سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی پیشتازان کامپیوتر ایران

مدرسه پیشتازان کامپیوتر ایران یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده ميدان هروي ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت، ابتدای خیابان امیر نیا، پلاک 61 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22509405 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم پریا سلطانی و موسس آن پیمان سلطانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22509405 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22509405 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://pcischool.com

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,245 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 17 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 17 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2888)

مدرسه پیشتازان کامپیوتر ایران، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : ميدان هروي - بلوار گلزار - بعد از پل همت، ابتدای خیابان امیر نیا، پلاک 61

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه شایستگان
» مدرسه خاتم النبین
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه ثامن الحجج
» مدرسه رفاه
» مدرسه گیو
» مدرسه الهام
» مدرسه شناختی تکریم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه درخشان
» مدرسه دانشجو
» مدرسه مشکوه
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه سوده
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام فرمانیه» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه پویش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه درخشان
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه سوده
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1400/06/10)
سلام دوستان
شهریه مدرسه امسال چقدر است؟
دختر من قبلا درخت دانش بود میخوام بدونم کیفیت آموزش چگونه است و معلم پایه دوم چه کسی خوبه؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرهی
(1400/01/23)
با سلام خدمت والدین گرامی. من در حال تحقیق برای انتخاب مدرسه مناسب هستم. اگر ممکنه در ارتباط با نحوه آموزش آنلاین و میزان رضایتتون از آموزشهای غیرحضوری در دوران کرونا بفرمائید و اینکه مدرسه تا چه حد به تعهدات و وظایف اعلامی در زمان ثبت نام عمل نموده. با سپاس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1398/11/22)
من از کلاس اول تا ششم یعنی امسال در این مدره درس می خوانم و این مدرسه زبان انگلیسی آموزش می دهند و همین طور کامپیوتر و رباتیک هست و در بهار ورزش هایی می کنیم مثل شنا تیر اندازی اسب یواری و کارتینگ و در لحاظ آموزش خیلی عالی هستند و از لحاظ رفتار خیلی عالی هستند
مونا پورسلیمانی
(1398/11/05)
سلام من دخترم رو بین پایه از کلاس سوم به این مدرسه آوردم نکاتی که باعث میشه این مدرسه با بقیه مدارسی که بررسی کردم متفاوت باشه چند مورد هست اول اینکه مدرسه به بچه ها شخصیت و اعتماد به نفس میده از همون پیش دبستانی با عنوان خانم ... از طرف مدرسه صدا میشن , دوم الگو های رفتاری مناسب از جمله مدیر بسیار توانا و معاونین با شخصیت و خوب باعث میشه بچه های مدرسه بسیار با ادب و خوب رفتار کنن, مورد بعدی جو شاد و صمیمی بر پایه قانون مداری هست, بحث زبان و کامپیوترشون خیلی خوب پیگیری میشه , دبیر هاشون خوبن و سطح علمی درس های روتین مدارس هم در سطح معقول هست و نسبت به خیلی مدارس قوی ترن ولی چیزی که بخواین در سطح سخت گیرانه باشه و فقط مبنا درس , خیر اینجور نیست برای هر درسشون دبیر جداگانه دارن و فوق برنامه های خوبی دارند , و نکته مهم که تا الان که دخترم کلاس ششم هست من از بودنش توی این مدرسه لذت بردم این هست که بسیار انتقاد پذیرن هر موضوع منطقی که عنوان بشه بلافاصله پیگیری و مشکل حل میشه و با روی باز میپذیرند امیدوارم خدا بهشون کمک کنه که هر روز بهتر بشن امسال که باید برای پایه هفتم دخترمو ببرم مدرسه دیگه واقعا نگرانم که آیا جایی هست که بتونه اینقدر باعث رشد دخترم بشه؟
شفق عبدالهی
(1398/08/01)
با سلام. سوال من اینه که روش تدریس با کتاب هست یا کامپیوتر؟ بچه ها تکلیف داخل منزل دارند یا خیر و اگر دارند حجم تکالیف چقدر هست؟ آیا زبان دومی در مدرسه تدریس میشود؟ محیط انسانگرا هست یا رفتار گرا منظور بچه ها در محیط رقابتی و در مقایسه با یکدیگر هستند و یا به طور مشارکتی درس را یاد میگیرند؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
الناز دادور
(1398/06/10)
من 6 سال دخترم در این مدرسه آموزش دید اما به نظرم خوب نبود و بیشتر به مسائل مالی می پردازند...
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بهار
(1398/04/10)
عرض ادب ، مدرسه پیشتازان از نظر علمی ، به هیچ عنوان ضعیف نیست ، متاسفانه بازخورد های منفی ، که اساسا بدون پایه و اساس هست باعث میشود چنین شبه ای در ذهن عزیزان ایجاد کند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ش.ی
(1398/03/25)
سلام
من امسال دخترم در پایه پیش دبستان در پیشتازان ثبت نام شد ولی چیزی که نگرانم میکنه نظراتی مبنی بر آموزش ضعیف دروس رسمی این مدرسه هست لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم
فاطمه احمدی
(1398/02/21)
سلام دختر من در مدرسه درخت دانش درس میخونه شهریه امسال خیلی میشه، برای همین فکر جابجایی هستم به مدرسه پیشتازان خواستم ببینم این کار رو بکنم
بازدید کننده سایت
(1398/02/21)
دخترم 6 ساله توی این مدرسه مشغول به تحصل کادر مدیریت عالی آموزشی عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/12/20)
بسیار عالی . از لحاظ همه چیز
من امسال کلاس هفتم هستم و بسیار راضی هستم .
از همه ی مسئولین به ویژه سرکار خانم سلطانی متشکرم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دانش اموز
(1397/12/10)
وی دانش آموز این مدرسه در پایه ی ششم در سال 97-98 هستم معلم هایی که انتخاب می کنند بسیار خوب و فهیم هستند از جمله خانم شهبازی غریب زاده میربخش و ... ولی در حوزه ی انظباتی راضی نیستم
از لحاظ آموزشی هم رضایت نسبی دارم و به نظرم نسبت به شهریه ای که دریافت میشه امکانات کمه..
امیدوارم کمکتون کرده باشم:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1397/07/05)
به نظر من این مدرسه عالی هست. از همه لحاظ .
از سرکار خانم سلطانی عزیز واقعا تشکر می کنم.
توی این مدرسه دانش آموزان تحت کنترل هستند و محیط تمیزی دارند و دانش آموزان در مدرسه آرامش دارند و همینطور محیط بسیار شادی هم دارد.
از تمام مسئولین این مدرسه از جمله خانم سلطانی، خانم صمیمی جو، خانم همزه و سایرین معلمان تشکر می کم.
دانش آموز
(1397/07/01)
بهترین و عالی ترین مدرسه توی دنیا. از لحاظ اخلاقی و بسیار خوب و از لحاظ محیط بسیار بسیار عالی هست.
ممنون بابت این مدرسه.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
هانیه ده بزرگی
(1396/10/25)
من و همسرم قبل از انتخاب مدرسه برای دخترم از حساسیت بالایی برخوردار بودیم بعد از شرکت در جلسات متفاوت آموزشی به انتخاب این مدرسه موفق شدیم خدا رو شکر می کنم که نتیجه اون رسیدن به چنان آرامشی بود که از پایه پیش دبستان که دخترم ورودی این مدرسه بود پسرم را هم با اختلاف 2 سال بعد در مدرسه پسرانه ثبت نام کرده ایم و اینکه مدرسه به تمام تعهداتش در موقع ثبت نام عمل می کنه و ضعفهای احتمالی رو که پدر و مادرها در ثبت نام سال بعد از اون حرف می زند با روی گشاده می پذیرند و مرتفع می کنند از امتیازات این مدرسه است چون بنظرم پذیرش انتقاد و سعی در بالا بردن نقاط قوت خودش یه قدرته . از بالاترین خصوصیات دانش آموزان این مدرسه متمایز بودن وجوه اخلاقی و اعتماد بنفس اونهاست که اینو در بچه هام بدلیل مهارتهای مختلفی می دونم که طی این سالها پیدا کردند . به سهم خودم و شوهرم از توانمندیهای بچه هام قدردانم
زهراحسینی
(1396/10/19)
با سلام ،دختر من از پایه پیش دبستانی تو همین مدرسه است و الان کلاس پنجمه ،با توجه به این که مدرسه خدمات زیادی مثل ناهار صبحانه لباس لوازم التحریر زبان سوارکاری شنا و ...را به بچه ها در مدت یکسال ارائه می کند و پول دیگه ای دریافت نمی کنه در مقایسه با مدرسه هایی که شهریه اولیه کمتری دارند حدود دوازده سیزده میلیون ما شهریه دادیم تازه با کلاسهای تابستانه که بنظر من پکیج کاملیه .
بازدیدکننده سایت
(1396/09/02)
با سلام،من دخترم را مدت سه سال است که در این مدرسه ثبت نام کرده ام،به نظر من کادر مدرسه،مدیر و تمام پرسنل بسیار فهیم و خوش برخورد هستن.از نظر علمی هم بسیار عالی کار میکنن. از نظر امکانات هم از امکانات بسیار بالایی برخوردار هستن.و من تا به حال به هیچ عنوان هیچ نمونه موردی مبنی بر خرابی تخته های هوشمند و .... در مورد کلاس دخترم و دیگر دوستانش ندیده و نشنیده ام اگر در هر زمینه ای با مشکل و موردی هم روبرو شدم با عنوان کردن موضوع با کادر مدرسه خیلی سریع موضوع را رسیدگی کرده اند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.