سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی نهال دانش (نونهالان)

مدرسه نهال دانش (نونهالان) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده فلکه سوم تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی (شهید زفرقندی)، پلاک 15 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77862523 - 77715547 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم اسدالله بیدهندی و موسس آن آقای اسدالله بیدهندی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77862523 - 77715547 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77863938 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nahaldanesh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 16,897 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3275)

مدرسه نهال دانش (نونهالان)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی (شهید زفرقندی)، پلاک 15

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشمند
» مدرسه برهان
» مدرسه علامه طباطبایی 2
» مدرسه نور
» مدرسه شهید علیپور 1
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه مبتکران
» مدرسه تهذیب
» مدرسه ماری مانوکیان
» مدرسه نخبگان امیرکبیر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه سرای علم
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه درخشان
» مدرسه هورمند
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه نوآور

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه سما 4

» مدرسه درخشان

» مدرسه سوده

» مدرسه نوآور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه پیمانه ثنا
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه صبا
» مدرسه درخشان
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه مهر
» مدرسه سرای دانش واحد انقلاب
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
afsaneh fatahi
(1403/01/20)
مدرسه خوبی بود اما شهریه بالاست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارتام قراگوزلو
(1399/06/27)
سلام من دانش آموز این دبستان هستم بسیار عالی و راضی هستم محیط و کادر دلسوز مدرسه را دوست دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
افراسیابی
(1398/05/29)
سلام. من پسرم امسال میره پایه چهارم و در این مدرسه ثبت نام کردم. اتفاقا خیلی خوب باهامون راه اومدن و اولین مدرسه ای بودن که چک تسویه رو همون موقع ازمون نخواستن و خیلی راحت قسط بندی کردن. من خودم خیلی حساس هستم و اردیبهشت از اولیا هم سوال می کردم همه در کل از مدرسه راضی بودن منم یجورایی پشیمون بودم که چرا از اول پسرم رو توی این مدرسه ننوشتم.
شریفیان
(1398/05/27)
پسر من از پیش دبستان در این مدرسه درس خونده و کاملا راضی هستم. مدیریت مصوبه رو هرسال به ما نشون میدن و با مدرک شهریه رو برامون اثبات میکنن و میزان شهریشون با توجه به سابقه و کاراییشونه. فکر میکنم کم کاریه ما اولیاست اگر انقد راحت به خاطر شهریه بگیم که مدرسه خوب نیست. من که از همینجا خسته نباشید میگم به همه کادر آموزشی چون واقعا رو دست این مدرسه ندیدم.
میرشفیعیان
(1398/03/14)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم شهریه نسبت به عملکرد کادر آموزشی قوی نیست ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ا. ک
(1398/03/14)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم شهریه ریاد است و پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قاسمی
(1397/03/14)
به نظر من خیلی دبستان خوبی هستش و کاملا مطابق با سیستم توصیفی عمل می کنه و کار گروهی رو خیلی قشنگ به بچه ها آموزش میده.
بچه ی من از پیش دبستان داخل این مدرسه بوده و الان کلاس سوم رو گذرونده دوره ی رباتیک و سازه ماکارونی رو امسال گذروندن و موشک آبی درست کردن که فوق العاده برای بچه ها هیجان انگیز بود . معلمای خیلی مهربون و خوبی داره که بچه ها کاملا باهاشون ارتباط برقرار میکنن .