سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی فردوس 1

مدرسه فردوس 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران، نگارستان هشتم، میدان فرخی یزدی، پلاک 54 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22856488 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم لیلا اخلاقی است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ferdos4.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,689 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 30 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 30 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3158)

مدرسه فردوس 1، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : پاسداران، نگارستان هشتم، میدان فرخی یزدی، پلاک 54

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه تزکیه
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه عترت
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه قلم مهر(شعبه2)» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه ندا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه نیکا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نیروانا
(1399/02/19)
به نظر من این مدرسه در کل زیاد مدرسه‎‌ى خوب و قوى نیستش. این مدرسه خیلى معلم هاى مهربانی داشت که بسیار خاطرات خوبى داشتم ازشان من از اول تا ششم را تو این مدرسه درس خواندم ظاهرش خیلى مدرسه زیبایى هست.ما در هر کلاس ٣٧ نَفَر حدودا هستیم ولى به هر حال من معلم هایم رو خیلى دوست داشتم اول: خانم شاکرى دوم : خانم طرحانى سوم: خانم سادات که ایشان واقعا فوق العاده بودن هر کى در کلاس خانم سادات افتاده باشه خیلى موفق هست چون ایشان خیلى مهربان ودلسوز هستند و هیچ وقت فراموششون نمى کنم .چهارم:خانم. پوراسمائیلى پنجم خانم اضطرارى که واقعا مهربان و بیان درسیشان عالى بود و ششم هم خانم طاهریان . به هر حال از کادر آموزشى این مدرسه خیلى ممنونم و امیدوارم همیشه موفق باشند و اگر بخوام از پنج ستاره امتیاز بدم فقط دو ستاره مى‌دهم اولین ستاره به خاطر خاطرات خوبى که از این مدرسه داشتم و دومین ستاره به دلیل معلم هاى خوبى که داشتم مثل خانم سادات و شاکرى و اضطرارى امیدوارم موفق باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ملیکا
(1398/08/22)
به نظرم کادر مدرسه قوی نیست ولی باید بگم الان که کلاس هفتم هستم و از کلاس اول تا ششم را آنجا بودم بهترین خاطراتم را در آنجا داشتم از خانم اخلاقی واقعا متشکرم آقا و خانم یاری زحمات زیادی می کشیدند مدرسه ای با سطح متوسط هست
همیلا شهبازی
(1398/08/15)
من کلاس پنجمم
از کلاس دوم اینجابودم معلمانم به ترتیب پایه های کلاسی 2طرحانی 3سادات 4 فهیمه حیدری5فرح حیدری
(1398/08/15)
مدرسه هم نقاط قوت داره و هم ضعف
کادر مدرسه به نظرم زیاد قوی نیست ، نظافت رعایت نمیشه فقط هفته ای یکبار کلاس هارو تمیز میکنن
برنامه های درسی فوق العاده نداره و بچه هارو به سمت رقابت تحصیلی سوق نمیدن
خانم اخلاقی تمام تلاششون را دارن برای بهتر شدن مدرسه که مدرسه قدیمیه و هر تلاشی پاسخگو نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
م. مدح خان
(1398/05/20)
سلام. من سال 75 کلاس دوم رو با سرکا خانم فتاحی در این مدرسه گذروندم... روزهای خوب و شیرینی که خاطره ساز شدند.
ممنون میشم اگر کسی شماره تماس یا نشانی از خانم فتاحی داره ارائه کنه.
سارا
(1398/05/08)
از پیش دبستانی تا ششم توی این مدرسه درس خوندم، از لحاظ بهداشت متوسط هستن و همینطور در مورد سرویس بهداشتی و آبخوری های مدرسه.
مدیر مدرسه خانم اخلاقی با تدبیر و مهربان بودند، معاونین اوایل بهتر بودند به خصوص خانم مصطفی طبار که متاسفانه از این مدرسه رفتند.
معلم ها تقریبا خوبند ولی چه از نظر درسی و چه اخلاقی توصیه میکنم برای سال ششم توصیه نمیکنم، معلم های من ب ترتیب خانم های محمدی.اظطراری.عسگری.فهیمی.اسمائیل پور.الوندی و طاهریان بودند.که خانم محمدی و خانم فهیمی که جزو معلم های خیلی خوب بودند از این مدرسه رفتند.
در کل تا سال 4 ام و یا حتی 5ام تو این مدرسه باشید خوبه.
بابای مدرسه آقای خاکپور و همسرشون فوق العاده خوب بودند که آن ها هم رفتند و الانم خانم و آقای یاری هستند که آنها هم خوب هستند و در آخر این که از نظر امکانات به نظرم قوی نبود..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/26)
سلام ،دختر من یکسال در این مدرسه بود اما از نحوه آموزش راضی نبودم .
به نظرم باید نظارت بیشتری روی دانش آموزان باشه...
به نظرم امکانات قوی نداره ...
ممنون از سایت تیزلند که این امکان را برای خانواده ها فراهم کرده که نظرات خود را منعکس کنند،اگر همه افراد بدون غرض ورزی نظرات خود را صادقانه بیان کنند همه ما انتخابهای بهتری داریم در مورد مدرسه دلخواهمون،متاسفانه پارسال من نظرات مثبتی از این مدرسه دیدم ولی امسال خودم به انتخاب اشتباهم در مورد این مدرسه پی بردم،انشالله که همه بتونند انتخاب درستی داشته باشند
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
فاطمه
(1398/03/20)
سلام .دختر من سال97 کلاس اول بود اما از سطح ادب بچه ها راضی نبودم البته معلم و مدیر بسیار سعی در حل مشکلات دانش آموزان کردند اما به نظرم اونجور که باید نشد...
.ولی کادر مدرسه از نظر هماهنگی با اولیا سعی خودشونو می کردند متشکرم ازشون به خاطر این که لا اقل به گله های ما گوش میکردند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهاره شمسی
(1398/03/14)
با سلام
من در این مدرسه از کلاس اول تا ششم درس خوانده ام و امسال میخواهم از این مدرسه بروم.
به نظر من در کلاس اول خانم طرحانی بسیار مهربان و دلسوز است و در کلاس ششم خانم لیلا رحیمی بسیار عالییی مهربان دلسوز واقعا جای مادر می ماند و من واقعا ناراحت میشوم که از پیش این خانم عزیز بروم .
مدیر معاون و ...... بسیار خوب و مهربان هستند
خانم یاری و آقای یاری همه کار مدرسه را انجام می دهند
خلاصه مدرسه ی بسیار خوب و عالی هست پیشنهاد میکنم دخترانتان را به انجا ببرید
بهار
(1398/01/17)
29 سالمه و دبستان اینجا خوندم بهترین خاطراتم تو این مدرسه بود خانم مصطفی تبار هنوز یادمه و خیلی معلمای دیگه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دوست خوب
(1397/12/06)
مدرسه فوق العاده خوب کلاس و معلم های خوبی داره ناظم مدرسه هم معمارزاده هست خلاصه عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
زهرا
(1397/11/03)
مدرسه خوبی است ولی یکی از معلم ها به نظرم رفتار مناسبی با دانش آموزان ندارد...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ندا
(1397/10/09)
من کلاس اول با خانوم عامری عزیزم دوم با خانوم حنایی سوم خانوم عسگری چهارم خانوم میرایی بودم خانوم مصطفی تبار عزیزم خیلی دوستتون دارم کمکهایی ک برام کردین هیچ وقت یادم نمیره خیلی دوستتون دارم
شاید باورتون نشه من الان 20 سالم شده و ازدواجم کردم این مدرسه خیلی عالیه حتی کلمه ی عالی هم براش کمه
ریحانه ضیغمی
(1397/07/23)
من دهم هستم و سال پنجم این مدرسه رو ترک کردم،بهترین خاطرات من در این مدرسه بود هم تلخ هم شیرین،معلم کلاس اول من خانم عامری بودن که ایشالله هرجا هستن خوب و سلامت باشن،معلم ها عالی بودن و از جمله ناظممون خانم مصطفی تبار که شنیدم از مدرسه رفتن بسیار ناراحت شدم.اردو هایی که برگزار میشد خیلی عالی بود،برای مقطع دبستان مدرسه عالی بود،اقای خاکپور عزیز به قول معروف بابای مدرسه همیشه چهره خندانشون توی بوفه یادم هست و همینطور مزه آش رشته های خانم خاکپور عزیز،کلاس پنجم با خانم الوندی بودم که ظاهرا رفتن و درس های مطالعات را با شعر یاد میدادن و هنوز هم در خاطرم هست.خلاصه کودکی منو به بهترین نحو ساختن ^-^یک دنیا ممنونشونم
نقیبی
(1397/05/02)
خیلی مدرسه عالی بود دختر من از کلاس اول و ششم را در این مدرسه خواند دخترم ششم است.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/04/01)
سلام خسته نباشید اگر امکان داره دوستان در مورد محیط مدرسه از لحاظ آموزشی واینکه جو شادی داره ،ودر مورد معلمهای کلاس اول نظر بدهند ممنون میشم
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/19)
با سلام منزل ما در خیابان شهید عراقی کوچه قاضی زاده می باشد میخواستم بدونم میتونم دخترم رو در مدرسه فردوس ثبت نام کنم
لطفا پاسخ سوال من رو بدهید ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عاطفه مولوی
(1397/03/15)
مدرسه فردوس مدرسه خوبی بود معلماشم خیلی عالی بودن من از پیش دبستانی دراین مدرسه درس میخواندم الان کلاس ششمم وامسال ازاین مدرسه میرم دلم برای معلم ها، ناظم ها ،مدیر و... تنگ میشه معلم های من به ترتیب خانم محمدی،اظطراری،عسکری،فهیمی،حیدری،اظطراری و رحیمی بودن 0 بهترین معلم های دوره تحصیلی من خانم فهیمی،فهیمه حیدری ولیلا رحیمی بودن باتشکر0
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1397/02/24)
سلام.به نظرم مدرسه فردوس دبیران خوبی داره و همینطور مادر محور هم است .اردو هایی که برای بچه ها میزارن بیشتر جنبه ی تفریحی دارد.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
م ف
(1397/01/26)
در رابطه با معلم های پایه دوم این مدرسه کسی شناختی داره؟ اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/24)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الی
(1396/08/23)
این مدرسه به نظر من متوسط است. به نظرم به نظافت مدرسه مخصوصا سرویس بهداشتی و حیاط رسیدگى نمیشود اما معلم های خوبی دارد ساختمان مدرسه بسیار قدیمى است و ٦٠سال پیش ساخته شده است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
روژی
(1396/07/01)
این مدرسه واقعا عالی هست من دارم میرم کلاس پنجم و در کلاس ها خانم شاکری ،عسگری ،موسوی و حیدری درس خواندم خانم عسگری عالی بودن خانم موسوی هم خیلی کم خوب بودن که الان بازنشست شدن خانم حیدری به نظر من بد اخلاق بودن اما بعضی وقت آنقدر عالی بودن که خدا میدونه مثلا خاطره با نمایش اجرا می کردن وابی اسدی خوب بود که خدا میدونه. می خواستم بدانم که خانم اضطراری و خانم الوند در کلاس پنجم چه جوری هستن???
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/15)
میخواستم بدونم مدرسه ور حال حاضر برای سال تحصیلی مهر96 پیش دبستانی هم داره؟
پاسخ : دوست عزیز با شماره درج شده در همین صفحه که شماره مستقیم مدرسه است تماس بگیرید و این مورد را از مدرسه پیگیری نمایید.
بازدید کننده سایت
(1396/03/17)
لطف میکنید ادرس تلگرام مدرسه فردوس رو بگذارید؟؟؟؟
نادیا کاظمی
(1395/10/20)
من کلاس پنجم از این مدرسه خداحافظی کردم و در حال حاظر دلم برای بجه ها معاونان مدیر و... بسیار تنگ شده امیدوارم بتوانم دوباره ان ها را ببینم
من کلاس ششم هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مانیا وزیری
(1395/09/17)
این مدرسه واقعا خوبه اما متاسفانه خانم مصطفی طبار از این مدرسه رفت من در حال حاضر دارم در کلاس ششم درس میخونم
من همیشه گفتم و میگم که ایشون و مدیر خانم اخلاقی بسیار خوب هستن و خانم میرایی هم یه طرف من در کلاس خانم محمدی.عامری.عسگری.موسوی.پوراسمائیل.اظطراری بودم و الان در کلاس خانم طاهریان هستم از نظر من این معلم ها واقعا خوب بودن که وقت گذاشتم و تایپ کردم
بازدید کننده سایت
(1395/07/18)
دلم میخواد بدونم معلم کلاس پنجم این مدرسه خانم بهانی در چه حالن؟؟؟ این موضوع برای 7 سال پیش هستش وقتی با یچه ها بد رفتار می کردن
پاسخ : نظر این کاربر عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/07)
آدرس تلگرام مدرسه چیه؟
بازدید کننده سایت
(1394/11/20)
خانم لیلا رحیمی معلم پایه ی ششم این مدرسه فوق العاده هستند اما رفتار بعضی از مسعولین این مدرسه ........
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!