سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی صالحین

مدرسه صالحین یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده کلاهدوز) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شهید کلاهدوز، خیابان وارسته، پایین تراز یخچال، خیابان حجت سوری، پلاک 87 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 24808000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس صالحین است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم کوکب اسدی و موسس آن خانم ناهید بنی عامری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : www.salehin.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,888 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5669)

مدرسه صالحین، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان شهید کلاهدوز، خیابان وارسته، پایین تراز یخچال، خیابان حجت سوری، پلاک 87

مجتمع آموزشی صالحین جهت رشد و تعالی دانش‌آموزان، اصول راه تربیت را که شامل:
1- معرفت و شناخت
2- معنویت و اخلاق
3- معلومات و دانش
4- مهارت و فناری
5- تعهد و مسئولیت
می‌باشد، همواره سرلوحه فعالیت‌های آموزشی و پرورشی خود قرار داده است.
این اصول بدیهیات اولیه و ثابت در مجتمع صالحین می‌باشد. همین اصول موجب شده تا اولیا صالحین را به عنوان مجموعه‌ای شناخته شده و خاص انتخاب نمایند.
مدیران و کارکنان متعهد مجموعه، 22 سال فعالیت موفق و مستمر و فارغ التحصیلی حدود 11000 نفر دانش‌آموزان در مجتمع را نتیجه اعتقاد و التزام به این اصول می‌دانند.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان 6
» مدرسه امام علی (ع)
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه پیام علم
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه آینده سازان ایران
» مدرسه کوشش
» مدرسه آریان
» مدرسه دانش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه عترت
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه سوده
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه سینا
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین» مدرسه علامه امینی

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه سوره

» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه کوشش

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام فرمانیه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هما
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شهدا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه مفاخر علوم ایران
» مدرسه شکوه شفقلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
یک دانش اموز
(1400/02/08)
من متاستفانه متاستفانه و متاستفانه از پایه اول ابتدایی تا پنجم یکی از طلایی ترین دوره های زندگیم رو داخل این مجموعه گذروندم
به نظر من که صالحین بر خلاف چیزی که به نمایش میاره هست
اگه دنبال دوران تحصیل بدون استرس هستید این مجموعه رو پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
1316
(1400/02/07)
صالحین بر خلاف چیزی که به نمایش میاره هست.
فقط براشون مهمه که در هر شرایطی دانش آموزان سر کلاس برن هیچ اهمیتی نداره که دانش آموز یا خانواده اش مشکلی دارن یا بیمار هستن حتی وقتی یک دانش آموز کرونا میگره توقع داره بیا سر کلاس، واقعا نمیشه سر از کارشون در اورد. من این مدرسه رو بهتون پیشنهاد نمی کنم اصلااااا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
m1216
(1400/01/16)
از اینکه تو این مدرسه تحصیل می کنم ناراضی هستم. به نظر من کادر مدرسه براساس یک برنامه ریزی اصولی عمل نمی کند. دوره نکردن درس ها برای امتحان، مدرسه ای مذهبی است.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/05/25)
دختر من امسال کلاس دهم می ره. از سال هفتم همین مدرسه بوده خیلی راضیم از تدریس و آموزش این مدرسه . به آموزش و یادگیری دخترم و بقیه دانش آموزان خیلی توجه داشتن . کلاس ها و فوق برنامه هایی که می ذارن به پیشرفت درسی دخترم کمک کرده . علاوه بر آموزش از لحاظ اخلاق و تربیت به مهربونی با دانش آموزان برخورد میشه اصلا سفت و سخت گیری ندارن یه مدرسه نرمال و متعادل هستش . امسال هم با وجود کرونا از لحاظ آموزش خیلی خوب مجازی تدریس داشتن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/05/24)
از اینکه در این مدرسه تحصیل می کنم، راضی هستم. محیط امن و آرامی دارد. مدرسه بسیار خوبی است. بسیار ممنون هستم از همگی بخصوص سرکار خانم های اسدی، مسعودی، علی آبادی و ... . از لحاظ اخلاق مداری، تعامل و همراهی با بچه ها مدرسه خیلی خوبی است. تربیت متعادل بچه ها همراه با آموزش علمی شان برای کادر مدرسه، مهم است. از اینکه در این مدرسه درس می خوانم، احساس خوبی دارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.