سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی آیین معرفت

مدرسه آیین معرفت یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش بهارستان یکم، پلاک 22 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22794179 - 22794165 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم گلنار وخشیته و موسس آن خانم گلنار وخشیته است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,684 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5559)

مدرسه آیین معرفت، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش بهارستان یکم، پلاک 22

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محراب
» مدرسه برهان
» مدرسه شهید آقایان 2
» مدرسه امام جواد
» مدرسه معلم 1
» مدرسه فرزانگان 7
» مدرسه پیام علم
» مدرسه مجتمع آموزشی مدرس
» مدرسه محراب 2
» مدرسه مبتکر اندیشمند

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عترت
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سرای علم
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بوستان‌ امید» مدرسه رشد

» مدرسه موعود

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه آتیه‌سازان

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه درخشان

» مدرسه ندا

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شهدا
» مدرسه مهر
» مدرسه هما
» مدرسه مهر
» مدرسه کوششلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
احسان
(1400/06/15)
این مدرسه مکانش تغییر کرده.من تماس گرفتم اخیرا
پاسخ : سلام دوست عزیز
ممنون از اطلاع رسانی تون
بازدیدکننده سایت
(1399/03/31)
به نظر من این مدرسه خوب نیست،معلم های خوبی برای تست داره الان مدرسه به مدرسه دانشجو منتقل شده.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مکی
(1398/08/10)
شهریه حدودا چند هست
دانش آموز
(1398/06/25)
به نظر من این دبیرستان با اینکه تازه تاسیس هست اما هم از لحاظ درسی و آموزشی و هم از لحاظ تربیتی واقعا هم سطح مدارس مشهور عمل میکنه. در سال دوازدهم اساتید از هر نظر عالی هستن و نظارت کادر مدرسه روی تک تک دانش آموزان بسیار حساب شده است. این مدرسه برای مشاوره از مرکز اقای پوردستمالچی کمک گرفتن که هم کارگاههای خودشون و هم مشاوران همراه مرکز بسیار در پیشرفت دانش آموزان موثر بودن. در کل مدرسه از همه نظر عالیه.
فرشته عظیمى
(1398/05/31)
مدرسه از لحاظ آموزشى خیلى قویه مخصوصا امسال یعنى براى سال ٩٨ براى کلاس دوازدهم خیلى معلماى با تجربه استخدام کردند، که بچه ها چه ضعیف چه خیلى قوى در کنکور و امتحانات نهایى موفق بشوند
استاداى مدرسه براى سال دوازدهم تمامى دروس دهم و یازدهم را دوباره درس مى دهند که اگر کسى در آن دوسال به اندازه ى کافى خوب کار نکرده بتونه خودش رو برسونه
درباره ى کادر مدرسه باید بگم که واقعا هم با اولیا هم با بچه ها بسیار همکارى دارند و مثل مدرسه هاى دیگه که به هرچیز آدم گیر میدن نیست
سارا
(1398/05/01)
از نظر آموزشی رضایت بخش نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموزی یازدهمی
(1398/03/18)
خدایی اگه میخواین هم درس بخونینو معلماتون خوب باشن هم بچه های مدرستون با حال باشن که بهتون سخت نگذره باید بیاین این مدرسه:)
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/18)
این مدرسه از لحاظ درسی معلمای خیلی خوبی داره بچه ها هم رفتار مناسبی دارن از لحاظ انضباطی به طور معقول برخورد میشه یعنی نه خیلی سخت میگیرن که به بچه فشار بیاد نه خیلی مدرسه ی آزادیه که بچه ها بخوان به جای درس خوندن منحرف بشن ارتباط بچه های مدرسه با مسئولین مدرسه خوبه و درباره چگونگی فعالیت های مدرسه از بچه ها نظرخواهی میشه اینم باید اشاره کنم که چون مدرسه فقط چند سالی میشه که تاسیس شده هنوز افتخارات آنچنان بزرگی کسب نکرده ولی اگر با همین روند پیش بره صدرصد در سال های آتی افتخارات بزرگی کسب میکنه معلمای سال دوازدهم این مدرسه جزو معلمین برتر در حوزه کنکور و امتحانات نهایی دیپلم هستند پس واقعا اگه قصد تعویض مدرسه را در سال دوازدهم دارید آیین معرفت را خیلی بیشتر بهتون پیشنهاد میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/07)
یکی از دوستان من در این مدرسه درس میخواند و دارد تغییر مدرسه میدهد آن هم وسط سال تحصیلی.
به نظرم از لحاظ آموزشی بد نیست اما از نحوه برخورد برخی از مسئولین با دانش آموزان راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.