سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه کوشش


مدرسه کوشش


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی کوشش

مدرسه کوشش یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده ظفر، جردن) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دستگردی(ظفر)، حدفاصل مدرس و جردن، پلاک 245 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88793732 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس کوشش است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم سمیه محمدپور و موسس آن مؤسسه فرهنگی،آموزشی کوشش پاینده (مدیرعامل:مرتضی احمدی،رییس هیئت مدیره: مریم تاجیک) است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88793732 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88796105 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.koosheshpayandeh.ir/zafar1
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 32,788 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 48 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 48 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2785)

مدرسه کوشش، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان دستگردی(ظفر)، حدفاصل مدرس و جردن، پلاک 245

موفقیت تحصیلی و پذیرش در دانشگاه‌های معتبر بدون برنامه‌ریزی منسجم و هدف‌گذاری دقیق و نهادینه شدن عادت‌های مطالعاتی میسر نیست. بدون شک بسیاری از عادت‌های درست درس خواندن از سنین پایین شکل می‌گیرد.
بر همین اساس مؤسسین مجتمع آموزشی کوشش با برنامه‌ریزی بلند مدت برای دانش‌آموزان، پس از تأسیس دوره دبستان، واحد دبیرستان دوره اول را با هدف پرورش و آماده کردن دانش‌آموزان منضبط و برنامه‌پذیر برای مقطع دوره دوم راه اندازی نمودند.
مهم‌ترین ویژگی مدرسه، پرورش چند بعدی دانش‌آموز می‌باشد؛ به همین منظور علاوه بر سطح عالی آموزش به پرورش استعدادهای هنری، ورزشی توجه شده است. همچنین آموزش مهارت‌های زندگی، ویژگی‌های خاص دوران نوجوانی در برنامه‌های دبیرستان جایگاه ویژه‌ای دارد.
از اهداف مجتمع کوشش این است که فارغ التحصیلان این واحد، دانش‌آموزانی خردورز و بانوانی مسئولیت‌پذیر، آگاه و تأثیرگذار در جامعه باشند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه بشرا
» مدرسه علم مبین
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهاران معرفت» مدرسه سلام صدر

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه گلهای یاسین

برگزاری جشنواره موسیقی دبیرستان دوره اول کوشش


برگزاری جشنواره موسیقی دبیرستان دوره اول کوشش


اهدای جوایز دبیرستان دوره اول کوشش


بازی فوتبال دستی دبیرستان دوره اول کوشش


جشن بازگشایی دبیرستان دوره اول کوشش


جشن تحصیلی دبیرستان دوره اول کوشش


جشنواره دبیرستان دوره اول کوشش


روز معلم دبیرستان دوره اول کوشش


روز دختر دبیرستان دوره اول کوشش


روز پدر دبیرستان دوره اول کوشش
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش اموز کوشش
(1400/04/06)
سلام من یک سال هست که در این مدرسه هستم. کلاس های آنلاین خیلی خوب بود و واقعا سعی می کردند که با کلاس حضوری تفاوتی نداشته باشد
از لحاظ آموزشی سطح بالایی دارد و معلمین خوبی در این مدرسه هستند.
من در کل خیلی راضی هستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ثنا
(1400/02/15)
دختر من امسال وارد کوشش شد نحوه برگزاری و نظم کلاس های آنلاین مدرسه واقعا بامدرسه ی قبلی دخترم قابل مقایسه نیست. شرایط کاملا مشابه کلاس های حضوری است و بسیار با دانش آموز و خانواده همراه هستند. واقعا از همه کادر اجرایی و دبیران مدرسه سپاسگزارم. امیدوارم همینطور پر قدرت به راهشان ادامه دهند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش
(1400/02/09)
سلام من امروز می خوام برم آزمون ورودی مدرسه کوشش رو بدم می شود راهنمایی کنید که آزمون سخت بوده یا نه چون من روشنگران زا قبول شدم و می خوام خرد ،نوآور ،فرزانگان را هم بروم امتحان بدهم می خواستم بدونم نسبت آزمون سخت هست یا خیر ؟؟به من گفتن که خوب چونکه روشنگران قبول شدی کوشش رو هم 100قبول می شی البته این را مدیر روشنگران به من گفتن باسپاس فرمان ممنون می سم راهنمایی ام کنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز کوش
(1399/11/06)
سلام دختر من دانش آموز کوشش است و من بسیار بسیار از مدیریت و نحوه عملکرد مدرسه راضی هستم. در تمام زمینه ها بسیار پیگیر هستند و از وقتی که دخترم را در این مدرسه ثبت نام کردم هیچ نگرانی بابت آموزش و برنامه ریزی اش ندارم. محیط مدرسه کاملا آرام و منظم است و در کنار درس خواندن برنامه های فرهنگی و تفریحی جذابی دارند. امیدوارم پایدار باشند و از مدیریت مدرسه همچنین کادر اجرایی و آموزشی مدرسه بی نهایت سپاسگزارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
aynaz
(1399/05/11)
سلام من امسال سال 99 تا 1400 می رم هشتم و از هفتم اینجا بودم مدرسه عالیه ای هست ولی از لحاظ مالی رضایت نداشتم و شهریه اش بالاست ولی آموزش خیلی بهتر از بقیه اس ولی به نظرم امکاناتش کم و حیاط مدرسه کوچک است و مهمترین چیز که دید من نسبت به مدرسه خراب شد اینه که مدرسه در کل عالیه از لحاظ آموزش و معلما ولی من و خواهرم دوقلو هستیم و امسال با این وضعیت کرونا تمام کار و کاسبی ها تعطیل است و همه دارن تقریبا ورشکست می شن و ما چون دو نفرین باید در مسائل مالی پرداخت بیشتری داشته باشیم.در کل این مدرسه به لحاظ آموزشی خوبه اما خوب تر میشد اگر در دوران کرونا ملاحظه همدیگر رو بکنیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام
(1398/10/14)
عالیه این مدرسه.من دخترم سه ساله داره اینجا میخونه و دلسوزی که اینجا دیدم از مدیر گرفته تا بقیه کادر بینظیرن.هم درسی خیلی خوب با بچه ها کار میشه و هم برنامه مفرح دارن.بچه هاشونم که واقعا بی حاشیه ان و نسبت به بقیه مدارس دیگه کنترل شدس و خیالت راحته در کل.دختر من واقعا خوشحاله اونجا.
سارینا
(1398/07/25)
من هفتمم رو در این مدرسه دارم تحصیل می کنم و به نظرم مدرسه خیلی خوبیه و به بچه ها امکانات تحصیلی خیلی خوبی می دن
بازدیدکننده سایت
(1398/07/11)
من قبلا در مدرسه ... درس میخوندم و الان دو سال هستش که به این مدرسه اومدم به نظر من این مدرسه بهترین مدرسه هستش چرا که فشار درسی انقدر زیاد نیست که بچه از درس خواندن زده شوند و از نظر انضباطی هم که خیلی خوبه
کلا توصیه میکنم که اگه می خواین بچه تون نتیجه بگیره حتما به این مدرسه بفرستینش
الهه
(1398/06/13)
سلام دختر من از سال نهم در این مدرسه درس خونده و الان که تابستان هست، برای سال آخر آماده میشه به نظرم مدرسه در کل خوبه من دخترم در آزمون سه مدرسه خرد و سلام ونک و کوشش شرکت کرد و قبول شد و در نهایت کوشش را انتخاب کرد همانطور که بعضی از دوستان اشاره کردند مدرسه در مورد انضباط سخت گیری زیادی دارند و بچه باید درسخون باشه تا از مدرسه نهایت استفاده رو ببره در کل دبیرهای خوبی داره و اساتید کنکور جزو بهترین های ایران هستند من در کل از مدرسه راضیم و به نظرم اگر در آزمون قبول شدید و درسخون هستید این مدرسه انتخاب خوبیه
یک کوششى
(1398/04/21)
من چهار سال متوالى در کوشش درس خواندم و از همه نظر راضى بودم فقط یکم سختگیر هستند و الان به دلیل اینکه رشته انسانى ندارد باید از این مدرسه بروم و خیلى ناراحت هستم
پیشنهاد مى کنم اگر در این مدرسه قبول شدید حتماً بروید
بازدیدکننده سایت
(1398/03/06)
سلام درباره ی مدرسه ی کوشش می تونم بگم که واقعا عالیه.درباره ی سختگیری به نظرم خوبه اگه درسخون باشید واقعا مدرسه ی خوبی هست واگه هم درسخون نباشید یا انضباطتون خوب نباشه واقعا بدونید جز گروه C میشید یعنی برای سال آینده باید اولیاتون بیان صحبت کنن ببینن چی میشه.
ممکنه اخراج شید ولی همیشه هم همین جوری نیست اگه خیلی وضع درسی تون بد باشه اینجوری میشه، ولی در رابطه با معلما می تونم بگم که واقعا معلمای با تجربه ای هستند و به شایعات توجه نکنین، آزمون ورودی هاش به نسبت سخته و باید دانش کافی رو داشته باشید.من خودم در پایه ی هفتم درس می خونم و ما امسال(98_97) تمامی آزمون جامع ها رو در کشور اول شدیم و درصد مدرسه نسبت به درصد کشوری و سایر مدارس واقعا بهتر بود و رتبه های 1 و 2 و 3 و 4 و 7 و 8 کشوری واسه ی مدرسه ی ما بود.همچنین رتبه های دو رقمی هم که دیگه خیلی داشتیم.در رابطه با شاد بودن مدرسه میتونم بگم واقعا عالیه و شما می تونید تو زنگ تفریح ها پیانو بزنید و دیگران رو نیز باهاش خوشحال و شاد کنین.من پیشنهادم اینه که اگه قبول شدید حتما بیاید چون پیشرفت زیادی میکنید.
مثلا از رتبه ی 1300 کشوری میرسید به رتبه های تک رقمی و دورقمی.مسئول آموزش ها هم که دیگه حرف ندارن.درباره ی کلاس ها هم میشه گفت که ما 117 نفر هفتمیم که تو هر کلاس از 16 نفر هست تا 24 نفر.مدرسه در مسابقات زیادی شرکت می کنه مثل IMC و کانگورو و ...و بچه ها مدال های زیادی میارن مثلا در IMC 2019 یک مدال طلای یک در پایه ی یازدهم و یک مدال طلای دو در پایه ی نهم و دو مدال نقره در پایه نهم و یک مدال برنز در پایه ی هشتم و شش مدال برنز در پایه هفتم کسب کردند.ولی برای دیدن جو مدرسه میتونید به کانال کوشش مراجعه کنید.که میتونید `موسسه کوشش_واحد ظفر `را برای دیدن پایه های هفتم و هشتم و نهم سرچ کنید.امیدوارم اطلاعات خوبی داده باشم.
خداحافظ
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/06)
این مدرسه واقعا خوبه من دو سال توی این مدرسه بودم و به نظرم فشار ها در راستای هدف بچه هاست.
اما این مدرسه قوانین سختگیرانه ای داره که بعد از گذشت چند ماه ادم عادت میکنه.
معلمای این مدرسه خیلی خوبن مخصوصا خانم طهرانیان معلم زیست این مجموعه و همه معلمای علوم.
این مدرسه هدف رساندن بچه ها به ارزوهایشان است البته در کنار شادی و تفریح
هستی
(1398/02/22)
به نظر من که خودم تجربه تحصیل در این مدرسه رو داشتم از نظر انظباتی به نظرم سخت گیر هستن...
در مورد درس هم هفتم و هشتم بسیار عالی کار میکنن و روحیه بچه ها هم عالیه اما سال نهم به نظرم سخت است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/27)
نظر من درباره این مدرسه این هست که بسیار عالى است و کادر محترم و عالى دارد و معلم هاى بسیار عالى دارد و اگر دانش آموز در این مدرسه ندارید لطفا قضاوت نفرمایید و سخت گیرى کادر مدرسه و معلم ها براى موفقیت بچه ها است.
(1397/10/09)
این مدرسه محیط خوبی داره
ولی اگه درس خون نیستی بهتون پیشنهاد میکنم که نیاین ولی اگر بیاین مجبور میشین که درس بخونید
از لحاظ انظباطی هم به نظرم سختگیره
در کل مدرسه ی خوبیه
بازدیدکننده سایت
(1397/10/01)
به نظر من مدرسه ی عالی ایه فقط به شرط اینکه درس خون باشی چون اگه به درس خوندن عادت نداشته باشی اذیت می شی و اون کسانی که می گن این مدرسه خوب نیست یا توی آزمون ورودیش قبول نشدن یا فقط دارن الکی نظر می دن یا نتونستن دوام بیارن ولی واقعیت اینه که اینجا مدرسه ی عالی ایه و از همه نظر عالیه
بازدیدکننده سایت
(1397/09/10)
این مدرسه بسیار عالی است خانوم ریاضتی و خانوم واحدی بسیار عالی مدرسه را اداره می کنند ....
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/22)
مدرسه بسیار عالی است . مهمترین نکته در مورد مدرسه این است که سیستم مدیریتی بسیار کارآمد است و باعث شده حواشی خارج از آموزش ، وجود نداشته باشد.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/07)
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و از نحوه برخوردشان با بچه ها راضی نیستم...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شمیم
(1397/04/12)
واقعا مدرسه خوب و معرکه ای هستش کسانی که قبول شدند شک نکند و همونجا ثبت نام کنند👌⁦👍
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/10)
من این مدرسه را از بین سلام و کوشش انتخواب کردم مدرسه ی خوبیه یا نه رفتار بچه ها چطوره ایا با بچه های جدید م جور میشوند
ناشناس
(1397/02/24)
من بین سللام و کوشش موندم میشه یکی اگه اطلاعی درباره ی هردو مدرسه داره لطفا پیشنهاد بده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1397/02/22)
میشه بگید کیا در ازمون ورودی قبول میشن؟
شاخصی برای انتخاب دانش اموزان دارند؟
بازدیدکننده سایت
(1397/02/04)
دهمم ولی میخوام مدرسمو عوض کنم به نظرتون سطح آزمون چقدر بالاس میشه کسایی که درس میخونن بگن
بازدیدکننده سایت
(1397/01/23)
من خودم در این مدرسه نیستم ولی خیلی از دوستام که تو این مدرسه هستن خیلی راضی اند و از نحوه تدریس معلمها تعریف میکنن و واقعا هم دوستام که از من عقب تر بودن از من جلو زدن ولی من از مدرسه ام راضی نیستم چون بیشتر به مسائل مالی توجه دارند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/23)
خب راستش من در این مدرسه تحصیل میکنم قبلش در ابوریحان و باید بگم ک اگه میخوای کنکوور خوب بدی باید ابوریحان بری اگه میخای از نوجونیت لذت ببری مهدوی ک قبلن اونجا بودم خودم.ولی کوشش درکل بد نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/12)
با سلام در مورد کوشش باید گفت بهترینه من دخترم در این مدرسه 4 سال درس خونده والان پیش دانشگاهیه و ما بسیار راضی هستیم و باید در این مدرسه درس خوند و تلاش کرددر ضمن مدرسه ی شادیم میباشد
بازدید کننده سایت
(1396/11/12)
من قبل از اینکه بیام تو این مدرسه خیییلی حرفا شنیدم. همه میگفتن که خیلی سخت گیریه غیر منطقی داره و بچه ها رو افسرده میکنن و حتی ستاره دار هم میکنن و... ولی در کنارش یه عالمه تعریف از سطح علمیش شنیدم. اخر تصمیم گرفتم که بیام کوشش. الان هم که تو این مدرسه درحال درس خوندنم، میتونم به جرات بگم که کوشش بهترین مدرسه ی دخترونه حداقل تو تهران هست. صد درصد که سخت گیری زیادی دارن ولی با اقای احمدی( مدیر مجتمع) تمام سعی خودشونو میکنن که یه محیط کاملا شاد رو واسه بچه ها ایجاد کنن که درکنار اون فشار و سخت گیری که کاملا منطقی هست، به بچه ها تو مدرسه خییلی خوش بگذره. از کارهایی که امسال انجام دادن، خریدن پیانو برای مدرسه هست تا بچه ها زنگ تفریح و زنک نهار پیامو بزنن و حتی بچه های دیگه باهاش بخونن. این از محیط شاد و خوب مدرسه. و اما از نظر علمی، دبیرای این مدرسه تو تهران تک هستن و واقعا تدریسشون بسیار عمیق و فوق العاده هست. راجع به دبیرای پیش دانشگاهی که واقعا نمیشه چیزی گفت. کادر پیش دانشگاهی مدرسه کوشش و مشاوران و دبیران درجه یکه و تو تهران رودست نداره. دبیرای خیلی شاخص کشور تو این مدرسه هستن.
در کل که این مدرسه ی کوشش واقعا واسه ی آینده بچه ها بهترین انتخابه.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/10)
مدرسه ی خیلی خوبیه
پنج سال متوالی تو کشور پنجم شده، فکر کنم فرزانگان هم شدن
و اینکه سخت گیرن که معقولانس و معاونین خیلی خوبی داره مثلا غلط گیر ممنوعه و اینکه مدیریتش هم خوبه هفتمش توکشور سال پیش چهارم هشتمش و نهمش دوم کشور شده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/08/15)
مدرسه عالیه کلا از همه لحاظ بچه هاش اصلا تو فاز شاخ بازی و اینا و جو هایی که تو دیگر مدرسه هاس نیستن ناظم ها و کادر هم عالین معلم ها هم بهترین معلم هان از لحاظ زبان انگلیسی سطح خیلی بالایی داره مثلا کل کتاب علوم و ریاضی رو به انگلیسی به بچه ها درس میدن و ازمون های کمبریج هم گرفته میشه ورزش هم عالیه از لحاظ فعالیت های فرهنگی هم 5 شنبه ها کلاس دلخواه داره که خیلی عالیه از لخاظ درسی هم حرف اولو بعد از فرزانگان میزنه
پارمیدا
(1396/08/07)
اتفاقا اصلا اینجوری نیس کسی که میاد اینجا باید خیلی خوب درس بخونه و باکسی هم شوخی ندارن ولی کادر اموزشی عالین و اصلا مدرسه ی خشکی نیس
بازدیدکننده سایت
(1396/06/04)
سلام دبیرستان کوشش و ابوریحان ظرفیت پره و امکان ثبت نام وجود نداره . اما نمونه مردمی را اطلاع ندارم . سلام هم شنیده ام زیاد جالب نیست اما اینگونه شنیده ام و اطلاع دقیقی ندارم
بازدیدکننده سایت
(1396/05/31)
دخترم من در مدارس نمونه دولتی وکوشش وابوریحان وسلام وروشنگران قبول شد وبه روشنگران رفتم ولی بعد ازگذراندن دوره تابستانی اصلا راضی نیستم نمیدانم چیکار کنم انتخابم خوب نبود
پانیذ
(1396/05/01)
سلام اخیرا درجاهای دیگر گفته شده که اقای احمدی این مدرسه را خوب اداره نمیکنه و مدرسه بسیار افت کرده این حرف دروغ محض هستش و من سه سال است که دراین مدرسه تحصیل میکنم مدرسه فوق العاده ایییییه اونجا جایی هستش که همه چیز روی نظمه و معلم هاییی مهربان و دلسوز که بسیار عمقی درس میدهند و همه اش تاکید میکنند که اگر چیزی رانفهمیدید در کلاس بگویید و خیلی باحوصله توضیح میدهند و سر کلاس درس کسی کسی را مسخره کنه از کلاس بیرونه. ناظم هایی با حوصله و محیطی معرکه در این مدرسه اصلا نگرانی وجود ندارد و بچه هابسیار شاد و خوشحال هستند و خیلی روی درس خوندن و اعتماد و به نفس بچه ها کار میشود.در این مدرسه هم به دروس اصلی هم به زبان و هم به هنر و هم به خلاقیت بچه اهمیت میدهند تمام کلاس ها26 نفره هستش . کسانی که از این مدرسه بدگویی می کنند یا از این مدرسه اخراج شده اند یا نتوانستند در ورودی این مدرسه قبول شوند و یا نتوانسته اند که زیر فشار ها کوشش دوام بیاورند.اگر فرزند شما در این مدرسه قبول شده شک نکنید و همون لحظه برای ثبت نامش اقدام کنید :)
لادن
(1396/04/19)
میشه بیشتر درمورد این مئرسه بیشتر توضیح بدید؟ همچنین دلیل رضایت شما از این مدرسه
بازدیدکننده سایت
(1396/04/17)
دختر من یک سال در این مدرسه بوده و من واقعا راضی هستم .
لادن
(1396/04/09)
تورو خدا کمک کنید کسانی که در این مدرسه تحصیل می کنند نظر ها و پیشنهاد ها و بدی های این مدرسه را بگویند
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
درسا
(1396/04/07)
دختر من درسش عالی هستش و میتواند در مدارسی مثل ابوریحان دوام بیاورد اما محیط و کادر اموزشی اونجا اصلا مورد تایید من و دخترم قرار نگرفت .البته به خود بچه بستگی داره بعضی از بچه ها فقط وقتی تحت فشار خیلی زیاد باشن درس میخونن و بعضی ها باید مدرسه ای باشندکه به اندازه کافی فشار بیاورند تا موفق بشوند اما من از این مدرسه بسیار راضی هستم و دختر بزرگم هم در انجا تحصیل میکرد و الان در دانشگاه شهید بهشتی تحصیل میکند و ‍‍‍‍در حال درس خواندن در دانشگاه است که دندان پزشک بزرگی بشود.بعضی ها میگویند کوشش سختگیر است اما به نظر من این مدرسه عاللییی است
درسا
(1396/03/25)
کسی درمورد این مدرسه اطلاعی دارد؟من دخترم امسال هم ابوریحان قبول شد و هم کوشش چون از ابوریحان خوب نشنیدم کوشش ثبت نام کردم دخترم رو و درموردش خیلی خوب شنیدم ولی کسی اطلاعی دارد؟
محدثه
(1396/03/17)
منم امسال در مدرسه کوشش قبول شدم به نظر شما برم یا نه؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
پانیذ
(1396/02/24)
من قبول شدم میخوام برم نظرتون چیه؟؟؟
خورشید
(1396/02/21)
به نظرم خوب نیست و شبیه پادگان است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/16)
مدرسه خوبی است ولی سخت گیر
به نظرم به فکر بچه ها نیستند.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/05)
مدرسه ی سخت گیری است
بازدید کننده سایت
(1395/12/13)
خانم هاى مهرى و آیدا میشه دلایل عدم رضایت و رضایت خودرا بیان کنید تا بتوانیم با کمک تجارب شما تصمیم درست بگیریم. سپاس
مهری
(1395/11/13)
من از این مدرسه اصلا راضی نیستم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/11/05)
ایدا خانم میشه توضیح بدهید
ایدا
(1395/06/28)
عالیه من که خیلی راضیم .