سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی فرهنگ

مدرسه فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان 196شرقی، خیابان 202شرقی، تقاطع 133، پلاک 308 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77328700 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم حمید فتاحی حبیبی و موسس آن عبدالعلی فاتح راد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77328700 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77328700 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.farhangsch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 19,449 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 21 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 21 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3164)

مدرسه فرهنگ، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، خیابان 196شرقی، خیابان 202شرقی، تقاطع 133، پلاک 308

در سال 1370كه به تدريج توسعه مدارس غيرانتفاعي روبه فزوني مي گذاشت فكرايجاد مجتمع آموزشي فرهنگ توسط آقاي عبدالعلي فاتح راد مطرح گرديد واز آنجايي كه عموماً اين مدارس در آن زمان در مناطق مرفه تاسيس مي گرديد ايشان مقيد بودند كه اگرمدرسه اي تشكيل مي شود حتماً در منطقه اي باشد كه مردم نيازمندي بيشتري به خدمت فرهنگي دارند لذا براي اين كار بسيار ارزشمند مصمّم گرديدند.
براي معرفي آقاي فاتح راد مدير و مؤسس مجتمع آموزشي فرهنگ كافيست عنوان شود كه ايشان از سال 1352 تا كنون بصورت فعّال در عرصه تعليم وتربيت كشور حضور داشته وضمن آنكه در دو رشته علوم تربيتي و علوم اجتماعي دوره تحصيلات دانشگاهي را طي نموده است تجربه خطيري در سال هاي طولاني مديريت مدارس راهنمايي نواب و فجر و دبيرستان ارشاد(خوارزمي) در منطقه 8 و همكاري در ايجاد و اداره دبيرستان شاهد فتح منطقه 3 ذخيره داشته اند.
با توجه به اهميت ويژه اي كه تاثير فضاي آموزشي و ساختمان مناسب در مسير تعليم وتربيت دارد ايشان مقيد بودند تا با طراحي و ساخت فضاي مناسب نسبت به تاسيس مدرسه اقدام نمايندلذا با خريد 2000متر زمين و ساخت 4 هزار متر فضاي آموزشي مشتمل بر كلاس هاي درسي هوشمند با مساحتي بالغ بر 50متر مربع و آزمايشگاه هاي تخصصي ،كارگاه،كلينيك مشاوره،كلوپ تربيت بدني ،باشگاه ورزشي اين مدارس را داير نمودند.و بدين ترتيب مدارس مجتمع آموزشي فرهنگ در مهرماه سال 1372 افتتاح گرديدو از آن زمان تا كنون با استفاده از دانش روز و دست آوردهاي علمي مناسب و هوشمند به ارائه خدمت بپردازد. مدارس فرهنگ كه بيست ويكمين سال كار خود را با سابقه اي موفق پشت سر مي گذارد با استفاده از مناسب ترين تجهيزات و با همراهي مربيان متخصص و توانمند در زمينه هاي مختلف آموزشي اخلاقي ،ورزشي ،هنري واعتقادي جهت پرورش هوش هاي چندگانه ،تقويت خوداتكايي و پرورش عزت نفس دانش آموزان نتايج بسيار ارزشمندي را به دست آورده و اكنون نيز با كوله باري از تجربيات ذيقيمت در مقطع ابتدايي (پيش دبستان و دبستان ) و مقطع دبيرستان (دوره اول )با مديريت هاي مستقل مشغول فعاليت مي باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه ندا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه تزکیه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سیمای فرشتگان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
افروشه
(1398/07/18)
سلام مدرسه ای بسیار خوب و عالی هست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
امیر هدایتی
(1398/06/20)
تا چند سال پیش که مدیریت مجتمع جناب آقای دکتر فاتح راد بودن هم پرسنل راضی بودن هم اولیا هم دانش آموزان
از وقتی کادر اداری عوض شده کسی راضی نیست، به نظرم برای کارهایی که خیلی لازم نیست هزینه‌های سنگینی پرداخت می‌کنند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر علی ناصری
(1398/04/02)
من از کلاس اول تا نهم توی این مدرسه بودم، به نظرم بیشتر به مسائل مالی توجه دارن
پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
منصوری
(1398/03/15)
سلام متاسفانه نمیدونم چرا امکان پاسخ دادن به نظرات دوستان وجود ندارد؟ چرا؟؟
پاسخ : سلام
دوست عزیز، تیزلند سایت مدرسه نیست.
اگر شما از مسئولین مدرسه هستید، لطفا با شماره 88996316 داخلی 520 تماس بگیرید.
موفق باشید.
ا.ا
(1398/02/22)
نکته ای که برام جالبه اینه که فقط دو تا از نظرات پاسخ داده شدن و اونها هم نظرات مثبت و تعریف و تمجید بودن.
پاسخ :
با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
محبوبه کدلی
(1398/02/04)
من میخوام پسرم رو یه دبستان ثبت نام کنم پایه ششم، ممنون میشم راهنماییم کنید کدوم مدرسه تو منطقه تهرانپارس خوبه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/21)
سلام من میخواسم پسرموثبت نام کنم واسه کلاس سوم انقدر مارو بردن اوردن اخرش گفتن نه نمیشه ثبت نام کنیم ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/03/22)
دبستان فرهنگ تا حدودا 2 سال پیش به دلیل مدیریت بسیار عالی جناب آقای دکتر فتاح جزء بهترینهای منطقه است
اما بخاطر یک سری مسائل،به گفته خود کارکنان مدرسه امسال یک سوم از نفر 450 دانش آموز پارسال از ثبت نام انصراف دادند .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/22)
باسلام . پسرم امسال در پایه سوم درس خواند با توجه به معلم جوان و کم سن و سالی که داشتند ولی فوق العاده از ایشان راضی بودم و کلاس بسیار شادابی داشتند . کادر مدرسه بسیار مودب هستند و فضای بسیار خوبی در این مدرسه حاکم است.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/21)
به نظرم مدرسه خوبی نیست و پر جمعیت است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی
(1397/03/05)
من واقعا راضی هستم . بعضی از معلماش فراتر از معلم هستن در حد یک مادر دلسوز مثل سرکار خانم قاسمی معلم پایه چهارم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/11)
ازمدرسه راضی نیستم ازپیش دبستان پسرم این مدرسه بوده حالا که به پایه سوم میرفت گفتن کلاسامون سه تاشده ثبت نام نکردن .پسرم ضربه روحی شدیدی خورده اگه جانداشتن از پیش دبستان نباید 4کلاس ثبت نام میکردن وخیلی راحت دانش اموز مدرسه خودشونو ثبت نام نکردن وازمسولیتی که داشتن شونه خالی کردن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/02/05)
با سلام و تبریک عید مبعث
سعید صادقی میهن و 35 سال دارم. در سال تحصیلی 74 -1373 مشغول به تحصیل در پایه دوم راهنمایی مجموعه غیر انتفاعی فرهنگ شدم. هم اکنون در یک شرکت عمرانی بعنوان مدیریت عامل مشغول بکار هستم و موفق در زندگی. پیام من به دو برادر است که هر آنچه در زندگی دارم به آنها مدیون میبینم. آقایان فاتح راد همیشه دعا گوی شما هستم و دستتان را میبوسم. جاودان بمانید💞
پاسخ : سلام دوست عزیز
موفقیت شما باعث خوشحالی ماست
ممنون از نظرتون
بازدید کننده سایت
(1395/07/19)
با سلام از محیط امن و راحت مدرسه و ارتباط خوب مدیر مدرسه با خانواده ها کمال تشکر را دارم ،تنها از یک نفر ناراضی میباشیم که بسیار اخلاق و رفتار بدی دارند و تنها بخاطر ایشان مدرسه فرزندم را عوض کردم.
پاسخ : نظر این ولی عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم
(1395/05/09)
مدرسه از نظر بزرگی خوب خیلی بزرگه اما کلاسها پرجمعیت هستش و اینکه اصلا با بچه ها کار نمی کنن .نظافت دستشویی ها رسیدگی نمیشه و اگه بچه تکالیف رو انجام نده پدر و مادر توبیخ می شن . پسر من سه سال اینجا درس خوند ولی ناراضی بودم . کلاس زبانشون اصلا کارایی نداشت. تا این حد که پسر من اصلا حروف انگلیسی رو نمی شناسه و تو کارنامه بهش عالی داده بودن که وقتی من اعتراض کردم بهم گفتن که ناراحتی پسرت نمره خوب گرفته
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/03/24)
امسال اکثرا ناراضی بودیم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/05)
سلام پسر من از پیش دبستانی تا ششم در این مدرسه درس خوانده سرجمع ناراضی نبوده ام فضای آموزشی و امکانات فیزیکی عالی. معلمها همگی خوب بودند به جز یک معلم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
با سلام پسرم دانش آموز این مدرسه است و ما فوق العاده راضی هستیم
بازدید کننده سایت
(1395/01/27)
با سلام مدرسه فوق العاده خوبی هست و از کادر جوان و با انگیزه ای برخوردار است به نظر من بهترین مدرسه منطقه می باشد با تشکر
رضازاده
(1395/01/16)
با سلام لطفا در مورد پیش دبستانی این مدرسه شرایط را عنوان فرمایید.
بازدید کننده سایت
(1394/07/22)
سلام مدرسه خیلی خوبیه کادر فوق العاده مسئولیت شناسی دارد خیلی عالی عالی
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند