سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش مجازی این واحد آموزشی در کلیه دروس به صورت آنلاین بوده و پشتیبانی آموزشی و ارائه مطالب از طرف دانش آموزان در گروه واتس آپ از پیش تعیین شده انجام می پذیرد. لازم به ذکر است، کلاس های آموزش نقاشی و کاردستی و کارگاه کامپیوتر طبق برنامه ریزی دبستان به صورت آفلاین در گروه واتس اپ اشتراک گذاری می گردد. لازم به توضیح می باشد همه روزه در ساعت کاری دبستان حضور و غیاب دانش آموزان توسط پشتیبانان کامپیوتر کنترل می گردد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی عبدصالح

مدرسه عبدصالح یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان میرداماد، میدان محسنی، خیابان شاه نظری،میدان کاظمی، کوچه مازیار، پلاک 9 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22276591 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد حسین توتونچی و موسس آن محمد حسین توتونچی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22276591 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22276592 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://abdesalehschool.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 23,180 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 56 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 56 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2636)

مدرسه عبدصالح، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان میرداماد، میدان محسنی، خیابان شاه نظری،میدان کاظمی، کوچه مازیار، پلاک 9

دبستان غیر دولتی عبد صالح در سال تحصیلی 1386 با ظرفیت 7 کلاس آموزشی و 140دانش آموز با مجوز سازمان نو سازی مدارس کشور در سطح منطقه 3 تهران تاسیس گردید. موسس دبستان محمد حسین توتونچی از مدیران با سابقه آموزش و پرورش منظقه 3 و 7 می باشد. اهداف تربیتی و آموزشی دبستان عبد صالح به شرح زیر می باشد: - ايجاد تربيت دروني و 1-خلاق و فراهم آوردن موقعيت هاي مناسب براي پيشرفت تحصيلي دانش آموزان.
2- ترغيب دانش آموزان به خلاقيت، ابتكار و نوآوري.
3- ايجاد حس احترام نسبت به نمادهاي ديني و ملّي.
4- ايجاد روحيه ميهن پرستي.
5- آماده سازي دانش آموزان جهت مسئوليت پذيري و نقش پذيري در خارج از محيط مدرسه.
6- آماده سازي دانش آموزان جهت تقويت مهارت ها و كاربرد آموخته هاي خود در امور زندگي.
7- تقويت روحيه ي دانش ورزي و دانش آموزي به جاي دانش اندوزي.
8- ايجاد انگيزه ي قوي جهت تقويت بينش و آگاهي از پيشرفت هاي علمي روز.
9- همراه ساختن شور و شوق همراه با شعف و نشاط و دانايي.
10- ايجاد تقويت روحيه ي دين مداري، خودباوري و خدا انديشي.
11- ايجاد روحيه ي مشاركتي، همياري و تعاون در بين دانش آموزان.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نرجس
» مدرسه تلاش
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه سعدی 1
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه شایستگان
» مدرسه وحید
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه دین و دانش 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه هاتف
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه مشکوه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه خاتم
» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا» مدرسه درخشان

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه آفرینش

» مدرسه نیکا

» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1400/02/20)
با سلام و عرض خسته نباشی به مجموعه ی تیزلند و کادر محترم دبستان عبد صالح ، بنده به عنوان ولی و مادری شاغل خواستم از همین سایت از معلم پسرم و مدیریت محترم که در این روزهای سخت کرونایی ،با بهترین روش اموزش انلاین و بسیار دلسوزانه،همراه فرزندانمان بودند تشکر ویژه داشته باشم،و ارزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک شما عزیزان را از خداوند خواستارم🙏🙏🙏🙏
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/11/16)
با سلام من بعنوان نماینده کلاس پنجم عبدصالح میخواستم از خانم سلیمی بعنوان معلمی قوی و دارای اطلاعات کافی ،دلسوز و خلاق که علاوه بر تدریس عالیشون ،چندین بار با برگزاری برنامه جالب و خلاقانه شون با عنوان کافه کتاب همراه با کلی بازی و هیجان برای بچه ها تشکر ویژه کنم .همچنین از مدیریت و کادر خوب مدرسه هم بابت زحماتشون قدردانی می کنیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/16)
سلام من و دوتا از همکلاسی هام در آزمون استعدادهای درخشان قبول شدیم، می خوام از مدیرمون و خانممون خانم نقوی خیلی تشکر کنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اولیای ششم
(1398/04/01)
سلام وخسته نباشی به کادر محترم و زحمتکش دبستان،از همین جا تشکر می کنم از معلم های پسرم، از هفت سال پیش پسر من که با پیش دبستانی تا پایه ی ششم به همه شما عزیزان زحمت داد و امروز به عنوان یک دانش آموز باسواد و کوشا در مدرسه ی علامه پذیرفته شده، هزاران بار سپاس و تشکر از مدیریت محترم و شما معلمین دلسوز ،همیشه سلامت و موفق باشید
بازدیدکننده سایت
(1398/02/20)
با سلام،پسرم امسال کلاس اول را دراین مدرسه می گذراند،از همه ی معلم ها و معاونین ومدیریت محترم دبستان عبد صالح راضی هستم و تشکر و قدر دانی دارم از همه ی کادر مدرسه و سپاس از زحمتهای بی دریغشان
اولیا دبستان
(1397/10/25)
از مدرسه رضایت کامل دارم ،مدیر و معلمین همه عالی هستند،گروه زبان فوق العاده قوی،از نظر کیفیت اموزش و تربیتی هم رضایت بخش بوده ،اردوهای جالب و آموزشی و تفریحی برای پسر من جذابیت خاصی داشته ،در مجموع همه ی آیتم هایی که ما برای پسرمون درنظر داشتیم در این مدرسه مثبت بوده است
بازدید کننده سایت
(1397/04/31)
با سلام امسال با معرفی یکی از دوستان که پسرشان در این مدرسه مشغول به تحصیله برای ثبت نام پسرم به این دبستان رجوع کردم،به نظرم ازهمه ی جنبه ها خوب بود و فیزیک مدرسه هم خیلی برام مهم بود که اون هم عالی به نظر میومد ،چون خیلی از مدارس منطقه رو من بازدید داشتم و پله های خطرناک و بدون ایمنی در ساختمان دیده میشد که وقتی کامنت های این مدرسه را می خواندم متوجه شدم بعضی از اولیا هم به این مسئله (پله خطرناک داخل دبستان )حساس هستند و نظرشون با من یکی است اما این مدرسه از همه لحاظ برام قابل قبول بود وچون روز شروع پایگاه تابستانی بود اکثر معلمها رو هم دیدم همه با تجربه و مهربان به نظر می رسیدند و از چند ولی که فرزندانشان را برای کلاس تابستانی اورده بودند تحقیق کردم که انها هم خیلی راضی بودند .
به دبستان های دیگه که برای آشنایی با مدرسه و شرایط ثبت نام می رفتم اتفاقی بابعضی از معلمین و کادر مدرسه روبرو میشدم و اکثرا از نیروهای خیلی جوان اقا یا نیروهای آزاد بودند که برای من قابل قبول نبودو یا معلمین با طرح شناور بعضی از کتابها رو تدریس می نمایند که من این روش را برای تحصیل پسرم لااقل در سطح دبستان نمی پذیرم و ترجیح می دهم پسرم در دبستانی مشغول به تحصیل بشه که هم مدرسه قدمت داشته باشه هم نیروهای مدرسه با تجربه و اکثرا از بطن آموزش و پرورش باشند .در ضمن تشکر از مسئولین مدرسه که چندین بار برای مراحل مختلف ثبت نام پسرم به مدرسه رفتم با کمال احترام و لطفی که داشتند بنده را راهنمایی فرمودند.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/26)
باسلام وتشکراز سایت سرزمین تیزهوش ها ،من به عنوان یک ولی مى خواستم از همین جااز سرکار خانم نقوى که واقعا ناظم فوق العاده و نمونه ای هستند،تشکر کنم و جا داره از سرکارخانم میرباقرى وجناب اقاى توتونچى قدردانی نمایم به دلیل حساسیت هایی به جا که بهترین نیروهاى اموزشی و تربیتی را در این مدرسه استخدام مى نمایند
بازدید کننده سایت
(1397/02/24)
بهترین دبستان با بهترین کادر آموزشی در سطح تهران ،به امید سلامتی برای تک تک معلمان دلسوز این مدرسه ،من از همه نظر این مدرسه را تایید میکنم چون واقعا پیشرفت لحظه لحظه ی پسرمو می بینم ممنون از همه ی زحمات خانم نقوی مهربان و دلسوز و همه ی نیروهای با وجدان و قادر دبستان عبد صالح
کوشا قدس
(1397/02/18)
با سلام. به نظر من این مدرسه خیلی خوبه و اردو های متنوعی داره و معلم های خوبی مثل خانم نقوی و خانم شجاعی معلم انجام هستند و خیلی خوب درس میده و تشکر از ناظم های خوب
محمد
(1397/02/09)
با سلام،به نظر بنده در یک مجموعه آموزشی،مدیریت نقش وتاثیر مهم و بسزایی می تواند دررشد علمی و تربیتی دانش آموزان داشته باشد،در این چند سالی که پسرم در این مدرسه مشغول به تحصیله، شاهد توانمندی های مدیریت محترم جناب توتونچی در تمام زمینه های فرهنگی آموزشی
بودم،تشکر و سپاس از ایشان و پرسنل کوشا و قدر دبستان عبد صالح.
مژده
(1396/12/06)
باسلام ،من از روش اموزش و تربیتى این مدرسه براى پسرم کاملا رضایت دارم در ضمن از همین طریق یعنى سایت تیزلند با این دبستان آشنا شدم تشکر از کارکنان این سایت
بیتا
(1396/11/20)
به نظر من مربی پیش دبستانى از هر نظر عالی هستند، پسرم عاشق معلمشه وقتى مدرسه ها به دلایل مختلف تعطیل میشه خیلی ناراحته و لحظه شمارى مى کنه تا مدرسه باز بشه و این تاثیرات مثبت کادر اموزشى و تربیتى مدرسه است که بچه ها جذب مدرسه شده اند تشکر مى کنم از همه ى کادر و مسئولین ،مخصوصاً خانم میرزایی گل🌹🌹🌹
(1396/08/17)
با تقدیم احترام به کادر محترم مدرسه عبدصالح و شما خواننده گرامی
ما پسرمون را امسال در پایه پیش دبستانی در این دبستان ثبت نام کردیم.
من پارامترهای موثر در ثبت نام رو خدمتتون عرض میکنم.
برخورد اولیه با ما بسیار مودبانه و محترمانه بود.
مدیر و کادر مرتبط با ما در کار خود مسئولانه و حرفه ای برخورد کردند.
مسئولین در عین جدیت با والدین بسیار محترمانه و با آقا پسرها کاملا مهربان و بااخلاق رفتار می کنند.
صبحانه در مدرسه سِرو میشود. این صبحانه تنوع دارد. و مواد مفید را شامل میشود.
ناهار مناسب سِرو میشود.
حیاط و کلاس فضای قابل قبول و لایق امتیازی دارند. هرعصر پس از تعطیلی مدرسه حیاط شستشو میشود. که واقعا جای تشکر دارد. سرویسهای بهداشتی همواره تمیزند.
آموزش درس و توانمندیهای اجتماعی در این مدرسه کاملا جدی گرفته میشود.
بچه ها از نظر تربیتی تقریبا همگن هستند. بنده مورد اخلاقی یا الفاظ نامناسب یا چیزی خلاف تربیت خودمان در پسرم نمی بینم.
معلمها .... واقعا معلهای فوق العاده ای در این مدرسه هستند. آنها به جزییات دقیق هستند. وظایف خود را در حد عالی انجام میدهند. همواره پاسخگو هستند. و حس احترام فوق العاده ای در من بعنوان ولی ایجاد می کنند.
آقای توتونچی وهمچنین معاونین بسیار بسیار مسئولانه و همدلانه با اولیا و بچه ها برخورد می کنند.
شهریه نامعقول نیست.و در مقابل خدماتی که میدهند, مناسب هست.
تا ساعت 4 یا در شرایط خاص, پس از آن بچه ها در مدرسه میمانند. برای بچه ها در این دوساعت اضافه فعالیتهای مناسب و مفرح درنظر گرفته شده.
پسر من خیلی به ما وابستگی داشت.
و من خیلی نگران بودم. ولی از روز اول بدون ذره ای مشکل به این مدرسه رفت. که جای تقدیر و تشکر دارد.
حقیقتا نقطه ضعف خاصی بنظرم نمیرسد که عنوان کنم.
و از اینهمه انرژی و توان کادر مدرسه در اداره این مجموعه کمال تشکر را می نمایم.
(1396/07/30)
سلام میخواستم بدونم برای پیش دبستان شهریه این مدرسه چقدر هست؟
افشین
(1396/07/04)
با سلام بنده از اینکه پسرم ٤ سال را در این مدرسه گذرانده خوشحال و راضیم با توجه به مسیر دوری که باید هر روز طی شود تا به مدرسه بیاید.از مدیریت محترم و پردرک و مهربان و مربیان دلسوزکمال تشکررا دارم .
هانیه
(1396/07/03)
با سلام من از همین سایت با دبستان عبد صالح اشنا شدم و پسرمو ثبت نام کردم سه روز از سال تحصیلى جدید مى گذره و ما از همه نظر راضى هستیم تشکر مى کنم از مدیریت و کادر اموزشى و با اخلاق مدرسه ،موفق باشید
بازدید کننده سایت
(1396/06/31)
من اصلا راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نازنین
(1396/05/01)
با سلام به نظر من هر مدرسه اى نواقصى داره بک مدرسه ى کامل از هر نظر نمیشه پیدا کرد اما به حق مدرسه عبد صالح از بیشتر جنبه ها مثبته و من از اینکه پسرمو در این مدرسه ثبت نام کردم رضایت کامل داشتم ،همیشه نظر دانش اموزان و اولیا قابل احترام بوده و احساس ارامش براى بچه ها فراهم،از نظر علمى هم معلمهاى فوق العاده با تجربه در این مدرسه تدریس مى کنند به هر حال ما که تا به الان راضى بودیم انشالله بعد از این هم به همین روال باشه به امید سلامتى و موفقیت براى تک تک دانش اموزان و اولیاى دبستان
بازدید کننده سایت
(1396/03/22)
باسلام ،من پسرم رو از مدرسه ى دیگه اى به عبد صالح اوردم و دوسال است که فرزندم در این مدرسه مشغول به تحصیله ،واقعا از همه نظر موفق هستند،پسرمن با اینکه مدرسه ى قبلیش غیر انتفاعى بود با معلم خصوصى کلاس اول را گذراند چون واقعا مدرسه از نظر اموزشی و کادر ضعیف بود ولی من واقعا از معلمهاى پسرم خانم چوبدارى خانم شجاعى ممنونم که به پسرم اعتماد به نفس دادند واز نظر درسی بدون معلم خصوصى رتبه ى عالی دریافت کرد،از اقاى توتونچى مدیر خوب ودلسوز دبستان هم سپاس فراوان و خدمتشان خسته نباشید عرض مى کنم
محتشمى
(1396/03/17)
بنده تعریف این مدرسه را از همکارانم در شهردارى منطقه بسیار شنیده بودم و براى ثبت نام به مدرسه مراجعه کردم با اینکه ظرفیت پایه پر بود ولی با برخورد خیلی عالی مسول ثبت نام ،اسم پسرم را درلیست رزور وارد نمودند از همین جا تشکر مى کنم از مدیر و مسول ثبت نام دبستان
(1396/03/17)
من از جمع بندی نظرات منفی و مثبت همیشه تصمیم میگیرم.فرزندم را به این مدرسه آوردم و امروز بسیار خوشحالم که در کلاس ششم یک سال اینجا بودیم و حیف که فقط یک سال بود.
سعیده
(1396/03/16)
بهترین حسن این مدرسه اینه که از ثبت نام دانش اموزانى که مشکلات انضباطى و تربیتى دارند مى پرهیزند و ما اولیا واقعا از مدیریت ممنویم با اینکه مدرسه غیر دولتى است ولی مسایل اخلاقى دانش اموزان دیگر برایشان با اهمیت تر است و شاید خیلی از اولیا که از پذیرفتن فرزندانشان امتناع مى گردد ناراحت شوند و شاکى باشند به نظرم ،باید بیشتر به تربیت فرزندانمان اهمیت دهیم تا در اینده به مشکلات بزرگترى برخورد نکنیم و نسبت به تذکرات و راهنمایی های معلمان دلسوز انعطاف نشان دهیم تا انشالله ضعف بعضى از دانش اموزان رفع گردد به امید سلامتى و موفقیت بیشتر پرسنل کارامد دبستان پسرم.
(1396/02/17)
پسر من از کلاس ششم به این مدرسه آمد و متاسفم که چقدر دیر او را به این مدرسه آوردم.مدیریت آقای توتونچی مثال زدنی و معلم کلاس ششم آقای حیدری بسیار آموزگار کار بلد و با دانش و جدی بودند. فضای مدرسه هم خوب و اولیای مدرسه نیز بسیار پرتلاش حضور داشتند. یکی دیگر از ویژگی های این مدرسه صبحانه بسیار مفیدی بود که هر روز صبح به بچه ها داده میشد که بسیار ایده جالبی است. اگر در منطقه ٣ زندگی میکنید این مدرسه را حتما به عنوان یکی از گزینه های جدی و اصلی تان در نظر بگیرید.
ارزو شهشهانى
(1396/01/19)
اتفاقا من دنبال یه مدرسه واسه ى پسرم هستم که فضاى شاد و جذاب داشته باشه و پله داخل ساختمان مدرسه نباشه که یکى از دوستانم مامان صدرا جون به من گفتند که این مدرسه همونیه که من مى خوام امروز نظرها رو هم خوندم واقعا مطمن شدم مدرسه ى ایده ال و خوبی مى تونه باشه و زنگ زدم بهم تاریخ مراجعه دادند انشالله پسر منم امسال مدرسه اى میشه ،انشالله همه ى بچه ها موفق و سلامت باشند
مینا
(1396/01/16)
چرا بعضیا تبلیغ مهد کودک هاى محدوده ى عبد صالح رو تو این قسمت مى نویسند خوب به تیزلند پیشنهاد تیزلند مهدکودک بدهند تا از این طریق براشون دانش اموز پیش دبستانى جلب بشه ،فکر کنم این بهترین راه براى پیشرفت کار مهد کودکها باشه
بازدید کننده سایت
(1396/01/16)
باسلام، چون این مدرسه جزو مدارس پر بازدید کننده بود ، تمام نظرات رو خوندم واقعا انرژى مثبت گرفتم و به مدرسه مراجعه کردم همه چیز خیلی خوب و عالی بود مخصوصا برخورد پرسنل،اتفاقا چون یکى از کامنت ها درمورد کلاس پیش دبستانى توضیح داده بود اجازه ى دیدن کلاس رو گرفتم که واقعا تعجب کردم چون کلاس داراى پنجره هاى نور گیر بزرگ بود ووقتى به مربی موضوع رو گفتم ،ایشان توضیح دادند که در مواقع پخش انیمشن اموزشى و یا نمایش کارتون پرده ى کلاس رو تاریک مى کنند تا به چشم بچه ها اسیب نرسه ،و مطمن شدم که احتمالا مراجعه کننده ى عزیز مدرسه رو اشتباه گرفته، درضمن چون من و همسرم کارمند هستیم دنبال مدرسه اى بودیم که تا ساعت چهار پسرم در مدرسه بمونه که این مدرسه برنامه هاى اموزشى وتربیتى و انجام تکالیف بعد از ساعت تعطیلى مدرسه داره که براى ما واقعا مهمه،حیاط مدرسه هم کف پوش بود و خیلی تمیز و زیبا که معاون مدرسه توضیح دادند براى امنیت بیشتر بچه ها حیاط به دو دسته تقسیم میشه از لحاظ اموزشى هم کارهاى پیش دبستانى خیلی کامل و خوب به نظرم رسید
بازدید کننده سایت
(1396/01/14)
ایا مدرسه ثبت نام میان پایه اى هم داره؟ اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید
امین یاوری
(1395/12/11)
من هیجده سال پیش شاگرد اقاى توتونچى بودم و الان که براى پسرم دنبال مدرسه مى گشتم متوجه شدم ایشان موسس و مدیر این دبستان هستند واز همه جالب تر که اسم خانم چوبدارى رو دیدم خیلی خیلی خوشحال شدم چون ایشان هم معلم بنده بودند و خواهرشان هم در دبستان والعصر معلم پسر خواهرم بودن، ،خیلی دوست دارم به این دبستان بروم و عرض ادب خدمت همه ى این عزیزان داشته باشم ،چقدر خوشحالم که خاطرات شیرین دبستانیم برایم تداعى شد ممنون از همه ى عزیزانى که در جهت رشد علمى و تربیتى بنده زحمت کشیدند.
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
چقدر چوبداری داره این مدرسه؟
انگار از هر فامیلی دو سه تا هست
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
با سلام مى خواستم از این سایت از معلم هاى پسرم ، خانمها ،پرى چوبدارى و ارزو چوبدارى تشکر کنم و ارزوى سلامتى و موفقیت براى ایشان داشته باشم ،واقعا از زحمتهاى بی دریغتان براى تک تک دانش اموزان ممنوم
مرجان
(1395/12/03)
من پسرمو براى پایه ى اول در این مدرسه ثبت نام کردم ،نسبت به مدارس دیگه اى که رجوع مى کردیم برخوردشون و توضیحاتشون در مورد مدرسه و کاراى آموزشو و فوق برنامه کامل تر بود خیلی دلم مى خواد که نظرم ثبت بشه من حتى تو سایتاى دیگه مثل مدرسه کلوپ و نی نی سایت هم نظرمو گفتم چون واقعا کمک مى کنه به مامانایی که مثل من براى سال اول بچه هاشون استرس دارن ممنونم از مدیریت سایت تیزلند
طاهرى
(1395/12/02)
من از مدرسه ى پسرهام راضى هستم و چند سالی است که دو فرزندم در این مدرسه مشغول تحصیل هستندوکاملا از عملکرد مدرسه از همه لحاظ راضى هستم و الان که فرزند بزرگم پایه ى ششم در این دبستانه خیلی وابسته به مدرسه س و ما براى ثبت نام در پایه هفتم دنبال مدرسه اى مى گردیم که مانند عبد صالح محیطى اروم و از نظر علمى بالا باشه و جا داره از همین جا از معلمان فرزندانم تشکر کنم که واقعا شاهد زحماتشان هستیم انشالله همیشه سلامت و پایدار باشند
مامان امیر پارسا
(1395/11/30)
من از انتخاب این مدرسه براى پسرم خیلی خوشحالم نکات مثبت زیادى در این مدرسه براى تعلیم و تربیت بچه هامون وجود داره که اکثر اولیا از این بابت راضی هستند ، از مدیریت و معاونت اموزشى و تربیتى سپاسگذاریم که همیشه دلسوزانه براى رشد فکرى و اموزشى بچه هاى ما زحمت مى کشند ،تنها موردى که حتى به مدرسه هم پیشنهاد دادم گسترش شاخه هاى ورزشى در مدرسه مثل کلاسهاى کاراته و ژیمیناستیک ،که اگر این کلاسها تشکیل بشه واقعا براى بچه ها مفید خواهد بود
بازدید کننده سایت
(1395/11/26)
من این مدرسه رو توصیه نمی کنم. چون دلم می خواد فرزندم وارد مدرسه بشه تا درس بخونه و چیزای خوب یاد بگیره
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/08)
ما فرزندانمان را به حناب اقاى توتونچى مدیریت مجرب که به معناى واقعى فرهنگى هستند سپرده ایم و خدا را شاکریم فرزندانمان هروز نسبت به قبل به رشد فکرى و علمى بارزى دست پیدا مى کنند و ازنظر شهریه طبق مصوبات وایین نامه اموزش و پرورش پرداخت مى گردد و هیج نوع اختلاف هزینه اى بین دانش اموزان دیده نشده است ما ازتمام زحمات فوق العاده ى جناب توتونچى مدیر و برادر ارجمندمان کمال تشکر را داریم
بازدید کننده سایت
(1395/11/07)
بنده به عنوان نماینده ى انجمن این مورد گفته ى جنابعالىکه درمورد شهریه عنوان شده را کاملا تکذیب کرده و از کاربران عزیز که اگر قصد خراب کردن وجه ى مدرسه را به دلایل شخصى و سلیقه اى دارند ،تو صیه مى گرد دور این مدرسه ى خوش سابقه ى علمى و سلامت را خط بکشند
نیاکان
(1395/11/06)
سلام من در مورد این مدرسه فقط نکات مثبت رو شنیدم اما در مورد شهریه این مدرسه در یک کلاس متوجه شدم که شهریه دانش اموزان با هم تفاوت داره این تفاوت حدود 2 میلیون است .لطفا اگه کسی چیزی در این مورد میدونه توضیح بده.
بازدید کننده سایت
(1395/09/08)
ما از انتخاب این مدرسه برای فرزندم خیلی راضى هستیم .از همه نظر ایده ال وعالی است.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/04/29)
چقدر سایت مدرسه نسبت به مدارس دیگه کامل و پر محتواست ،جاى هیج سوالى چه از نظر اموزشى وعلمى وپرورشى و فوق برنامه و چه از نظر فضا و امکانات دبستان را براى اولیا و دانش اموزان تازه وارد بى جواب نگذاشته اند ،ممنون از پرسنل زحمتکش دبستان عبد صالح
افشین
(1395/04/28)
با سلام پسرم امسال کلاس اول بود سپاس فراوان برای همه زحمات خانم محمدی عزیز و بقیه پرسنل مهربان و اقای توتونچی محترم سلامت و سبز بمانید
سمیرا
(1395/04/25)
ممکنه در مورد کارهای فوق برنامه مدرسه توضیح بدین. تا چه حد به ورزش اهمیت داده میشه؟ آیا کتابخانه داره؟
بازدید کننده سایت
(1395/04/13)
در مورد فضای آموزشی این مدرسه هم توضیح بدید لطفا
علی اصغر
(1395/04/12)
با سلام خدمت مدیریت محترم و تمامى کادر زحمتکش دبستان عبد صالح ،فرزند من و چهار دانش اموز دیگر با لطف سرکار خانم نقوى وجناب اقاى حیدرى و برنامه ریزى دقیق بردار بزرگوار مان جناب اقاى توتونچى و همسر محترمشون در ازمون استعداد هاى درخشان (تیزهوشان) قبول شدند. به همه ى شما عزیزان تبریک وخسته نباشید عرض مى کنیم و ارزوى سلامتى برای تک تک شما کادرگرامى و دلسوز را از خداوند منان خواستاریم
پاسخ : ما هم به این دانش آموزان عزیز و سخت کوش و توانا و عزیزانی که در این راه تلاش کرده اند تبریک عرض می کنیم. انشاالله در همه مراحل زندگی، موفق و پیروز و از همه مهمتر، شاداب و سرزنده و پرتلاش باشند.
بازدید کننده سایت
(1395/02/20)
من با خیلی تحقیق و ارتباطى که با اولیا و مدرسه برقرار کردم پسرمو کلاس اول ثبت نام کردم ،از خیلی جهات مدرسه ى خوبیه مخصوصا معلم پایه ى اول که متوجه شدم بیشتر با روش شناختى به بچه ها اموزش میده ،کادر اداریشون هم خیلی فعال و دقیق بودند و نظم در مدرسه کاملا دیده میشد
بازدید کننده سایت
(1395/02/04)
باسلام پسر بزرگم از سال اول تا ششم در این مدرسه بود و الان پسر دومم هم در این دبستان مشغول به تحصیله انصافا مدرسه ى خوبیه معلمها خیلی از نظر علمى و رفتارى عالی هستند و مهمتر اینکه واقعا محیط مدرسه محیطى اروم و با برنامه ریزى اداره مى شه
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
من و همسرم و از همه مهمتر پسرم خیلی از مدرسه راضى هستیم حتى وقتى جا بجایی منزلمونو داشتیم پسرمونو سرویسى کردیم که حتما تا ششم توى همین دبستان بمونه،از همه لحاظ عالیه کادر بسیار دلسوز و قوى ومدیریت اقاى توتونچى که حرف نداره واقعا خسته نباشید
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
سلام من پسرم رو از پیش دبستانی اوردم این مدرسه امسال هم کلاس اول هست خیلی راضیم مخصوصا معلم کلاس اول که هم تدریس وارتباط خوبی با بچه ها داره هم مدیریت که نظارت کامل دارندبه همه امور وهم کادر مدرسه که دلسوزانه زحمت می کشند من از همشون تشکر میکنم وخداقوت به همه اونها میگم
بازدید کننده سایت
(1395/01/18)
پسر من امسال در پایه ى پیش دبستانى در مهد کودک تو میدان کتابی بود وقتی براى ثبت نام به مدرسه ى عبد صالح رفتم و کارهاى پیش دبستانى مدرسه رو دیدم چقدر افسوس خوردم که پیش دبستانى پسرمو به این مدرسه نیاوردم وقتى از اولیا هم تحقیق کردم خیلی از کادر ومدیریت و معلم پیش و اول تعریف کردند من و همسرم هم تصمیم گرفتیم تا پسرمونو ثبت نام کنیم
بازدیدکننده سایت
(1395/01/08)
به نظر من معلم پایه کمی بی تجربه ست اما پایه اول و سوم عالیست
بازدید کننده سایت
(1394/11/13)
پسر من امسال پیش دبستانیه ،من خیلی راضییم تمام تکالیف و عکسهاى فعالیتهای انجام شده در کلاس به صورت عکس و گزارش در سایت مدرسه ثبت میشه .وما هروز از روند کار بچه هامون باخبر میشیم و جا داره من از مربی هاى پسرم و کادر دبستان تشکر کنم و امیدوارم همیشه سلامت باشند
صدرا
(1394/11/07)
من خیلی مدرسمونو دوست دارم مخصوصا اقاى افسری ناظممونو خیلی مهربونه اقاى معلم و مدیرمون هم خیلی خوبن
اولیاء دانش آموز
(1394/10/28)
سلام من امسال هر دو فرزندم رو آوردم مدرسه عبد صالح ثبت نام کردم متین (پیش دبستان) و میلاد (پایه ششم) خواستم تشکر کنم از جناب آقای توتونچی مدیریت محترم دبستان وهمکارانشون که دلسوزانه برای بچه ها زحمت میکشن واقعا مدرسه خوبیه من که خیلی راضیم و پیشرفت آموزشی و تربیتی رو دارم در فرزندانم حس میکنم
اولیاى دبستان عبد صالح
(1394/10/27)
واقعا عبد صالح مدرسه ى تاپیه من پسرم رو از کیان علم به این مدرسه اوردم،تمام برنامه ى مدرسه که با مدیریت عالى اقاى توتونچى اداره میشه بر اساس اصول و نظم هم ارائه میشه هر روز صبحانه کامل به بچه ها داده میشه ، معلم هاى مدرسه فوق العاده عالین، عبد صالح ٥تا معاون داره که خیلی خوب با بچه ها برخورد مى کنن ،من از همه ى پرسنل زحمتکش عبدصالح ممنونم وبهشون خدا قوت مى گم
مریم
(1394/10/25)
دبستان عبد صالح یکی از بهترین مدارس سطح تهران است و از این که پسرم در این مدرسه تحصیل مى کنه خیلی خوشحالم چون بهترین مدیریت و کادر اموزشى و پرورشی را دارد
بازدید کننده سایت
(1394/10/13)
با سلام من از انتخاب این دبستان برای پسرم بسیار راضی هستم