سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه دکتر حسابی


مدرسه دکتر حسابی


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


رویکرد دبستان دکتر حسابی، استفاده از تجربیات دیگر کشورهای پیشرفته جهان در امر آموزش و طراحی الگوهای بومی، با تکیه بر دانش روز و تکنولوژی آموزشی می‌باشد.سامانه آموزشی آنلاین متمرکز و تعاملی در محیطی سالم و فارغ از تأثیرات محیطی (LMS) و بهره‌گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در دپارتمان‌های تخصصی آموزشی، فرهنگی و به‌ ویژه زبان انگلیسی از خدمات این مجموعه می‌باشد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی دکتر حسابی

مدرسه دکتر حسابی یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ابتدای خیابان پاسداران، خیابان شهید محمود گل نبی، پلاک 38 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22856148 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عباس غلامی سرشت و موسس آن علی اکبر افشارپور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22856148 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22858301 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://hesabi.sch.ir/sschool/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 32,148 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 35 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 35 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2543)

مدرسه دکتر حسابی، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : ابتدای خیابان پاسداران، خیابان شهید محمود گل نبی، پلاک 38

دبستان دکترحسابی، یکی از شعب مجموعه مدارس مسد (تاسیس 1372) می‌باشد که با شعار تجربه‌ی دیروز، آموزش امروز و موفقیت فردا فعالیت خود را با تفکر عملیاتی مبتنی بر آموزش‌های مهارتی‌، شامل مهارتهای فردی، اجتماعی و دست‌ورزی در محیطی شاد پایه‌گذاری کرده است.
آشنایی با مجموعه مدارس مسد

آشنایی با مجموعه مدارس مسد

برای آشنایی با مجموعه مدارس مسد اینجا کلیک کنید.

آشنایی با  دبستان غیردولتی دکتر حسابی

آشنایی با دبستان غیردولتی دکتر حسابی

برای آشنایی با مجموعه مدارس مسد (دبستان غیردولتی دکتر حسابی) کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه آل طه
» مدرسه نيايش
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1400/05/17)
حیف شد که ناظم مدرسه آقای دربندی رفتند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1400/01/16)
در بحث آموزش بسیار قوی عمل می کنند و کادر بسیار خوبی دارند. خدا رو شکر ما خیلی راضی هستیم. بنده یک فرزندم در دبیرستان دکتر حسابی مشغول به تحصیل هست که از سال پی شدبستانی در این مجموعه بوده و فرزند دیگرم هم در دبستان دکتر حسابی مشغول هست واقعا خدا توفیق روز افزون به کادر مدرسه ومسئولین شون بده.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/01/16)
این مدرسه کادر اداری بسیار خوب و خوش برخوردی داره و همیشه بدونه کم و کاستی پیگیر تمام مسائل ما بودن و ما از این بابت بسیار سپاسگزاریم. پسر من دومین سال هست که در این مدرسه مشغول به تحصیل هست. این مدرسه معلم های بسیار خوبی داره ، معلم کلاس اولشون که خیلی عالی هستند و ما واقعا راضی بودیم و اینکه امسال یک معلم کلاس دوم جدید استخدام کردند، ایشون از مهارت بسیار بالایی برخوردار هستتند و با توجه به شرایط کرونا و آنلاین بودن امسال کلاس ها ایشون خیلی قوی عمل کردند. ما نهایت تشکر را داریم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شادی صبور
(1399/11/25)
پسر من دومین سال هست که در این مدرسه مشغول تحصیله،
معلمهای بسیار خوبی داره
و با توجه به شرایط فعلی شیوع کرونا، کلاسهای آنلاین رو به طور منظم و به خوبی برگزار کردند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/11/25)
پشتیبانی و روابط عمومی بسیار قوی دارد .
ولی دانش آموز
(1399/11/24)
پسر من دو ساله که در این مدرسه تحصیل میکنه. من خیلی راضی هستم پیگری های خیلی خوبی دارن و مرتبا هر مشکلی و یا حتی تشویق از عملکرد دانش اموز را گزارش میدهند. فوق برنامه های بسیار مفیدی دارن خصوصا در زمینه زبان و کامپیوتر. برخورد مسیولین و کادر مدرسه بسیار عالی است و برای تک تک دانش اموزان و اولیای انها وقت ویژه ای میزارن که من ازشون تشکر میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سپهری
(1399/11/24)
امسال با توجه به کرونا سیستم آموزشی مجازی خوبی دارن و پیگیریهای مداوم و مستمر و من و همسرم شاغل هستیم و اگر موردی در کلاسهای آنلاین یا شرایط درسی فرزندم اتفاق بیفته بلافاصله باهامون تماس میگیرن و ما رو در جریان قرار میدن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/07/29)
من از معلم ریاضی پارسال خیلی راضی بودم ایشون به بهترین نحو ممکن کار کردند، نمیدونم چرا ایشون عوض شدن....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سما بهرامی
(1398/06/04)
سلام. وقت بخیر
امکانش هست در مورد نقاط قوت و ضعف مدرسه دوستان نظر بدن؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
زهرا
(1398/04/19)
سلام
تنها دلیل ثبت نام فرزندم در این مدرسه که امسال چهارمین ساله.ناظم مدرسه (آقای دربندی ) است با اینکه جدی و قانون منده خوش برخورد و مودبه در ضمن بچه ها خیلی دوستش دارن ممنون
بازدیدکننده سایت
(1397/10/17)
با تشکر از مدیر مدرسه ،که بسیار عالی هستند، از جناب دربندی و حسن زاده هم بسیار سپاسگزارم، امسال با آوردن معلم ریاضی جدید خانم هزار خوانی احساس میکنم روند آموزشی برای فرزندم بسیار عالی بود ،خانم هزار خوانی بسیار مهربان ،خوشرو و از لحاظ تدریس عالی هستند،پسرم کلاس چهارمه تازه دارم احساس میکنم ریاضی رو دقیق یاد میگیره، واقعا سپاس فراوان و تشکر از مدیریت به خاطر انتخاب ایشون
(1397/09/01)
باسلام
من در چند کلمه میتونم عرض کنم فقط یه مورد از خوبیهای این مدرسه داشتن معلم کلاس اولیست که با امسال دوساله در این دبستان مشغول تدریس بنام خانم خیری که با18سال سابقه یکی از مجربترین معلمان در این دبستان و ایشون یه نمونه از کادر با وجدان و پرتلاش این دبستان که از جون و وجدان کاریش واسه شاگرداش وقت و انرژی صرف میکنه..
سپاس از کادر مجرب بخصوص خانم خیری عزیز🙏🙏
ولی دانش آموز
(1397/02/20)
سلام ودرود به همه انسان های پاک وشریف
پسر من هم یک ساله که در این مدرسه تحصیل می کنه خدا روشکر راضی هستم.مدیر مدرسه جدیده دو سالی هست که در این مدرسه فعالیت می کنه . یکی از مدیران با تجربه و موفق مدارس دولتی بوده ...کادر مدرسه ومعلمان خوبی داره...گروه زبان عالیه ... تیزلند خواسته بیشتر توضیح بدیم ... البته معیار والدین برای انتخاب مدرسه متفاوته ...من نمی دونم معیار دوستان چیه ؟ ...بهتره دوستان با توجه به انتظاراتی که دارند دنبال مدرسه ایده آل خود بگردند. من خودم بیشتر از آموزش به پرورش اهمیت می دهم...
رفتار کارکنان یک مدرسه هم خیلی برایم اهمیت داره...مدرسه صرفا یک مکان جهت آموزش دروس نیست...دوست دارم فرزندم در کنار تحصیل از زندگی سالم ولذت بخش بهره مند بشه
مدرسه باید بتونه انگیزه ونشاط در کودکان ایجاد کنه تا در آینده تحصیلی خود موفق بشوند .برنامه های آموزشی باید به دور از استرس باشه و شرایط سنی بچه ها در نظر گرفته بشه .من دوست ندارم فرزندم درآینده یک شخصیت علمی... افسرده و پراز استرس وخسته از درس وزندگی بشه .دوست ندارم نشاط دوران کودکی فرزندم را ندانسته از او بگیرم . در یک مدرسه خوب به بهداشت روانی وروابط فردی واجتماعی کودک به مراتب بیشتر اهمیت داده میشه .به پرورش تفکر وایجاد خلاقیت در کودکان بیشتر بها بدیم ....آرزو می کنم بتونید برای گل های قشنگ زندگیتون یک مدرسه خوب پیدا کنید ... بدرود
رضا
(1397/01/23)
سلام به نظر من بهترین مدرسه منتطقه 3 این مدرسه است واقعا راضی هستم پسرم 3 سال هست که در این مدرسه است ممنون
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مومنى
(1396/12/15)
به نظر من باید تحقیقات کامل انجام دهیم تا با یک تصمیم عاقلانه وبا دست یافتن به نتیجه درست فرزندمان را ثبت نام کنیم
ندا مادر دانش آموز
(1396/09/03)
باسلام می خواستم دراینجا از کادر پر تلاش مدرسه خصوصا مدیریت تشکر کنم . ضمنا از بخش زبان نهایت سپاس رادارم .و باگذشت دوماه از سال تغییرات را درپسرم می بینم .
رویا
(1396/07/02)
باسلام
ازتمام زحمات مدیریت محترم حناب آقای غلامی وسایر دوستان که جشن بازگشایی را به این زیبایی برگزار کردند سپاسگزارم. پسرم ازاینکه دوباره مدرسه باز شده خیلی خوشحاله.
باز هم سپاس
(1396/03/10)
می خواستم بدونم شهریه مدرسه سال گذشته برای کلاس چهارم چقدر بود؟
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی، شهریه ی مصوب این مدرسه برای پایه ی ابتدایی درسال تحصیلی 95-96 مبلغ 42,540,000 ریال می باشد.
درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
(1396/02/30)
با مدیریت جدید وضعیت خیلی بهتر از سالهای قبل شده خیلی از مدرسه راضی هستم.
(1396/02/30)
سلام دوستان. پسر من در سال تحصیلی که گذشت در این مدرسه بود از کارکنان محترم دبستان و مدیریت محترم بینهایت سپاس گزارم.با مدیریت آقای غلامی مدرسه عالی شده
سهیلا
(1396/01/29)
باسلام پسر من امسال پایه ششم دراین مدرسه است . برای اینکه هرمدرسه رو شناسایی کنید بهتره اول خروجی هاش رو تحقیق کنید . پسر من سال های قبل
مشکلاتی داشت وکادر مدرسه هم همینطو ر. ولی امسال واقعا هم پسرم وهم خودم خیلی راضی بودیم . سپاس ازهمه دست اندرکاران ومدیریت منظبط مدرسه .
بازدید کننده سایت
(1396/01/22)
باسلام خدمت دوستان . من ازاینکه پسرم در این مدرسه تحصیل می کنه خیلی راضی هستم مخصوصا از مدیریت توانای مدرسه که واقعا عالیه، پیشنهاد میکنم
اگه میخواهید ثبت نام کنید . ممنون از همه زحمات دوستان.
مهسا
(1396/01/16)
ما خیلی از مدرسه راضى هستیم و فرزندم خیلی خیلی این مدرسه رو دوست داره و از همه لحاظ رشد داشته همه ى کادر زحمت مى کشند تا بچه ها در همه ى زمینه ها موفق باشند پسر دومم هم که امسال پیش دبستانى میره در همین مدرسه ثبت نام مى کنیم انشالله تمامى کارکنان مدرسه ى دکتر حسابی سلامت و موفق باشند
الی
(1395/12/18)
دوستان دبستان پسرانه خوب نزدیک منطقه 6 کجا رو پیشنهاد میدید ممنون اگر راهنمایی کنید
الی
(1395/12/17)
ممنون از نظرات دوستان من دو دل بودم که پسرم رو اینجا ثبت کنم یا نه ولی نظرات دوستان خیلی در تصمیم گیریم کمک کرد سپاس
بازدید کننده سایت
(1395/12/03)
با سلام ،نظرمن در مورد این مدرسه مثبته البته سلیقه ها شبیه هم نیستند ولی روى هم رفته خوبه و پیشنهاد مى کنم که پسرتونو در این مدرسه ثبت نام کنید
حامد
(1395/11/15)
با سلام پسر من پنج سال هست که در مدرسه غیر دولتی مشغول تحصیله تا الان سه تا مدرسه عوض کردیم این مدرسه بهترین تیم اجرایی را دارد . با تشکر
بازدید کننده سایت
(1395/10/20)
باسلام . باتوجه به اینکه ترم اول روبه اتمام است ، ازمدیریت محترم مدرسه وکادر اجرایی خصوصا کلاس زبان بینهایت سپاسگزارم .
باسلام
(1395/07/27)
باسلام از وضعیت آموزشی مدرسه بسیار راضی هستم . مدیریت وکادر آموزشی بسیار توانمند وقوی هستند. باتشکر از مدیریت محترم جناب آقای غلامی ومعاونت آ موزشی مدرسه .
بازدید کننده سایت
(1395/06/08)
سلام
باتوجه به بازدید از مدرسه وتغییراتی که شده وبرخورد مسئولین ، احساس خوبی برای شروع مدرسه دارم . باتشکر ازهمه دست اندر کاران
بازدید کننده سایت
(1395/05/28)
باسلام
باصحبت های خوب وتاثیرگذار مدیریت جدید ، امید واریم شاهد ارتقا کیقیت آموزش در این مدرسه باشیم . ممنون
بازدید کننده سایت
(1395/05/16)
باسلام . مدیریت جدید وکادر مدرسه و خصوصا`کلاسهای زبان بسیار عالی هستند. دستتان درد نکند ...تشکر
امیر حسین
(1395/05/09)
پسر من 2سال است که دراین مدرسه تحصیل میکند ، وخیلی راضی هستم .
(1395/02/11)
سلام معاون مدرسه خانم هستن یا اقا
(1394/12/03)
شناختی ندارم ولی اسم مدرسه به من احساس خوبی میده