سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه حضرت امیر(ع)


مدرسه حضرت امیر(ع)


درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی حضرت امیر(ع)

مدرسه حضرت امیر(ع) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده خیابان شهید دستگردی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شهید دستگردی، خیابان شهید کارگزار، خیابان پیوندی، پلاک 66 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22220099 - 22221761 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس حضرت امیر(ع) است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمد صادق فهیمی و موسس آن خانم نگین السادات صادقی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22220099 - 22221761 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22264120 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://hazratamirsch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 25,818 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 35 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 35 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2524)

مدرسه حضرت امیر(ع)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان شهید دستگردی، خیابان شهید کارگزار، خیابان پیوندی، پلاک 66

مدرسه هوشمند و مولف با تکیه بر تربیت انسان قانون مدار و شهروند مسئول
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه فرید
» مدرسه هاتف
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه موعود
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه سوده

» مدرسه روشنگران

» مدرسه نقش نو

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه آتیه‌سازان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سرای دانش واحد مرزداران
» مدرسه مهر
» مدرسه درخشان
» مدرسه سرای دانش واحد پرسش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه کوشش
» مدرسه نیکا
» مدرسه سرای دانش(2)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/03/09)
با سلام دپارتمان و دیسیپلین خوبه. به نظر من شهریه بالاست . روز اول ثبت نام پسرم گفتن بین 12 تا 15 نفر کلاسها هستند ولی تا الان رسیده به 20 نفر ؟؟؟؟

پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ازاولیا
(1401/12/19)
سلام. من پسرم حضرت امیر درس میخونه. خیلی خوبن کادر با احترام برخوردمیکنن پیگیر کار بچه ها هستن. اموزش هم عالی من پسرم پنجمه هرکدام از درسهای اصلی یه معلم داره حرفه ای همون درس. تو مدرسه شاده از کلاس اول هم اینجا بود. زبانش الان خیلی خوبه.چون از کلاس اول وامادگی زبان جدی دارن. یه چیز خوبه دیگه شون یکی از دوتا کلاسها هر پایه تو تعطیلی مدارس حضوری اون یکی مجازی که کار همه رو راحت کرده. محیط عاطفی وخوبی داره کلآ. فقط محیط مدرسه بزرگتر بود دیگه چیزی کم نداشت.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم شکری
(1401/04/10)
سلام ، خسته نباشین میگم به کادر حرفه ای مدرسه حضرت امیر ، بسیار خوشحالم برای انتخاب مدرسه فرزندم ، مخصوصا بخش زبان انگلیسی و هوش پسرم در سفر جدیدی که رفتیم بسار عالی به انگلیسی حرف میزد شجاع و نترس که مدیون خانم صادقی و اقای فهیمی هستم این مدل شجاعتی رو که به پسرم یاد دادن . به امید سال دیگر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانی
(1400/11/21)
سلام
من پسرم کلاس دوّمه خواستم مواردی رو بگم
تو کرونا کادر خوب مدرسه امیر اوردن بچه ها به مدرسه بود وقتی کرونا قرمز نبود و درسها رو تکرار کردن و بعدش بازی و ورزش که تو روحیه پسرم تاثیر خیلی خوبی داشت
ضمنا قطعی آنلایناشونم خیلی کمه چون میگن سرور اختصاصی دارن ولی به نظر من زنگ آنلاین زیاده ولی چاره ای نیست خلاصه خدا کنه مدرسه ها بزودی باز بشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
جانان
(1400/04/01)
سلام من چون بعضی پیام ها رو دیدم بعنوان یکی از مادران کلاس اولی خواستم حق مطلب ادا بشه وحقی از معلمین فرزندم واولیاى مدرسه ضایع نشه باید درپاسخ المیرا جون بگم بیشتر از ١٥ سال نمره دیگه به بچه ها نمیدن و توصیفی شده پس حدس میزنم اصلا فرزند ابتدایی ندارن ایشون. امسال که کرونا بود بیشتر زحماتشونو دیدم بچه هارو مهر و ابان دو گروه کردند هرگروه ٧ نفر وکسایکه رضایت داشتن حضوری ٢ ساعت کلاس رو تو حیاط برگزار کردن که خیلی عالی بود بعد که وضعیت سیاه شد همه خونه بودن وهر روز ٤ زنگ انلاین داشتن وفوق برنامه ها را هم کامل ولی بصورت بازی و فان انجام دادن فقط انگلیسی رو جدی وسنگین گرفتن که اگر بچه ها مدرسه حضوری باشند این قسمت بهتره.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش اموز
(1400/03/31)
سلام چون سال سختی بود امسال امدم دلداری بدم درسته چون بچه ها خونه بودن خیلی از کارها گردن ما افتاد ولی خدایی مدرسه هم خیلی زحمت کشید هر روز ٤ یا٥ کلاس انلاین به همراه فوق برنامهای انگلیسی و رباتیک و هنر خلاقانه داشتند که چون فان بود کمتر خسته میشدند و یادگیری هم خوب بود بعضی وقتا معلما و معاون برای بچه ها درب منزل هم میومدن .معلوم بود برای معلما کلاس فضای مجازی گذاشتن چون از پارسال خیلی مرتب تر و با برنامه تر تو تدریس آنلاین بودن و نتیجش اخر سال شد عالی بود
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/12)
باسلام
کرونا همه ی کارها رو خراب کرد.
ولی بعنوان یه ولی با همه انتقادات از روند مدرسه راضیم. نه صدرصد ولی وقتی دیدم خودمون جرات نداریم از خونه دربیایم ولی معلمان و مسئولین مدرسه هر روز میان فیلم میزارن و تکلیف میدم و زنگ میزنن خونه و پیگیری میکنن از نقطه ضعف ها گذشته ارزشمند بود. بعد از عید هم آنلاین هاشون بیشتر شد. ضمنا قول دادن 1 ماه تو تابستون کارار و کاور کنند بخصوص زبان که کامل نشد.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عرفانیان
(1398/12/11)
من چون لذت بردم مینویسم
هم تو تعطیلات آلودگی و هم توی این تعطیلات ویروس از روز اول مدرسه تدریس میزارن توی فضای مجازی و سایت مدرسه بصورت آنلاین و هم بصورت فیلم برداری از تدریس معلم و بعد بچه ها تمرین های که معلم داده رو حل میکنن میفرستن تصحیح میشه برمیگردونن انگار بچه ها مدرسه هستن
همه تو خونه ایم خیالمونو راحت کردن.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مادر دانش اموز کلاس سوم
(1398/11/29)
خیلی راضیم امسال از یه مدرسه گرون آوردم امیر بچمو بدون گریه میره مدرسه شهریه هم امسال مناسب تره، تازه ورزشگاه هم با همون پول میبرن. من راضیم خداراضی باشه تازه امسال طعم مدرسه خصوصی رو فهمیدیم. اشکالاتی هم دارند ولی خدایش جزئیه و میشه گذشت. دوتا مدرسه قبلی اذیت شدیم...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از اولیای جدید
(1398/11/20)
چندتا کار که باید این مدرسه بکنه
اگر بتونه فضای فیزیکشو بزرگتر کنه ولی محیط داخلیش دل نشینه. طرح شناور که هر معلم تخصصی یه درس رو میگه برای بچه های ما که از اول اینجا نبودن سخته ولی وجدانن خیلی بچه هارو قوی میکنه.
استفاده از آموزگارهای مرد از پایه چهارمه که خوبه. اگر بشه اردو ها رو کم کنن خوبه چندین روز تعطیل بوده بچه ها پشتشون باد خورده ولی قول دادن 2 تا پنجشنبه و چند روز توی خرداد جبران کنند.
راستی اینکه هروز مارو دنبال یه وسیله نمیفرستن خدا پدرشونو بیامرزه. بعد از عید هم از روند آموزشیشونم مینویسم برای کسایی که مثل خودم پارسال دنبال عوض کردن مدرسه بودن.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ازاولیا
(1398/11/10)
سلام امسال انگلیسی فوق العاده شده پیگیری ها همچنان خوبه واقعا استرس به ما مادرا نمیدن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از اولیایی جدید
(1398/06/05)
سلام من چند تا مدرسه عوض کردم(کمی حساسم) از پارسال که بچمو گذاشتم مدرسه امیر یکم آرومترم. هروقت زنگ میزنم پیگیری همون روز میشه
مرتب با مسئول پایه با موبایل در ارتباطم بچم هم هر وقت میاد خونه خوشحال و مثل مدارس دیگه غرغر نمیکنه. من قبلاً با غذا لباس و معلمان مدارس دیگه مشکل داشتم ولی اینجا استاندارد عمل میشه.
خواستم با این چند جمله هم اطلاعاتی به دیگران بدن و هم بخاطر آرامش اعصابم تقدیری شده باشه
ولى یکى از دانش اموزان
(1398/03/23)
من تازه با مدرسه امیر آشنا شدم مدرسه خوبیه با اولیا تو سه روز تو ساعتهاى مختلف دم در صحبت کردم اکثرا راضى بودن از اینکه بچه هاشون شادن و مدرسه رو دوست دارن و علمى هم تعریف میکردن و اشکالاتى هم میگفتن سر جمع چون سه چهارتا مدرسه سر زده بودم این مدرسه رو انتخاب کردم.
شهریه اش یکم بالاست ولى از اکثر مدارس دورو برش یک مقدار کمتره با ناهار و لباس و کتاب و غیره دیدم خوبه نوشتم امیدوارم سال خوبى باشه براى پسرم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عرفان
(1398/03/08)
به نظرم شهریه بالاست ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
به دنبال مدرسه
(1398/01/30)
من پسرم میخواد بره کلاس اول چندتا مدرسه قبل از عید و توى این دو هفته رفتم و پسرم تست داده امروز ٥شنبه با مدیر مدرسه حضرت امیر جلسه داشتیم صحبتهاى خوب و منطقى داشتند.
فوق برنامه هاشونم خوب و کاربردى بود به شرطى که انجام بشه ولى بیشترین چیزى که خوشم آمد توجه به مسائل روانشناسى و روحیه بچه هاست.
احتمال زیاد با همسرم مشورت میکنیم و همینجا مینویسم.
چون اولیا درگیر پیدا کردن مدرسه هستند گفتم بد نیست یه سرى بزنن و با مدیرش صحبت کنند نگرانى مارو که کم کرد.
یکى از مادران
(1398/01/30)
خانم صادقى هوای بچه ها رو داره و خیالم راحته و نیازی به دخالت ما نیست...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش اموز
(1398/01/05)
سلام مدرسه امیر مدرسه خوبیه البته هیچ مدرسه اى کامل نیست واگر شما میخواهید مدرسه براى فرزندانتون انتخاب کنید به صوت کارشناس سایت تیز لند خوب گوش بدین.
مدرسه امیر آرومه بچه ها عموما شاد هستند. هروز یه استرس به آدم نمیدن خانم پاسخگوى تلفن که سالها اونجاست با خوشرویى و آرامش جواب آدمو میده و واقعا پیگیرى میکنه.
معلما چون براى هر درس یک نفر تخصصى هست بچه ها یه سرو گردن از همکلاسى هاشون تو مدارس دیگه بالاترند اما خوب این آموزگار متخصص گرفتن هزینه هارو بالامیبره. زبانش خوبه بچه من که علاقه نشون میده فرانسه دو سال اول داشتند فقط آشنا شدن، از کلاس دوم میبرن ورزشگاه که جبران حیاط مدرسه رو تو ورزش میکنه. غذاهاش با اینکه از اول امسال گرونى بیداد کرد از کیفیتش کم نشد من هر وقت میرم مدرسه تعارف میکنن یکى دو بارم خوردم برنج ایرانى و گوشت و مرغ تازه. نوشتم شاید بدر اولیایى که دنبال مدرسه میگردند بخوره
به نظرم اشکالاتى هم مدرسه داره که چون جزیى بود به احترام کارها وبرنامه هایى خوبشون اشاره نکردم. من و پسرم راضى هستیم فقط همین
بازدیدکننده سایت
(1397/11/13)
به نظرم تنها مشکل مدرسه ساختمون و ظاهرشه.
تنها مشکلی که پسر من از سال اول تو این مدرسه داشت این بود که کلاسای زبان دوست نداشت. اما امسال چهارمه و از رفتار معلمش خیلی تعریف میکنه و کاراشو با خوشحالی انجام میده. رفتار اکثر کادرشون مخصوصا مسئول روابط عمومی خیلی خوبه. غذاشونم خوبه
از اولیا
(1397/10/10)
سلام پسرم پنجمه خوبی ها وبدی های مدرسه حضرت امیر ه رو میگم شاید بدرد کسی بخوره
1_مدیراش قول دادن تو ثبت نام 90درصدشو عمل کردن
2_معاوناش خوش اخلاقاوزنگ میزنی رسیدگی میکنن
3-معلماش به روزند وبا بچه ها لج بازی نمیکنن البته نه همشون
4_بچه ها خوشحال میرن و میان چون برنامه های متنوعی تو هفته دارن اما نقاط ضعف به نظرم ناهار است که رو پکیجش هست و جدا نیست
2_اردو رو باید هی بگی تاببرن
3_ساختمونش جدید نیست
4_کلاسهاش کوچیکه ولی برای15نفر خوبه.
5میخواستم شهریه هم بنویسم ولی وقتی دیدم نوه ی عموم 18میلیون برای کمتر از این دوتا خیابون بالاتره داده دیگه بیخیال شدم. فوق برنامه هاشو بعداً میگم خسته شدم امیدوارم بدرد بخوره
رحمتی
(1397/10/10)
مدرسه در کل خوبه تو این گرونی های بعد عید هیچ مبلغ اضافی نخواستن مدرسه قبلی پسرم بی دلیل دوبار وسط سال پول می گرفتند غذا هاشم بد نیست پسرم دوست داره متنوع هم هست.
ولی بیشتر ین چیزی که باعث میشه من توصیه کنم این مدرسه رو اینکه کادر مدرسه و معاونا با بچه ها مهربونن و مثل پارسال بچه ام هروز با دلخوری نمیاد خونه اکثرا شاده معلم هاشم بیشترشون به حرف گوش میدم و اگر منطقی باشه
(1397/08/07)
مدرسه ی عالی است مخصوصا مدیر دوره ی اول این مدرسه جناب آقای رئیسی با تشکر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/23)
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت عزیزان زحمتکش برادر فهیمی و همسرمحترمه ، برایتان از صمیم قلب آرزوی سلامتی و تندرستی دارم . سخنی با اولیاء محترمی دارم که فرزندشان در این مدرسه تحصیل می کنند . با شهریه کاری ندارم ولی با شناختی که از موسسان این واحد آموزشی دارم به جرات می گویم فرزندتان را به کسانی سپرده اید که از لحاظ آموزشی و سطح معلومات هیچگونه کمبودی ندارند و به جای خود زبان زد هستند. ای کاش می توانستم این بزرگواران را یک بار دیگر از نزدیک ببینم.التماس دعا
بازدیدکننده سایت
(1397/05/27)
سلام مدرسه به نسبت شلوغیه. کلاس های زبان خوبی داره.
معاونین آقا خوب هستن. مهارت های زندگی رو پسرم دوست داره. ولی از کیفیت غذاهاش راضی نبودم
مادر کلاس چهارم
(1397/05/13)
مدرسه امیر امسال یازده تومن شهریه و هزینه هاى ناهار و لباس و کلیه کتابها و ورزشگاه و فوق برنامه ها رو میگره
دوسال پیش من این مبلغ رو تو ..... میدادم براى پسرم ولى دوم و سوم رو اوردمش امیر بعضى چیزاش بهتره و چون پسرم با ارامش میره مدرسه و میاد منم ارومم.
بخصوص اگر .... مونده بود الان باید١٦٨٠٠ میدادم با یه عالمه درگیرى. زبان امیر هر روزه میریم خارج پسرم خیلى کارا رو راه میندازه.
درساشم هرکدوم به معلم خاص داره که بنظرمک خیلى خوبه.
ساختمونش قدیمیه ولى توش خوبه. کلاساش بزرگ نیست ولى بچه هاى کلاس هم کمند. ١٥ نَفَر.
وسط سال هم مثل مدرسه قبلى پول نمیگیرن. هم خوبى داره. هم بدى.
با توجه به سرویساش. قیمتش خوبه. چند روز پیش براى گرفتن اشتغال به تحصیل رفتم مدرسه دیدم برنج شمال روش نوشته بود درجه یک گرفته بودن برای غذای سال بچه ها. چند نکته هست بعد مینویسم شاید که بدردکسى بخوره الان کارى پیش امد.
باى
پایه پنجم
(1397/04/21)
هر مدرسه اى خوبى داره بدى هم داره. مدرسه امیر که پسرم سال دوم که آنجا درس میخونه از دو تا مدرسه قبلیش خوبی هاش بیشتره. اینکه درسهاى اصلى 3تا معلم ،مثل علوم و ریاضى و ادبیات معلم اقا و حرفه اى جدا جدا داره تاثیرش رو پسرم خوب بوده.
معاوناى اقاشونم برخورد خوبى با بچه ها دارن و بچه ها اکثرا با نشاط بر میگردن خونه. فقط ٩/٥شهریه پارسال به نظرم گرونه ولى واقعا غیر از پول اردو پولى تو سال نگرفتن. لباس فرم ولباس ورزشى وناهار وکلیه کتابهاى سال هم با همون مبلغ بود ورزشگاه هم یردن که به پسرم خوش میگذشت.
نادر
(1396/12/11)
سلام مدرسه امیر امسال مهارتها ى زندگی گذاشته پسرم خیلی دوست داره ضمنا اموزش هم چون هر درس یک معلم داره تخصصى تره و یکى از اولیا زده بود الکى نمره میدن که خواستم بگم اصلا بچه ها نمره ندارن وهمه توصیفى شده.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/27)
من بچه هام انجا میره با پیگیریهای زیاد خودم وبخون بخون بچه ام تو درس راه افتاد ولی از مدرسه راضی نیستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
محبوبى
(1396/09/03)
سلام دوستان چند مطلب درباره مدرسه امیر شاید بدرد بخوره چون پسرم امادگى و اول یه مدرسه معروف بود وکلاس دوم درش اوردم گذاشتم مدرسه دیگه از این زنجیره اى ها ولى از هردوتاش ناراضى بودم،براى کلاس سوم اوردم امیر، پارسال و امسال که چهارم هست نوشتم.
اما خوبیشون اینکه نمایش نمیدن و تبلیغ اتى هم کار نمیکنن هرچى هستن همینن سرشون تو کار اموزشه کلاس زبانشونو دوست دارم از دو مدرسه قبلى بهتره فوق برنامه نانو شیمى پارسال عالى بود اما امسال هوا فضاست و منتظرم ببینم چى میشه.
کلاسها١٥یا١٦نفره است ومسئول دپارتمان علوم ریاضی شون هم خوب درس هارو پیش میبره. تلفن می زنیم خانم روابط عمومى مطلبو یاداشت میکنه و پیگیرى میکنه وزنگ میزنه خونه وخیال ادمو راحت میکنه. فقط کتاب زیاد میارن میبرن که اعتراض کردیم گفتن بچه ها تو مدرسه میتونن بزارن ولى خودشون میبرن میارن. حیاطم بزرگ نیست ولى چون زنگهارو جداً کردن قابل تحمل شده. دیدم مطالبم شاید به درد کسو بخوره نوشتم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش اموز
(1396/08/24)
پسرم کلاس اوله چند تا چیز خوب حضرت امیر داره چندتا چیز بد اول اینکه بچه ها تکلیف خونه نمیارن و همگى راحتیم پسر داییش با اینکه غیر انتفاعى میره هروقت رفتیم خونشون داد و بیداد بود سر مشق دوم اینکه هروقت میاد خونه شاده. میپرسم میگه امروز جشن فلان داشتیم یا امروز فوتبال تشویقى داشتیم سوم تعداد بچه ها پونزده نفره هر کلاس و زبان هر روز یه چیز جدید یا میگیره وپیشرفتش خوبه تقریبا هر چیزى رو که موقع ثبت نام قول دادن دارن اجرا میکنن چیز بدشم اینه که کلاسهاى اول کوچیکه و یکى دیگه اینکه بچه ها رو بیشتر از ساعت٤ نگه نمیدارن که براى ما شاغلا مشکله.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از اولیا مدرسه
(1396/08/13)
به نظر من اگر هر مدرسه اى به ٧٠تا٨٠درصد تعهداتش بتونه عمل کنه موقفه با توجه به سه سال که فرزندم در حضرت امیر درس می خونه و امسال سال چهارمه نقاط قوت و ضعفشو میگم شاید به درد کسى بخوره:١زبان انگلیسى هر روز دارن که با توجه به پیگیریهاشون وروند خوبش من دیگه پسرمو اموزشگاه بیرون نبردم. ٢-فوق برنامه هاى رباتیک و نانوشیمی شون بچه هارو علاقه مند میکنه. ٣-غیر از زمان الودگى خوب اردوهایى میبرند 4تدریسشونم از پایه دوم وسوم میشه طرح شناور یعنى هر درس یک معلم که تخصصى وخوبه. ضمنا کلاس اول کار خونه نمى اوردن بچه ها که خیلی راحت بودیم. اما نکته منفیش فیزیک مدرسه هست که اگه بزرگتر بود خیلی عالى میشد در کل با توجه به برخورد صمیمانه وپاسخگو بودن من راضیم وامسال هم مهارتها زندگى رو حرفیه اى وبا کتاب کار میکنند. تاعید نود هفت اگ. به چبز خوب یا بد جدید برخورد کردم مینویسم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1396/07/11)
من از معلم کلاس اول اصلا راضی نبودم کلاس دوم بهتر بود ولی الان که پسرم کلاس سوم هست و فقط یک هفته از ورود به مدرسه جدید میگذره فهمیدم این دوسال در حق بچه ظلم شده
پاسخ : بازدیدکننده محترم چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/01)
به نظر من شهریه نسبت به کیفیت اموزش خیلی زیاده و امکانات کم هستش
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
المیرا
(1395/11/28)
پسر من در این مدرسه مشغول به تحصیله و تصمیم دارم که مدرسشو عوض کنم،دلایل بسیارى وجود داره که به عنوان مدرسه ى خوب وایده ال نشه این مدرسه رو براى تحصیل پسرم ادامه بدم ازجمله اینکه ،به نظرم خیلی راحت به بچه ها نمره مى دهند و تبعیض زیادى بین بچه ها قائل مى شوند،واز لحاظ کیفى فوق العاده پایینه ،شهریه ى بالا ولی بدون کیفیت
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/31)
شهریه اش زیاده فقط ثبت نامشه با غذا و سرویس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1394/11/24)
مدرسه بزرگیه ولى شهریه اش گرونه ولى یه پکیج کامله از درسى وپرورشى وفوق برنامه
ضمنا تکلیف منزل بعضى وقتا زیاد میشه (فرانسه-انگلیسى-ریاضى)به هم میخوره غیر از کلاس اول که اصلا کار خونه نمیارن وبیرون هم زیاد میبرن (اردو-پژوهشسرا-کارگاهاى خارج از مدرسه)که بعضى ها خوششون نمیاد.