سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی آیندگان دانش

مدرسه آیندگان دانش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده شرق تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، خیابان ۱۹۴ شرقی، کوچه شهید ضرغامی، بین سجده ای و مظفری، پلاک ۷۳ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77704972 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمود لشنی و موسس آن محمود لشنی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77704972 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77704972 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ayandegan.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,897 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 24 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 24 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2804)

مدرسه آیندگان دانش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، خیابان ۱۹۴ شرقی، کوچه شهید ضرغامی، بین سجده ای و مظفری، پلاک ۷۳

مجتمع آموزشی و فرهنگی آیندگان دانش تا پایان دوره دوم دبیرستان در خدمت پیشروان عرصه علم و دانش می‌باشد.
این مجتمع از سال 1378 تأسیس و طی بیست و یک سال ضمن کسب افتخارات بسیار در زمینه‌های مختلف تحصیل کرده‌های بسیاری را در رشته‌های پزشکی و مهندسی به جامعه تحویل داده است.
مدرسه در تابستان نیز فعال است و از اوایل تیرماه کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی، ریاضی پیشرفته، فوتبال، شنا، شطرنج و ..... جهت بهینه‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان پیش‌بینی نموده است.
جهت آشنایی دانش‌آموزان پایه اول با مدرسه کلاس‌های آموزشی در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.
شرایط ثبت‌نام:
1-موفقیت دانش‌آموز در انجام تست‌های روانشناختی و مصاحبه توسط مشاوره مدرسه.
2-تأیید سلامت دانش‌آموز توسط پایگاه‌های بهداشتی معرفی شده از طرف مدرسه (فقط پایه اول).
مدارک مورد نیاز ثبت‌نام مجتمع آموزشی آیندگان دانش:
1-اصل و کپی شناسنامه دانش‌آموز.
2-کپی شناسنامه و کارت ملی والدین (پدر و مادر).
3- 6 قطعه عکس.
4-پرونده کامل تحصیلی.
مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام پیش‌دبستان و پایه اول مجتمع آموزشی آیندگان دانش:
1-کارت واکسن.
2-اصل و کپی شناسنامه دانش‌آموز.
3-کپی شناسنامه و کارت ملی والدین (پدر و مادر).
4- 6 قطعه عکس.
برگزاری کلاس های فوق برنامه ویژه در مجتمع آیندگان

برگزاری کلاس های فوق برنامه ویژه در مجتمع آیندگان

برگزاری کلاس های فوق برنامه تخصصی براساس نظر سنجی متخصصان آموزش کودک و تمرکز سنجی در مجتمع آیندگان دانش.بیشتر مطالعه کنید.

 پروتکل های بهداشتی دبستان آیندگان دانش

پروتکل های بهداشتی دبستان آیندگان دانش

دبستان آیندگان دانش برای سال تحصیلی جدید برنامه هایی را با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی برای ادامه تحصیل دانش آموزان اندیشیده است.بیشتر بخوانید.

آموزش مجازی در دبستان آیندگان دانش

آموزش مجازی در دبستان آیندگان دانش

با آموزش مجازی در دبستان آیندگان دانش بیشتر آشنا شوید.

ثبت نام پیش دبستان و پایه اول تا ششم دبستان آیندگان دانش آغاز شد.

ثبت نام پیش دبستان و پایه اول تا ششم دبستان آیندگان دانش آغاز شد.

با اهداف آموزشی پیش دبستان و دبستان آیندگان دانش بیشتر آشنا شوید.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نوران
(1399/05/14)
در محدوده تهرانپارس بهترین گزینه است، پسر من 3 ساله که در این مدرسه درس می خواند، از لحاظ تغذیه، ناهار و میان وعده تنها مدرسه ای است که میبینم کیفیت بسیار عالی دارد و پسر من از لحاظ علمی و آزمایشی علاقه بالایی دارد و در این مدرسه انگیزه درس خواندن برایش چند برابر شده است، بسیار راضی هستم از دبستان آیندگان دانش و در آموزش مجازی هم می توانم بگویم مانند حضوری فرزندم یاد گرفت.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شهامی
(1399/05/10)
من دو پسرم در این مدرسه درس خواندند و بسیار راضی بودم، پسر دوم من از پیش دبستان تا کلاس نهم را در آیندگان درس خواند، مدرسه بسیار منظم و با امکانات عالی، برنامه ریزی دقیق.
واقعاً در این سال ها رشد دو پسرم را دیدم و نکته مهم این است که حتی در منزل پشتیبان آموزشی پیگیری دروس بچه ها را دارند. ضمناً کادر مدرسه فوق العاده مودب و صمیمی هستند. این نکته حائز اهمیت است که بچه های کم حوصله و بیش فعال و یا درس نخوان را اصلاً ثبت نام نمی کنند و دو مرحله آزمون ورودی دارند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1399/05/06)
با سلام
من امسال پسرم از یه مدرسه غیردولتی دیگه آوردم آیندگان، با خیال راحت فرزندم رو میفرستم به دبستان آیندگان چون از هر لحاظ مخصوصاً تربیتی و آموزشی خیالم راحته و این فقط بخاطر مدیریت دقیق و کادر قوی این مدرسه هستش. انصافاً در کنار فعالیت های دقیق آموزشی، محیط منظم و رسیدگی فوق العاده این مدرسه باعث شد امسال به یه تعداد از دوست های خودم هم پیشنهاد بدم بچه هاشون بیارن دبستان آیندگان.
باتشکر از کادر مجرب آیندگان
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فرهاد
(1399/05/05)
پسر من الان مدرسه ی علامه حلی داره دوره دبیرستان رو میخونه
شش سال دبستان رو آیندگان خوند و میتونم بگم هرچی پایه اش قوی شد از این مدرسه بوده
ازنظر تدریس ریاضی و فارسی فوق العاده روی دانش آموزان عالی کار میشه و با اطمینان کامل برید برا ثبت نام
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لطفی
(1399/05/05)
سلام
پسر من پارسا 4 ساله در این مدرسه است، فرق مدرسه آیندگان با بقیه مدارس غیر انتفاعی استفاده از بهترین کادر آموزشی است و اینکه برخلاف خیلی از مدارس که وضعیت تحصیلی بچه ها را غیر واقعی نشان می دهند و مادر پدرها تا آخر سال متوجه ضعف درسی بچه هاشون نمی شوند در مدرسه آیندگان خیلی واضح نقاط ضعف فرزندتان منعکس می شود و اینکه از نیروهایی استفاده شده که مدارک علمی بالا دارند به خصوص در زمینه دروس فوق برنامه مثل زبان انگلیسی بی نظیرند. در کل می توانم بگم بین مدارس تهرانپارس عالیه و به همه پیشنهاد میدم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیلوفر
(1399/04/17)
پسرم علیرضا پنج ساله تو این مدرسه درس میخونه
به نظرم کمتر مدرسه ای پیدا میشه که هم به مسائل روانشناسی بچه ها فکر کنه
هم آموزشش کامل و بی نقص باشه
هم هزینه ی مصوب رو بگیره
من خودم تمام بچه های فامیل و ساختمونمون رو معرفی کردم
انصافا شهریه و خدماتشون خیلی خیلی خوبه
سلام به همه
پسر من چهارسال هست در این مدرسه درس میخونه، در طول این مدت با توجه به شهریه ی نسبتاً پایینی که دریافت می کنند امکانات آموزشی بسیار بالایی ارائه می کنند. معلم های پسر من در طول چهار سال واقعاً عالی بودند. از جهت پرداختن به بحث یادگیری دقیق بچه ها در درس ریاضی، واقعاً پسرم در درس ریاضی عالی شد و من با بقیه بچه های هم سن خودش که کنارهم قرار می دهم می بینم پسر من تمام مطالب را دقیق تر آموخته.
باتشکر از دبستان آیندگان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1399/04/14)
من پسرم کلاس دوم بود و سال بعدش هم دبستان آیندگان ثبت نام کردم. از جهت کلاس آنلاین واقعاً راضی بودم، خیلی خیلی عالی یاد گرفته پسرم. مدرسه از نظر آموزشی و دپارتمان روانشناسی عالی است و آموزششون کاملاً هوشمند است و فرزندانتان کاملاً یادگیری خواهند داشت.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شعبانی
(1399/04/14)
فرزندم در این مدرسه کلاس اول رو گذرانده و امسال کلاس دوم هم آیندگان ثبت نام کردم. از جهت شهریه می توانم بگویم نصف مدارس اطراف هست ولی دو برابر مدارس دیگر خدمات می دهد و از نظر پرداخت شهریه هم فوق العاده با مردم کنار می آیند. معلم هاشون بی اندازه عالی هستند، پسر من بدون کم ترین تذکر من تکالیفش را عالی انجام می دهد و باورتون نمیشه که از درس هایش هر سوالی بپرسم می بینم که چقدر عالی یاد گرفته.
سپاس فروان از دبستان آیندگان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عاشوری
(1399/04/14)
مدرسه بسیار بی نظیری است، از نظر آموزش در سطح کیفیتی عالی قرار دارد، تمام توان دانش آموز در عرصه تحصیلی به کار گرفته می شود و پسر من با اشتیاق فراوان درس می خواند و معلمش در کلاس به او انگیزه عالی می دهد. از کادر آموزشی مدرسه و معاونت آموزش مدرسه بی اندازه رضایت دارم و می توانم بگویم امسال که پسرم را آورده بودم به آیندگان از جهت آموزش متحول شد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1399/04/14)
با سلام. دبستان آیندگان دانش واقعا عالی هست، آموزش های مجازی مدرسه در دوران کرونا عالی بود. اگر دنبال مدرسه خوب برای پسرتون می گردید حتماً به این مدرسه سر بزنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ابراهیمی
(1398/05/05)
با عرض سلام و ارادت
فضای آموزشی و تربیتی این مدرسه فوق العاده است و از مدیریت و کادر اجرایی مجموعه بسیار سپاسگزارم.
محمدی
(1398/05/02)
باسلام دبستان آیندگان واقعا فوق العاده است، از هر لحاظ می توان بهتر بودن را در این مدرسه حس کرد. به خصوص مدیریت مجوعه خانم هاشمی عزیز. و مهم تر از همه اینکه دبیرستان هم دارند.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/25)
با سلام
بنده از دبستان آیندگان خیلی راضی هستم علاوه بر آموزش عالی از نظر کلاس های فوق برنامه هم عالی هستند به خصوص کلاس های کامپیوتر و تشکر ویژه از معلم کامپیوتر مدرسه خانم روحی عزیز.
ناصری
(1398/04/10)
با سلام و خسته نباشید، مدرسه عالی مخصوصا کادر آموزشی و اجرایی که بنده خیلی راضی هستم.
رضایی
(1398/04/10)
با سلام و خسته نباشید.با شناخت 4 ساله ای که اینجانب از مدرسه دارم باید بگویم این مدرسه هم از نظر آموزشی و هم بهداشت عالی هست . کادر آموزشی و اداری مدرسه هم عالی هستند.
آرتین
(1398/04/02)
این مدرسه هم از نظر مالی و بهداشت عالی ارتین سه سال توی این مدرسه درس خونده
تشکر مخصوص از خانم مهدی زاده که در حق ارتین خوبی کردن ممنونم ازشون
😍😍😍
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محمدی
(1398/03/10)
من فکر میکنم مدرسه آیندگان یکی از مدرسه بسیار خوب و عالی تهرانپارس محسوب میشه، خدمات آموزشی خیلی خوبی داره. شهریه اش هم خیلی مناسب و خوبه .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
الهه
(1398/02/31)
سلام، پسر من امسال میخواهد برود کلاس اول، ممنون میشم از کسانی که اگر فرزندشون در این مدرسه هست نظر بدن
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/06)
سلام من هم تشکر خیلی خیلی ویژه دارم از خانم مهدیزاده از نظر من بهترین کادر این مدرسه
بازدیدکننده سایت
(1397/05/03)
بسیارعالی معلم های خوب معاونان آموزشی خوب امور مالی خانم سارا مهدی زاده فوق العاده هستش
لازم به ذکر هست که معلمان خوبی داره
و از نظر مالی نسبت به مدارس دیگر که 10 میلیون میگیرند کارامدی بهتر و بازدهی خوبی دارن از شما برای زحماتتون سپاسگزارم
یونس قریشی
(1396/06/24)
عالی است بسیار متشکر هستم مدیر عالی دارد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/24)
سلام عزیزان من میخوام امسال پسرم که به امید خدا میره پایه ی سوم را در مدرسه ی ایندگان دانش ثبت نام کنم به نطرتون چه جور مدرسه ای هست
حسینی
(1395/02/25)
با شناخت سه ساله که من به این مدرسه دارم . باید بگم مدرسه بسیار خوب و کار امدی هستش . معلمان خیلی خوبی داره و معاون آموزشی مدرسه یعنی خانم هاشمی عملکرد عالی داره و من از مدرسه کاملا راضی هستم .
محمد
(1394/07/17)
بسیار معلمان خوبی دارد بسیار مجرب