سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه نمونه دولتی فدک

مدرسه فدک یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پاسداران، نیستان سوم، خیابان شهید حجت سوری، کوچه شهید هاشمیان، پلاک 9 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22588407 - 22584060 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم مهری طهرانچیان است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 73,162 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 79 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 79 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2658)

مدرسه فدک، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) نمونه دولتی دخترانه : خیابان پاسداران، نیستان سوم، خیابان شهید حجت سوری، کوچه شهید هاشمیان، پلاک 9

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نور
» مدرسه پردیس
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه کودکان آفتاب
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه تقوا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه یحیی زاده 2
» مدرسه کوثر نبی
» مدرسه علوی شعبه منیریه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه هورمند

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه خلاق» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه درخشان

» مدرسه آفاق ویستا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جابر بن حیان
» مدرسه مهر
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه کوشش
» مدرسه درخشان
» مدرسه طراوت
» مدرسه دولت
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نشانه رستالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1403/02/22)
سلام این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
برنامه ریزی مدرسه خوب نیست
تو این روزای اخر که باید تو خونه باشیم برای امتحان بخونیم بچه هارو تا اخر نگه میدارن.
تنها دبیری که میشه گفت خیلی خوب کار کرد سرکار خانم کافوری بود، دبیر هندسه و همچنین دبیر ریاضی هم نوع بیانشون برای توضیح درس خیلی خوب بود.
در کل پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یازدهمی
(1403/01/26)
سلام، من امسال اینجا یازدهم رشته ریاضی هستم. متاسفانه مدرسه از امسال افت پیدا کرد. مدرسه محیط به شدت خوبی داره. رقابت انچنانی دیگه بین بچه ها نیست. ولی همونطور که بیشتر والدین اطلاع دارن، بیشتر دبیرستان ها فضای جالبی ندارن، اما اینجا جزو اونا نیست. امکانات مدرسه. اتاق کامپیوتر، ازمایشگاه مجهز، و ... نداریم اما از لحاظ لوازم ورزشی کاملا تکمیل هستیم و کسری نداریم کتابخونه هم بد نیست. اما پرژکتور کلاس ما کل سال کار نکرد و ما هرچی گفتیم کسی گوش نداد. برخلاف تعریف هایی که میشه، امسال دبیر های خوبی نداشتیم. یکسری از دبیر ها برند هستن مثلا خانم مدنی دبیر جغرافی دهم و زمین یازدهم، از انرژی اتمی و روشنگران اومدن، ولی به جای تدریس همش فکرشون مشغول تعریف کردن از شوهرشون هست. دبیر شیمی خانم خداداد امسال شیمی مارو داغون کردن و اصرار دارن که کل چهار کلاس مشکل دارن و تدریس ایشون مشکلی نداره...اول سال به ما گفتن مخترع هستن و دکتری شیمی دارن و هزار چیز دیگه که من به نظرم هنوز بلد نیستن با بچه ها چطور برخورد کنن. دبیر حسابان خانم شریفی، هیچ کم کاریی نکردن، سطح حسابانمون از باقی مدارس نمونه و دولتی بالاتره. ایشون اشتیاق زیادی برای تدریس دارن که برای ما انگیزه ایجاد میکنه. ایشون همچنین دبیر آمار هستن. همیشه سعی کردن صد خودشونو برامون بزارن و با برنامه های اضافه ایی که برامون انجام میدن مثل کار افرینی روحیه مارو بالا میبرن. دبیر ادبیاتمون هم خانم کریمی هستن. کار زیادی میخوان اما اگر به حرف هاشون گوش داده بشه نمره عالی میگیرین. دبیر دینی، به شدت بد نمره میدن و دبیر همه پایه ها هستن طوری که ما کل یازدهم پنج تا هم بیست نداشتیم و در نظر ایشون هیچکس بیست نیست. دبیر فیزیک خانم ژیان فر بسیار با تجربه هستن. بلدن چطور با بچه ها دوست بشن. نمونه سوال گاج حل میکنن که سطحش بد نیست و نسبت به کتاب بالاتره و سطح فیزیک بچه ها (اگر جزوه رو خودشون حل کنن) خیلی خوبه. دبیر هندسه خانم کافوری که دبیر ریاضی تجربی هم هستن، به شدت با تجربه و کاربلد هستن و حرفی در کارشون نیست. جزو بهترین دبیرهای هندسه تهران هستن. دبیر عربی مون خیلی خوش اخلاق نیستن و بیشتر هدفشون تمسخر بچه ها هست متاسفانه، اما اکثر بچه ها میگن تدریسشون خوبه من باهاشون ارتباط نگرفتم ولی سرگروه دبیر های عربی تهران هستن. معاون امسال ما خانم محمدی هستن. معاون دهم خانم جباری. مدرسه خیلیی سختگیری نمیکنه در موارد انضباطی، مخصوصا به دوازدهما که میگن به روحیه شون کمک میکنه و خیلی کاری بهشون نداره.وقتی مطلبی رو به کادر میگین معمولا پیگیری میکنن تا حل بشه. مدرسه همه مسابقات و ... هنری و ورزشی و درسی رو به ما اطلاع میده تا اگر خواستیم شرکت کنیم. سعی میکنن بعضی وقت ها برنامه هایی بزارن برامون که روحیه مون عوض شه. در کل اگر بیشتر هدفتون ارامش هست جای بدی نیست، اما اگر هدفتون تمرکز روی درس هست پیشنهاد نمیشه، اینم اضافه کنم که حتی یک دونه تست هم برای هیچ درسی با ما کار نشد (بجز فیزیک که بعضی وقتا تکنیک های تست یاد میدن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دهمی
(1402/10/24)
سال دهمش که تعریفی نداره
دبیر فیزیک شیمی خوب کار نمیکنن
متاسفانه درس های تخصصی دبیرها کم کاری میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/05/27)
ابه نظر من سطح آموزشی مدسه مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
طناز
(1402/05/25)
با درود بعد از اعلام نتایج قبولی امسال با اشتیاق برای ثبت نام رفتیم مدیریت مدرسه ظاهرا امسال تغییر کرده بدون هیچ مقدمه ای،با راهنمایی سرایدار وارد اتاق مدیر شدیم یک خانم عبوث ،خارج از ادب و احترام ،نه سلامی ، نه کلام مهربانی با دانش آموز و خوشامد گویایی ...رفتار ایشون باعث شد من بدون درنگ از آن فضا خارج شوم و افسوس بخورم برای تلاش و زمان و وقتی که منتظر بودیم برای نتیجه.. و در به در پیدا کردن یک مدرسه مناسب حیف از این فضای زیبا ،این ساختمان و امکانات زحمت بچه هایی که باید تحت مدیریت این افراد باشند وقتی در ابتدای ورود حتی برای والدین کوچکترین احترام و رفتار مطابق حداقلی ادب نیست چطور بهترین ساعت ها و لحظات بچه های طفل معصوم تحت سلطه این افراد باشه ...و باعث بشوند یک بچه در این محل با چند دقیقه پیاده روی به مدرسه با یک رفتار دلسرد و منصرف بشه ...این آموزش و پرورش و افرادی که قرار گرفتند بر اساس چه گزینشی هستند؟ تا کجا باید این نسل ها ویران و بی انگیزه و دربه در شوند یا کوچ اجباری،یا پناه به ناامیدی ،افسردگی و پوچی بخاطر مدارس ،رفتارهای نسنجیده و کادری که در جایگاه اشتباه هستند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1401/10/23)
من دانش آموز رشته تجربی هستم. با نمره بالا وارد این مدرسه شدم اما حالا افت تحصیلی داشتم . به نظر من معلم دروس عمومی از نظر کلی از معلم دروس تخصصی بهتر و در رابطه با کادر مدرسه رفتار به نسبت خوبی با دانش آموزان دارن اما در برخی از موارد ضعیف عمل میکنند . به عنوان مثال ما در اواسط آبان کتاب آموزشی برخی از دروس ( برخی دیگه هنوز دستمون نرسیده بود ) به دست ما رسید .... این مدرسه سطح آزمون هایی که میگیره بالاست . به نظر من سطح تدریس برخی از دبیر ها در سطح آزمون هایی که می گیرند نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/09/30)
مدرسه بسیارخوب با مدیریت عالی و معلمین دلسوز.اگر دانش آموز کوشا باشه مطمئنا موفق خواهد بود
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز دهم فدک
(1401/08/27)
دروس تخصصی فیزیک خانم مظاهری عالی هستن. شیمی عوض شد و خانم پوربابایی هم خیلی خیلی خوبن . هندسه خانم کافوری به شدت باتجربه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
T12
(1401/07/29)
فیزیک دهم خانم مظاهری فوق العاده هست هندسه خانم کافوری به شدت باتجربه و عالی
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فدک
(1401/07/18)
سلام. من امسال وارد این دبیرستان شدم درسته که فقط 17 روز از سال تحصیلی گذشته و کلی تعطیلی داشتیم و البته شاید فکر کنید مثلا جوگیر شدم😂 اما نه واقعا. اینجا از نظر کادر اداری مدرسه خوبه . خانم طهرانچیان(مدیر)خیلی ماهن. خانم اوجاقی (معاون) هم که کلی با بچه ها حتی ما دهمیا که تازه ورودیم رفیقن. بقیه هم خوبن. از نظر کادر آموزشی امسال ریاضی دهم خانم باسردویی به شدت خوش اخلاق هستن که تدریسشون خیلی خوبه البته یه امتحان خیلییییی سخت گرفتن که همه بد دادیم ایشون سال ها تیزهوشان درس میدادن. فیزیک خانم مظاهری هستن که واقعا هرچی بگم هرچی بگم از خوبیشون کم گفتم به شدت مفهومی درس میدن و البته حسابی سخت گیرن که باعث میشه درس بخونیم اخلاق هم که عالی. شیمی خانم کرمی هستن که خیلی از بچه ها عاشقشونن چون جوان هم هستن خیلی بچه ها رو درک میکنن البته در کنار سختگیریشون . هندسه هم که خانم کافوری که خیلی باسوادن و البته جدی که خیلی تجربه زیادی دارن. درس های عمومی هم معلمای خوب و البته تو بعضی درس ها متوسط داریم. اگر خودتون اهل درس خوندن هستید فکر میکنم اینجا مناسب باشه ولی حتما خودتون هم باید خیلی بخونید و فقط به کتاب درسی اکتفا نکنید. برای ریاضی و فیزیک و شیمی هم از این هفته سوالای تستی کار کردن هم شروع میشه. همه جا کلی اشکال و ایراد خودشو داره و هیچ جا خوب مطلق یا بد مطلق نیست. ولی یه توصیه به پدر مادرها به نظرم هیچ وقت بچه هاتونو مجبور به رفتن به یه مدرسه ای که دلشون باهاش نیست نکنید چون هم خیلی از نظر روحی به هم میریزن هم درسی به شدت افت میکنن. اگر دلشون با اینجا نبود، به اسم نمونه دولتی بودن نفرستینشون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پری
(1401/06/09)
سلام . این مدرسه در کل مدرسه ی خوبیه . نمره ی بالا گرفتن از بیشتر معلما کار سختیه که به خاطر سطح نسبتا بالای درس هاست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/04/30)
سلام با معدل 20 وارد شدم و تراز بالا در آزمون نمونه دولتی اصلا خوب نیست . زیاد به نظرات سایت توجه نکنید برید از بچه هاش بپرسید چون سال به سال متفاوته
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/04/20)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من سختگیر هستن و سخت نمره میدن . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/03/22)
مدرسه ی خوبیه نمیتونم بگم خیلی عالی ولی در کلا اگر درسخوان باشید میتونین با معلما خیلی خوب پیش برید و برای کنکور و نهایی آماده بشید . منظم هستن نسبتا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ترنم
(1401/03/12)
سلام ببخشید من یه سوال داشتم من در منطقه 5 هستم در نمونه دولتی ثبت نام کردم میتونم در زمان ویرایش مدرسه فدک را انتخاب کنم باتوجه به اینکه من در منطقه 5 سکونت دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/02/19)
از نظر من مدرسه با برنامه ای نیست. توصیه نمیکنم....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
B.P
(1401/02/08)
مدرسه ی خوبیه.خواهرم اینجا میومد زمان حضوری مدرسه امکانات و شرایط خوبی داشت الانم خواهرم عمران دانشگاه بهشتی میخونه برا من که الان پایه یازدهم و سنگین ترین پایه تو سه سال دبیرستانم از مجازیش راضی بودم ولی نه اونقدر که بگم عالیه. ولی الان که حضوری میریم واقعا همه چیز خیلی خوبه و یک نکته اینکه همه ی دبیرا خوبن فقط بعضی از بچه ها بیخود ایراد میگیرن
راستی خودتون حتما قلمچی رو شرکت کنین چون مجازی بودیم ما از طرف مدرسه نرفتیم . از اونجایی که بچه ها از یه آزمون سخت نمونه دولتی عبور میکنن و وارد می شوند خب جو درسی مدرسه خیلی خوبه. میدونید که امتحان نمونه دولتی مثل ورودی مدارس غیرانتفاعی فرمالیته نیستش اما در کل اگرم نخواستید بیاید اینجا ابوریحان هم خوبه خیلی چون کلا توی این مناطق تهران فقط خرد و ابوریحان و انرژی اتمی هستن که ورودی هاشون واقعیه . ولی بقیه غیرانتفاعی ها فقط برای این ورودی دارن که تظاهر کنن بچه ها با سطح درسی بالا هستن
موفق باشین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فدک
(1401/01/23)
سلام دوستان عزیز . من پایه ی یازدهم هستم و از دهم اینجا ام . بسیارررررررررر مدرسه ی خوبیه . خیلی از نظرات بد گفته بودن ولی تو این مدرسه اگر با معدل 20 وارد بشید و درسخون باشید بهترین شرایط رو خواهید داشت . خواهر من بسیار باهوش بود ولی تو مدارس غیرانتفاعی واقعا نابود شد و به غیر دولتی بودن و اسم بزرگ مدارس توجه نکنید از منی که دانش آموز اینجام بپرسید میگم عالی البته اگه واقعا باهوش باشید. مجازی زیاد خوب نبودن ولی الان که حضوری شده عالی. دختر خالم هم قبل کرونا سال آخرش بود و هر سه سال اینجا بود خیلی راضی بود و رشته ی عالی قبول شد اونم مثل من ریاضی بود

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Atefe
(1400/11/17)
کادر اموزشی نسبتا خوبی دارد اما در شرایط خاص ( کرونا) مسئولین مدرسه ضعیف عمل می کنند به طور مثال تعطیلی مدرسه رو به دلیل بیماری معلم ها اطلاع نداده بودند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Student
(1400/10/29)
من از دبیرهاش رضایت ندارم
در کل احساس میکنم چون مدرسه نمونه دولتی هست دبیر هاشون هم فکر کردن واقعا نمونه اند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1400/08/20)
من دانش آموز قدیم فدک بودم، حدودا 7-8 سال پیش فارغ التحصیل شدم، خانم طهرانچیان، مدیر دلسوز و مدبری بودند، همچنین دبیر ها.
خیلی از هم دوره ای ها و خود من رشته ها و دانشگاه های خوبی قبول شدیم،
به نظر من یکی از مشکلات فدک، استعدادیابی ضعیف اونه الان نمیدونم چطور هست،با خیلی از بچه ها بعد از این همه سال صحبت کردم، متوجه شدند که مسیر تحصیلی خودشون رو اشتباه رفتند، از جمله خود من.
البته من فکر می کنم این ضعف محدود به این مدرسه نیست و ضعف نظام آموزشی رو نشون میده.
حرف من اینه که مهم تر از هر مدرسه ای که ثبت نام میکنید، هدف و مسیر شماست که باید به درستی انتخاب بشه، تا مثل خیلی از افراد، چند سال از عمرتون نرفته باشه تا بالاخره مسیر زندگی خودتون رو پیدا کنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر دانش آموز
(1400/06/01)
دبیرستان خیلی خوبی است. دختر من آنجا بسیار موفق بود و رشته خیلی خوب و تاپی هم در دانشگاه شهید بهشتی قبول شد. بسیار راضی بودیم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهمان
(1400/03/28)
سلام. ببخشید. مدرسه نمونه دولتی متوسطه اول بهار دانش در اهواز هنوز نمونه دولتیه؟ یا هیات امنایی شده؟ لطفا جواب بدین. میخوام اگه نمونه هنوز هست پرونده ام رو اونجا ببرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/23)
سلام
باتوجه به اینکه این مدرسه با آزمون دانش آموزان برتر همه مدارس رو ثبت نام میکنه
ولی متاسفانه برنامه برای پرورش استعداد بچه ها نداره
درمدت آنلاین شدن و کلاسهای مجازی هم ضعف داشته
به نظر من از مدارس دولتی سطح پایین تری داره
من ثبت نام در این مدرسه رو توصیه نمیکنم
و من و چند نفر از دوستانم برای سال بعد قصد داریم پرونده هامونو بگیریم و از این مدرسه بریم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1400/02/21)
من سال دهم و یازدهم رو در این مدرسه به صورت آنلاین گذروندم و راضی نبودم. کادر مدرسه بی برنامه و بی توجه به دانش آموزان و والدینشون بودن.کادر آموزشی . در کل توصیه نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1399/05/11)
من در این مدرسه قبول شدم ولی نمی دانم برم یا نه به علت اینکه دراین شرایط کرونا ضعیف عمل کرده و در فضای مجازی خوب ظاهر نشده نمی دونم امسال هم همینطور هست یا نه خواهشا اگر کسی از این مدرسه اطلاعاتی دارد بگوید آیا درست است که خیلی افت کرده نسبت به قبل؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار
(1399/01/29)
سلام این مدرسه آزمون ورودی داره؟تروخدا جوابمو بدین و اینکه ثبت ناماش با شرایط الان که کرونا هست چه زمان و به چه صورتیه؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اتحاد
(1399/01/06)
با سلام و عرض تبریک سال نو
با توجه به تعطیلی هایی که به واسطه شیوع بیماری کرونا پیش امده ،چطور و چه زمان میتوان برای ثبت نام در مدرسه اقدام کرد .
با تشکر
پاسخ : سلام
اینجا سایت مدرسه نیست و این سوال رو باید مسئولین مدرسه حتما پاسخ بدن ولی شما حتما بعد از 16ام با مدرسه تماس بگیرید.
(1398/11/29)
بچه های این مدرسه از نظر اخلاقی و درس خواندن واقعا خوب هستند و محیط مدرسه سالم و آرام است. کادر مدرسه رفتار مناسبی با بچه ها دارند، فقط به نظرم کلاس ها استاندارد کافی رو ندارن، در برخی از پایه ها از سطح درسی بچه ها راضی نیستم، اما بقیه دروس و پایه های بالاتر دبیرانی مسلط و خوب دارد. نسبت به مدارس دولتی موجود در منطقه 3 فدک انتخابی خوبی است اما قطعا هیج چا بهترین و بی عیب ترین نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/13)
من این مدرسه قبول شدم ولی اینکه من مدرسه .... دولتی ثبت نام کردم و تابستون اونجا رفتم حالا گیر کردم کدوم مدرسه برم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بهار
(1398/05/22)
اگر اطلاعات دارید لطفا راهنمایی کنید برای رشته ریاضی مدارس شاهد مشکات و ایثار بهتره و یا نمونه دولتی فدک ؟
رشته انسانی هم دارین یا نه؟
لطفا اگر میدانید جواب بدهید با تشکر
دانش آموز فدک
(1398/04/20)
سلام من دو سال در این مدرسه درس خوندم جزو بچه هایی که بودم که با معدل 20 سال نهم وارد این مدرسه شدم و تقریبا میتونم بگم در سال دهم به غیر از معلم ریاضی از بقیه کادر آموزشی راضی نبودم و با وجود این همه بچه ی خوب و درس خوان به نظرم کاری را که باید، مدرسه انجام نمیده ..
انتظار داریم به اعتراضات رسیدگی بشه ..
سال یازدهمم معلم شیمی مون سر کار خانم شهبا که واقعا برامون سنگ تموم گذاشتن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیوشا
(1398/04/07)
من سال دهم و یازدهم در این مدرسه درس خوندم، جو رقابت دانش آموزان بالاست و بچه های بسیار درسخونی داره، دروس عمومی مثل ادبیات سرکار خانم امیری خیلی خوب هستن ولی به طور کلی بهترین دبیر مدرسه سرکارخانم شهبا دبیر شیمی یازدهم هستن که با دل و جون کار میکنن..
از مشاورین انتظار بیشتری داریم، از کادر آموزشی تخصصی هم رضایت نسبی دارم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آنیتا انشایی
(1398/04/03)
من که تازگیا امتحان ورودی دادم، یه امتحان هوش و استعداد تحلیلی میگیرن بعدش شروع میکنن به امتحان اصلی که شامل دروس قرآن ، دینی ، ادبیات ، ریاضی ، فیزیک ، زیست و شیمی هست . تست کتاب خیلی سبز خیلی کمک میکنه چون خیلی از سوالات امتحان ورودی از خیلی سبز بوده . همه ی درس هاش در حد کتابه به جز ریاضی و مخصوصا فیزیکش خیلی سخته، این آزمون به ازای هر سه غلط یک درست از بین میره و به ازای هر سه درست یک غلط از بین میره و اگر تست نزده داشته باشیم نه درصدی کم میشه و نه زیاد، این مدرسه بیشتر به درد ریاضی میخوره ولی رشته های دیگه ای از جمله تجربی و انسانی هم داره . ولی تعداد خیلی کمی رو میپذیره .
پریا
(1398/04/02)
سلام من خودم همین مدرسه درس میخونم رشته ی ریاضی، اما از کادر آموزشی رضایت نسبی دارم ولی خانم شهبا واقعا معرکه است ...
به نظرم نسبت به مدارس دولتی بهتر است و از کادر آموزشی انتظار داریم بیشتر رسیدگی کنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
والدین
(1398/02/31)
به نظر من مدسه خوبی نیست با وجود اینکه دخترم بسیار درسخوان بود ولی افت کرده، غیر از خانم خدابخشیان بقیه کادر آموزشی راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/27)
مدرسه ی خوبیه و راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/25)
فدک مدرسه ایه که واقعا به درد رشته ی ریاضی خیلی می خوره و خوب کار می شه برای ریاضی😍 و واقعا بچه های درسخون و زرنگ و باهوشی هم داره ولی خب بعضی اوقات سخت گیری می شه، ولی واقعا یکی از مدارس خوبیه واسه رشته ریاضی و برای تجربی هم خوبه ولی خیلی نمی دونم چون خودم رشتم ریاضیه و دارم تو این مدرسه درس می خونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/16)
سلام در کل میشه یه نفر بگه که این مدرسه به طور کلی خوبه یا نه. فقط لطفا با غیر انتفاعی ها انقدر مقایسه نکنین خب مسلما یک مدرسه ی غیر دولتی امکانات خیلی بیشتری برای ما داره. لطفا یکی سریع جواب بده و نظر کلی شو درباره ی این مدرسه بده. مرسی:)
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1398/02/14)
سلام یه سوال آزمون ورودی این مدرسه خیلی سخته؟ یعنی در حد تیزهوشانه؟
(1398/01/25)
آیا این مدرسه برای سال یازدهم و دوازدهم ریاضی مدرسه خوبیه که مدرس الانم رو عوض کنم؟...(من تو یکی از مدارس نمونه اطراف تهران درس میخونم)
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ب ر
(1398/01/22)
سلام یه سوال داشتم آیا این مدرسه رشته ی انسانی داره؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نقیبی
(1397/12/24)
سلام، فضای مدرسه و بچه های خوب و درس خوانی داره ولی از لحاظ آموزش به نظرم قوی نیست و انتظار داریم به نظرات والدین بیشتر گوش بدن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
میترا نژاد بهرام
(1397/11/21)
یکی از بهترین سال های عمرمو در این دبیرستان رشته علوم تجربی پشت سر گذاشتم، مربوط به سال 1359 تا 1362 مشغول به تحصیل بودم دلم میخواد زمان به عقب برگرده و دوباره اونجا مشغول به تحصیل بشم
بارانا
(1397/10/21)
سلام
مدرسه باغ فدک بوده که جزو اماکن بنیاد مستضعفان و بعد هم به دبیرستان تبدیل شده
خیلی سبزه
و یه استخر داشته که به زیبایی حیاط مدرسه اضافه میکنه
شکلش مدرسه نیس ولی شبیه اش کردن
من و خواهرم هر دو شاگردان اون مدرسه بودیم
من الان پزشکی میخونم و خواهرم دندانپزشکی
ما زمان خانم طلاچیان و خانم خادم حقیقت اونجا بودیم
بعدش مدرسه نمونه شد
نمیدونم الانم هستند یا نه خانم خادم دبیر ادبیات فرشته ای که خدا روی زمین برای نسل جوون فرستاده بود
خانم شمس دبیر زبان ماه بودن
خانم پورسینا دبیر معارف ماه بودن
خانم واعظی دبیر ریاضی عشقه
خانم اسکندری یه فرشته
و....
کاش میشد دوباره دیدشون و قدر دانشون بود
به خصوص خانم خادم دبیر و استاد ادبیات که هنوز صداش توی گوشمونه
بازدیدکننده سایت
(1397/09/22)
سلام ..
از پایه دهم مدرسه راضی نیستم و به نظرم دروس تخصصی باید بهتر تدریس شود..
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
تهرانی مقدم
(1397/09/14)
میبینم انتقادزیاده.ممکنه عزیزان اسم 4_5دبیرستان دوره دوم که در سطح تهران بهترین هستند رو نام ببرند ببینیم الگو و انتخابشون کجاهست.ممنون
(1397/07/25)
من که اصلا نمیدونم این جا کجاس اگ قرار باشه کسی درس بخونه به جاش ربط نداره، من بچه منطقه نوزده هستم خیلیم درسم خوبه حتی اگه تو افغانستانم باشی بخوای میتونی بخونی پس الکی فازه مدرسه نگیرین توروخدا
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/31)
به نظرم مدرسه خوبی نیست پیشنهاد نمی کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/01)
من زمانی که تو این دبیرستان قبول شده بودم خیلی خوش حال بودم ولی دیگه بعد از یه مدت پشیمون شدم
از برخی از معلم ها هم راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هلیا
(1397/04/14)
من 4سال توی این دبیرستان درس خوندم بهترین معلم ها رو داره خانم خدابخشیان بهترین و باتجربه ترین معلم فیزیک دنیاست انقد دلسوزانه درس میداد که هنوز تمام حرفاشو یادمه خانم طهرانچیان مدیر عالی هستن من الان دانشجوی سراسری تهران هستم و مدیون مدیر و معلم های دلسوز فدک هستم
شادى
(1397/03/26)
سلام
ببخشید میشه لطفا بگید آزمون میان پایه دهم به یازدهم در چه سطحی برگزار میشه؟؟منابع آزمون چه کتابهایی هست؟؟دوستانى که آزمون دادید سخت بوده؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر
(1397/03/14)
سلام دوستان خوب من مادر یکی از بچه ها هستم مدیر مدرسه خانم خیلی خوب و ارامی هستند و کادر اداری هم رفتار مناسبی دارند از لحاظ آموزشی بجز یه درس بقیه دروس در سطح متوسط می باشند منتها به نظرم مشکل مدرسه نامناسب بودن کلاسها از لحاظ نور ،متراژ و صندلی های غیر استانداردش هست با توجه به یکسری حسن های این مدرسه اما دانش آموز وقتی بخواد 6ساعت توی کلاسی که نور ،هوا ،صندلی نامناسب هست بشیند بعد یک ساعت از کلاس خسته وبیزار می شود حتی اگر بهترین اساتید هم سرکلاس باشند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1397/03/09)
از کادر اداری و آموزشی مدرسه بسیار راضی هستم اما به نظر من یکی از اشکالات مدرسه ساختمان آن است که به نظرم در اصل ساختمان مدرسه نیست به نظرم این مشکل بسیاری از مدارس است با این حال تمام تلاش لازم برای بهبود ساختار کلاس ها صورت گرفته است.صمیمانه از کادر مدرسه سپاس گزارم و به نظر من فدک مدرسه خوبی است.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فدک
(1397/02/14)
سلام . من در مدرسه نمونه دولتی فدک درس میخونم . مدرسمون از همه مهمتر مدیر فوق العاده ای داره که برای موفق شدن بچه هاش واقعا تلاش میکنه و از جیب خودشم هزینه میکنه تا بچه های سال آخرش واقعا نتیجه بگیرن و فک کنم بدونن همه که جز 5 مدیر برتر منطقه 3 هستن خانم طهرانچیان ... اما مدرسه فدک ساله آخرو خیلی خوب کار میکنه توی دهم از تدریس معلم شیمی راضی نیستم و از لحاظ تست فیزیک واقعا خوب نیستیم ... اما در کل از نظره من این مدرسه در حد هزینه ای که از بچه ها میگیره داره خوب عمل میکنه .. نمیتونید مدرسه ای فقط 2 میلیون برای ثبت نام میگیره رو با مدرسه ای مقایسه کنید که سالی 17 میلیون از بچه هاش میگیره .. نتایج کنکور امسال واقعا برای یه مدرسه ای که پولی از بچه هاش نمیگیره به نظره من خوبه ... و جدا از اینا ما روزای پنجشنبه با دبیرای مرد مدارس برتر کلاس داریم که تست زنیامون از این طریق تقویت میشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شادی ظاهری
(1397/01/30)
میشه لطفا بگید شهریه این مدرسه چقدره؟من دهمم معدلم 19/75 هست باید ازمون ورودی بدم برای یازدهم؟ازمونش سخته؟کار درستیه از غیرانتفاعی به این مدرسه اومدن؟لطفا جواب بدید ضروریه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/22)
از مدرسه راضی نیستم، به نظرم فضای خوبی نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/08)
به نظرم رشته تجربی خوب نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/07)
از برخی از معلم ها راضی نیستم چون خوب درس نمیدن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسترن
(1396/12/03)
از مدرسه راضی نیستم، من به عنوان فردی که قبلا نمونه دولتی بودم و درسم هم متوسطه و پایه دهم هست آرزو میکردم اینجا نبودم، تجربی رشته ای هست ک باید تا میتونند با بچه ها خوب کار کنند و این کار به نظرم جدی گرفته نمیشه، از مسئولین انتظار رفتار مناسب تری داریم
رتبه ی 81 هم ک گفته میشه فقط یکی از بچه های ریاضی بودن (رشته تجربی تهران قبول نشده ) و فقط من یک نفر رو توی رشته ازمایشگاه دیدم که تهران سراسری بود بقیه سراسری شهرستان بودند یا اینکه ازاد اما از تهران داشتیم و در کل با رشته ریاضی بهتر کار میشه مدرس ریاضی و فیزیک ها توی رشته ریاضی فرق میکنند و به جرات میتونم بگم دبیر فیزیک ریاضی ها خانم خدابخشیان هستند که من فقط یک جلسه رفتم سرپ کلاس اضافشون و واقعا فوق العاده بودند ولی تجربی یک دبیر دارد...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
(1396/11/16)
سلام شرایط ثبت نام رو میفرمایید و اینکه شهریه چقدره و شرط معدل داره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/15)
میخواستم بدونم شهریه این مدرسه به چه صورته؟؟
(1396/05/29)
مدرسه از نظر علمی و اخلاقی از فراست منطقه 1 بهتره... اینکه دانش آموزان پایه ی دهم اینجا نظری راجع به زیست میدن لازم هست بگم که بله سال اول کمی ضعیف ولی از سال بعد به شدت قوی کار میشه....در پایه ی ریاضی امسال رتبه ی 81 رو کسب کردن و حدود 90 نفر از 120 نفر کل پایه ها رتبه ی زیر 3000 کسب کردند چندین رتبه 3 زقمی و زیر 1300 در رشته ی تجربی داشتن
دانش آموز فدک
(1396/05/22)
به نظر من فدک در کل مدرسه خوبیه درسته که دبیر عربی خیلی خوب نبود ولی این که به بچه ها گفته از بین شما یه نفر پزشکی قبول میشه منظورش صرفا بچه هایی بوده که درسشو جدی نمی گرفتن و معمولا سر کلاس ها خواب بودن و نه تنها تو عربی بلکه تو همه درس ها ضعیف بودن من خودم شاهد این گفتگو بودم. ما تو مدرسمون دانش آموزانی رو داریم که از این معلم نمره 20گرفتن
س.ف
(1396/05/18)
با سلام
میخواستم ببینم مدیران همین مدرسه نظرشون درباره سطح این مدرسه چیه ؟یعنی میتونن یه ارزیابی منصفانه و بیطرفانه داشته باشن واسه کسانیکه میخوان اینجا ثبت نام کنن تا با اگاهی قابل قبولی این کارو انجام بدن
؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/05/03)
میشه واسم مدرسه ی نمونه دولتی رو که از لحاظ درسی عالیه و مقام هم اورده باشه رو بگین برا دهم رشته ی ریاضى و فیزیک
بازدیدکننده سایت
(1396/05/01)
واقعا ب نظر خود شما فدک با روشنگران هم سطحه؟؟؟ :/
بازدیدکننده سایت
(1396/04/31)
مدرسه فدک نمونه دولتی منطقه 3 بهتره یا مدرسه فراست نمونه دولتی منطقه 1؟
نیکو
(1396/03/09)
این مدرسه با مدرسه های همترازی که نوشتین واقعا قابل مقایسه نیییس://اخه روشنگران رو با فدک یکی نکنین دیگه😂
(1396/03/08)
معلمای اینجا به خودشون می بالند که اینجا درس میدند، از معلم عربی راضی نیستم همش میگن از بین همتون یک نفر پزشکی قبول میشه بی فایدس، اونجوری که ما انتظار داشتیم نبود، ریاضی و فیزیک رو خیلی اهمیت میدن اما زیست به خاطر سخت گیری ها و امتحان های جو سنگین ریاضی باید کناره بگیره و زیستمون ضعیفه،کلاس های کوچیک و تاریک داره اما یک حیاط باغ مانند.من راضی نیستم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حدیث
(1396/02/14)
می خواستم بدونم شرایط ورود به این مدرسه برای دانش آموزی که امسال می خواد بره پیش دانشگاهی چیه؟ معدل سال سوم مهمه؟
بازدید کننده سایت
(1396/02/10)
من دانش آموز فدکم
به نظرم از لحاظ اخلاقی خوبه
ولی از نظر سطح علمی واقعا متوسطه
دانش آموز دهمم و از لحاظ تست خیلی ضعیف کار کردن به جزریاضی و فیزیک و ...
و واقعا از لحاظ زیست مشکل دارم و به نظرم از لحاظ تست زیست و شیمی کمکاری شده...
انتظارم خیلی بیشتر بود..
بازدید کننده سایت
(1396/02/09)
3 ساله انگار نمونه شده
لعیا
(1396/01/22)
امسال یعنی سال 96-97 از خدا می خام ک کمکم بکنه تا توی این مدرسه عالی ثبت نام شم
(1395/12/29)
کد این مدرسه چنده؟
بازدید کننده سایت
(1395/12/11)
به نظرم ازنظرعلمی متوسط و از نظراخلاقی بعضی وقتا خوبن و بعضی وقتا ..............................................ولی از نظر امکانات خوابگاهی بسیار ضعیف
زهرا
(1395/08/03)
سلام.مدرسه نمونه دولتی فدک خیلی عالیه.هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ مدیریتی.کلا عالیه.انشاالله من امسال وارد این مدرسه میشم.برام دعا کنید وامیدوارم هرکس که برای رفتن به مدرسه نمونه دولتی تلاش میکنه نتیجه بگیره و قبول بشه
بهار
(1395/07/20)
این مدرسه از نظر سطح علمی و مسایل اخلاقی چگونه است؟
گیتی
(1395/06/25)
میخواستم بدونم این مدرسه از چه سالی نمونه شده ?