سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مدیریت آموزش مجازی در دبیرستان روشنگران با استفاده از سامانه‌های کارسنج و نرم افزار Adobe Connect انجام می‌گیرد که دقیقا از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 جلسات مدیریت بحران و بدنبال آن تقویت اینترنت، تدارک سرور اختصاصی- دکل رادیویی و فیبر نوری صورت پذیرفت و به مرحله اجرا درآمد تا به دانش‌آموزان این امکان داده شود کماکان مانند روند طبیعی از خدمات مدرسه شامل، تدریس دروس توسط دبیران زبده، پخش فیلم‌های آموزشی، انیمیشن‌های درسی، آزمایشگاه مجازی، تمارین تعاملی، ارائه خلاصه، جزوه، سؤالات و نکات درسی به صورت علمی و بروزرسانی شده و همچنین برگزاری آزمون های تستی و تشریحی همراه با رصد تصویری دانش آموزان استفاده‌ی بهینه و کارآمد داشته باشند.

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی روشنگران

مدرسه روشنگران یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان میرداماد، میدان مادر، نرسیده به شریعتی، خیابان رودبار غربی (به سمت جنوب)، کوچه پیام، پلاک 11 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26414045 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا بیگدلی آذری و موسس آن موسسه روشنگران است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.roshangaran.org/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 443 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5966)

مدرسه روشنگران، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان میرداماد، میدان مادر، نرسیده به شریعتی، خیابان رودبار غربی (به سمت جنوب)، کوچه پیام، پلاک 11

مجموعه فرهنگی و آموزشی روشنگران با داشتن مدیریت حاذق و فاضل و کادر متخصص و مجرب، یکی از مجهزترین و قدرترین مدارس سطح کشور در جهت حصول علم و دانش شناخته شده است که در جشنواره‌ های فرهنگی و هنری، المپیادهای علمی و کسب رتبه‌های برتر کنکور به شکل قابل ملاحظه‌ای درخشیده و نتایج بی‌نظیری را بدست آورده است. دستاورد موفقیت در دبیرستان روشنگران با استراتژی هدفمندی، برنامه ریزی، نظم در اجرا همواره به ثمر رسیده است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جامی نوین
» مدرسه شهید مصطفی خمینی
» مدرسه قدس
» مدرسه اندیشه مبتکران
» مدرسه خانه دوست
» مدرسه اندیشه 2
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه کوثر
» مدرسه احسان
» مدرسه پیام انقلاب 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه موعود
» مدرسه درخشان
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مبینا
» مدرسه راه امیرکبیر

تاریخچه مجتمع آموزشی روشنگران منطقه 3

تاریخچه مجتمع آموزشی روشنگران منطقه 3

برای آشنایی با سابقه فعالیت آموزشی و اجرایی مجتمع آموزشی روشنگران منطقه 3 از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.