سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


این مدرسه اعلام کرده است با توجه به شرایط کرونا ، با رعایت پروتکل ها ، تعداد دانش آموزان را در هر کلاس کاهش داده و با استفاده از آموزشهای مجازی به صورت آنلاین و آفلاین محتواهای آموزشی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.
در آموزش آنلاین با ایجاد کلاسهای مجازی تلاش بر این است به فعالیت های تعاملی بین معلم و دانش آموز پرداخته شود و در کلاسهای آفلاین تکرار مباحث تدریس و مباحث تکمیلی برای دانش آموزان ارائه داده شود.
اولیا و دانش آموزان توسط سامانه وبمون پرسشها و تکالیف خود را ارسال می کنند و از معلم باز خورد دریافت می کنند .
پیگیری فعالیت های درسی دانش آموزان توسط مشاورین از طریق تماس تلفنی به صورت روزانه انجام می شود.
فعالیت های کلاسی و حضور در کلاسهای آنلاین و انجام تکالیف و کامل کردن دفتر برنامه ریزی از اساسی ترین روشهای ارزشیابی است .
با ارسال کارنامه ماهانه در هر ماه و نظارت هر روزه مشاورین بر نحوه فعالیت و روند استفاده از امکانات موضوع بررسی و روند رشد و یا افت تحصیلی تحت نظارت مدرسه است.
هر هفته شورای عالی مدرسه در جلسه، زیر نظر مدیریت مجتمع تمامی کارهای کارکنان – معلمین و مشاورین و دانش آموزان را کاملا ارزیابی و در مورد چگونگی کار هفته بعد تصمیم گیری می نمایند .
گروه های درسی در سامانه شاد جهت فعالیت گروهی دانش آموزان ایجاد شده است.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی پیشگامان

مدرسه پیشگامان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده قلهک ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی‌نژاد، خ جلایی پور غربی، پلاک 48 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22621585 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم کبری شریف پناهی و موسس آن زهرا حسین زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 661 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5960)

مدرسه پیشگامان ، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی‌نژاد، خ جلایی پور غربی، پلاک 48

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امامت
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه فرید
» مدرسه توسعه
» مدرسه شهدای هفتم آذر
» مدرسه فرهنگ سعادت 2
» مدرسه فرشتگان آسمانی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه رهنما
» مدرسه امام علی علیه السلام

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرزانه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبتکر نوین» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه مشکوه

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه آفرینش

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سما 4

» مدرسه سلام سبز

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.