سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی بهارعلم آموزان

مدرسه بهارعلم آموزان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده خیابان شریعتی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، خیابان دولت، کاوه شمالی، خیابان اخلاقی شرقی، خیابان جهانتاب، میدان نیلی، کوچه آریای شرقی، پلاک 7 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22551161 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم لادن رضایی و موسس آن ناهید محمدی شلمانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.baharelmamoozan.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,114 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 26 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 26 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2482)

مدرسه بهارعلم آموزان، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان شریعتی، خیابان دولت، کاوه شمالی، خیابان اخلاقی شرقی، خیابان جهانتاب، میدان نیلی، کوچه آریای شرقی، پلاک 7

گروه آموزشي بهار از سال 76 در قالب آموزشگاه بهار شروع به كار كرده و از سال 83 با تاسيس دبيرستان دخترانه بهار علم آموزان گام هاي محكم تري را در جهت پرورش آينده سازان اين مرز و بوم برداشته است و اكنون تعداد زيادي از دانش پژو.هان عزيز, در مدارس علمي و پرورشي گروه آموزشي بهار خود را براي فرداي موفق آماده مي سازند.
در طول10 سال سابقه ي دبيرستان بهار علم آموزان و مدارس راهنمايي و ابتدايي گروه آموزشي بهار بيش از 40 رتبه ي 2رقمي و 280 رتبه ي 3 رقمي و قبولي كامل دانش آموزان در دانشگاه هاي سراسري و آزاد و قبولي بيش از 230 نفر در آزمون هاي مدارس تيزهوشان تفاوت بسيار زياد اين مدارس با رقبايش را آشكار مي سازد.

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه فرید
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه تزکیه
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام سلیمه» مدرسه مشکوه

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه نیکا

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه ندا

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علیرضا
(1398/07/13)
راستش دخترم تمام دوره دبیرستان را در این مدرسه خواند. برخلاف نظر بعضی از دوستان باید عرض کنم به نظرم مشکل مدرسه این است فشار زیادی به بچه‌ها وارد می کرد. تا جاییکه بعضی وقت‌ها بچه‌ها از درس زده می شدند. بعضی از معلم‌ها بچه‌ها را تحقیر می کردند. اما با همه اوصاف محیط بسیار سالم و اخلاقی داشت.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محبوبه رحیمی
(1398/06/26)
به نظرم حیف بچه‌های درسخوان که در این مدرسه هستند اولا به نظرم خیلی مسائل مالی براشون مهمه و کادر آموزشی خوبی نداره و قبولی‌هاشون مال سال‌های قبل هست سال های اخیر قبولی‌های خوبی نداشتند خصوصا کنکور 98، ممنون
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/24)
من سال 87 در مقطع پیش‌دانشگاهی در بهار علم‌آموزان تحصیل کردم، به نظرم مدرسه بی‌برنامه‌ای بود مدام معلم عوض میکردن تو یک سال، باید برای درس‌ها معلم خصوصی میگرفتی تا قبول بشی و من پشت کنکور موندم و سال بعد خودم پزشکی قبول شدم الانم در رشته تخصصی مشغول تحصیل هستم و به کسی این مدرسه رو توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/07)
دو سال دانش آموز این مدرسه در پایه دهم و یازدهم بودم و از معلمین و کادر بسیار راضی بودم اما به نظرم برخی از مسئولین خیلی به نظرم دانش آموزان توجه دارن و از اینکه معلم هایی که نقطه قوت مدرسه بودند و رفتند باعث عدم رضایت خیلی از دانش آموزان شدند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/11)
مدرسه از نظر محیطی بد نیست و بستگی به دانش آموز دارد در مورد نظر خواهی فکر میکنم اینجا کادر مدرسه نباید نظر بدهن تمامی تلاش به عهده ی دانش آموز است به نظر من سابق می تونستی بگی خوب بوده ولی الان خواهش میکنم از اولیا کمی واقع بین باشن و دقت لازم را بکنن
موسویان
(1398/02/30)
با سلام دختر من در مقطع دبیرستان سال٩٦/٩٧ دانش آموز آقای رامین راد بودن، برنامه ریزی و کادر آموزشی و مشاوران تحصیلی و همه شرایط مدرسه رضایت بخش بود و بیشتر به تلاش و انگیزه دانش آموزان بستگی داشت بعضی ها نهایت استفاده را می کردند بعضی ها هم فقط دنبال بهانه و ایراد گیری بودن
ولی امروز دختر من با بهره گیری از امکانات دبیرستان بهار و تلاش بی وقفه خودش و تمام وقت، زیر نظر گروه خوب مشاوره آقای رامین راد و آقای سرور پور توانست در رشته مهندسی دانشگاه تهران دولتی بدون هیچ سهمیه ای قبول بشه و از این بابت همواره شکر گزار اول خدا و سپس مدیریت قوى و با تجربه این دبیرستان هستم.
لیلا کلانتری
(1398/02/10)
بسیار مدرسه خوبی با دبیران عالی و محیط بسیار سالم مدیریت بسیار عالی که همیشه با داش آموزان همراه هستند
مشایخ
(1397/08/04)
سلام ...ابتدا نظرم روی این مدرسه مخصوصا ابتدایی آن که به نام کیمیای علم هست مثبت بود اما به نظرم به احساسات دانش آموز توجه نمیشه پشیمون شدم.
و از اینکه معلم های خوب از مدرسه رفتن راضی نیستم...
پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/25)
بهار مدرسه بسیار فوق العاده اى است دبیران بسیار با سواد هستند کادر بسیار خوبى دارد موسس این مجموعه آقاى رامین راد خیلى به نظر دانش آموزان توجه میکنند و واقعا همراه آن ها هستند
رنجبر
(1397/04/30)
با سلام ...دخترم در این مدرسه تحصیل کرد به مدت یکسال...کادر معاونین از نظر اخلاقی بسیار عالی....ولی با نظر دوستان موافقم و به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند و از نحوه برخورد مسئولین راضی نیستم...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/04/02)
با سلام
تجربه دو ساله رفت و امد در این سیستم اموزشی رو میگم
محاسن
1-پرسنل زحمت کش و فعال شامل کادر اموزش و معاونین مجموعه
2-فضای اموزشی مناسب
معایب
1-به نظرم مسئولین خوبی نداره و از نحوه برخوردشان راضی نیستم
2-به نظرم بیشتر به مسائل مالی میپردازند تا آموزشی
پاسخ : با سلام، دوست عزیز همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است..
در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.
با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم
ساجدی
(1397/03/27)
باسلام و عرض ادب...به والدین عزیزی ک مثل خود من حساس هستند روی وقت فرزندان خودشان،باید بگم که برحسب نظر شخصی مدرسه در طی سال، معلم های زیادی تغییر میدهند و گاها در یک سال سه بار معلم .... عوض کردند و بچه ها درگیر ارتباط با معلم هستند....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
والدین
(1397/02/10)
سلام من دخترم از پیش دبستانی در این مجموعه درس خونده و الان هم که داره مقطع عوض میکنه و کلاس هفتم میره با وجود اینکه خیلی از مدارس برتر تهران امتحان داده و قبول هم شده ترجیح میدم تو همین مدرسه بمونه،چون واقعا برای دروس اصلی خصوصا ،با معلمین مطرح و با سطح علمی بالا همکاری میکنه و در کل اگر دخترتون از نظر هوش و گیرایی در حد خوبی باشه خیلی خوب میتونه توی این مدرسه پیشرفت بکنه چون معمولا معلمین این مدرسه فراتر از کتاب با بچه ها کار میکنن ،البته بچه ها خیلی یک دست نیستن ولی تعداد خوبها قطعا بیشتره ،در مورد جو مدرسه باید بگم واقعا عالیه ،رقابت سالم دارن و همچنین تعداد معاونین بسیار زیاده و کنترل خوبی روی بچه ها دارن ولی سخت گیری بیش از حد ندارن ،کلا توی همه چیز تعادل داره ؛ از نظر امکانات خوب مثلبعضی مدارس نیست ولی از نظر علمی و کادر آموزشی میتونم بگم از خرد و مهدوی بالاتره،و خیلی از معلم ها بین این مدارس مشترک هستن ،مدرسه ی سخت گیری هست ولی نه جوری که دانش آموز زده بشه مثلا تقرببا هر روز پرسش کلاسی دارن و ،انقدر دروس با بچه ها کار میشه که آخر ترم ملکه ی ذهنشون شده و حتی اگه برای امتحان نخونن بازهم نمره ی خیلی خوبی میگیرن البته باز میگم اگر بچه ی شما اهل درس خوندن هستش و سطح هوشی خوبی هم داره واقعا این مدرسه گزینه ی بسیار مناسبی برای دختر شماست
ولی دانش آموز
(1396/12/06)
من از دبیرستان بهار بسیار راضی هستم، دختر بزرگترم در این مدرسه بود، اقای رامین راد و خانم حسینی بسیار با وسواس دبیر انتخاب میکنند و من حتی برای یک ساعت هم معلم خصوصی نگرفتم و دخترم هیچ آموزشگاهی نرفت، فضای رقابتی خوب و سالمی حاکم بود به طوری که دختر دومم را از راهنمایی بهار گذاشتم یعنی اول کیمیای علم و الان هم بهار هست، معلمها یکی از یکی بهتر و مدیریت آقای رامین راد و خانم حسینی بی نظیر، دوست و همراه دانش آموزان هستند و واقعا مایه دلگرمی اولیا، از انتخابم در این سالها بسیار خوشحالم و خدا را شکر میکنم چون همیشه فضای آموزشی تحصیل فرزندانم برایم دغدغه بوده
مسعودی
(1396/12/05)
سلام...نظر و تجربه شخصی فرزندم در این مجموعه این است که اگر دنبال این هستید که دانش آموز شما سطح علمی بالایی داشته باشد و البته نظر والدین هم مهم باشد و اینکه محیط آموزشی قابل قبولی دارا باشند و کادر مدیریت و معاونین و دبیران قوی داشته باشد حتما این مدرسه را توصیه میکنم.
مرضیه
(1396/12/05)
سلام
دوستم چند سال پیش گروه آموزشی بهار را به من معرفی کرد. دخترم برای ثبت نام آزمون ورودی داد انصافا عالیه من که خیلی راضیم کادر خیلی خوب و مهربونی داره تو هر طبقه چند تا معاون است من خیالم راحته حواسشون به همه بچه ها هست سالن ناهارخوری بزرگ سالن بازی خیلی عالیه .مدرسه فضای خیلی شادی داره
از نظر معلم ها هم من راضیم.
واقعا گروه آموزشی بهار به نسبت مدارس دیگه دارن قوی عمل می کنند هم از نظر آموزشی و هم اجرایی
شمس الدینی
(1396/12/04)
باسلام .....میخواستم به چند دلیل مجموعه بهار را برای تحصیل پر از موفقیت و پر از آرامش به اولیای گرامی توصیه کنم....چون این حس از طرف مدرسه به دخترم کاملا دیده ام...محیط بسیار خوب ،دبیران با تجربه و از لحاظ علمی بالا،معاونین بسیار دلسوز و مهربان که از تسلط آموزشی خوب هم برخوردار هستند.از همه مهمتر اینکه موسس این مجموعه کاملا با والدین در ارتباط هستن
اکبری
(1396/12/03)
با سلام من یکی از اولیای کیمیای علم هستم ... از نظر تدریس و معلمین و همچنین کادر معاونت و اموزشی بسیار عالی عمل میکنند ..
به نظرم بهترین معلمین رو در اختیار گرفتند
..معاونین هم تمام تلاششون رو دارند میکنند
من که راضی هستم و دخترم هم همچنین
گذشته ی عالی این مدرسه میتونه به انتخابمون کمک کنه ... تو اینجا دانش اموزان زیادی به مدارج عالی رسیدند
مثلا دختر خودم که تونست موفق باشه
تو همه جای دنیا مدیریت عالی میتونه بهترین کادراموزشی و معاونت رو داشته باشه که اینجا همینطوره ... واقعا بهترین ها رو انتخاب کردند برای اموزش و پرورش..ممنونم از مدیریت محترمش
دکترهاشمی
(1396/12/03)
با عرض سلام... میخواهم تجربه سه ساله همراهی دخترم با این مجموعه را بنویسم:
1-کادر مدیریتی بی نظیر
2-هماهنگی معاونین با سیستم و تسلط آموزشی مربیان و معلمین برمحتوای ارائه شده در بخش های مختلف
3- سطح بالای کیفی آموزش ارائه شده به دانش آموزان در کنار یک محیط آرام 4- موقعیت مناسب مدرسه و بهره گیری ازسرویس دانش آموزی مناسب و مطمئن ویژه والدین شاغل
5-رشد روز افزون سطوح آموزشی در جهت یادگیری دانش اموزان کاملا مشهود می باشد.
محمدی
(1396/12/01)
به نظر من فضای مدرسه خیلی اروم و پر نشاطه و یک فضای رقابتی سالم بین بچه ها وجود داره. معلم ها خیلی خوب هستن و مدیر مدرسه به نظر و خواست بچه ها خیلی اهمیت میده. مهمتر از همه جو سالمی داره که برای من خیلی مهمه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
آرمین سراجی
(1396/10/20)
به نظرم برای مجموعه بهار علم آموزان مسائل مالی اهمیت بالایی داره
به نظرم فضای کوچک ایراد بزرگیه ولی خود اولیا وقتی انتخاب میکنند دیگه نباید اعتراضی داشته باشند .
در پاسخ به آن دوست عزیزی که گفته بودن اقای رامین راد مدال طلا المپیاد داره، به نظرم ارتباطی به آموزش ایشون و کادر محترم آموزشیشون نداره
...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
اولیای دانش اموز
(1396/08/03)
احساس می کنم برای این مدرسه مسائل مالی اهمیت زیادی داره. بیست و دو میلیون شهریه پیش دانشگاهی میگیرن. کلاس های پیش 40 نفر به بالا. از 40 تا تجربی دو نفر پزشکی ازاد قبول شدن. بقیه هم که هیچی. تجربیش اصلا خوب نیست. ریاضی هم همه ازاد قبول میشن تک و توک شاید یه رتبه 2000داشته باشن. به نظرم شاگردا یه دست نیستن. بعضیا خیلییی تنبلن. نمره ها واقعی نیست اگر نمره ها واقعی باشه باید قبولی هم واقعی باشه. کلاس های پایه دهم جمعیتش خیلی زیاده که نسبت به شهریه ای که میگیرن اصلا منطقی و منصفانه نیس. انتظار داریم بیشتر دلسوز باشن. به نظرم ابوریحان یا خرد یا کوشش یا ادیب فرزانه مدارس خوبی هستن.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/18)
شهریه مدرسه اشتباه نوشته شده ١٠-١٢ میلیون شهریه دبیرستان است
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی
مبلغی که به عنوان شهریه در سایت سرزمین تیزهوش ها درج شده، شهریه ی مصوب می باشد و با شهریه ی کل متفاوت است.

درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.

موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/18)
دبیرستان بهار مدرسه خیلی خوب و قابل قبولی برای قبول شدن در دانشگاه های معتبر و خوب به خصوص در رشته ریاضی است.
موسس این مدرسه مهندس رامین راد داری مدال طلا المپیاد جهانی ریاضی است.
پیشنهاد من برای دخترایی که میخوان به این مدرسه برن و والدینی که میخوان اونهارو ثبت نام کنن اینه که دانش آموز مربوطه حتمن درسش خوب باشه چون اگه سطحش نسبت به سایر شاگرد ها پایین تر باشه به او فشار زیادی میاد.
کادر دبیرستان بهار بین سایر دبیرستان ها هم پایه یازدهم(سوم) و هم دوازدهم(پیش) فوق العادست و بین دبیرستان های دخترانه دیگه بی رغیبه
نکته فوق العاده خوب این دبیرستان در مقایسه با دبیرستان های دیگه جو خوب رقابتی اونجاست که در کنار اینکه ده رتبه برتر همیشه باهم در رقابتن ولی جو فوق العاده اروم و دوستانست.
و همین طور انتقاد پذیری فوق العاده مدرسه و کادرش کار دانش آموز و والدین را خیلی راحت میکنه چون اگه مدرسه بفهمه که معلمی خوب نیست و شاگردها ازش ناراضین یا دبیر مربوطه رو عوض کرده یا کلاس های دیگه ای برای رفع اشکال میزاره که نیاز به معلم خصوصی شاگردا پیدا نخواهند کرد.
در ضمن ادرس دبیرستان هم کاملا درست است
بازدیدکننده سایت
(1396/01/10)
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ .اﻳﺎ اﻳﻦ ﻣﺪﺭﺳﻪ اﺯ اﻥ ﺩﺳﺘﻪ ﻣﺪاﺭﺳﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻲ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﻗﻴﻤﺘﻲﺩاﻧﺶ اﻣﻮﺯاﻧﺶ ﺭﺗﺒﻪ ی ﺧﻮﺏ ﺑﻴﺎﻭﺭﺩﻧﺪ .ﻳﻌﻨﻲ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ اﺯ ﻧﻆﺮ ﺭﻭﺣﻲ و ﺟﺴﻤﻲ ﺗﺤﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﻣﻀﺎﻋﻒ و ﻏﻴﺮ ﻣﻌﻤﻮﻝ ﻫﺴﺘﻨﺪ
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
باران
(1395/02/06)
ادرس اشتباه است.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!