سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام دیباجی


مدرسه سلام دیباجی


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


دبیرستان سلام دیباجی همزمان با شیوع کرونا با تهیه و تجهیز سیستمهای سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری و آموزش دبیران محترم اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی بصورت آنلاین و آفلاین نمود.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سلام دیباجی

مدرسه سلام دیباجی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی، خیابان آقازاده فرد، کوچه رستگار، نبش سهیل، کوچه اربابی، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 02122227866 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا اسفندیار و موسس آن محمدمهدی حجاریان کاشانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://dibaji.salamsch.com/hschool/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,575 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2594)

مدرسه سلام دیباجی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی، خیابان آقازاده فرد، کوچه رستگار، نبش سهیل، کوچه اربابی، پلاک 1

قریب به هجده سال است که هدف ما در سلام دیباجی هویدا کردن استعدادهای نهان دانش آموزان در عرصه های مختلف آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی مبتنی بر آموزه های انسانی و اخلاقی می باشد . همچنین ورود به دانشگاه های معتبر دولتی در چشم انداز اهداف آموزشی کانون توجه ماست و این امر را با جذب کادر متخصص ، متعهد و دلسوز و همچنین با ایجاد انگیزه های درونی دانش آموزان پیگیری می کنیم . ما در سلام دیباجی برای طی کردن این مسیر خطیر، سرمشقی را برای خود برگزیده ایم و آنرا بر پیشانی بندِ ذهن هایمان نگاشته ایم. تا آرزوهای فرزندانمان را به سر منزلِ مقصود برسانیم. سلام دیباجی، سرمشقِ آرزوهایمان شد. با دست هایی که روی هم گذاشتیم و پیش از شروع آوردگاه، یا علی گفتیم. تا این کلام از ما معنا بگیرد و به ما معنا بدهد‌ و نامِ مقدس مدرسه را پاس بداریم و با تلاشی که وضوی ماست رو به آینده ای حرکت کنیم که از پیش، آرزوهایش را، در دفتر هایمان، مشق کرده ایم. کلاممان این است "سلام دیباجی سر مشق آرزوها" باشد که عملمان نیز، اینچنین شود.
عمده فعالیت های آموزشی و فرهنگی:

1) برگزاری 3 نوبت امتحانات داخلی همراه با ارائه کارنامه علمی و 2 نوبت کارنامه رسمی آموزش و پرورش (دی ماه و خرداد ماه).

2)ارائه دو نوبت کارنامه فرهنگی (شامل امتیازهای فرهنگی دانش آموزان در فعالیت های مشارکتی ، گروهی و فردی).

3) حضور مسئولین محترم پایه ها به عنوان مدیریت امور آموزشی و پرورشی پایه مربوط که پیگیری وی زمینه ارتباط مناسب تر خانه و مدرسه را فراهم می سازد.

4) ارائه مجموعه تمرینات هماهنگ و کتاب های کمک آموزشی ویژه.

5) برگزاری کلاس های المپیاد پیشرفته در تمامی رشته ها (ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، نجوم ، کامپیوتر ، ادبیات و ... ).

6) برگزاری آزمون های جامع تستی هماهنگ با مدارس برتر ایران.

7) برگزاری کارگاه و کلاس های تحقیق و پژوهش به عنوان سطح پنجم آموزش.

8) برگزاری کلاس های زبان انگلیسی پیشرفته.

9) کلاس های آموزش رایانه در سایت اختصاصی دبیرستان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرازدانش
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه درخشان
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه امام خمینی (ره)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه علامه امینی

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه هورمند

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه روشنگرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1397/04/07)
چه رشته هایی داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.