سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه تیزهوشان علامه حلی 8

مدرسه علامه حلی 8 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده میرداماد- میدان مادر ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، خیابان سوم ، پلاک 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22221087 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد علی خاکباز و موسس آن معاون وزارت آموزش و پرورش وقت است.
این مدرسه از نوع مدارس تیزهوشان است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://allame-helli8.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 21,256 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 31 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 31 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2644)

مدرسه علامه حلی 8، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) تیزهوشان پسرانه : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، خیابان سوم ، پلاک 4

دبیرستان علامه حلی ۸ فعّالیّت خود را در سال ۱۳۹۱ با هدف ایجاد محیطی آموزشی برای تربیت و تعلیم دانش‌آموزان نخبه جهت پاسخگویی به نیازهای آموزشی و پژوهشی منطقه ی مرکز و شمال شهر تهران آغاز کرد .
فلسفه و نگرش حاکم بر سیاستگذاری‌ها و فعّالیّت‌ها برنامه‌ریزی برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از دوران تحصیل دانش‌آموزان می‌باشد. به همین منظور از آغاز تاسیس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگیری هرچه بیشتر و بهتر را برای دانش‌آموزان فراهم سازد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه یادگار امام (ره)
» مدرسه فرشتگان آسمانی
» مدرسه مشاهیر آینده
» مدرسه محراب شعبه 3
» مدرسه المهدی(عج)
» مدرسه علوم تهران
» مدرسه حقیقت 1
» مدرسه ضحی
» مدرسه نورا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانه
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه رشد
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه شادآموز
» مدرسه سرای علم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه نشانه رستا

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه دانش

» مدرسه موفق

» مدرسه نیکنام نوین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه مهر
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه آفرینش
» مدرسه آفرینش
» مدرسه نسیم بهار
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم
(1402/05/15)
پسرم میره دهم ریاضی هم البرز قبول شده هم حلی 8 لطفا بگید کدوم رو بره خیلی فکرم درگیره
پاسخ : سلام لطفا به مدرسه مراجعه بفرمایید تا اطلاعات کافی کسب کنید. خیلی از بچه ها البرز قبول میشوند اما همه افرادی که البرز قبول میشوند علامه حلی ها و علامه حلی ۸ قبول نمیشوند. مقایسه علمی و تیم آموزشی این دو مدرسه با حضور در مدرسه و کسب اطلاعات کافی ساده خواهد بود. کلا مدارس سمپاد یک سر و گردن از مدرسه مثل البرز قوی تر هستن و مدرسه البرز از نظر کادر از حلی ۸ بسیار ضعیف تر هست. هر سال ۹۰ درصد کسایی که البرز قبول شده اند و حلی ۸ هم قبول شدن میان حلی ۸ و این خودش نشان میده طیف عمومی مردم انتخابشون اینه.
نظر من اینکه به مدرسه حلی ۸ مراجعه کنید و از دانش آموزانی که پارسالم البرز بودن و از البرز به حلی ۸ اومدن علت رو جویا بشین و ببینید از انتخابشون راضی هستن یا نه.
متاسفانه مسئولین مدرسه البرز به دلیل اینکه طیف زیادی از دانش آموزان خوبشون رو با اعلام نتایج حلی ها از دست میدن با گفتن صحبت های عجیب بر ضد مدارس سمپاد سعی در حفظ دانش آموزان دارن که در ۸۰ درصد مواقع هم موفق نمیشوند.
اولیا دهم
(1401/11/11)
پسر من پارسال حلی 8 قبول شد و البته مدارس البرز و خوب دیگه ای هم قبول شده بود. اولش رفت البرز و وقتی قبول شد حلی 8 تصمیم گرفتیم بریم ببینیم چطوری. ما رفتیم با مسئولین حلی 8 صحبت کنیم. با آقای گلسرخی و ارشاد صحبت کردیم. ما ترجیح دادیم بچمون زیر دست نخبگان کشور تحصیل کنه واقعا بعد 1 ماه فهمیدیم زمین تا آسمون تفاوته. من ویژگی های حلی 8 که به جرات میتونم بگم تو حلی هام با مقایسه ای که کردم بهتر هست میگم تا بقیه هم بتونن راحت انتخاب کنن // 1. کادر قوی جوان و البته با تجربه( وجود آدم هایی مثل آقای گلسرخی، ارشاد؛ مجتهد، داودآبادی، ضیافر، دکتر شریفی و...) // 2. رفاقت با بچه ها به طوری که بچه ها میخوان تا 10 شب مدرسه باشن و اگر تعطیل میشه ناراحت میشن // 3. نگاه علمی و تربیتی // 4. محیط فیزیکی شاد و امکانات مناسب // 5. مدیر متین و دلسوز // 6. توجه به پژوهش // 7. تعامل بی نظیر بین کادر و معلمین و دانش اموزان و اولیا // 8. وجود افراد دلسوز و عاشق به کار معلمی و متعصب به پیشرفت مدرسه که خب منشاش آقای صالح ارشاد و گلسرخی هستن و این روحیه رو به عنوان ارکان مهم مدرسه بین همه توسعه دادن. // 9. کارسوق های متنوع // 10. معلمین وحشتناک عالی . جوری که کادر دهم انقدر معلمین عالی هستن که اصلا ایرادی نمیشه گرفت.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهبد
(1401/08/09)
سلام ، ببخشید دانش آموزان دوره اول کدام علامه حلی می توانند وارد این مدرسه بشوند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز دهم
(1401/01/23)
سلام // من خودم پارسال ازین سایت تعریف حلی 8 رو خوندم و فکر کردم افرادی که نوشتن کمی اغراق کردن اما وقتی قبول شدم دیدم بسیار مدرسه بهتری هست که این جا توصیف شده. حسرت میخوردم چرا حلی 1 قبول نشدم اما بعد دیدم چه شانسی آوردم. حلی 8 بینظیره . شک در موردش نکنید. تو حلی 8 همه مدرسه رو دوست دارن. از کادر تا بچه ها. از نظر علمی واقعا در مواردی که من مقایسه با دوستان حلی 1 میکنم بالاتر هم هست و از نظر تربیتی واقعا بینظیره. آقای ضیافر دبیر ریاضی دهم و مشاور ما هستن که تو همه چیز بینظیرن. الگوی ما هستن. آقای ارشاد که سر مشاور مدرسه هستن تمام وقتشون صرف بچه های دهم یازدهم و دوازدهم میشه و البته یکی از مولفین معروف کتب ریاضی هستن. مشاور ها زیاد و متنوع هستن و این جا خودتون مشاور خودتون رو انتخاب میکنید و راحت میتونید مشاورتون رو عوضم کنید. همه مشاور ها شدید با هم هماهنگن . یه مسابقات گروهی داریم به نام حلیگ که چیز پر هیجانیه. تو پژوهش کار جدی میشه و المپیادم هر کی بخواد و کشش رو داشته باشه بدون اجبار و تبلیغات میره . امکانات مدرسه هم به لطف مدیر خوب مدرسه هر روز در حال افزایش. // تو حلی 8 یک ناظم فوق العاده هست که معلم ورزشمونم هست و همه دوسش دارن. واقعا تکه. اینجا برعکس همه جا که پادگانه به شخصیت بچه ها احترام گذاشته میشه. زنگ های تفریح بچه ها حق بازی و ورزش دارن و پادگان نیست و همه با هم دوستن. همه این ها که میگم مو به مو حقیقت داره. حلی 8 یک مدرسه واقعی سمپاده که بچه ها توش استرس ندارن. // یک استودیو مجهز داره و در حال ساخت یک سالن ورزش با امکاناتی مثل تردمیل و ایناست و دوش و اینام داره. // حیاطش نسبت به جمعیتش خیلی خوبه و ناهار خوری خوبی داره. یک کتابخانه بزرگ و یک سالن اجتماعات خیلی بزرگ داره. // فارغ التحصیل ها میان مدرسه و خیلی وقت ها به ماها کمک میکنن. // در یک کلمه حلی 8 مدرسه زندگیه و در تمام ابعاد برنامه داره. // شک نکنید و حلی 8 رو اول انتخاب کنید. من چون کامنت های قبلی کمکم کرد در انتخابم گفتم این کامنتو بذارم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدیه
(1401/01/17)
سال دهم فرزندم در یکی ازمدارس حلی مشغول به تحصیل بود. به نظرم کادر اداری مدرسه خوب نبود. به همین علت تصمیم به تعویض مدرسه و انتقال به حلی 8 گرفتیم. از این اتفاق بسیار خوشحالم چون از نظر روحی و درسی اتفاقات خیلی خوبی برای پسرم افتاده و اون رو مدیون کادر خلاق و جوان و همچنین معلم هایی با سطح علمی بالا هستیم . // من به عنوان یک ولی بهتون اعلام میکنم // اگر شما سر این دو راهی هستین به فکر آینده فرزندتان باشید .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا دوازدهم
(1400/08/16)
این مدرسه از چند نظر بسیار عالی هست
اول کادر زحمت کش و دلسوز و دبیران فوق العاده عالی و بی نظیر آن که نه تنها از نظر درسی بسیار بسیار خوب هستند بلکه از نظر اخلاقی نمونه و الگویی برای بچه های ما بودند،انسانهای شریف و با کمالاتی که از جون و دل کار می کنند .در دوران کرونا کلاسهای درسی بچه ها با امکانات عالی از جمله اینترنت پرسرعت،استودیوی اختصاصی خود مدرسه و دبیران توانمند به بهترین شکل برگزار شد.
دوم با مدیریت خوب ،همدلی اولیا،انجمن و تمام کادر یک فضای آرام در مدرسه میبینید.
ساختمان مدرسه بسیار بزرگ و دلباز با حیاط بزرگ هست و زمین والیبال،بسکتبال و فوتبال،چند میز پینگ پنگ حال بچه ها رو خوب میکنه،امسال هم که کل شوفاژها نو شد و نیمکتهای نو و عالی تو تمام کلاسها منتظر بچه ها هستند
کلا روی هم رفته خدارو شکر میکنم که پسرم نه تنها در یکی از بهترین مدرسه های ایران که در بهترین مدرسه حلی درس میخونه
هم درس هست، هم اخلاقیات،هم دوستی،هم المپیاد، هم پژوهش و هم زندگی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Amir
(1400/01/14)
آیا خوابگاه دارد؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/01/02)
خیلی مدرسه خوبیه و در دوران کرونا خیلی برنامه های خوبی برای بچه ها داشتند البته جا داره از جناب خاکباز مدیریت محترم مدرسه و آقای ارشاد و بقیه استادان دلسوز و متعهد مدرسه تشکر و قدر دانی به عمل بیارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا پایه دهم
(1399/12/24)
با سلام
مدرسه در شرایط خوبی هستش مخصوصاً در امور آموزشی.
فعالیت های پژوهشی که در حال حاضر آن هم در این دوران کرونا انجام میشود، واقعا تاثیر گذار میباشد و مشارکتدر آن هم چشم گیر بوده است.
در رابطه با المپیاد طی صحبت هایی که با اولیا سال های بالاتر داشتم تحول ایجاد شده و امسال خیلی تخصصی مدرسه وارد عمل شد .
معلمین برتر که خیلی از آن ها در علامه حلی 1 تدریس میکنند داخل مدرسه دیده میشوند.
کادر جوان و انعطاف پذیر و در عین حال کاربلدی در مدرسه دیده می شود. این باعث شده که دانش آموزان با مدرسه ارتباط دوستانه بگیرند و محیط مدرسه از لحاظ روانی آرامش داشته باشد .
به نظرم تنها مشکل مدرسه مشاور پایه میباشد، که نتوانسته است با دانش آموزان و اولیا تعامل لازم را داشته باشد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
از اولیا دبیرستان
(1399/12/21)
از حیث امکانات آموزشی و کادر واقعاً خوبن و ممنون ازشون
اما درست نیست این حجم امکانات و بودجه ای که برای یک دبیرستان در شمال تهران در نظر گرفته بشه
در صورتی که دختر بنده هم تیزهوشان درس می خونه امکانات کمتری دارن و حتی دبیراشون هم ضعیف تر هستن....
بچه ها رو مستقل بار میارن. تنش بین بچه ها و اولیا ایجاد نمی کنن
تا جایی که می دونم اکثر کادر دانشگاه شریف درس خوندند و خیلی محترمن
دعاگوشون هستم
فضای مدرسه هم واقعاً بزرگه برای این تعداد دانش آموز
سالن بزرگ اجتماعات دارن که بچه ها می تونن تا شب درس بخون
کتابخونه مستقل هم دارن که یه سریاشون اونجا می خونن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1399/12/21)
بنظر من هیچ چیز در یک مدرسه مهمتر از این نیست که مسولینش واسه بچه ها دلسوز باشن. الان کمتر دیده میشه این موضوع. اما حلی 8 در حال حاضر خیلی مسولینه دلسوزی داره . پسر من کلی مشکلات درسی و روحی داشت که مشاور پایه و آقای ارشاد که رسما زندگیشو روی حلی 8 گذاشته با ما جلسات مختلفی گذاشتن و تا حد خوبی مارو کمک کردن. پاسخگویی همیشگی به ما خیلی خوب بوده.
خیلی تو کار و درس سختگیرن و به معنای واقعی حلی 8 یک مدرسه با استاندارهای تیزهوشانه. واقعا من که بچم قبلا غیر انتفاعی بوده تفاوت معلمین و روش درسشون رو با اونا میفهمن. اینجا تاکید زیاد روی فهم مطالب هست. معلم ریاضی دهم آقای ضیافر که معروفترین معلمین ریاضی سمپاد هست یک معجزه آموزش ریاضی هستن . انقدر شخصیتشون اثر گذاره که همه بچه ها ازشون الگو میگیرن.
بنظرم نقطه قوت حلی 8 انجمن اولیا و مربیان پیگیرشه که همه جوره تلاش کرده که بین کادر به سرپرستی آقای ارشاد مدیر مدرسه آقای خاکباز و معلمین و دانش آموزان یک همدلی زیاد بوجود بیارن.
در واقع حلی 8 گویا به خاطر یکسال مبارزه با مدیران نا کار آمد قبلی الان به یک ثبات و همدلی رسیده و این رمز رضایتی که بین اولیا مدرسه ایجاد شده.
ضمنا من شنیدم معرف ترین مشاور کنکور سمپاد هم دکتر شریفی مسول 12 ام مدرسه هستند و معروف هستن به شریفی تک رقمی. ایشون گویا رفاقت زیادی هم با کادر مدرسه دارن و بچه ها خیلی قبولشون دارن اما یکم ترسناکن اینطور که بچه ها میگن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1399/12/20)
من میخوام تو جانمایی انتخاب کنم بین حلی 8 یا 10 کدوم بهتره؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1399/12/20)
الان من میخوام تو جانمایی انتخاب منم بین حلی 8 یا 10 کدوم بهتره؟؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده
(1399/12/20)
الان من میخوام تو جانمایی بانتخاب منم بین حلی 8 یا 10 کدوم بهتره؟؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/12/17)
مدرسه حلی 8 بعد از مدیریت جدید که اومدن فوق العاده هست. واقعا دبیرانشو عالی هستن و تیم آموزشی مدرسه با وجود آقای ارشاد به عنوان همه کاره آموزش مدرسه و دکتر شریفی به عنوان مسول 12 ام عالیه. آزمون های مفید و تلاش تیم مدرسه برای طرح 3 ساله آموزش خیلی زیاده. مثلا درس ریاضی ما بشدت قویه و ما تا اخر سال 11 ام کل ریاضیات دبیرستان رو یاد میگیریم و سال 12 فقط تست میزنیم.
به نظر من حلی 8 مسولاش به آموزش عمیق و مفهومی بیشتر از حلی 10 اهمیت میدن و دوستم که حلی 10 هست تبدیل به ماشین آزمون شده انقدر همش آزمون میگیرن. واقعا بچه های ما تو 8 خیلی کم استرس ترن . بنظرم من حلی 8 الان خیلی شبیه حلی 1 قدیمه و طرح درس ریاضی فیزیکمون شبیه اوناست. اما حلی 10 شبیه مدارس سلامه و من خوشم نمیاد از سیستم فشار و استرسشون.
یک نکته مهم اینکه با اومدن آقای خاکباز الان حلی 8 یکی از با امکانات ترین مدارس کشوره و مساحتش نسبت به جمعیتش خیلی زیاده و آدم توش شادتره.
امسالم من دیدم واسه دهم ها المپیاد جدی گذاشتن و از ما گذشت. اما دیدم خیلی المپیادی های دهم راضی هستن.
اینم بگم رتبه 10 کشوری ریاضی مهدی سعادت بخت از حلی 8 بود و 5 تا رتبه زیر 100 مدرسه با جمعیت 12 ام 80 نفر داشته و خیلی قبولی تجربیش نسبت به بقیه حلی ها مثل 10 بهترم بوده تو ریاضی هم همه سراسری دیدم تهران قبول شدن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
والدین
(1399/07/14)
به نظر من مدرسه خوبی است ولی کنکور محور است و برای المپیاد همکاری زیادی ندارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/12/03)
عالیییییییییییییی عالی به نظر من که جزو 3 تا مدرسه برتر تهران هستش
و شاید کمتر بشه تو یک مدرسه دیگه مثل اینجا دید که همه دبیران آزاد هستند و حتی مثلا دبیر برنز جهانی المپیاد و دکترا و استاد سابق دانشگاه داره برای پایه دهم تدریس میکنه حالا چه برسه به پایه دوازدهم از مشاور(آقای شریفی) گرفته تا....
امیر علی
(1398/12/02)
کادر مدرسه عالی هستند.هم کلاسیهای خیلی خوب و درس خونی داریم.مدرسه خیلی شاد و دوستانه ست.تیم بسکتبال مون رو فوق العاده دوست دارم.خیلی خوشحالم که تو این مدرسه درس میخونم
(1398/11/27)
لطفا نزدیکترین خوابگاه به این مدرسه (علامه حلی8)رو بگید......
من شهریار میخواهم بیایم
والدین کلاس دهم
(1398/09/02)
سلام، دبیران مدرسه خوبند ولی درباره کارکردن المپیاد به نظرم قوی نیستن و طلاع رسانی باید بهتر بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فراز
(1398/04/12)
علامه حلی 8عالیه تمام دبیران عالی هستند و بچه ها قوی ولی مدرسه به نظرم یکم منفعله در ارتباط با اولیا و اطلاع رسانی ها
امیر
(1398/04/05)
سلام.من میخوام بین حلی 10 و8دوره دوم انتخاب کنم کدوم بهتره؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
علیرضا
(1398/02/22)
بچه ها قوی و دبیران عالی هستند ولی به نظرم اطلاع رسانی ازمون ها و ... ضعیف هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
علیرضا
(1397/09/07)
این دبیرستان خیلی دبیران خوبی داره .یعنی عالیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پرهام
(1397/06/29)
این مدرسه اولویت 3 من بود که قبول شدم . خیلی مدرسه خوبیه. اگه میدونستم کیفیت آموزشی مدرسه در این سطح هست . اولویت 1 میگذاشتم .
بازدیدکننده سایت
(1397/05/08)
من اینجا قبول شدم😚😚😚
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/16)
سایت این مدرسه:
www.helli8.ir
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، ممنون از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
بازدیدکننده سایت
(1397/04/16)
سلام.در پاسخ به بازدید کننده سایت که گفته: ادب بچه ها رسیدگی میشد باید بگم این مدرسه دبیرستان دوره دومه و اصلا هفتم و هشتم نداره...از دهم تا دوازدهم هست.
دانش
(1394/12/16)
درباره ی مدرسه ی غیر دولتی آوای مهر باید بگویم که بهترین مدرسه ی منطقه ی 4است و بهترین ادبیات را دارد و به هر مناسبتی جشن داریم
بازدید کننده سایت
(1394/12/14)
سلام من در همین مدرسه هستم ولی کاش در ادب بچه ها در مدرسه رسیدگی می شد در پایه هفتم و هشتم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1394/12/13)
سلام
چرا این مدرسه در لیست فرم ثبت نام ازمون تیزهوشان نیست؟