سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره پیش دبستان دخترانه غیر دولتی غنچه‌های میهن

مدرسه غنچه‌های میهن یک مدرسه دخترانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده شریعتی ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از دولت، خیابان خاقانی، خیابان عطاری مقدم جنوبی، نبش کوچه امام زاده، دبستان دخترانه میقات، پیش دبستان غنچه‌های میهن ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 09195738519 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهره شرکتی و موسس آن زهره شرکتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,353 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7058)

مدرسه غنچه‌های میهن، پیش دبستان غیر دولتی دخترانه : خیابان شریعتی، بالاتر از دولت، خیابان خاقانی، خیابان عطاری مقدم جنوبی، نبش کوچه امام زاده، دبستان دخترانه میقات، پیش دبستان غنچه‌های میهن

مدرسه غنچه‌های میهن مدرسه دخترانه در مقطع پیش‌دبستان است این مدرسه یکی از مدارس منطقه ۳ محدوده شریعتی قلهک در شهر تهران است مدرسه دارای آموزش‌های نوین و به روز می‌باشد.
فرزندان ما سزاوار بهترین‌ها هستند .
کودکانی آگاه، ماهر و خود باور که با الگوهای نوین و به روز آموزش ببینند و دانش‌آموزان موفق فردا باشند .
در پیش‌دبستانی غنچه‌های میهن، کودکان جهان متفاوت آموزش را تجربه می‌کنند .
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه آفرینش نو
» مدرسه ایرانمهر
» مدرسه خدیجه کبری(س)
» مدرسه شایستگان
» مدرسه علم مبین
» مدرسه هاجر
» مدرسه زینبیه
» مدرسه بشری
» مدرسه آئینه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه دانش
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه سروش
» مدرسه نسیم محبت
» مدرسه خیام
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه هاتف

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه سوده

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه خاتم

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه موفق

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه نوآور

» مدرسه آتیه‌سازان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش واحد مرزداران
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه طراوت
» مدرسه مهر
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نسیم بهارلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
هاشمی
(1400/06/22)
بعد از کلی تحقیق و جستجو بین مدارس منطقه 3 و با توجه به حساسیتی که نسبت محیط `پرورش` فرزندم داشتم، این مدرسه رو انتخاب کردم و واقعا از عملکرد خانم شرکتی بسیار راضی بودم. هم آموزش خوب هم پرورش عالی. واقعا توی این دوره و زمانه که همه چیز به تجارت تبدیل شده، واقعا دلسوزانه کار میکنن و موقعیت روحی و خصوصیات فردی هر دانش آموز رو کاملا در نظر میگیرن. ما واقعا راضی بودیم.خدا بهشون توان و سلامتی بده. همچین افرادی رو خدا در جامعه مون زیاد کنه.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرزانه سوری
(1400/06/19)
سلام وقت به خیر
دختر من سال گذشته شاگرد این پیش دبستانی بود ما خیلی سال خوبی و پر باری داشتیم ،خانم شرکتی معلم کلاس از نظر من معلم فوق العاده ای هستند ایشون با کمترین هزینه بهترین و کارآمدترین آموزش ها رو به ما دادند دخترم هم خیلی دوستشون داره و تجربه ی بی نظیری رو پشت سر گذاشته .مشاوره های مفیدی هم به خودم دادند .بسیار راضی و سپاسگزارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم دکتر رستگار
(1400/06/18)
مدیریت و طراحی آموزشی پیش دبستانی، فرآیندی کاملا تخصصی، حساس و ظریف و در واقع، هنر -دانش - مهارتی چند بعدی است که آمیزه ای از علم و باور و اجرا و تسلط به دانش روز می طلبد .
حضور یکی از شاخص‌‎ترین و توانمندترین راهبران تعلیم و تربیت پیش دبستانی، سرکار خانم زهره شرکتی، و مشاهده فعالیت های بسیار خلاق، به روز و علمی ایشان در پیش دبستانی غنچه های میهن، باعث شده که این مرکز را نه تنها به عنوان مکانی از هر جهت مطلوب و مناسب برای آموزش نو آموزان، بلکه به عنوان الگویی از فعالیت های هدفمند، موثر و پیشرو در آموزش و پرورش پیش دبستانی به علاقمندان و صاحبنظران این دوره ی خطیر، با افتخار معرفی نمایم .
لیام
(1400/06/18)
بنده از مدرسه و عوامل اجرائی آن بسیار راضی هستم.کادری مجرب،مهربان و توانمند دارد.مربی پیش دبستان خانم زهره شرکتی بسیار توانا بوده و روش آموزش و مهارت پروری ایشان مثال زدنی نیست . کمال تشکر و قدردانی را دارم.عالی👏👏👏
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Rain
(1400/06/18)
بهترین در نوع خودشون در سطح اون منطقه فضای مناسب آموزش درست و دقیق مهارت های زندگی و همچنین در سطح آنلاین هم قوی هستن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.