سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


رویکرد هنرستان نیم رخ، استفاده از تجربیات دیگر کشورهای پیشرفته جهان در امر آموزش و طراحی الکوهای بومی، با تکیه بر دانش روز و تکنولوژی آموزشی می‌باشد. سامانه آموزشی آنلاین متمرکز و تعاملی در محیطی سالم و فارغ از تاثیرات محیطی (LMS) و بهره‌گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در دپارتمان‌های تخصصی آموزشی و فرهنگی از خدمات ویژه این مجموعه می‌باشد.

درباره هنرستان فنی دخترانه غیر دولتی نیم رخ

مدرسه نیم رخ یک مدرسه دخترانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پاسداران، بهستان سوم، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22550554 - 22782907 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم گيتي بيداريان و موسس آن فاطمه رياضي است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.nimrokhschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,235 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2766)

مدرسه نیم رخ، هنرستان فنی غیر دولتی دخترانه : خیابان پاسداران، بهستان سوم، پلاک 3

هنرستان نیم رخ، مدرسه‌ برگزیده منطقه 3 با دو دهه تجربه در زمینه آموزش و قبولی 100 درصدی در کنکور هنر و کسب رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی
» مدرسه مهرورز
» مدرسه سما 2
» مدرسه فرشتگان آسمانی
» مدرسه مهر 2
» مدرسه هورمند
» مدرسه پیشرو
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه احمدیه اسلامی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه فرزانه
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه تزکیه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شادآموز
» مدرسه بحرالعلوم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه درخشان

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه نیکا

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه هما
» مدرسه آل طه
» مدرسه مبینا
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ریحانه گلستانی
(1399/06/14)
به نظر من مدرسه ی خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا. خجسته
(1396/07/04)
شهریه ی هنرستان چقدر است
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
موفق باشید.