضی هستم. معلما فوق العاده با سواد و مهربون هستن. دختر من تو حالت عادی همیشه استرس داره ولی به طرز عحیبی توی مدرسه ارامش داره.
حق طلب
(1396/07/20)
مدرسه کوشش دبیرهایی داره که هیج حا نمیشه اونا رو پیدا کرد. همشون با تحصیلات بالا و حرفه ای هستن. دختر من الان پایه ششمه. برای رفتن به مدرسه لحظه شماری میکنه.هر کدوم از کلاس ها براش جذابیت خاصی داره. معلم علوم خانم مومیوند که فوق العادس. امکان نداره دانش آموزی بره سر کلاسش و مطلب رو یاد نگیره. خانم حسینی معلم ادبیات که دیگه معرکه س. بچه ها عاشقشن. و همینطور معلمای دیگه.. در هر صورت من که خیلی راضیم و کاش قدر این معلم ها رو بدونیم. معلم بی سواد توی مدارس پره. ولی کوشش معلماشو حساب شده انتخاب میکنه. اون خانونی که راجع به خانم مومیوند نظر داده بودن یا با مدرسه و ایشون اصلا آشنا نیستن یا غرضی در میونه که امیدوارم مورد اول باشه.
مریم
(1396/06/05)
من از مدیریت، کارکنان و نحوه اموزش این مدرسه خیلی راضیم. البته شهریه اش نسبتا بالاست ولی اصلا این طور نیست که برای پول کسی رو ثبت نام کنند. دختر اول من اونجا درس می خوند و با اینکه جز شاگردان ممتاز مدرسه بود ، حاضر نشدن دختر دومم را که نمره حدنصاب را نیاورده بود، در مدرسه ثبت نام کنند. از لحاظ فرهنگی هم مراقب نوع لباس پوشیدن و... بجه ها هستن.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
خیلی از نظم و آموزش و پرورش مدرسه راضی هستیم. دخترم مدرسه رو دوست داره که خیلی مهمه. رفتار مدیریت، معاونین و کادر مدرسه با بچه ها عالیه. با نظر دوستمون در مورد فضای کوچک موافقم؛ ولی از طرفی این مسئله باعث شده که مدرسه کم جمعیت باشه و همین موضوع مزایای زیادی برای بچه ها داره.
مادر دریا
(1396/05/07)
به نظرم مدرسه خیلی عالی و منظمی هست.
رابطه کادر مدرسه با هم بسیار خوب و دوستانه است.
انصافا معلمین هم با وسواس انتخاب شدند
با نظردوستمون راجع به معلم علوم بچه ها موافق هستم الان که تابستونه دخترم و دوستاش بی تابانه منتظر کلاس علوم هستند
تنها بدّی مدرسه فضای کوچیک مدرسه و کلاسهاست.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/05)
باید مدرسه هارو با هم مقایسه کرد. دختر منم کوشش میره. بدون طرفداری بی مورد باید بگم به نظرم از خیلی جهات بهتر از اغلب مدارسه. اگر نسبی در نظر بگیریم امتیازات زیادی داره.
دارابی
(1396/03/16)
به نظر من مدرسه فوق العاده ای است مخصوصا معلمین پایه پنجم و ششم عالی هستند
خانم مومیوند دبیر علوم فوق العاده با سواد و توانمند هستند وهمه بچه ها عاشقون شدند
دختر من امسال سال سومی هست که اینجا درس میخونه و متاسفانه سال اخر چون ششم هستن
بازدید کننده سایت
(1396/01/26)
من برای انتخاب مدرسه دخترم، خیلی تحقیق کردم. امکانات این مدرسه بهتر از بقیه مدارس منطقه 3 بود؛ البته به خاطر همین، شهریه گرونتره. بعضی از مدارس غیردولتی این منطقه، شهریه قدری کمتر بود ولی امکانات، صفر بود یا خیلی سطحی و ظاهری آموزشهایی ارائه میشد. تفاوت دیگه ای که اینجا با بقیه مدرسه ها دیدم، شاد بودن بچه هاست. در خیلی از مدارسی که بازدید کردم، بچه ها غمگین بودن. در مورد فرق گذاشتن بین بچه ها، نه فقط اینجا بلکه کلا از قدیم توی مدارس ما این مورد هست متاسفانه.حتی توی مهدکودک هم دیده میشه. امیدوارم همه بچه های ایران زمین، همیشه موفق و شاد باشن.
(1396/01/15)
به نظرم این مدرسه بین دانش آموزان تفاوت قائل می شود. هزینه بیشتری نسبت به دیگر مدارس غیر انتفاعی دریافت می کنند. به بچه ها استرس بی مورد وارد می آورند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
دبستان کوشش واقعا مدرسه خیلی خوبیه و بچه های فوق العاده ای داره. حتی از مقاطع بالاترش خیلی بهتره. مسئولین مدرسه، حساسیت زیادی در انتخاب بچه ها دارن و همین موضوع، باعث نارضایتی کسانی شده که متاسفانه موفق به ثبت نام نشدن.
رها
(1395/10/19)
تیزلند پاسخ اخرین نفر را بده و شماره هم نده مگر این سایت برای پیگیری شما نیست؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : متوجه نشدم لطفا سوال رو هم قید کنید.
بازدید کننده سایت
(1395/07/06)
قطعا نظر دوم توسط کسی نوشته شده که به خاطر حساسیت مسولین مدرسه موفق به ثبت نام دراین مدرسه نشده چون درطول تحصیل هم عذر بعضی از دانش اموزان رومیخوان
(1395/06/09)
سه سال است که دخترم به این مدرسه میره و از هر نظر راضی هستیم اتفاقا بر خلاف بسیاری از دبستانهای غیر انتفاعی دیگه به مدرسه به عنوان منبع درامدشون نگاه نمیکنن و تمام امکانات را در سطح عالی برای بچه ها فراهم می کنند و رفتار مسئولین هم بسیار خوبه حتما اگه سری به اونجا بزنید متوجه برخورد متفاوت و خیلی خوب مسئولین مدرسه خواهید شد.
(1394/10/04)
بسیار محیط خوبیه هم از نظر اموزشی هم از نظر نطم و انضباط هم از نظر تنوع برنامه ها بسیار عالی دستشون درد نکنه ما که خیلی راضی هستیم