سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه کوشش


مدرسه کوشش


درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی کوشش

مدرسه کوشش یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده نیایش) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه نیایش، ابتدای ارمغان غربی، پلاک 62 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22658539 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس کوشش است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم وحدانی و موسس آن خانم مریم تاجیک است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22658539 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22658539 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.koosheshpayandeh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 23,964 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 39 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 39 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2784)

مدرسه کوشش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه نیایش، ابتدای ارمغان غربی، پلاک 62

کلاس‌ها به صورت آنلاین منظم و‌ بدون تعطیلی در فضای بیگ‌بلو باتن و‌ با سرور پشتیبان اسکای‌روم از طریق سامانه کارسنج برگزار می‌گردد.
همچنین بخش ویژه‌ای به نام اتاق یادگیری معکوس به عنوان آموزش آفلاین در سایت مدرسه بارگذاری می‌شود.
مشاره روانشناسی و آموزشی به صورت دقیق در ایام کرونا نیز پر قدرت انجام می‌شود.
همچنین برنامه صبحگاه، اردوهای مجازی، مسابقات مناسبتی و‌ علمی کارگاه‌های آنلاین مشاوره‌ای برای آموزش خانواده به صورت منظم و‌ منسجم برگزار می‌گردد.
کلاس‌های فوق برنامه (دروس پیشرفته، شطرنج، فلسفه برای کودکان، یوگا، کامپیوتر، کارآفرینی و کلاس‌های هنری) طبق روال گذشته برگزار می‌گردد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم نو
» مدرسه سینا
» مدرسه دانش
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سروش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه محسن

فعالیت های فرهنگی - پرورشی دبستان کوشش

فعالیت های فرهنگی - پرورشی دبستان کوشش

دبستان کوشش در نظر دارد تا نگاهی جدید به مقوله فرهنگ در قالب معاونت فرهنگی داشته باشد. در این برنامه رشد وشکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان، تقویت تفکر، تعاون و مشارکت دانش‌آموزان، همکاران و اولیا در جهت سیاست کلان مجتمع مدنظر قرا گرفته است.

آموزش در پیش دبستان و دبستان کوشش

آموزش در پیش دبستان و دبستان کوشش

واحد برنامه‌ریزی مجتمع کوشش برای ارائه آموزش‌های اثربخش و کاربردی اهمیت زیادی قائل بوده و تلاش می‌کند بستری مناسب برای آموزش و پرورش نوآموزان پیش‌دبستانی و دبستانی فراهم آورد.

آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان در دبستان کوشش

آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان در دبستان کوشش

آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان پس از تامین نیازهای اولیه، از اولویت‌های تربیتی است. از این رو, واحد مشاوره دبستان کوشش، مهارت‌های زندگی و آموزش آن را در اولویت برنامه های تربیتی خود قرار داده است.

مشاوره در دبستان دخترانه کوشش

مشاوره در دبستان دخترانه کوشش

با توجه به اهمیتی که مسائل تربیتی و رفتاری و اجتماعی فرزندان برای همه خانواده‌ها دارند از سال تحصیلی 92-91 واحد مشاوره پیش دبستان دبستان کوشش سعی داشته در کنار خانواده‌ها و دانش‌آموزان حضوری اثر بخش داشته باشد.

شرکت دانش آموزان دبستان کوشش در جشنوارۀ ریاضیات کانگورو

شرکت دانش آموزان دبستان کوشش در جشنوارۀ ریاضیات کانگورو

شرکت دانش‌آموزان پایه ششم دبستان کوشش در مسابقات ریاضیات کانگورو

ترویج فرهنگ کتابخوانی در دبستان کوشش

ترویج فرهنگ کتابخوانی در دبستان کوشش

ایجاد انگیزه و تشویق به کتابخوانی در دانش‌آموزان یک امر مهم و کلیدی است. با توجه به اهمیت این موضوع دبستان کوشش با اجرای طرح‌ها و برنامه‌هایی قصد انجام این مهم را دارد.

برگزاری دپارتمان زبان های خارجی در دبستان دخترانه کوشش

برگزاری دپارتمان زبان های خارجی در دبستان دخترانه کوشش

در مجتمع آموزشی کوشش با هدف توانمند‌سازی دانش‌آموزان در زمینه یادگیری زبان، زبان انگلیسی و فرانسه را در برنامه آموزشی گنجانده است.
فعالیت‌های دبستان کوشش


آشنایی با دبستان کوشش(فعالیت‌های آموزشی)


مجموعه فعالیت‌های دبستان کوشش


آشنایی با مدرسه کوشش(هدف گذاری)


آشنایی با مدرسه کوشش(حال خوش خواندن)


شنایی با مدرسه کوشش(جشن شکوفه‌ها و غنچه‌ها)


آشنایی با مدرسه کوشش(معرفی مانلی)


آشنایی با مدرسه کوشش(مشاوره گروهی)


آشنایی با مدرسه کوشش(نواختن موسیقی)


آشنایی با مدرسه کوشش(اردوی مجازی)


آغاز پیش‌ثبت‌نام


روز مادر


دبستان کوشش(کلاس‌های زبان فرانسه)


دبستان کوشش(کلاس‌های زبان انگلیسی)
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
تارا
(1402/04/11)
مجتمع کوشش یکی از مدارس خوب با مدیریت با تجربه و دلسوز و برنامه ریزی مناسب برای دانش آموزان میباشد // با توجه به فضای دبستان، کادر و دبیران، جوان و با انرژی هستند. به عنوان ولی دانش آموز هر بار با مدرسه تماس گرفتم // برخورد مسیولین بسیار خوب بوده و با صبر و حوصله پاسخ گو و پیگیر موارد بودند.

پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسنی
(1402/04/08)
سلام دختر من شش سال در این مدرسه بود با مدیریت خانم فرحبد که بسیار مدیر باتجربه بودند و دلسوز همیشه کنار بچه‌ها حضور داشتند اما ایشان دوسال رفتند و تیم با تجربه‌ی که با ایشان حضور داشتند رفتند تمام معلم‌های با تجربه کوشش هم رفتند و الان هر سال یک معلم جدید میاد وسایل بعد اخراج میشه بخاطر اعتراض خانواده‌ها مدرسه معلم ثابت ندارد و از معلم‌های کم تجربه استفاده می‌کنند مدیریت عوض شد هر سال امسالم ناظم جای مدیر گذاشتن که واقعا متاسف هستیم چون ایشان در زمان ناظم بودن رفتار تند داشتن و بچه‌ها دوستش نداشتن ناظری که نمی‌توانست به مشکلات بچه‌ها رسیدگی کند چطور می‌تواند مدیر شود متاسفانه مدیر متوسط اول هم از کوشش رفت بخاطر نارضایتی این کوشش مدرسه سابق نیست و پیشنهاد نمی‌کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صادقی
(1402/04/05)
سلام و عرض ادب // من امسال با دیدن کادر جوان دبستان بسیار خوشحالم چون باعث ارتباط بهتر دخترم و همکلاسیهایش با مدرسه می شود . // امیدوارم امسال هم مثل سال های قبل با برنامه و نظم همیشگی سپری بشه // کادر دبستان کوشش هم جوان هستند هم بسیار با تجربه و مسلط // هم مدیریت هم معاون آموزشی و ... // با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1402/03/29)
با سلام و احترام، بنده برای ثبت‌نام دانش‌آموزم در این مدرسه اقدام کردم، پیش از ثبت‌نام بسیار تحقیق کرده بودم و تقریبا همه اولیا از مدرسه راضی بودند ولی وقتی اقدام کردم متاسفانه با مدیریتی کم‌سن و بی‌تجربه رو به رو شدم که اصلا برخورد مناسبی نداشتند و این باعث شده که بسیاری از اولیای دانش‌آموزان دیگر نیز ناراضی باشند، ایشان با برخوردشان باعث آسیب روحی به برخی از دانش‌آموزان می‌شوند و متاسفانه توجه نمی‌کنند که در مقابل دانش‌آموز چه حرف‌هایی را نباید بزنند، امیدوارم هیئت مدیره مدرسه اقدامات لازم را برای بهبود مدرسه انجام دهند. با تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهرامی
(1402/03/24)
سلام و احترام ، دخترم دو سال هست که دراین مدرسه درس میخواند و من از برنامه ریزی درست آموزشی و نظم مدرسه بسیار راضی هستم و همیشه با افتخار میگم که دخترم دبستان کوشش میره ، از همین جا از جناب آقای احمدی بابت انتخاب های درست و برنامه ریزی دقیق تشکر می کنم چون همیشه کادر دبستان با احترام و محبت رفتار کردند و همیشه به اولیا آرامش دادند بخصوص مدیریت و معاون آموزشی محترم دبستان. برخی از اولیا دانش آموزان گله مند از تغییر کادر مدرسه بودند که باعث نگرانی برای ما ورودی های جدید بود ولیکن در سالی که گذشت تمام برنامه های مدرسه طبق تقویم آموزشی که ابتدای سال به ما دادند انجام شد و معلم دخترم نیز بسیار خوب بودند. کادر مدرسه هم صبور و همدل با ما بودند.


تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/03/20)
با سلام ، بنظر من و اکثر اولیا ، روند آموزش و برنامه ریزی درسی خیلی بهتر شده که این موضوع بخاطر تغییر کادر مدرسه بوده زیرا مدرسه منظم تر و همدل تر شده و معلم ریاضی دانش آموزان بسیار کاربلد هستند ، من این مدرسه را به شدت پیشنهاد میکنم زیرا صمیمیت بین دانش آموز و کادر مدرسه بسیار فضای آرامش بخشی برای همه رقم زده . از همه مهمتر به بچه ها استرس رقابت ناسالم داده نمیشه که این برای ما بسیار ارزشمند است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/03/08)
با سلام. این مدرسه سال‌های قبل وضعیت مطلوبی داشته. ولی در سالی که گذشت بسیار تغییر کرده اصلا خلاقیت دیده نمیشد معلم رفتار خوبی نداشت به گونه ای که روی رفتار بچه‌ها تاثیرگذار شد اردوها بی‌هدف و خسته‌کننده کلا در هیچ رقابت بین دبستانی شرکت نمی‌کنند که بچه‌ها محک بزنند ناظم در زنگ تفریح نظارت نداشت بچه‌ها مرتب باهم درگیر می‌شدند هیچ پرسنلی حتی مدیریت هیچ‌جا پاسخگو نبود باید ایمیل میزدیم به مدیر عامل تا جواب بگیریم بهترین خانواده‌ها بچه‌هاشون رو ثبت‌نام کردند ولی افسوس که هیچ گوش شنوایی برای انتقاد ندارند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نلی
(1401/11/21)
بله این مدرسه یکی از مدارس درجه یک دخترانه بشمار می آمد من دخترم را از کلاس اول در این مدرسه ثبت نام کردم اما طی یکی دوسال گذشته با تغییر کادرمن از این مدرسه راضی نیستم . از همان کادر و معلمین خوب فقط خانم اسماعیلی ماندن من بعنوان کسیکه چندین سال با این مدرسه سروکار داشتم این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
افسانه حبیبی
(1401/11/08)
سلام ، به نظر من این سال تحصیلی یکی از منظم ترین سالهای دبستان بوده و همه کادر دبستان به خصوص مدیریت و معاونت آموزشی بسیار خوب و منظم کارها را پیش می برند و پاسخگوی خانواده ها هستند همه این ها بخاطر برنامه ریزی و انتخاب درست جناب آقای احمدی است. ارزشیابی های دی ماه با وجود آلودگی هوا با برنامه ریزی دقیق انجام شد و کارنامه نوبت اول هم داده شد ، مدرسه ای با این نظم و درایت در این اوضاع قطعا بهترین مدرسه هست. از همه کادر کوشش واقعا سپاسگزاریم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سروا
(1401/10/30)
دختر من از اول دبستان توی این مدرسه هست و الان پایه ششم هست. قبلا و حتی اوایل کرونا خیلی راضی بودیم ولی با تغییر مسئولین مدرسه من از این مدرسه راضی نیستم . به نظر من کادر آموزشی تجربه و مهارت لازم رو ندارن . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سادات
(1401/02/25)
من این مدرسه را پیشنهاد می کنم چون همدلی و همراهی کادر آموزشی با اولیا حقیقتا صمیمانه است و تمام تلاششان را برای عملکرد بهتر دانش آموزان انجام می دهند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم معینی
(1401/02/06)
با سلام و احترام ، در پاسخ به این ولی عزیز باید بگم که مدرسه کوشش جز بهترین مدارس برند منطقه 3 هست و در شرایط کرونا عملکرد عالی داشت و امسال هم مثل سال های گذشته نه تنها عملکرد ضعیفی نداشت بلکه همسو و همراه با اولیا گام برداشت و در شرایط تنش زا فعلی آرامش رو برای دانش آموزان و اولیا به بهترین شکل فراهم کرد ، دختر من 5 سال در این مدرسه است و همیشه جناب آقای احمدی و خانم تاجیک نظارت مستقیم و مستمر بر فعالیت های مدرسه دارن، با تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/22)
دخترم چند سال در این مدرسه درس خواند سال های گذشته از این مدرسه راضی بودم نظم برنامه ریزی، معلمین خوب و برخورد خوب پرسنل اما از اول سال تحصیلی امسال شاهد ضعف هایی بودیم . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مصلح
(1400/11/21)
متاسفانه از نظر من افت داشتن طی سال تحصیلی جاری از برنامه ریزی دقیق و نظم مدرسه خیلی راضی بودیم اما امسال خیر. از معلمین ششم به غیر از چند نفر از بقیه رضایت ندارم. ما که امسال سال آخرمون هست اما بعید میدونم بتونن اینطوری خودشون را حفظ کنن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1400/11/19)
تشکر می کنم از مدیر عامل و موسس محترم مجموعه که با تدبیر و برنامه ریزی درست در شرایط کرونا با اولیا همراهی کردن تا دانش آموزان با آرامش و به خوبی درس ها را یادبگیرن ، ممنونم از معلمان محترم دبستان که در این شرایط با تمام توان به دخترانمان به خوبی درس دادند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر
(1400/11/18)
دخترم پنج سال در این مدرسه درس خوانده است ، دبستان کوشش بسیار منظم و با برنامه هست ، رفتار معلم ها و کادر مدرسه بخصوص کادر آموزش عالی است ، هم خودم هم دخترم از کلاس های آنلاین مدرسه راضی هستیم و آرامشی که امسال داریم را مدیون برنامه ریزی درست و همراهی همیشگی کادر کوشش می دانیم . با امید سلامتی برای همه کادر دبستان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر
(1400/11/10)
میشه هزینه شهریه رو بگید برای سال دوازدهم ؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/09/07)
دختر من دو ساله به این مدرسه اومده و واقعا تفاوت را احساس کردم.
برنامه ریزی آموزشی این مدرسه شفافیت در گفتار رفتار کادر مدرسه بسیار عالیه دبیران خوبی دارن درسته که حیاطشون کوچیکه اما مدارس غیرانتفاعی اکثرا این مشکل را دارن تازه اونها برای استفاده بهتر بچه ها از فضای حیاط زنگهای تفریح متفاوت دارن پیش دبستانیهاشون جدا دوره اول و دوم هم هرکدام جدا. به نظر من عالیه پیشنهاد میکنم
فرشته رفیعی
(1398/04/19)
شهریه کلاس پنجم و ششم درسال قبل چقدر بود؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
مریم
(1398/02/30)
دوستان میشه درمورد کلاسهای فوق برنامه کوشش نظراتتون رو بگید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
لیانا
(1397/04/24)
دختر من سه سال اونجا درس خونده و برای سال بعد هم ثبت نامش کردم
از نظر نظم و آموزش خیلی خیلی خوبن معلمین خوبی دارن خلاق و پر انرژی خیلی شفاف هستند علاوه بر اینکه موقع ثبت نام همه چیز را بدون اغراق توضیح می دهند اول سال یک دفترچه می دهند که همه برنامه های مدرسه را توضیح میدهند که خیلی دفترچه کاملیه و فکر نمیکنم هیچ کجا چنین چیزی داشته باشن این نشانگر برنامه ریزی دقیق آموزشیه ما خیلی راضی هستیم و به آشنایان پیشنهاد میکنیم
غریبه اشنا
(1397/04/24)
به نظر من مدرسه کوشش عالی هستش و معلمین اغلب خوب هستن مخصوصا معلم های پنجم و ششم کلا سیستم جدا کردن معلمین خیلی ایده خوب و عالی هستش دختر من عاشق خانم مومی وند و خانم حسینی هستش و بی صبرانه منتظر شروع پایگاه تابستانیه امیدوارم امسال بهتر از سال پیش باشه
صالحی
(1397/02/29)
معلمای کوشش خیلی با سوادن. در کنار با سوادی بسیار خلاق هستند. من همیشه فکر می کردم فارسی اصلا اهمیتی نداره. الان اگه این حرفو بزنم تو خانوادم متهم میشم از بس که خانم حسینی دبیر ادبیات کوشش حرفه ای با بچه ها کار کرده. خدا خیرش بده.
همین یه معلم اینقدر ارزش داره که کوشش رو هیچ وقت رها نکنم. بچه ها در کنار یادگرفتن درس هر روز به خاطر نوع تدریس ایشون شگفت زده میشن. البته این فقط درمورد دبیر ادبیات نیست. معلم ریاضی کوشش هم خیلی حرفه ای درس میده. اگرچه سخت گیری هایی داره ولی شیوه تدریسش جوریه که ریاضی رو واسه بچه ها آسون کرده.
علوم و قرآن و هنر و بقیه درس ها هم که سر جاش عالین.
خدا رو شکر می کنم به خاطر آشنایی با این مدرسه. خدا کنه دبیرستانش هم همینجوری باشه
بازدیدکننده سایت
(1396/11/26)
من یک سوال دارم و اینکه معلم ریاضی پایه هفتم و هشتم کی هستش؟
بازدیدکننده سایت
(1396/11/12)
این مدرسه عالی است ولی ناراحتم که کسی راثبت نام نمی کند
ولی دانش آموز
(1396/07/21)
همه خوبی های این مدرسه یه طرف، معلماش یه طرف. چند روز پیش شنیدم توی این سایت از معلم علوم کوشش بد میگن. تعجب کردم. مدرسه تو انتخاب معلماش خیلی حساسه. من هم خیلی راضی هستم. معلما فوق العاده با سواد و مهربون هستن. دختر من تو حالت عادی همیشه استرس داره ولی به طرز عحیبی توی مدرسه ارامش داره.
حق طلب
(1396/07/20)
مدرسه کوشش دبیرهایی داره که هیج حا نمیشه اونا رو پیدا کرد. همشون با تحصیلات بالا و حرفه ای هستن. دختر من الان پایه ششمه. برای رفتن به مدرسه لحظه شماری میکنه.هر کدوم از کلاس ها براش جذابیت خاصی داره. معلم علوم خانم مومیوند که فوق العادس. امکان نداره دانش آموزی بره سر کلاسش و مطلب رو یاد نگیره. خانم حسینی معلم ادبیات که دیگه معرکه س. بچه ها عاشقشن. و همینطور معلمای دیگه.. در هر صورت من که خیلی راضیم و کاش قدر این معلم ها رو بدونیم. معلم بی سواد توی مدارس پره. ولی کوشش معلماشو حساب شده انتخاب میکنه. اون خانونی که راجع به خانم مومیوند نظر داده بودن یا با مدرسه و ایشون اصلا آشنا نیستن یا غرضی در میونه که امیدوارم مورد اول باشه.
مریم
(1396/06/05)
من از مدیریت، کارکنان و نحوه اموزش این مدرسه خیلی راضیم. البته شهریه اش نسبتا بالاست ولی اصلا این طور نیست که برای پول کسی رو ثبت نام کنند. دختر اول من اونجا درس می خوند و با اینکه جز شاگردان ممتاز مدرسه بود ، حاضر نشدن دختر دومم را که نمره حدنصاب را نیاورده بود، در مدرسه ثبت نام کنند. از لحاظ فرهنگی هم مراقب نوع لباس پوشیدن و... بجه ها هستن.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
خیلی از نظم و آموزش و پرورش مدرسه راضی هستیم. دخترم مدرسه رو دوست داره که خیلی مهمه. رفتار مدیریت، معاونین و کادر مدرسه با بچه ها عالیه. با نظر دوستمون در مورد فضای کوچک موافقم؛ ولی از طرفی این مسئله باعث شده که مدرسه کم جمعیت باشه و همین موضوع مزایای زیادی برای بچه ها داره.
مادر دریا
(1396/05/07)
به نظرم مدرسه خیلی عالی و منظمی هست.
رابطه کادر مدرسه با هم بسیار خوب و دوستانه است.
انصافا معلمین هم با وسواس انتخاب شدند
با نظردوستمون راجع به معلم علوم بچه ها موافق هستم الان که تابستونه دخترم و دوستاش بی تابانه منتظر کلاس علوم هستند
تنها بدّی مدرسه فضای کوچیک مدرسه و کلاسهاست.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/05)
باید مدرسه هارو با هم مقایسه کرد. دختر منم کوشش میره. بدون طرفداری بی مورد باید بگم به نظرم از خیلی جهات بهتر از اغلب مدارسه. اگر نسبی در نظر بگیریم امتیازات زیادی داره.
دارابی
(1396/03/16)
به نظر من مدرسه فوق العاده ای است مخصوصا معلمین پایه پنجم و ششم عالی هستند
خانم مومیوند دبیر علوم فوق العاده با سواد و توانمند هستند وهمه بچه ها عاشقون شدند
دختر من امسال سال سومی هست که اینجا درس میخونه و متاسفانه سال اخر چون ششم هستن
بازدید کننده سایت
(1396/01/26)
من برای انتخاب مدرسه دخترم، خیلی تحقیق کردم. امکانات این مدرسه بهتر از بقیه مدارس منطقه 3 بود؛ البته به خاطر همین، شهریه گرونتره. بعضی از مدارس غیردولتی این منطقه، شهریه قدری کمتر بود ولی امکانات، صفر بود یا خیلی سطحی و ظاهری آموزشهایی ارائه میشد. تفاوت دیگه ای که اینجا با بقیه مدرسه ها دیدم، شاد بودن بچه هاست. در خیلی از مدارسی که بازدید کردم، بچه ها غمگین بودن. در مورد فرق گذاشتن بین بچه ها، نه فقط اینجا بلکه کلا از قدیم توی مدارس ما این مورد هست متاسفانه.حتی توی مهدکودک هم دیده میشه. امیدوارم همه بچه های ایران زمین، همیشه موفق و شاد باشن.
(1396/01/15)
به نظرم این مدرسه بین دانش آموزان تفاوت قائل می شود. هزینه بیشتری نسبت به دیگر مدارس غیر انتفاعی دریافت می کنند. به بچه ها استرس بی مورد وارد می آورند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
دبستان کوشش واقعا مدرسه خیلی خوبیه و بچه های فوق العاده ای داره. حتی از مقاطع بالاترش خیلی بهتره. مسئولین مدرسه، حساسیت زیادی در انتخاب بچه ها دارن و همین موضوع، باعث نارضایتی کسانی شده که متاسفانه موفق به ثبت نام نشدن.
رها
(1395/10/19)
تیزلند پاسخ اخرین نفر را بده و شماره هم نده مگر این سایت برای پیگیری شما نیست؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : متوجه نشدم لطفا سوال رو هم قید کنید.
بازدید کننده سایت
(1395/07/06)
قطعا نظر دوم توسط کسی نوشته شده که به خاطر حساسیت مسولین مدرسه موفق به ثبت نام دراین مدرسه نشده چون درطول تحصیل هم عذر بعضی از دانش اموزان رومیخوان
(1395/06/09)
سه سال است که دخترم به این مدرسه میره و از هر نظر راضی هستیم اتفاقا بر خلاف بسیاری از دبستانهای غیر انتفاعی دیگه به مدرسه به عنوان منبع درامدشون نگاه نمیکنن و تمام امکانات را در سطح عالی برای بچه ها فراهم می کنند و رفتار مسئولین هم بسیار خوبه حتما اگه سری به اونجا بزنید متوجه برخورد متفاوت و خیلی خوب مسئولین مدرسه خواهید شد.
(1394/10/04)
بسیار محیط خوبیه هم از نظر اموزشی هم از نظر نطم و انضباط هم از نظر تنوع برنامه ها بسیار عالی دستشون درد نکنه ما که خیلی راضی هستیم