سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سلام صدر

مدرسه سلام صدر یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده اتوبان صدر - دولت - بلوار کاوه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان صدر به سمت شرق، خیابان بهار جنوبی، خیابان جهرمی، خیابان بهرام، کوچه آریاغربی، پلاک ۱۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22599730 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهدی شاه حسینی و موسس آن محمدرضا خانساری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sadr.salamsch.com/hschool/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,563 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5850)

مدرسه سلام صدر، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : اتوبان صدر به سمت شرق، خیابان بهار جنوبی، خیابان جهرمی، خیابان بهرام، کوچه آریاغربی، پلاک ۱۶

مجموعه مدارس اولین سال‌های فعالیتش را با راه اندازی دبیرستان دوره دوم در سال ۱۳۷۹ آغاز نمود اما از آنجایی که تعلیم و تربیت ریشه در دوران کودکی دارد از همان سال‌های اول با درک این موضوع مهم اقدام به تاسیس مدرسه‌ای در مقطع دبستان پسرانه داشت. ولی سال‌ها حلقه ارتباطی بین این دو مقطع ناقص بود تا روزی که بطور جدی تصمیم به تاسیس دبیرستان نوبت اول پسران مطرح، و بعد از آماده سازی مقدمات در تابستان ۱۳۹۳ این مقطع تحصیلی در مجموعه مدارس سلام جا گرفت.
دبیرستان متفاوت سلام صدر
دبیرستان سلام صدر با کادری جوان، متعهد، متخصص و با انگیزه در حالی کار خود را آغاز کرد که:
-تصمیم جدی دارد در عرصه تعلیم و تربیت نگاهی نو و متفاوت داشته باشد و برای داشتن فضای آموزشی مناسب دوست داشتنی و بدون استرس تلاش کند.
-پرداختن عمیق به تربیت اجتماعی و اخلاق مدار و توجه به مهارت‌ها و تفاوت‌های فردی دانش‌آموزان در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.
-نگاه صرف آموزش محور در این مدرسه تعدیل و ضمن تلاش برای حفظ ارزش‌های علمی-تخصصی سعی می‌شود تا انسان‌هایی جامع، محقق و متعهد را برای زندگی فردا آماده کند.
-در آخر سعی شده با داشتن کادری جوان و با نشاط فضایی امن، شاد و صمیمی برای دانش‌آموزان ایجاد شود تا بتوان شعار همیشگی مدرسه، خانه دوم را به خوبی از چهره بشاش و پر انگیزه و متواضعانه دانش‌آموزانش برداشت کرد.
سلام صدر در تابستان ۱۳۹۴ با این نگاه و ده‌ها حرف و هدف دیگر آغاز به کار نمود و ضمن تلاش برای رسیدن به این اهداف آرزو دارد که روزی این نگاه و اهداف به سرعت در نظام آموزشی این سرزمین جای باز کند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه عترت
» مدرسه درخشان
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه انفورماتیک

افتخار آفرینی دبیرستان سلام صدر در آزمون جامع مدارس برتر ایران

افتخار آفرینی دبیرستان سلام صدر در آزمون جامع مدارس برتر ایران

کسب 50 رتبه برتر دانش آموزان مدرسه سلام صدر در آزمون جامع مدارس برتر ایران، بیشتر مطالعه کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه مهر
» مدرسه نشانه رستا
» مدرسه مهر
» مدرسه درخشان
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه خاتم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آفاق بدیعلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سعید
(1399/10/22)
سال دومیه که تو این مدرسه هستم. راضیم ازش. خیلی کادر زحمت کش و خوبی داره. معلماشم خوبن خدایی. راضیم اومدم سلام صدر.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مجتبی محمدی
(1399/10/15)
سلام و خسته نباشید بهترین مدرسه دوره اول در منطقه سه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
hadi khoshbakht
(1399/10/15)
با سلام،مدرسه سلام صدر یه مدرسه بسیار عالی از لحاظ آموزشی ،کادری بسیار قوی و توانمند،واقعا برای بچه ها وقت میذارن ،سلام صدر مدرسه متفاوت توانمند،.از لحاظ آموزشی در سطح و جایگاه بسیار بالا هستند،خسته نباشید میگم ب تمام کادر زحمت کش این دبیرستان .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/09/02)
مدیریت مدرسه سلام صدر فوق العاده عالی ، از نظر درسی و رسیدگی و پیگیری دانش آموزان در حد بسیار بسیار بالایی هستند و با این شرایط آنلاین به نحوه احسنت کلاس های درس و فوق برنامه ، طبق روال عادی مدرسه برگزار میشود، سطح علمی معلمان همه بالا ، همگی جوان و با انگیزه و صبور هستند ، در هر ساعتی از شبانه روز دانش آموزان با مشاور پایه در ارتباط هستند و هر سوالی داشته باشند با مسئول پایه خود در میان میگذارند ، یک روز در میان یک امتحان تستی کوتاه دارند ، هر هفته یک امتحان از دو یا چند درس یا به صورت تستی یا تشریحی دارند ، آزمون های جامع ماهیانه از تمام دروس اصلی به صورت تستی در سطح بالایی دارند.
خداقوت به تمام کارکنان زحمت کش مدرسه سلام صدر
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.