سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش آنلاين با برنامه‌ی اسكای روم

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی سبحان

مدرسه سبحان یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده دیباجی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دیباجی جنوبی، بالاتر از پارک ارغوان، کوچه شهید مالکی، کوچه گل 2، پلاك ١٥ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26650063 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای شفيع زاده و موسس آن آقای شفيع زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 26650063 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 26650091 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sobhan.sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,956 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2576)

مدرسه سبحان، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان دیباجی جنوبی، بالاتر از پارک ارغوان، کوچه شهید مالکی، کوچه گل 2، پلاك ١٥

بايد انديشه كرد كه امروزه با اين همه اقتضائات رنگارنگ و حركت شتابنده تكنولوژي و تآثيرات آن بر جامعه و افراد، چگونه مي‌توان مدرسه‌اي را بنا نهاد كه دانش‌آموزانش در بستر آن، راه به صفات طيبه يابند، با مدرسه و هياهوي آن زندگي كنند و نقش خاطره بر جاي گذارند و در كنار هم جاودان بمانند؟
مدارس سبحان، بيش‌از هر چيز با بهره‌مندي از عناصر فكور و خلاق در عرصه تعليم و تربيت، سعي در معماري بنايي دارد كه همچون عمارت‌هاي كهن، نقش ماندگاري بر هويت مخاطبين خود بر جاي گذارد. برآنست تا علم و ادب و فرهنگ و انديشه، همراه با نظم و صلابت شخصيت و صداقت در گفتار و رفتار، جوهره شخصيت دانش‌آموزان گردد و براي تحقق اين اهداف مهم، با تدوين چشم انداز و تبيين اهداف خرد و كلان و برنامه‌ريزي منسجم و منظم، در حال پيشرفت و حركتي پويا و اميدواركننده است.
همچون گذشته تلاش مي‌كنيم تا آنچه از بزرگان آموخته‌ايم بكار ببنديم و زمينه رشد و شكوفايي فرزندانمان رافراهم آوريم.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سما 4
» مدرسه سرای علم
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سلام سلیمه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه خاتم

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه پویش تفکر

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.