سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی جوانه های علم و فرهنگ

مدرسه جوانه های علم و فرهنگ یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده خیابان استقلال) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی قنات کوثر- خیابان استقلال- نرسیده به چهار راه استقلال، خیابان ابراهیم پلاک4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه ۷۷۰۴۳۳۲۱ است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. موسس این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زینب شریفی نیا است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.javaneh4.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,819 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5663)

مدرسه جوانه های علم و فرهنگ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : قنات کوثر- خیابان استقلال- نرسیده به چهار راه استقلال، خیابان ابراهیم پلاک4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مشکوه
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه محسن
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سلام شهید زین الدین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش واحد پرسش» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد امیرآباد شمالی

» مدرسه درخشان

» مدرسه نیکالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
جوانه های علم و فرهنگی
(1399/04/20)
معلم ها عالی یعنی نه خیلی سختگیر نه خیلی راحت گیر این و مهم تر از اون تربیت مدرسه و بچه ها عالیه
من خودم سال٩٨اینحا اومدم و مادرم خیلی از این مدرسه راضیه محیطه مدرسه کمی امن نبود چون داشتن ساختمان میساختن ولی شاید ساخته باشن ولی اصلا نگران نباشید جای بچه ها در مدرسه کامل امنه وقتی من مادرم میومد قشنگ دست بچه رو میکیرن سوار ماشین میکنن درم می بندن برات عالیه 👌
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/07)
سلام امسال دخترم که به مدرسه جوانه های علم و فرهنگ میرفت خیلی خیلی راضی بودم با توجه به کرونا و تعطیلی مدارس بسیار منظم و دقیق عمل کردند و کلاسهای آنلاین خیلی قوی داشتند و مدام پیگیر درس و تکالیف بچه ها بودند نسبت به شهریه مدارس دیگر هم شهریه اش پایین تر بود و هم خدمات خیلی خوبی ارائه کردن دستشون درد نکنه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/07/24)
من امسال در این مدرسه ثبت نام کردم دخترم و واقعا راضی ام کلاس های خلوت محیط گسترده و سطح آموزش بالا و قیمت شهریه نسبت به دیگر مدارس غیر انتفاعی و هم سطح بسیار منصفانه می باشد