سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی احسان

مدرسه احسان یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان پاسداران، خیابان مکران جنوبی، کوچه توحیدی، پلاک 76 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22947880 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی توکلی بینا و موسس آن مجتبی تنها است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22947880 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22984517 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.ehsan-edu.org/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 28,864 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 28 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 28 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2807)

مدرسه احسان، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : خیابان پاسداران، خیابان مکران جنوبی، کوچه توحیدی، پلاک 76

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محراب
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه صبا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه حضرت فاطمه 1
» مدرسه توسعه
» مدرسه نوآوران اندیشه
» مدرسه دکتر حسابی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه آفرینش
» مدرسه دانشجو
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه ندا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه
(1398/03/12)
سلام
من هم پسرم کلاس اول ابتدایی بود امسال
ولی من زیاد از عملکرد مدرسه راضی نیستم، به نظرم شیوه خوبی نداره ..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کریمی
(1397/09/16)
سلام پسر من در این مدرسه در مقطع ابتدای تحصیل میکند و از نحوه رفتار و نحوه تدریس معلمان و کادر آموزشی بسیار راضی هستم.معلمان دلسوزانه و حرفه ای با بچها رفتار میکنند.
از نظر مذهبی هم خیلی قوی هستم و به نظرم پدر و مادرها با خیال راحت میتوانند بچه ها را به این مدرسه بفرستند.
از نظر شیوه تدریس منحصربه فرد میباشند و پسر من از خیلی از هم سن و سالهای خودش تو مدارس دیگر جلوتر هستش.
برنامه خارج از کلاس زیاد دارند که بچه خسته نشود.استخر و ساعت ورزش و بازی دارند.
در کل من از اینکه پسرمو تو این مدرسه ثبت نام کردم خیلی راضی هستم و سالهای بعد هم انشالا همینجا ثبت نام میکنم.
عباسی
(1397/08/25)
سلام من خودم هم اکنون در این مدرسه درس میخوانم این مدرسه فوق العاده است از نظر مذهبی بسیار قوی و از لحاظ درسی نیز همینطور.
این مدرسه پیشنهاد من به شماست
بازدیدکننده سایت
(1397/03/22)
سلام خدمت همه ی پدران و مادران عزیز که دنبال یه مدرسه خوب برای فرزند دلبندشان هستند باتوجه به اینکه فرزندم در مقطع ابتدایی این مدرسه درس میخونه اطلاعاتی رو خدمتتون عرض میکنم.
به نظرم کادر دبستان جوان و کم تجربه و امتیازشون فارغ التحصیلی از مدرسه احسان یا علوی است فضای آموزشی هم با توجه به اینکه این مجتمع اموزشی قبلاً ابتدائی نداشته به نظرم خوب نیست البته تا کلاس سوم عالیه ولی امسال پایه های سوم و چهارم و پنجم در اتاقک های پیش ساخته بودند نه کلاس واقعی..
بعد مذهبی و رفتاری خوبه ولی درسی به نظرم معمولی هستند شهریه مدرسه هم بدون سرویس برای ابتدایی سال ٩٦ حدود یازده و نیم میلیون بود امسال هم گفتند حداقل ده تا پانزده درصد اضافه میشه ساعت کاری دبستان هم تا ٣:٢٥ است و میان وعده بچه ها را مدرسه به صورت هماهنگ میدهد کلاسهای فوق برنامه بچه ها هم استخر و فوتسال و زیبا نویسی است زبان هم از کلاس پنجم به بعد دارند کیفیت ناهار مدرسه هم بد نیست برای مراسم مذهبی و اعیاد هم برنامه زیاد دارند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1397/03/17)
من برای ثبت نام به دبستان احسان مراجعه کردم .محیط و برخورد پرسنل مهربان به نظرم مهربان نبود، کارهای بچه هاشان به چند روزنامه دیواری چسبیده شده به راهرو مدرسه بود که در آن اثری از خلاقیت دیده نمیشد .پسر من در آزمون این مدرسه قبول شد ولی من درش آوردم...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/03/08)
سلام دوستان
مدرسه احسان در حق پسرمن خیلی کوتاهی کرد تو کارنامه ی بهمن ماه که به بچه ها دادن پسرم وضعیت درس وانظباطش خوب بود و تو جلسه به ما گفتن شما همه چیز رو بسپارید به مدرسه ولی بعدش یهو تو اردیبهشت برامون جلسه گذاشتن و گفتن پسرتون هم تو درس و هم تو انظباط افت کرده و نمیتونیم ثبت نامش کنیم، من فکر میکنم اگر اینجوری بوده باید زودتر به ما خبر میدادن...
از این نحوه برخورد راضی نیستم ..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
علیرضا
(1396/10/06)
عالی من خودم 5 سال تو این مدرسه بودم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/07/16)
در پاسخ به دوست عزیز پروانه : پسر من سه سال ابتدایی در احسان خواند و من نه از تدریس و نه از برخورد معلمین و سرپرستها و ناظم حیاط راضی نبودم
برای پسرم مشکلات زیاد روحی به وجود آوردند
ظاهرا سطح متوسطه احسان خوب می باشد ولی مقطع ابتدایی نه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/05)
سلام ممکنه کسی از کیفیت علمی این مدرسه به من اطلاعاتی بده؟ کادر مدرسه چطوره؟ کسی میدونه؟؟؟ دوستان لطفا جواب بدید اگر تجربیاتمونو در اختیار هم قرار ندیم همه ضرر خواهیم کرد/ ممنونم
بازدیدکننده سایت
(1396/04/24)
من چند سال در این مدرسه درس خواندم و می خوانم . خیلی مهم است که چه معیار هایی برای شما مهم باشد . از نظر کلی مدرسه ، مدرسه خوبی است . اگر نبود که هر سال ، چند صد نفر ( لااقل تا اونجایی که من خبر دارم ) نمی اومدن آزمون بدن . از نظر کادر آموزشی که معلمین مذهبی ، با تجربه ، کار بلد و در کل خوبی دارد . در مقطع دبیرستان که ... آنقدر معروف است که نیازی به توضیح نداشته باشد . مثلا وقتی من در مقطع متوسطه اول ( سال هفتم و هشتم ) بودم ، معلم فیزیکمان معلمی بود که کلا فیزیک مدارس برتر مذهبی در مقطع متوسطه اول دستش بود . اصلا عجیب غریب بود . خودش محصل دانشگاه اکسفورد و دارای دکترا از مالزی بود ( تا اون جایی که از فامیلاشون اطلاعات کسب کرده بودیم ) روش آموزشی ایشون هم که تو مدرسه مثال زدنی بود . یا مثلا معلم هندسه آن زمانمان یکی از رتبات برتر کنکور بود . معلم زیستمان هم همین طور . یا مثلا معلم ادبیات و یا شیمیمان استاد دانشگاه بودند . در مورد ریاضی هم این که مدرسه احسان و چند مدرسه مطرح دیگر با هم دپارتمان ریاضی دارند که تا آن جایی که من خبر دارم این دپارتمان زیر نظر مدرسین مطرحی است و این گروه فعالیت های ریاضی مدارس عضو را زیر نظر دارند . حتی تمارین و تکالیف منزل دانش آموزان هم توسط اساتید بررسی می شود ، حتی گاهی آزمون ها هم توسط یکی از این اساتید طرح و برای مدارس فرستاده می شود . یکی از چیز هایی که باعث می شود کیفیت آموزشی در مدرسه احسان نسبت به خیلی از مدارس دیگر بالاتر باشد این است که در این مدرسه خیلی از معلمین انتخاب نمی شوند ، بلکه خودشان انتخاب می کنند که بیایند تدریس کنند یا خیر . وگرنه چرا یک استاد شیمی در دانشگاه در زمان کوتاه خالی خودش بیاید در مدرسه آن هم در متوسطه اول تدریس کند ؟ ایجاد همچین کادر آموزشی ای میسر نمی شود مگرنه با وجود افراد معتبر و شناخته شده ای در مدیریت مدرسه احسان . این افراد آنقدر معتبر و بزرگ هستند که وقتی بخواهند ، رئیس دفتر رئیس جمهور می یاید و در شروع سال برای سال دهمی ها سخنرانی می کند . این جور معلمین چون دستشان باز تر است و از طرفی بعضا در کارشان خبره هستند ، تدریس خیلی بهتری دارند تا آن کسی که رفته گردن کج کرده مقابل مدیر تا بگزارد چند ساعتی در مدرسه تدریس کند . که مدرسه احسان همچین معلم هایی کم پیدا می شود . و برای تدریس هر چیزی ، متخصص آن را به کار می گیرند . در سال های بالا تر که هیچی دیگر . افرادی در مدرسه هستند که شاید برای ادم جالب باشد یکبار در زندگیش همچین آدم هایی ببیند . افرادی که هر کدام برای یه مدرسه کافی هستند . پس در کیفیت آموزشی و کادر معلمین این مجموعه شک نکنید . البته به فارغ التحصیل هایش هم خیلی بها می دهد . من در مورد دبستان این مجموعه خیلی اطلاعاتی ندارم اما آنچنان برای مدیریت این موسسه ، بخش دبستان مهم است که تردیدی ندارم در دبستان هم از افراد کار بلدی استفاده می کنند . همین بس که مدیر دبستان احسان ، یکی از نخبگان مطرح کشور است . به طرزی که همش یک پاش اینجا ، یک پاش در کشوری دیگر برای انجام تحقیقات بین المللی است . من دبستان خودم رو در موسسه آموزشی صلحا رفتم که در سه کلمه `فوق العاده بود `. امیدوارم این چند خط به شما و آینده فرزند شما کمکی کرده باشد .
بازدیدکننده سایت
(1396/04/07)
با سلام بعضی ازمدارس به علت اینکه برای دانش آموزان بیش ازحد محدودیت ایجاد میکند. اغلب دانش آموزان پس از فارغ التحصیل شدن دچار مشکلاتی میشوند. که مدرسه احسان ومحسن ازجمله آنان است.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/14)
سلام ساعت کار کلاس و کار آموزشی مدرسه در مقطع ابتدایی تا چه ساعتی است
علی ایرانشاهی
(1396/03/11)
به نظر من این مدرسه عالیه و با جرعت کامل می شود گفت بهترین مدرسه ی غیرانتفاعی منطقه ی 4 هم از نظر علمی و هم از نظر مذهبی است اگرمادر های شرکت کنندگان آزمون ورودی را می دیدید همه چادری بودند. و کسی بدون چادر نمی آمد . ومعلمان آنجا دلسوز و حرفه ای هستند .
بازدیدکننده سایت
(1396/01/30)
سلام خدمت دوستان به نظرم مدرسه ای تخریبی است و با بچه ها رفتار مناسبی ندارند شعارها و بیانیه ها با انچه در اجرا دارند در تضاد میباشد
از انجا که در مقطع ابتدایی هر پایه سه کلاس دارد باید شانس بیاورید تا به کلاس معلم خوب بروید برخی از معلمها جوان هستند و رفتار مناسبی ندارند همچنین کلاسها 24 نفره و شلوغ بوده و معلم کار بچه ها را چک نمیکند
من که از بودن پسرم در این مدرسه راضی نبودم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/20)
سلام شهریه دبستان احسان چقدره من رفتم مدرسه جواب درستی ندادن فکر کنم ترسیدن مامور مالیات باشم
پاسخ : سلام دوست عزیز
شهریه ی مصوب آموزش و پرورش برای پایه ی پیش دبستانی این مدرسه مبلغ 36790000 ریال و برای پایه ی ابتدایی مبلغ 45990000 ریال است.
درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.

الماسی
(1396/01/13)
مدرسه ای کاملا متعادل می باشد هم از نظر رفتار کادر و هم آموزشی و هم پرورشی
دو سال است که فرزندم در این مدرسه به تحصیل مشغول است من به عنوان یک فرهنگی با آرامش وبدون نگرانی فرزندم را به مدرسه می فرستم.
اجر تمام همکاران حاضر در مدرسه به دستان پر برکت امام زمان علیه السلام
بازدید کننده سایت
(1395/11/10)
سلام مدرسه خوبی است با یجه ها خوب رفتار می شود معلم های جوان وخوب دارد. اما ساعت مدرسه از 8 الی 13:15دقیقه است برای اکثر بچه ها زیاد است زمانی که خانه می ایند خسته اند و خیلی تکالیف سنگین وخارج از کتاب می دهند ومتاسفانه مسئلین مدرسه اجازه به پدر ومادران نمی دهند که نظری داشته باشند و از پدر ومادران نظری نمخواهند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/01)
سلام. کاش مسئولان مدرسه احسان سری به سایت مدرسه نیکان بزنند و لیست قبولی ها در سال های اخیر و همچنین لیست مفاخر مدرسه را ببینند. به نظرم احسان هم باید در سایتشان این اطلاعات را درج کنند... لطفا` چند قطره اطلاعات بدید
سپاس
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک سوال
(1395/07/27)
سلام
چرا به بحث خروجی های مدرسه می رسیم جوابی نمیاد؟خوب بهترین امکانات هم که باشه مهم نتیجه ی کاره. این جامعه به آدمهای با ایمان و تربیت صحیح همراه با علم ودانش نیاز داره. خوب وکلای بزرگ، پزشکان ماهر و مهندسان برجسته ی این مدرسه رو نام ببرید لطفا`.
اگه میشه آماری از قبولی ها در کنکور سراسری بر اساس رتبه های کسب شده اعلام بفرمایید. فکر نمی کنم بد باشه تا اولیای علاقه مند به احسان این اخبار رو بدونن
مطمئنم که مجموعه احسان حرفهایی برای گفتن داره.
یا علی
بازدید کننده سایت
(1395/07/09)
سلام
جناب بازدید کننده 07/03 اگر از خروجیهای اخیر این مدرسه (ظرف 10 سال اخیر) در سطح آزمونهای کنکور سراسری و رشته های برتر اطلاعی دارید، لطفا` بفرمایید.
بسیار سپاسگزار خواهم بود.
بازدید کننده سایت
(1395/07/02)
سلام به معنای واقعی یک مجموعه ی دوست داشتنی هماهنگ با برنامه و ساختار آموزشی منحصربه فرد است و نه تقلیدی
تمام مدیران و معلمین ستارگانی هستند که اگر عشق این کار را نداشتند در هر جای دیگری و هر تجارت خانه ای به تنهایی چون ستاره میدرخشیدند ولی با کار با بچه ها را برگزیدند
توفیق تا همیشه رفیق راهشان
بازدید کننده سایت
(1395/06/28)
سلام و روز به خیر .شهریه دریافتی برای پیش دبستان مبلغ زیادیه واقعا` این ارزش گذاریها درسته و بابت خدمات با ارزش خود از منطقه هم مجوز چنین دریافت هایی رو هم دارند؟با این اوصاف شهریه پشت کنکور چقدر باشه؟ آموزش و پرورش کشورهای دیگه هم همین شکلیه؟ این همه اختلاف بین مدارس هست؟
پاسخ : نظر کاربر ثبت شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اشکان
(1395/06/26)
سلام. از خرداد تا حالا که اول مهر 95 هست کسی نظر جدیدی برای این مدرسه نگذاشته اون موقع آمار بازدید فکر کنم حدود 3000 نفر بوده (؟) ولی به نظرم یکی نشسته و داره پشت سرهم آمار بازدید این مدرسه رو می بره بالا لطفا` نظرات تون رو هم در مورد این مدرسه بگذارید. مثلا` آیا شهریه این مدرسه در سطح ابتدایی نسبت به خدماتی که میده می ارزه؟ خروجی های این مدرسه در 10 سال اخیر کیا هستند؟ آیا همین قدر که جنبه مذهبی اش پر رنگه از لحاظ رتبه های درسی هم در منطقه و شهر تهران پیشرفتی داشته؟ لطف کنید و بفرمایید این حدود 5000 نفری که تشریف آوردند و آمار مدرسه احسان رو بالا بردند کمی هم نظرات مفیدشون رو برای انتقال به دیگران بنویسند.
با سپاس
اشکان
(1395/03/30)
سلام و روز بخیر
فقط مذهبی؟ علمی چطور؟ کجاها مقام آورده؟ اسمش رو جایی توی مسابقات مناطق تهران جزو برترینها دیده اید؟ من که جایی ندیدم. اگه هست به من هم بگید.
ممنون
بازدید کننده سایت
(1395/03/24)
این مدرسه مذهبی است.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/03/11)
با سلام خدمت پدر و مادرهای عزیز و کاوشگر:
مدرسه ی خوب مدرسه ای است که دارای ویژگی های خاصی باشد. شاید بشود فهرست وار اینطور گفت که:
1- مدیر مدرسه رهبر آموزشی است و کارها را از طریق مشارکت جلو می برد لذا قوی بودن ایشان و استراتژی های تعیین شده از سوی ایشان بسیار مهم تاثیر گذار است. (آگاهانه یا نا آگاهانه موجب تضعیف موقعیت مدرسه می شود.)
2- حتما` معلمان خوب و دلسوز دارد که خود را وقف بچه ها می کند. (معلم ها را دائم عوض نمی کند)
3- در این مدرسه به توان مندیها و علایق بچه ها توجه خاص و موردی می شود. (استعداد یابی می کند)
4- مدرسه حتما` دارای برنامه است و همه ی برنامه ها در جهت و همسو با برآورده شدن کامل همان برنامه ها می باشد. (قول الکی نمی دهد)
5- مدرسه ای شاد با محیطی با نشاط است.
6- فضایی زیبا آرام بخش و با نظافت و تمیزی قابل توجه دارد.
7- در این مدرسه همه همدیگر را دوست دارند و برای هم احترام قائل هستند.
8- مدرسه ای خواهد بود که با ایجاد انگیزشهای لازم فرزندمان را درگیر یادگیری و بالا کشیدن سطح خود می نماید.
9- می توان نمود موفق بودن مدرسه را در کسب رتبه های برتر علمی و ورزشی در سطح سایر مدارس مشابه کاملا` به وضوح دید (احسان در کجا قرار دارد؟)
پس آیا این مدرسه همانی است که به دنبالش می گردید؟ اگر اطلاع خاصی از آن دارید برای بقیه هم به اشتراک بگذارید....
با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما و عزیزانتان - یا علی
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1394/12/24)
سلام از لحا ظ مذهبی مدرسه رتبه چندم است ؟ ازلحاط علمی چطور؟
بازدید کننده سایت
(1394/12/24)
سلام از لحا ظ مذهبی مدرسه رتبه چندمه؟
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند