سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی صلحا

مدرسه صلحا یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران، میدان حسین آباد، خیابان وفامنش، بن بست لیلا پ 20 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22938999 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی اصغر روغنی زاد و موسس آن بنکدار تهرانی - علی اصغر روغنی زاد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22938999 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 28800 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 22,930 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3118)

مدرسه صلحا، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : پاسداران، میدان حسین آباد، خیابان وفامنش، بن بست لیلا پ 20

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه تزکیه
» مدرسه فرزانگان ایران
» مدرسه باقرالعلوم
» مدرسه راه دانش
» مدرسه تجلی شاهد
» مدرسه دانشگاه امیرکبیر
» مدرسه آرمان دانش
» مدرسه بهار اندیشه
» مدرسه گلبرگ
» مدرسه قلم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه دانشجو
» مدرسه امام صادق
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ای ام اف
(1398/05/15)
مدرسه دانش آموزان شسته رفته ای تولید میکند ولی از سخت گیری هایی مثل کوتاه بودن مو و آستین کوتاه نپوشیدن راضی نیستم، ولی از نظر سطح درسی بالا هستند و معلم های فوق العاده ای هم دارند که هرکدام واقعا آدم حسابی هستند. مدرسه هم بسیار مدرسه وسیع و بزرگی است و دارای سالن والیبال، سالن فوتسال، سالن ژیمناستیک و سالن بسکتبال است. دو کلاس ( سایت ) کامپیوتر دارند، یک آزمایشگاه نسبتا بزرگ، دو سالن هنر، سه نماز خانه، یک سالن آمفی تاتر بزرگ و در همه کلاس ها و همه سالن هایی که گفته شد ( جز ورزشی ) یک پرده سینمایی با یک پرژکتور هم وجود دارد. به دلیل وسعت و حتی پله های فراوانی که وجود دارد، یک آسانسور هم نصب شده است.
با توجه به هزینه ای که دریافت میکنند امکانات خوب است اما از سختگیری ها راضی نیستم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر یک آینده
(1398/03/23)
من تعریف شنیدم اما با خوندن نظرات در مورد مدارس بیشتر گیج میشم، به نظرم مدرسه مذهبی اما به دور از افراط با سطح تدریس بالا و حفظ و آموزش اخلاقیات به بچه ها در عین پویایی و به فعلیت رسیدن استعدادهای بچه ها باید ویژگی همه ی مدارس کشور اسلامی ما باشه ولی به نظرم در مدارس بین بچه ها فرق گذاشته می شود...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/11/29)
ببخشید کسی اطلاع داره که مدرسه صلحا از لحاظ مذهبی چطوری هستش؟؟مثلاً مثل مدرسه پارسا هست یا مثل مدرسه پیام
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
زینب
(1397/10/02)
حدود شش سال پیش پسرم را برای ثبت نام کلاس اول به دبستان صلحا بردم.
با اینکه خودمون خانواده مذهبی بودیم.
به نظرم مدرسه گزینشی عمل کرد و گفتن ثبت نام نداریم و حالا بهتون خبر میدیم و بعدش هم خبری نشد....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محلوجی
(1397/07/08)
ان شاءالله در فرصت کافی با جزییات راجع به این مدرسه خواهم نوشت.
پسر من 10 سال است که دانش آموز این مدرسه است. واقعا وجدانم اجازه نمی دهد راجع به این مدرسه و حقی که بر گردن ما دارد ننویسم.
من مدارس و معلمان زیادی دیده ام و خانواده ام فرهنگی بوده اند... این مدرسه از لحاظ تربیتی و اخلاقی و سپس علمی فوق العاده است. بسیار دقیق به دانش آموزان توجه دارند و به مسائلشان رسیدگی می کنند. رفتار صحیحی با دانش آموزان و اولیا دارند. فضای حاکم بر مدرسه اخلاقی و الحمدلله سلامت است... خدا را شکر می کنم که این فرصت را پیدا کردم که فرزندم را در این مدرسه ثبت نام کنم.
یک بازدید کننده
(1397/05/02)
معلم های این مدرسه بسیار فوق العاده و بی نظیر هستند. بله بسیار مذهبی است ولی این دلیل نمی شود که با مدرسه دشمن شویم. از نظر سطح درسی بسیار بالا هستند و معمولا هم دانش آموزان شسته رفته ای تولید می کنند. به نظر من با وجود مشکلات( مثل موی بسیار کوتاه، لباس آستین کوتاه ممنوع و...) مدرسه ی خوبی است.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/30)
سلام
من پسرم مدرسه صلحا درس خونده و بسیار از محیط و سطح آموزشی مدرسه راضی بودیم.
از خدا برای مسیولیت مدرسه ارزوی موفقیت دارم
بهرام
(1397/01/16)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و جو خشکی دارد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/09)
من امروز برای ثبت نام اول ابتدایی رفتم ولی بهم گفتن فقط از پیش دبستانی خودشون برای اول ابتدایی میگیرن و از بیرون به هیچ وجه ثبت نام نمیکنن
بازدیدکننده سایت
(1396/11/22)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و به نظرم رفتار مناسبی ندارن
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/02/02)
سلام دوستان
بنده صلحا را از نزدیک نمیشناسم ولی در کل ناراحتم که پسرم سه سال را در دبستان احسان گذراند. به نظرم قوانین مدرسه سخت گیرانه بوده و جایی برای کودکان خلاق و پویا نیست سطح آموزشی قدیمی بوده و به روز نمی باشد هنوز در سیستم آموزشیشان تنبیه کودک به صورت اخراج از کلاس و تنبیه کلامی با صدای بلند و گاها ناسزا و ... دارند همچنین بنده سطح آموزشی خاصی هم ندیدم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیرضا
(1396/01/16)
شرایط ثبت نام و میزان شهریه به چه صورت هست؟
بازدیدکننده سایت
(1395/09/18)
من هفت سال در مدرسه صلحا بودم چند سال هم در مدرسه احسان . از نظر دبستان و در کل مذهبی بودن ، در تهران چه از نظر من و چه از نظر معلمان مدارس دیگر (مدارس ممتاز ) صلحا بی نظیر است . از نظر راهنمایی هر دو خوب هستند اما احسان در نظر دروس تخصصی بهتر است . اما از نظر جو دانش آموزی و شرایط مذهبی باز هم صلحا . در دبیرستان هم از نظر همان معلمان ، احسان قوی تر است . البته در کل می گویند از نظر درسی و مذهبی آن چنان تفاوتی با هم ندارند ، چون هر دو توسط بزرگان علوی تاسیس شده اند . از نظر معلمان هم هر دو مدرسه دارای بهترین معلم ها هستند و حتی بعضی از معلم هایشان مشترک هست = سطح درسی تا حدی برابر
پاسخ : چقدر خوب به دیگران راهنمایی داده اید. از صرف وقت و راهنمایی سایر بازدیدکنندگان با نظر خوبتان بسیار متشکریم.
یک آرزو
(1395/07/28)
خدا رو شکر به این نتیجه رسیدیم که حقوق 250 میلیونی مدیران دولتی و نیمه دولتی را به 19 میلیون محدود کنیم. خدا کنه مشابه همین نتیجه در آموزش و پرورش غیر انتفاعی کشور عزیزمان هم حاصل شود. الهی آمین . مثلا` اعلام کنن هیچ مدرسه غیر انتفاعی حق نداره بیش از 3 میلیون هزینه دریافت کنه. بنظر شما چی میشد؟ دیگه مهندس خوب، دکتر ماهر و وکیل زبر ذست و ... نداشتیم؟
پاسخ : سرزمین تیزهوش ها : مدارس غیر دولتی، طبق مصوبه آموزش و پرورش مجاز به دریافت شهریه مصوب هستند. همچنین با تشکیل جلسه انجمن اولیا و مربیان، اعضای این انجمن می توانند هزینه های دیگری را نیز به تصویب برسانند و سایر اولیا نیز با توجه به اینکه اعضای انجمن را خودشان انتخاب کرده اند از نظر قانونی باید به این مصوبات پایبند باشند.
از سوی دیگر، خوشبختانه تعداد مدارس غیر دولتی زیاد است و حق انتخاب برای اولیای محترم وجود دارد. سال های 1378 تا 1382 تعداد مدارس کم بود و حق انتخاب وجود نداشت. اما در سال های اخیر شاهد رشد کمی و کیفی همه مدارس از جمله مدارس غیر انتفاعی هستیم.
باید بپذیریم که با توجه به هزینه های موجود، مثلا با سه میلیون تومان یک مدرسه غیر انتفاعی واقعا نمی تواند خدمات قابل قبولی را ارائه کند.

البته با قسمت پایانی جمله شما موافق هستیم و به نظر می رسد خروجی های سیستم گذشته (زمانی که مدارس غیر دولتی وجود نداشت) از برخی لحاظ بسیار بهتر بودند و افرادی که هم اکنون در دهه سی و جهل و پنجاه زندگی هستند به نظر می رسد از برخی نظر ها مثلاً از نظر اخلاقی و اجتماعی و تعهد به جامعه، شاید کمی بهتر به نظر بیایند که این نیاز به بررسی دقیق و جامعه شناسانه دارد.
زری
(1395/06/18)
اینها اگه مذهبی بودن که پول نمی گرفتند مگه تو مذهب قانون اساسی اموزش پرورش رایگان نیست
پاسخ : کاربر گرامی این مدرسه جزو مدارس غیردولتی تهران هست.
غزاله
(1395/04/28)
مذهبی با مذهبی چه فرقی داره؟ من متوجه نشدم.
بازدیدکننده سایت
(1395/04/12)
سلام
شنیدم که احسان از صلحا بهتره
هردو مذهبی هستند اما خیلی فرق دارند. مذهبی داریم تا مذهبی
مریم دانشور
(1395/01/13)
با عرض سلام. شرایط ثبت نام مدرسه را میفرمایید؟
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند