سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی دکتر دانشپور

مدرسه دکتر دانشپور یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده رسالت) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی رسالت، مجیدیه شمالی 16 متری دوم، خیابان شهید ابراهیمی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 2522226 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم لیلا سالاروند و موسس آن دکتر سیدعلی دانشپور است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://d-daneshpour4.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,179 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 45 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 45 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2972)

مدرسه دکتر دانشپور، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : رسالت، مجیدیه شمالی 16 متری دوم، خیابان شهید ابراهیمی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عترت
» مدرسه فرید
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه محسن
» مدرسه ندا
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه عبدصالح

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فوژان حاجی اشرفی
(1398/05/01)
سلام من از سال 84 تا 89 در مدرسه دانشپور درس خوندم ، دبیر کلاس اولم سرکار خانوم روستا بودن . خیلی مدرسه عالی بود هرچند ما خیلی شیطون بودیم و خانوم سالاروند ازمون ناراضی بود😅اما بهترین خاطراتم همون جا ثبت شد فوق العاده کادر عالی داشتن.
تشکر میکنم از تک تک دبیران و مدیر عزیزم خانوم وفاجو...امیدوارم هرجا هستین موفق و پیروز باشین .
سالاروند مدیریت دبستان
(1398/04/22)
با سلام ،کاش ما مردم ایران قدری زبان تشکر از یکدیگر رانیز یاد بگیریم .و یک طرفه به قاضی نرویم ،البته بیشتر نظرات مربوط به چند سال قبل است . ولی مفتخرم به اینکه در جایی خدمت میکنم که اولا خودم شاگرد این مدرسه بوده ام و سالها می آیند و می روند و هر ساله شاهد پیشرفت فرزندانم در مدرسه هستم . وقتی دانش آموزانمان بعد از سالها با موفقیت هایشان به مدرسه می آیند و از پیشرفت های خود و سمتهای خود در جامعه میگویند احساس میکنم دینم را به کشورم ادا کرده ام و آرزوی من ،سربلندی تمام کودکانی است که به من سپرده می شوند .در اینجا جا دارد دست تمامی آموزگاران سرزمینم را ببوسم و برایشان آرزوی سربلنی و بهروزی کنم که با وجود امکانات ناچیز و تعداد دانش آموزان زیاد در کلاس خلاقانه درس می دهند . و با عث شده اند هر ساله تعدادخواهان این مدرسه بیشتر از سالهای قبل شود مطمئن باشید اگر کار کادر مدرسه(معاونین) و معلمین اینقدر خوب نباشد هر سال تعداد دانش آموزان اون مدرسه کمتر از سال قبل می شوند . ا ز اولیایی که همیشه و در همه حال ما را در انجام امور مدرسه یاری رسانده اند کمال قدر دانی را دارم . که مدرسه را خانه اول فرزندانشان دانسته و خود را موظف به یاری رساندن به آن می دانند . و بیرون گود ننشسته اند . دستانشان را به گرمی می فشاریم . اگر مدرسه ای خوب است این نشانه کار خوب همه ی کادر و اولیای مدرسه است با تشکر مدیریت دبستان دکتر دانشپور
(1398/04/01)
سلام من متولد61هستم تا پایان کلاس پنجم اونجا خوندم مدیریت اون زمان خانم غروی بود 30سال پیش
کلاس اول خانم سعیدی دوم خانم مصیب پور
سوم خانم انصاری
چهارم خانم اسفندآبادی
پنجم خانم پرداختی
الهی هرجا هستند خیر ببینند بهترین معلمهای دنیا بودند کاش میشد دوباره ببینم شون
خوش بحال هرکی که اونجا درس میخونه
بازدید کننده سایت
(1398/02/19)
سلام من متولد ٧٦هستم و سال اول و دوم دبستان رو تو این مدرسه بودم و الان دانشجوی پزشکی شهید بهشتی هستم این مدرسه خیلی عالی بود و واقعا دوسش داشتم و هنوز هم دوس دارم برگردم عقب و دوباره برم دانش اموز شم
نام اشنا
(1397/07/06)
سلام خوبه ولی به نظرم اماها دارد
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
ملیکا ریاحی
(1397/06/07)
عالی است من از کلاس سوم به این مدرسه امدم و همه خوش بر خورد بودن معلم کلاس سومم خانم فهیمی و خانم احمدی و خانم حاجی زاده بهترین معلم ها و بچه هاش هم خوب بودن فقط به نظرم انتظامات ها رفتارشون خوب نبود از تمام معلم های عزیزم تشکر فراوان میکنم و از مدیر و معاونین مدرسه هم همینطور بهترین دوستام هم نسترن مولانا رومینا حقی و سارینا جودی 💜
بازدیدکننده سایت
(1397/03/22)
مدرسه خوبیه خیلی راضیم فقط از یکی از معلم ها راضی نبودم تو این دوره 6ساله ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/20)
با سلام و تشکر از کادر مدرسه بخصوص ابتدایی
خانم حبیبی از معلمین دلسوز و با ایمان این مدرسه واقعا جای تشکر دارد. از وقت و زندگی اش برای بچه های ما گذاشتند.آنها را با مسائل دینی آشنا کردند. احسنت به همچین معلمان دلسوزی که مانند شمع، وجودشان ذره ذره آب میشود.
از ناظم ها هم تشکر میکنم.
امور فرهنگی و پروشی در مدرسه انتظار میرود فعالتر و پر شورتر باشد.
اردو برای بچه ها خیلی جذاب است.حتما در برنامه هاتون بگنجانید.
سپاس فراوان
عسل فیلی
(1397/03/01)
من شش سال در این مدرسه درس خواندم و از این مدرسه بسیار راضی هستم .این مدرسه هم از نظر آموزشی و هم از نظرکادر مدیریت بسیار عالی است.معلمان بسیار خوبی در این مدرسه تدریس می کنند.
هشتمی
(1397/02/30)
از رفتار برخی از کادر مدرسه راضی نیستم و ما رو اردو هم نبردن بجز برخی از دانش آموزان....
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/29)
از مدرسه راضی نیستم، مسئولین بد نیستن
اما از کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1397/01/31)
سلام به نظرم مدرسه خوبی نیست و راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک محصل
(1397/01/27)
به نظر من این مدرسه از نظر کادر آموزش عملکرد 80 درصدی داره من خودم از کادر مدرسه راضی نیستم ولی در پایه ششم از خانم فرضی نژاد خیلی راضی ام
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش آموز
(1396/11/16)
سلام
من چندین سال در این مدرسه درس خواندم از معلمانم خانم محمد نقی پایه سوم خانم موسوی پایه چهارم و خانم پایه ششم خانم فرضی نژاد خیلی راضی بودم و بسیار دوستشان دارم همچنین تشکر فراوان از خانم حسینی معاون پرورشی مدرسه دارم که برنامه های جالبی برای 22 بهمن تنظیم کرده اند .فقط یک انتقاد درباره رفتار یکی از معاونان دارم لطفا کمی برخورد بهتری داشته باشند .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیدا فتاح
(1396/10/20)
من کلاس هفتم هستم مدرسه خوبی ولی کاش کمی بررسی بشود ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر یک کلاس چهارمی
(1396/08/30)
این مدرسه عالیه معلمای خیلی خوب و با تجربه ای داره
فقط تعداد دانش اموزان توی کلاسها زیاده بالای 30 نفر که این هم به خاطر خوب بودن مدرسه و کلا شلوغ بودن این محله است.من از این مدرسه راضی هستم
(1396/08/24)
من قبلا سه سال تو این مدرسه درس خوندم سال 82 تا 85
الان فارغ التحصیل رشته مدیریت گردشگری از دانشگاه یزد هستم
و در یک آژانس مسافرتی در یزد کار میکنم
سالهایی که من اونجا درس میخوندم بهترین سالهای عمرم بود
زمان ما هم خانوم وفاجو مدیر بودن
معلم پنجم ما خانوم ارشدی بود من از ایشون خیلی ممونم من بعد از اون اومدم یزد
چون اصالتا یزدی هستم
باتشکر از خانوم وفاجو و همه مسئولین مدرسه دکتردانشپور
نسترن مولانا
(1396/08/17)
این مدرسه عالیه و معلم های خیلی خوبی داره من عاشق 2 تا از معلم های این مدرسه هستم یکی سرکار خانم فلاحی معلم پایه پنجم و دیگری خانم اقبالی معلم پایه چهارم این مدرسه مدیریت خوبی داره اما بعضی از بچه های کلاس ششمی که انتظامات هستند با بچه ها بد رفتار میکنن من درخواست میکنم به این مورد رسیدگی بشه اما سرکار خانم کرمی که به تازگی ناظم مدرسه شده اند بسیار شوخ و مهربان هستند در این مدرسه زمین پینگ پنگ،بسکتبال،بدمینتون و والیبال وجود دارد من عاشق این مدرسه هستم😍😘😍😘
من یک کلاس َششمی هستم
(1396/07/03)
سلام من 6 سال هست توی این مدرسه هستم معلمانه خوبی دارد ولی از معاون ها اصلا راضی نیستم تفاوت میذارن و تعداد دانش اموزان در کلاس خیلی زیاد هست تا 3 سال پیش مدیر عالی بود همچنین معاون ها خیلی به بچه ها احترام می گذاشتند ولی بعد به نظر من سطح مدرسه خیلی پایین امد ولی کاملا از معلمانش راضیم کلاس 5 فقط خانم فلاحی وششم فقط فقط خانم باغبانی عالی هستن من دلم خیلی برای خانم فلاحی تنگ میشه ولی فراموش نشه که کلاس ششم خانم باغبانی فرمول های جدا از کتاب درس میدن و خیلی راحت مدرسه ی خوبی میشه رفت
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/30)
سلام من 6ساله در این مدرسه هستم مدرسه واقعا عالیه و معلم ها هم خیلی خوب هستند ولی ناظم ها بهتره رفتار مناسب تری داشته باشند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک کلاس ششمی
(1396/06/10)
من 4 سال دراین مدرسه درس خواندم ولی آن زمان که من کلاس سوم بودم مدیر مدرسه خانم وفاجو بودند سال چهارم ایشان باز نشسته شدند و مدیر عوض شد اگر میشه تجدید نظری درباره مدیریت ایشون انجام بشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش پورکریمی
(1396/06/10)
به نظر من که مدرسه عالی هست من خودم 4 سال دراین مدرسه درس خواندم فقط اگر تعداد دانش آموزان حداقل 5 نفر کم میشد
بهتربود معلم سوم خانم محمد نقی خیلی عالی بودند
هم که متاسفانه از این مدرسه رفتند و خانم حاجی زاده معلم پایه پنجم هم خیلی خوب و جدی درس میدن که واقعا عالی هست
و تشکر میکنم بابت تغییر لباس فرم پایه ششم97_96
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
سلام
من یکی از دانش آموزان مدرسه ی دکتر دانشپور هستم من خیلی این مدرسه را دوست دارم.
من خانم احمدی را دوست دارم زیرا آن خیلی مهربان بود وخیلی دلسوز بود.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
سلام من یکی از دانش آموز های این مدرسه هستم این مدرسه چه از نظر انضباطی و چه از نظر درسی عالیه و حرف نداره
من می خواستم از ناظم های این مدرسه تشکر کنم به خصوص سرکار خانم کرمی که تازه به این مدرسه اومدن و واقعا کارشون عالیه و حرف ندارن و من می خواستم از سرکار خانم حاجی زاده که پنجم ابتدایی را تدریس می کنن تشکر کنم و از خانم سالاروند و خانم وفاجو به خاطر مدیریت عالی ازشون تشکر کنم
آیدا پناهی
(1396/04/24)
عالی من 6 ساله تو این مدرسه درس می خوانم و از مدرسش خیلی راضیم همه ی معلمان هم خوش اخلاق هستن و خوب درس میدن☺☺☺
بازدید کننده سایت
(1396/04/02)
من چهار سال در این مدرسه درس خواندم مدرسه خوبی بود
به خصوص معلم مهربونم خانم باغبانی بهترین معلم دنیا
بازدیدکننده سایت
(1396/03/31)
من چهار سال اول رو تو این مدرسه بودم اما به دلایلی از اون منطقه رفتیم.یادمه اون موقع یه معاون پرورشی داشت به اسم خانم کیانی من خیلی دوستش داشتم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/09)
من مبینا افتخاری هستم این مدرسه عالی هست ولی من از بچه های مدرسه راضی نیستم به دلیل رفتار ناپسند من به خاطره چنین بچه هایی افسرده شدم ولی معلمانش فقط پایه ی اول خانم کلو پایهی دوم خانم جعفری سوم شیخعلی شاهی چهارم احمدی پنجم من کمالی که ملقب به خانم دینی هست بودم خیلی راجعبه دین و اسلام صحبت میکنه پس خانم فلاحی خوبه ششم هم باغبانی
یک کلاس هشتمی
(1396/02/08)
من هشت ساله تو این مدرسم و واقعا مدرسه خوبیه
هم دبستانش وهم اونطرف
مدیر وناظمان خوبی داره اون طرف
من که خیییلی راضیم
بازدید کننده سایت
(1396/01/02)
واقعا که من اصلا از معلم دخترم راضی نیستم میخواستم کلاس خانم باغبانیز باشه
بازدید کننده سایت
(1395/12/05)
دو سال مدیر عِوض شده که تاثیرات خوبی نداشته کاش آموزش و پرورش تجدید نظر کنه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر
(1395/12/02)
از برخورد نظامت اصلا راضی نیستم ای کاش آموزش ورورش رسیدگی می کرد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1395/12/02)
دخترمن کلاس پنجم است از نظامت و نحوه برخوردشان با بچه ها اصلا راضی نیستم به نظر من اصلا این مدرسه مدرسه ی خوبی نیست
ناشناس
(1395/12/01)
دوسال است که مدیرعوض شده ویک معاون پارسال اومده که راضی نیستم و بابچه هایی که پول میدن خوبن
من پیشنهاد نمیکنم
یک هفتمی
(1395/08/02)
عالیه من امسال رفتم هفتم همون ورم هردوتا شون خیلی خوبن اما به نظر من بهترین معلم در جهان در عالم هستی در ابتدایی راهنمایی و.... فقط خانوم باغبانی جونم هستش
من دلم برا ابتدایی تنگ نمی شه اما برای خانوم باغبانی چرا😑😑😑
ملینا
(1395/07/28)
مدرسه عالیه ولی ناظما به کم سخت گیرند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
السا
(1395/07/24)
عالیه خیلی دوسش دارم فقط یه بدی داره بوفش گرونه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/05/11)
این مدرسه عالی
بازدید کننده سایت
(1395/04/18)
من متولد 73 هستم، دبستان و راهنماییم اینجا بود. دبستانش واقعا خوب بود. فضای خوبی داشت، راهنماییش ولی ناظمای جدی داشت. از لحاظ درسی فک کنم خوب باشه، چون بچه های همسایمون که میرن درسشون خوب بوده. اون موقع هم خوب بود.
سما
(1395/01/12)
سلام. سال نو مبارک. در جواب خانمی که اعلام کردن بچه ها تنبیه میشوند، باید بگویم که صحت ندارد. کادر محترم و خوبی دارند.
نرگس
(1395/01/08)
سلام
من نرگس اسوارهستم وخیلی خوشهالم که دراین مدرسه درس میخونم
من کلاس ششم هستم واین مدرسه رو خیلی دوست دارم
نگین امیدی
(1395/01/07)
مدرسه منه دیگه واقعا صد برابر از راهنمایی ها بهتره دستشویی که اصلا فوقوالعادس و امکانات خوبی داره
(1394/12/25)
مدرسه ی خوبی است ومعلمان وناظمان خوبی دارد اما بعضی از بچه ها مورد پسند نیستند .
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد،آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
ناشناس
(1394/10/14)
سلام من در مورد مدرسه دانشپور منطقه 4 مجیده شمالی در خیابان بلواره بیژن درکوچه شهید ابراهیمی میخوام بگم این مدرسه معلماش بجه ها رو گاهی تنبیه می کنند.
در سال 93 یک دختر بچه دچار مشکل شد. امروز هم در سال 94 ناطم مدرسه یک دانش آموز را تنبیه بدنی کرده است.
حتی دانش آموزایی که کلاس اول اونجا بودن تا مقطع پنجم در8 سال پیش این اعتراف میکن چنین کاری معلم های این مدرسه میکنن
پاسخ : درباره تنبیه بدنی تا آنجا که می دانیم در هیچ مدرسه ای دیگر شاهد چنین مواردی نیستیم. اما اگر چنین مواردی وجود داشته باشد باید حتما از طریق آموزش و پرورش پیگیری شود و اولیای دانش آموزان می توانند به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنند.

البته آماده درج پاسخ مسئولین مدرسه درباره این نظر هستیم.
اکرم رحیمی
(1394/09/06)
با عرض سلام
میخواستم بدونم مدرسه در روز های مختلف در چه ساعتی تعطیل میشه؟
پاسخ : ساعات آغاز و خاتمه کار مدارس در طول سال تغییراتی دارد. چهت اطلاع از مان دقیق خاتمه کلاس ها با مدرسه تماس بگیرید.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند