سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی نهال دانش (نونهالان)

مدرسه نهال دانش (نونهالان) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده فلکه سوم تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی (شهید زفرقندی)، پلاک 15 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77862523 - 77715547 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم اسدالله بیدهندی و موسس آن اسدالله بیدهندی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 77862523 - 77715547 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 77863938 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nahaldanesh.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,044 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3275)

مدرسه نهال دانش (نونهالان)، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 غربی (شهید زفرقندی)، پلاک 15

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سعدی 1
» مدرسه ضحی
» مدرسه شهیدان سخنور
» مدرسه علم و صنعت
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه انصار
» مدرسه میزان 2
» مدرسه بهان
» مدرسه رسا
» مدرسه هستی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مبینا
» مدرسه امام صادق
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه ابوعلی سینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه مشکوه

» مدرسه ندا

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
افراسیابی
(1398/05/28)
سلام. من پسرم امسال میره پایه چهارم و در این مدرسه ثبت نام کردم. اتفاقا خیلی خوب باهامون راه اومدن و اولین مدرسه ای بودن که چک تسویه رو همون موقع ازمون نخواستن و خیلی راحت قسط بندی کردن. من خودم خیلی حساس هستم و اردیبهشت از اولیا هم سوال می کردم همه در کل از مدرسه راضی بودن منم یجورایی پشیمون بودم که چرا از اول پسرم رو توی این مدرسه ننوشتم.
شریفیان
(1398/05/26)
پسر من از پیش دبستان در این مدرسه درس خونده و کاملا راضی هستم. مدیریت مصوبه رو هرسال به ما نشون میدن و با مدرک شهریه رو برامون اثبات میکنن و میزان شهریشون با توجه به سابقه و کاراییشونه. فکر میکنم کم کاریه ما اولیاست اگر انقد راحت به خاطر شهریه بگیم که مدرسه خوب نیست. من که از همینجا خسته نباشید میگم به همه کادر آموزشی چون واقعا رو دست این مدرسه ندیدم.
میرشفیعیان
(1398/03/13)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم شهریه نسبت به عملکرد کادر آموزشی قوی نیست ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ا. ک
(1398/03/13)
از مدرسه راضی نیستم و به نظرم شهریه ریاد است و پیشنهاد نمیکنم ..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قاسمی
(1397/03/13)
به نظر من خیلی دبستان خوبی هستش و کاملا مطابق با سیستم توصیفی عمل می کنه و کار گروهی رو خیلی قشنگ به بچه ها آموزش میده.
بچه ی من از پیش دبستان داخل این مدرسه بوده و الان کلاس سوم رو گذرونده دوره ی رباتیک و سازه ماکارونی رو امسال گذروندن و موشک آبی درست کردن که فوق العاده برای بچه ها هیجان انگیز بود . معلمای خیلی مهربون و خوبی داره که بچه ها کاملا باهاشون ارتباط برقرار میکنن .
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند