سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام پیروز


مدرسه سلام پیروز


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش مجازی دبستان و پیش‌دبستان سلام پیروز شامل کلاس‌های آنلاین و آفلاین می‌باشد که محتوای جامع آموزشی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. در کلاس‌های آنلاین تلاش بر این است که به فعالیت‌های تعاملی بین معلم و دانش‌آموز پرداخته شود و در کلاس‌های آفلاین تکرار محتوا و مباحث تکمیلی بازگو شود.
دانش‌آموزان و والدین می‌توانند از طریق سامانه‌ی جامع تراز تکالیف و پرسش‌های خود را ارسال کنند و از معلم بازخورد دریافت کنند.
همچنین مدرسه بسته‌های آموزشی مخصوص هر پایه را برای دانش‌آموزان آماده ساخته و در اختیار آنها قرار می‌دهد تا در منزل به ابزار کمک‌آموزشی مورد نظر معلم دسترسی داشته باشند.

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی سلام پیروز

مدرسه سلام پیروز یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 3 (محدوده منظریه - دیباجی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان صدر شرق، خروجی منظریه کلاهدوز، نبش خیابان عرفاتی و منظریه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26652994-22589022 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم داود صالحی و موسس آن مرحوم سعد حجاریان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 26652994-22589022 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22547299 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://pirooz.salamsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,036 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5828)

مدرسه سلام پیروز، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : اتوبان صدر شرق، خروجی منظریه کلاهدوز، نبش خیابان عرفاتی و منظریه

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
با سلام پیروز بیشتر آشنا شوید

با سلام پیروز بیشتر آشنا شوید

در مجموعه سلام پیروز هدف تنها یک اصل تربیتی یا آموزشی نیست، بلکه ادای دینی به جامعه و کشور است تا فرزندانی صالح، توانمند و دانا بپرورد و در آبادانی و پیروزی میهن سهمی داشته باشد.بیشتر مطالعه کنید.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.