سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی حکیم

مدرسه حکیم یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان 220 غربی، (کوچه داداشی)، پلاک 22 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77376677 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمدرضا دلبری و موسس آن سعید حکیمیان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 20,636 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2941)

مدرسه حکیم، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان 220 غربی، (کوچه داداشی)، پلاک 22

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سلام
» مدرسه نور ایمان
» مدرسه آینده سازان
» مدرسه ایرانمهر
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه تلاش
» مدرسه نخبگان علم و ادب
» مدرسه دکتر چوبینه
» مدرسه حدیث

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محسن
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه عترت
» مدرسه دانشجو
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه ندا
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
امیر حبیبی
(1398/03/30)
سلام سطح علمی خوبی دارد
کادر مدرسه عالی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بردیا دستجردی Bardia dastjerdi
(1397/07/14)
این مدرسه عالی است سال پیش آقای نمازی ناظم ما بود خوش اخلاق و مهربان امسال آقای عطار آمده است و آن هم خوب و دلسوز است من از کلاس اول اینجا بودم والان کلاس پنجم هستم با تشکر از خانم قبادی محبی شاملو سبزیوند وابراهیمی و سفرنژاد عظیمی حکیمیان گرجی زاده و از آقای حکیمیان دلبری نمازی بیگدلی عطار و برجی و نعمت زاده مرسی از زحماتتون
سروش مهدوی
(1397/06/29)
به نام خدا
من یکی از افرادی هستم که در این مدرسه از پیش دبستان تا کلاس ششم درس می خواندم و در آزمون تیزهوشان قبول شدم و الان دبیرستانم.واقعا مدرسه خوبی هست و کادر دلسوزی دارد.از همه مهم تر مدیر مدرسه آقای حکیمیان که همیشه به حرف ها گوش میکنند و از انتقادات و پیشنهادات استقبال میکنند.
(1397/02/08)
من از مسئولین و کادر آموزشی مدرسه راضی نیستم. به نظر من با همه دانش آموزان رفتار یکسانی ندارند.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
رویا
(1396/11/04)
شاید واقعا از کادر مدرسه هستید ک برای بالا بردن مدرسه تعربف میکنین.
معلمای مدرسه خوبن البته از رفتار برخی شان راضی نیستم
و به نظرم مدرسه سطح پایینی داره
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
ناشناس
(1396/08/18)
این مدرسه خوبه ولی کلاس ششم دو کلاس داره یکی آن ها آقای برجی و خانم سفر نژاد است که عالی هستن اما از کلاس دیگه راضی نیستم
ناشناس
(1396/08/07)
توصیه من به همه ی خانواده ها این است که بچه هاشون رو توی این مدرسه بیارن هم معلم این مدرسه بسیار عالی هستند. ناظم این مدرسه اقای نمازی بسیار خوش اخلاق است.در زنگ های ورزش سالنی بسیار محهز داره و الان من در کلاس تیزهوشانش هستم . آدرس کانال تلگرام مدرسه @hakimprimaryschool
بازدیدکننده سایت
(1396/03/30)
سلام
کادر خوب و دلسوزی داره
زنگ ورزش هاش سالن مجهز دارن
همه ما بچه های ششم در مدارس خوب تهران برای پایه هفتم قبول شدیم
برخورد اولیای مدرسه با بچه ها عالیه
ممنونم از تمام اولیا و معلمین حکیم
بازدید کننده سایت
(1396/03/08)
با سلام
پسر من پیش دبستانی است و برای ثبت نام دنبال مدرسه خوب هستم که هم مدیریت خوب و هم کادر آموزشی دلسوز و خوبی داشته باشد ،لطفا من رو در مورد کیفیت آموزشی مدرسه ی حکیم راهنمایی کنید ،تا در تصمیم گیری بهتر عمل کنم .و بین چند مدرسه بتونم بهترین رو انتخاب کنم.
پاسخ : سلام دوست عزیز
راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1395/06/30)
این مدرسه آمار قبولی برای کلاس هفتم بالایی دارد برای مدارس تیزهوشان. و معاون آن آقای نمازی دوست داشتنی است.
ناشناس
(1395/02/13)
کانال تلکرام مدرسه حکیم hakim primary school@
ناشناس
(1395/02/13)
با سلام به نظر من در این مدرسه بهترین معلم ها معلم چهارم خانم سبزی وند. خانم کلاس پنجم و اقای برجی است .
(1394/12/03)
با سلام
مدرسه بسیار عالی با کادر با ادب و فهمیده و از نظر آموزشی و تربیتی در سطح بسیار خوب، با تشکر از تمام زحمتکشان این مدرسه و آرزوی سلامتی برای آقای حکیمیان موسسه مدرسه و همکاران خوب ایشان.
بازدید کننده سایت
(1394/08/24)
ایا این مدرسه سایت هم دارد؟
(1394/07/25)
این مدرسه خیلی باحال است همه کار میکنیم زنگ های آخر بازی میکنیم درس میخوانیم .آقای نمازی یک ناظم عالی است و من دوستش دارم . آقای دلبری هم یک مدیر خوش اخلاق است . من 5 سال است که در این مدرسه هستم و هر سال مدرسه بهتر میشود و درس ها سخت میشود . معلم های من در این چند سال عالی بودند . این مدرسه مانند خانه من است .من واقعا از این مدرسه خوشم میاد و اگر کسی پیام من را خوانده است و این مدرسه را نمیشناسد به این مدرسه بیاید . تا مدرسه معروف تر شود . من از تمام معلم ها و کارکنان این مدرسه تشکر میکنم ☺☺☺☺☺
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند