سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه نوآور


مدرسه نوآور


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی نوآور

مدرسه نوآور یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده خیابان میرداماد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، نبش خیابان یکم، پلاک4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 74804000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس نوآور است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم دکتر فرهادی و موسس آن خانم دکتر فرهادی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.noavarschool.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 41,637 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2753)

مدرسه نوآور، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : خیابان میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، نبش خیابان یکم، پلاک4

مجتمع آموزشی نوآور از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی در منطقه ۳ تهران با کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از آموزش مجازی و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه ممتاز را کسب کرده است.
با رویکرد بهترین مدارس دنیا در یادگیری بر اساس ایجاد سامانه مدیریت یکپارچه و با هدف «پرورش شهروند تاثیرگذار» شکل گرفته است. در کشور ما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، کنکور، قبولی در دانشگاه‌های معتبر، گذراندن کنکور با حال خوب و تحصیل در بهترین مدارس است. مجتمع آموزشی دخترانه نوآور که به‌عنوان مدرسه ممتاز منطقه ۳ تهران از سوی آموزش و پرورش انتخاب شده است، می‌کوشد با ایجاد شرایط مطلوب آموزش «از پیش دبستانی تا سال دوازدهم دبیرستان» در کنار خانواده‌های عزیز باشد تا علاوه بر کسب بالاترین درصد قبولی کنکور، موفقیت در المپیاد و بهترین نتایج امتحانات نهایی؛ با بهره‌گیری از کلاس آنلاین و مدیریت هوشمند، عنوان مدرسه دیجیتالی نوآور را تثبیت نماید.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خیام
» مدرسه مبینا
» مدرسه سوده
» مدرسه بشرا
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه سهراب سپهری

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه سما 4

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه درخشان

» مدرسه روشنگران

» مدرسه درخشان

» مدرسه ندا

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سوده

» مدرسه علامه امینی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه صبا
» مدرسه سینا
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه آفرینش
» مدرسه پیمانه ثنا
» مدرسه کوک طلایی
» مدرسه مهرلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش اموز
(1400/03/08)
بهترین بهترین بهترین بهترین مدرسه ای که تا الان بودم نوآور است (پیگیری خوب،معلم های درجه یک،محیط مناسبببببب،)من از کلاس هفتم اینجا هستم و الان دهم هستم و قطعا تا١٢هم می مونمممممممم☺️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یاس
(1400/01/07)
این مدرسه از بهترین مدارس تهران هست در مقطع متوسطه دوم و دبیرهاش بهترین دبیرهایه تهران هستند و همشون بدون استثنا پزشک و مهندس هستن و وارد فضای آموزش شدن و به بچه ها درس میدن خیلی پیگیر هستن کادر و حتی معلما به جرات میتونم بگم بهترین مدرسه منطقه سه هست و از خیلی از مدارس دیگه که فقط الکی معروف شدن چندین برابر بهتره ولی رقابت بین بچه ها به شدت بالاست و هرکسی نمیتونه تو این مدرسه دووم بیاره و اینکه سخت گیری زیاد باشه خیلی هم خوبه چون نتیجه دهی تو کنکور فقط از همین راه حاصل میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/11/28)
من امسال دخترم پایه دهم هست.از نظم مدرسه خیلی راضی هستم با اینکه امسال شرایط آنلاین هست ولی هم کلاسها و هم آموزش خیلی منظم هست .آزمونهای مداوم خیلی خوب از بچه ها گرفته میشه مشاورشون خیلی خوب راهنمایی میکنن و از الان دخترم موضوع کنکور رو خیلی جدی گرفته .اگر دخترم از کلاس دقیقه ای بیرون بیاد سریع پیگیری میکنن.و امتحانات پایان ترم رو خیلی جدی برگزار کردن و دخترم خیلی با انگیزه شد.ممنونم از کادر خوب و دلسوز مدرسه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سرمدی
(1399/04/07)
من اولین بار موقع ورود به مدرسه انتظار یک فضای لاکچری داشتم اما به نظرم فضای این مدرسه مناسبه چون اصلا برای مدرسه ساخته شده خیلی از مدارس غیرانتفاعی خانه ها و آپارتمان های بازسازی شده هستند که از اتاق خواب به عنوان کلاس استفاده می کنند ولی در نوآور حیاط بزرگ و راهروها و کلاس های بزرگ با سقف بلند از موارد مثبته . ساختمان مدرسه با اینکه لوکس نیست ولی حال و هوای مدرسه واقعی داشته و من دوست داشتم به نظرم همون چیزی که هست و بزرگنمایی نشده بود.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1399/03/12)
مدرسه همه موضوعات خیلی خوبه فقط من با سخت‌گیری‌های بیش از حدشون مشکل دارم کلاس‌ها از شروع تعطیلات کرونا مثل روزهای معمولی از شنبه تا پنج شنبه برگزار شد و به بچه‌ها برای حضور در کلاس‌ها خیلی سخت‌گیری میکردن اصلا احساس میکردم این مدلی بیشتر از مدرسه درس میخوندن که واقعا نیازی نبود حتی آزمون‌ها رو هم با مراقبت آنلاین برگزار میکنن در صورتی که همه جا سوال رو در واتساپ ارسال میکنن و جواب رو از بچه میگیرن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز این مدرسه
(1398/08/09)
من سال دهم هستم و تازه به این مدرسه اومدم نظرات رو خوندم واقعا مدرسه ی ما اینطوری نیست
مدرسه درسته امکانات خیلی بالایی نداره ولی در عوض امکانات کادر درسی خیلی قوی برای ما قرار داده
در ضمن قبولی های بسیار بالایی هم در کنکور 98 داشته
خانم فرهادی سعی میکنن بهترین کادر های دبیرای آقا و خانم رو برای ما بزارن مشاورای عزیزمون خیلی پیگیر درسامون هستن و موفقیت دانش آموز براشون مهمه
بازدیدکننده سایت
(1398/05/07)
من به دلیل تغییر محل سکونت مجبور به جابه جایی مدرسه دخترهام شدم در مقطع هفتم و دوازدهم و با اینکه فرهنگی بودم کار بسیار سختی بود پیدا کردن مدرسه در منطقه 3و 1 خوشبختانه با صحبت با دانش آموزان مقطع دوازدهم مدرسه و صحبت با اولیاشان و نتایج کنکور دخترهامو ثبت نام کردم و از کادر دبیر مدرسه و معاونین بسیار راضی هستم و از موضوعات شاخص مدرسه میتونم به این اشاره کنم که دکتر فرهادی مدیر مدرسه بسیار خوب صحبت اولیا رو میشنوند و شبیه بسیاری از مدارس که نیروهای خود را در اولویت قرار میدن نیستند و هر جا لازم باشه حتی وسط سال مشاور یا معلم رو تغییر میدهند
حنانه لامعی
(1398/03/29)
میشه شهریه و آدرس مدرسه رو بدید؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1398/02/18)
سلام من دخترم در این مدرسه درس میخوند رشته دامپزشکی قبول شد .کادر اموزشی بسیار خوبی دارد دانش اموزان بسیار قوی هستند .ومن خودم دبیر هستم در منطقه .از زحمات کادر واقعا سپاسگزارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یک دوست
(1397/12/18)
با سلام
دیروز جلسه اولیا بابت ثبت نام پایه دهم بود
مدیریت خانم فرهادی بودند اسامی که در نظرات قبلی به عنوان مدیر اعلام شده نبودند
تعریف زیاد کردند
ولی حرف تا عمل الان معلوم نمیشه
اولین حسنی که به نظر من دیده شد استفاده از کادر آموزشی آقا در مدرسه است
هرکس نظری داره لطفا بگید ما در انتخاب مدرسه بر سر چند راهی هستیم
تیزلند عزیز لطفا کمک کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
روناک گلشن زاده
(1396/12/26)
من عاشق این مدرسه ام
چون خودمم تو این مدرسه درس می خونم
و از نظر درس و غیره...... عالی واقعا
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/03)
توی مصاحبه چه چیزهایی میپرسند؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا فکوری
(1396/09/19)
من اطلاعات این مدرسه رو در سایت های مختلف چک کردم این مدرسه در مقطع پیش دانشگاهی قبولی های زیادی در رشته ریاضی و تجربی (پزشکی و مهندسی ها )در دانشگاه های سراسری داره لطفا اگر از صحت آن اطلاع دارین من رو راهنمایی کنید
من با این مدرسه از طریق یکی از دوستانم که دخترشان در این مدرسه نتیجه خوبی گرفته بود و پزشکی کرج قبول شد آشنا شدم برخورد پرسنل خوب بود ولی متاسفانه به خاطر دوری مسیر نتوانستم ثبت نام کنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/20)
اطلاعات اشتباه است. از وقتی جای مدرسه به تندیس تغییر پیدا کرده است اصلا خانم مرجان منتظر مدیر نبود ، یک سال پیش تغییر کرده .
الانم به شریعتی قلهک تغییر خواهد کرد آدرس .
شهریه ایی که بالا نوشته شده صرفا شهریه ی مصوب هست و با شهریه دریافتی تفاوت داره که البته برای همه یک شهریه گرفته نمیشه . به نظرم انتقاد پذیری ، اصلاح و پیشرفت در این مدرسه باید بهتر بشه. همچنین رسیدگی به مشکلات دانش آموزان
به نظرم معلم های مشهور و معروف ( مخصوصا در سال پیش دانشگاهی ) می آرن.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/03)
درباره مدرسه نوآور پیش دانشگاهی خواهش میکنم اطلاعاتی دارید بزارید
بازدید کننده سایت
(1394/12/17)
مصاحبه ی مدیر مجتمع را با روزنامه ی ابتکار خواندم و از دیدِ ایشون به دانش آموزان لذت بردم. در بین فضاهای صرفا درسی و تک بعدی این روزها، دیدِ استعدادیابی و استعدادپروری دانش آموزان، تک و خاص است. امیدوارم این دیدگاه بین سایر مدیران و معلمان هم بیش تر بشود. این که مدرسه ای غیر از سمپاد در کنار درس انقدر به پژوهش و کار تیمی و برگزاری نمایشگاه دست آوردهای پژوهشی دانش آموزی توجه داشته باشد، واقعا جای خوشحالی و تبریک دارد. مسلما در سال آینده نوآور یکی از گزینه های من برای ثبت نام دخترم است.