سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه فرهنگ


مدرسه فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مدرسه‌ی فرهنگ دارای دو سرور اختصاصی، دو دکل رادیویی با پهنای باند بالا و سامانه LMS است و فرایند آموزش با قابلیت اجرای تعاملات ‌آموزشی و پرورشی بین خانه و مدرسه دربستر بیگ بلو باتن با بهترین کیفیت در حال اجراست. سایت مدرسه نیز خدمات جامعی را نظیر آموزش خانواده، پژوهش، مشاوره تحصیلی و... ارائه می‌دهد.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی فرهنگ

مدرسه فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران پارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ. ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77961004 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه پیش دبستان هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس فرهنگ است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم دکتر غزال فاتح‌ راد و موسس آن عبدالعلی فاتح راد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://farhangsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 31,079 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3164)

مدرسه فرهنگ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : تهران پارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ.

در سال 1370كه به تدريج توسعه مدارس غيرانتفاعي روبه فزوني مي گذاشت فكرايجاد مجتمع آموزشي فرهنگ توسط آقاي عبدالعلي فاتح راد مطرح گرديد واز آنجايي كه عموماً اين مدارس در آن زمان در مناطق مرفه تاسيس مي گرديد ايشان مقيد بودند كه اگرمدرسه اي تشكيل مي شود حتماً در منطقه اي باشد كه مردم نيازمندي بيشتري به خدمت فرهنگي دارند لذا براي اين كار بسيار ارزشمند مصمّم گرديدند.
براي معرفي آقاي فاتح راد مدير و مؤسس مجتمع آموزشي فرهنگ كافيست عنوان شود كه ايشان از سال 1352 تا كنون بصورت فعّال در عرصه تعليم وتربيت كشور حضور داشته وضمن آنكه در دو رشته علوم تربيتي و علوم اجتماعي دوره تحصيلات دانشگاهي را طي نموده است تجربه خطيري در سال هاي طولاني مديريت مدارس راهنمايي نواب و فجر و دبيرستان ارشاد(خوارزمي) در منطقه 8 و همكاري در ايجاد و اداره دبيرستان شاهد فتح منطقه 3 ذخيره داشته اند.

مجتمع آموزشی پسرانه‌ی فرهنگ دارای فضای آموزشی استاندارد در دو هزار متر مربع زمین و چهارهزار متر مربع بنا است. این مدرسه دارای فضاهایی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال و بسکتبال، استودیو ، اتاق بازی، آزمایشگاه، کارگاه‌های برق، رباتیک، نجاری و... است و همچنین گواهینامه‌ی مدرسه ایمن را داراست.فرهنگ، مدرسه‌ای سبز با اندیشه‌ای سبز، با هدف تربیت شهروندانی مسئولیت‌پذیر و تأثیرگذار در سال ۱۳۷۲ به مدیریت دکتر عبدالعلی فاتح‌راد تأسیس شده و نزدیک به سی سال تجربه‌ی مفید در زمینه‌ي آموزش در همه‌ی مقاطع را داراست.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه هاتف
» مدرسه سما 4
» مدرسه رشد
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه درخشان
» مدرسه خیام

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه روشنگران

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه علم و تکنیک

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه هما
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه سرای زندگیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهناز
(1401/01/24)
پسر من دانش آموز کلاس سوم این مدرسه هست,خیلی معلمهای خوبی داره. امکانات مدرسه کامله.حیاط خیلی بزرگی داره و اتاق بازی و زمین چمن مجزا هم دارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
افسانه
(1401/01/21)
من پسرم برای کلاس اول میخواستم ثبت نام کنم تعداد دانش آموزان بیشتر غیر انتفاعی ها 5 نفر در هر کلاسه چرا اینجا در هر کلاس 20یا25 نفر هستش با مدرسه دولتی چه فرقی داره؟ بهترین غیر انتفاعی ها یا امکانات بیشتر و با هزینه کمتری از این مدرسه می باشد چرا؟
پاسخ : با سلام و احترام
ممنون از شما دوست عزیز بابت درمیان گذاشتن دغدغه‌تان.‌‌
همانطور که می‌دانید تعداد دانش‌آموزان در کلاس و در مدرسه باید متناسب با امکانات و تجهیزات باشد و کم بودن دانش‌آموزان به تنهایی معیار درستی برای تشخیص کیفیت آموزشی نیست. مدرسه فرهنگ با چهارهزار متر بنای آموزشی و امکانات کامل از قبیل آزمایشگاه‌ و کارگاه‌های فنی، زمین چمن، اتاق بازی، کلاس‌های درسی بزرگ، سالن ورزشی مجزا، آمفی‌تئاتر و همین‌طور مربی و کمک‌مربی‌های با تجربه، دانش‌آموزان را متناسب با ظرفیت مدرسه نام‌نویسی و کلاس‌بندی می‌کند و این عدد متناسب با همه‌ی این عوامل متغیر است. به همین سبب به شما اطمینان خاطر می‌دهیم با توجه به فضای کافی و تعداد مربی‌های دبستان و پیش‌دبستان، کیفیت آموزشی مدرسه‌ فرهنگ در بالاترین سطح قرار دارد.
بازدیدکننده سایت
(1399/07/28)
من سال 73اونجا درس خوندم عکسای زیادی از معلمای اون موقع دارم و شاگردای اونموقع اگر یه روزی این عکسا به دردتون خورد با من تماس بگیرید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
افروشه
(1398/07/18)
سلام مدرسه ای بسیار خوب و عالی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
منصوری
(1398/03/15)
سلام متاسفانه نمیدونم چرا امکان پاسخ دادن به نظرات دوستان وجود ندارد؟ چرا؟؟
پاسخ : سلام
دوست عزیز، تیزلند سایت مدرسه نیست.
اگر شما از مسئولین مدرسه هستید، لطفا با شماره 88996316 داخلی 520 تماس بگیرید.
موفق باشید.
ا.ا
(1398/02/22)
نکته ای که برام جالبه اینه که فقط دو تا از نظرات پاسخ داده شدن و اونها هم نظرات مثبت و تعریف و تمجید بودن.
پاسخ :
با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
محبوبه کدلی
(1398/02/04)
من میخوام پسرم رو یه دبستان ثبت نام کنم پایه ششم، ممنون میشم راهنماییم کنید کدوم مدرسه تو منطقه تهرانپارس خوبه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/22)
باسلام . پسرم امسال در پایه سوم درس خواند با توجه به معلم جوان و کم سن و سالی که داشتند ولی فوق العاده از ایشان راضی بودم و کلاس بسیار شادابی داشتند . کادر مدرسه بسیار مودب هستند و فضای بسیار خوبی در این مدرسه حاکم است.
علی
(1397/03/05)
من واقعا راضی هستم . بعضی از معلماش فراتر از معلم هستن در حد یک مادر دلسوز مثل سرکار خانم قاسمی معلم پایه چهارم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/02/05)
با سلام و تبریک عید مبعث
سعید صادقی میهن و 35 سال دارم. در سال تحصیلی 74 -1373 مشغول به تحصیل در پایه دوم راهنمایی مجموعه غیر انتفاعی فرهنگ شدم. هم اکنون در یک شرکت عمرانی بعنوان مدیریت عامل مشغول بکار هستم و موفق در زندگی. پیام من به دو برادر است که هر آنچه در زندگی دارم به آنها مدیون میبینم. آقایان فاتح راد همیشه دعا گوی شما هستم و دستتان را میبوسم. جاودان بمانید💞
پاسخ : سلام دوست عزیز
موفقیت شما باعث خوشحالی ماست
ممنون از نظرتون
بازدید کننده سایت
(1395/07/19)
با سلام از محیط امن و راحت مدرسه و ارتباط خوب مدیر مدرسه با خانواده ها کمال تشکر را دارم ،تنها از یک نفر ناراضی میباشیم که بسیار اخلاق و رفتار بدی دارند و تنها بخاطر ایشان مدرسه فرزندم را عوض کردم.
پاسخ : نظر این ولی عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم
بازدید کننده سایت
(1395/02/05)
سلام پسر من از پیش دبستانی تا ششم در این مدرسه درس خوانده سرجمع ناراضی نبوده ام فضای آموزشی و امکانات فیزیکی عالی. معلمها همگی خوب بودند به جز یک معلم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
با سلام پسرم دانش آموز این مدرسه است و ما فوق العاده راضی هستیم
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
با سلام مدرسه فوق العاده خوبی هست و از کادر جوان و با انگیزه ای برخوردار است به نظر من بهترین مدرسه منطقه می باشد با تشکر
رضازاده
(1395/01/16)
با سلام لطفا در مورد پیش دبستانی این مدرسه شرایط را عنوان فرمایید.
بازدید کننده سایت
(1394/07/22)
سلام مدرسه خیلی خوبیه کادر فوق العاده مسئولیت شناسی دارد خیلی عالی عالی