سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره اول که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی سارا

مدرسه سارا یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده دولت - کلاهدوز) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دولت، خیابان آقامیری، خیابان شهید حمید چیذری، انتهای کوچه پروانه، پلاک 66 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22790442-22790445 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم هاله حکاکی فر و موسس آن سهیلا کاظمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sarasch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,734 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2571)

مدرسه سارا، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان دولت، خیابان آقامیری، خیابان شهید حمید چیذری، انتهای کوچه پروانه، پلاک 66

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه درخشان
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه موعود
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه فرزانه
» مدرسه دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1399/04/13)
مدرسه سارا یک مدرسه بزرگ و با سابقه است. این مدرسه برای دانش آموزانی خوبه که بخواهند در محیطی آرام و بدون سخت گیری بیش از حد درس بخونن. دبیرستان سارا واقعا خصوصی هستش تعداد دانش آموزان هر کلاس بیش از 12 نفر نیستند. مدرسه سارا یک مجتمع آموزشی هوشمند هستش از پیش دبستان، دبستان، دوره اول و دوم دبیرستان تمام این مقطع ها هست. مجتمع آموزشی سارا آزادی مناسبی به همه میده جوری که از مدرسه خسته نمیشن.در کل مدرسه ای هستش که فقط یک سال توی اون تحصیل کنید مدرسه دیگه ای رو نمی تونید انتخاب کنید.....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
m1216
(1399/03/07)
در کل مدرسه خوبیه محیطی آرام داره با اینکه معلم‌های زیادی در طول سال عوض کردن اما بعضی از معلم‌ها برخورد خوبی با بچه‌ها دارن و در طول سال همراه بچه‌ها بودن و باید از مدیر برنامه متوسطه اول مدرسه تقدیر کرد چون در هر شرایطی کنار بچه‌ها بودن . اگر میخواهید که به بچه‌هاتون سخت‌گیری نشه و راحت درس بخونن مدرسه خوبی است.
مدرسه سارا از بقیه مدارس منطقه 3 خیلی بهتر است جوری که از نیاوران به این مدرسه میان. ولی نسبت به شهریه‌ای که در سال 98 گرفتن هیچ امکاناتی نداشتن. کلی معلم در طول سال عوض کردن بچه‌ها از وسط‌های ماه مهر تا آخرهای آبان معلم نداشتن. امیدوارم که در سال جدید به بنیه علمی بچه‌ها ضربه نزنند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/03)
از نحوه برخوردشان راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1398/01/29)
به نظرم مدرسه بسیار خوبی هست من و بیشتر اولیا کمال رضایت رو داریم کادر و مدیریت و برنامه هاش فوق العاده عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1397/03/01)
سلام دخترم در این مدرسه پیش دبستانی می رفت، به نظرم مدرسه معمولی است و از هزینه ای که میگیرن در برابر امکانات کم راضی نیستم ....
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/19)
به نظرم مدرسه و مدیریت بسیار ضعیف است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/19)
دختر من امسال پیش دبستان میرفت به نظرم اصلا صادق نیستن با اولیا و شهریه مدرسه با امکانات مدرسه اصلا سازگار نیست هیچ امکاناتی نداره کلاسهای فوق برنامه همه در حد ضعیف می باشد مامانا خوب تحقیق کنید
بازدید کننده سایت
(1396/01/19)
به نظرم پول زیاد دریافت میشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/13)
هرچقدر برای ما خوب بودن
قسمت خودشون بشه
بازدید کننده سایت
(1395/11/05)
بچه های درس نخون و خیلی ضعیف.جو مدرسه خوب نیست. از مدیریت و مشاورها راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!