سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه هیات امنایی طلایه داران

مدرسه طلایه داران یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده شیان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شیان، خیابان فرشادی، خیابان شاه رضایی، میدان شاه رضایی، بن بست کیوان ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22970766 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای حقی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 22970766 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 22957740 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://talayedaran4.sams.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 20,802 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 54 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 54 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3121)

مدرسه طلایه داران، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) هیات امنایی پسرانه : شیان، خیابان فرشادی، خیابان شاه رضایی، میدان شاه رضایی، بن بست کیوان

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه امام صادق
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه فرید
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه آفرینش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه پلی تکنیک هنر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محمد
(1398/08/08)
سلام به نظرم مدرسه قبلا بهتر بود و از وقتی تغییرات رخ داده راضی نیستم..
از اینکه فعالیت اضافه ای وجو نداره نسبت به هزینه ای که دریافت میشه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
طهرانی
(1398/07/03)
مدرسه بسیار خوبیه ، پسر من 3 ساله که اینجاست و تصمیم دارم پسر دومم رو هم اینجا ثبت نام کنم، کادر بسیار مودب و خوش برخورد هستند، نظم مدرسه قابل تحسین و ستودنی است، شهریه به نسبت مدارس غیردولتی مناسبه، اینجا بزرگترین حسنش سنجش بچه‌ها بر اساس اخلاق و سطح هوشیه نه مثل مدارس غیرانتفاعی براساس شغل و سرمایه پدر، ( من تجربه مدارس غیرانتفاعی را نیز دارم )، نوع تدریس و آموزش کاملا استاندارد و طبق اصول آموزش و پرورش می‌باشد ، ما در این چند سال هیچ مشکلی از نظر کتاب، پلی کپی، اردوهای تفریحی، تغذیه بچه ها، عدم همکاری کادر و مسئولین، سرویس، سرایداری، نظم، ورزش و باشگاه ،..... خوشبختانه نداشتیم در آخر از کادر محترم دبستان، مدیریت شایسته جناب آقای دکتر حقی، معاونین دلسوز جناب آقای فضلی، آقای زاهدی، سرکار خانم فتاح و خانم سروش، معلمین محترم سرکار خانم خسروشاهی، خانم ثمرغ، خانم علی آبادی، و روابط عمومی عزیز سرکار خانم کاظمی، کمال تشکر و سپاس را دارم امیدوارم همیشه موفق باشند و همچنان استوار و راسخ به راهشان ادامه دهند .
با تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضایی
(1398/04/31)
سلام، من امروز جهت ثبت نام به مدرسه رفتم و نحوه برخورد مسئولین راضی کنند نبود و به نظرم در یک محیط فرهنگی باید رفتارشان شایسته باشد،
پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1398/04/18)
به نظر من مدرسه خوبی نیست ،شهریه مدرسه هم به نسبت زیاده
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/25)
مدرسه خوبیه ولی به نظرم تمیز نیست باید رسیدگی بشه و دستی به در و دیوارهای مدرسه کشیده بشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز پایه ششم
(1398/01/19)
طی سال جدید تحصیلی مدرسه از نظر نظم با هیچ یک از سالهای گذشته قابل مقایسه نیست.
واقعا همه چیز طبق قواعد یک مدرسه اصولی رعایت شده.
مدیریت جناب دکتر حقی بسیار عالی و برنامه ریزی شده، امسال وقتی وارد مدرسه میشوید آرامش دانش آموزان قابل تحسین است.کادر آموزشی پایه ششم خیلی خوب و اصولی عمل کرده اند و بنده آینده روشنی برای بچه های این مدرسه متصورم. دست تک تک عوامل اجرایی و آموزشی این مدرسه را میبوسم .
فرزانه ابراهیمی
(1397/12/18)
من از مدرسه راضی نیستم
از نحوه برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان راضی نیستم
مرتب بچه ها تهدید به اخراج میشوند
در حالیکه خودشون اصلاً برخورد صحیحی ندارند انتظار دارند که بچه ها فوق العاده باشند
به نظرم این مطالب تاثیر خاصی نداره چون من از تمام راهها اقدام کردم
پاسخ :
با سلام، دوست عزیز
ما در نظراتی که امکان تماس یا تایید نظر وجود ندارد مجبور هستیم که اصلاحاتی را انجام دهیم. مطمئن هستیم شما هم با ما موافقید که وقتی گوینده یک مطلب، آنقدر اطمینان به خود ندارد که اطلاعات واقعی و اطلاعات تماس خود را بگذارد تا بتوانیم محتوای پیام را با ایشان بررسی کنیم، این اجازه را داریم که برای جلوگیری از نشر اکاذیب یا غرض ورزی های احتمالی، پیام ها را با اصلاحاتی تایید کنیم یا آنها را کلا منتشر نکنیم
سپاس
(1397/10/05)
باسلام پسر من 5 سال هست این مدرسه می رود بسیار مدرسه ی خوبی است با معلم های عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/20)
سلام، این که میفرمایید مصداق ها بیان بشه که شما همه را حذف میکنید، دیگه گفتن ما چه اثری داره؟
پاسخ : سلام
دوست عزیز، حق با شما است. به همین دلیل ما مواردی را در پیام های ارسالی اصلاح می کنیم. البته شما هم می پذیرید که ممکن است برخی افراد مایل نباشند نام و مشخصات خود را در نظر خود اعلام کنند. البته اگر روند حقوق و قضایی مطرح شود، طبق دستور دادگاه ما ملزم به ارائه اطلاعات گذارندۀ پیام به دادگاه خواهیم بود. از آنجا که رسانه دیجیتال سرزمین تیزهوش ها بر خلاف برخی وب سایت ها که دارای مجوز فعالیت نیستند یا نشانی و اطلاعات تماس مشخص ندارند، تلاش می کند از جاده اعتدال خارج نشود، تلاش می کنیم حتی نظراتی که محل تردید هستند را منتشر نکنیم. اما در برخی موارد به نظر می رسد بعضی یادداشتها خیلی دور از واقعیت نباشند و ما هم در راستای اینکه تلاش می کنیم راهنمایی بی طرف برای انتخابی بهتر باشیم، نظرات مخاطبان را منتشر می کنیم.
طبق قوانین مترتب بر رسانه، همانطور که در ذیل یادداشت ها درج شده است، سرزمین تیزهوش ها آمادگی درج پاسخ به پیام ها را دارد. همچنین بارها پیش آمده است که مسئولین مدرسه یا انجمن اولیا و مربیان مستنداتی مبنی بر رد پیامی را ارسال فرموده اند و نظر ارسالی کلا حذف شده است.
به هر حال، بسیار متشکریم که با محبت شما و دیگر عزیزان، در این راه دشوار طی طریق می کنیم و مطمئن هستیم ادامه این مسیر بدون همراهی و همفکری شما عزیزان میسر نیست.
سپاس
بازدیدکننده سایت
(1397/09/19)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/17)
با توجه به اینکه زنگ تفریح کلاس های اول از زنگ تفریح پایه پنجم و ششم جدا نیست، به نظرم برای پایه های پایین تر خوب نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/15)
سلام، وقت بخیر، پیشنهاد نمیکنم، مدرسه به نظرم مشکل دار هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/13)
سلام، از برخی از مسئولین مدرسه راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/12)
سلام، من بچه ام را برای اول دبستان امسال که سال 97 باشه تو این مدرسه گذاشتم، هزینه ای از ما گرفتن بابت اینکه منزل ما در منطقه شیان نبود...
در کل به وعده ها عمل نشد و پیشنهاد نمیکنم..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر دانش اموز پایه شش
(1397/08/06)
سلام
این مدرسه سابقه قبلی خوبی داشته است اما به نظرم در دوسال اخیر خوب نبوده..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/23)
سلام پسر من کلاس سومه، سال اول مدیر اقای قریشی بود که واقعا مدیر خوب و کارامدی بود ولی از سال دوم مدیر عوض شد مدرسه خیلی شلوغ شده و کلاسها هم همینطور، به نظرم معلمهایی معمولی داره و میشه گفت یک دبستان معمولیه، به نظرم کادر مدیریتی قوی نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/13)
با سلام
لطفا` به مسئولان محترم دبستان طلایه داران 4 اعلام بفرمایید که آیا اصولا` اعتقادی به داشتن وبلاگ فعال و به روز شده دارند؟؟؟
با تشکر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
123
(1396/04/13)
سلام. آقا بعد از این همه مدت شما قصد تعویض نام مدیر این مدرسه را ندارید؟ الان دکتر حقی مدیر هستند.
پاسخ : سلام دوست عزیز تیزلندی
از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.
نیما
(1396/03/30)
سلام به همه اولیایی پیگیر
کاور موفق و سرآمد قبلی دبستان طلایه داران به دلیل دخالتهای بیجا و غیر فنی بعضی از اولیا کلا به مدارس استعداد برتر رفتن ویژگی اون مدارس اینکه چون غیر دولتی هست دیگه هر کسی نمی تواند دخالت غیر فنی داشته باشد.
کاور قبلی طلایه داران که بسیار هم موفق بودن
الان در سه تا مدرسه ی استعداد برتر که دو واحد ابتدایی و یک واحد دبیرستان دوره اول و دبیرستان دوره دوم دارد.
که تحت نظر همان کادر موفق و سرآمد مدرسه طلایه داران هدایت می شوند
من فرزندم را انتقال دادم به مدرسه استعداد برتر و رضایت هم دارم
خوبی که داره تا آخر دبیرستان خیالم راحت
راستی مدارس استعداد در منطقه چهار و هشت قرار داره
موفق باشید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زاهدی
(1396/03/01)
ثبت نام کلاس اول دارن یانه اگه کسی اطلاع داره لطفا بگه
مفعولی
(1395/09/30)
با سلام
می خواستم بدانم چرا وبلگی که به صورت موقت معرفی کرده بوده
دایمی نشده و امور آموزشی و پرورشی مدرسه به نمایش گذاشته نمی شود؟فقط اول مهر جز سال تحصیلی به حساب می آمد؟
بازدید کننده سایت
(1395/09/22)
سلام و روز به خیر
لطفا` از وضعیت جدید طلایه داران بنویسید؟ اوضاع مدرسه تغییری در جهت پیشرفت یا پسرفت نداشته؟ شهریه امسال چقدره؟ کلاس های دوم و سوم چند نفره است؟
با تشکر
بازدید کننده سایت
(1395/08/24)
سلام. الان چندین ساله که مدیر این مدرسه آقای امینی نیست.
بازدید کننده سایت
(1395/07/26)
چرا این مدرسه دیگر تیزهوشان نیست
پاسخ : نظر این کاربر عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/18)
به نظر من این مدرسه برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مدارس منطقه و حتی تهران پتانسیل خوبی داره اما به شرط اینکه ثبات مدیریت داشته باشه و از نظرات کارشناسان خبره در امور آموزشی استفاده بشه و برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت داشته باشه
بازدید کننده سایت
(1395/07/03)
کادر جدید تمام افتخارات سالهای گذشته مدرسه رو از سایت پاک کردن به نظر من کار صحیحی نبود.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
مادر یکی از دانش آموزان سال سوم
(1395/06/22)
با سلام من همه ی نظرات دوستان رو مطالعه کردم واقعیت امر از نظر بنده اینه که این مدرسه از اول هم تیزهوشان نبود یعنی در سطح مدارس معمولی کار میشد چون معلمها همه معلمین رسمی آموزش و پرورش هستند و در سطح کتاب کار میکنند همه بچه ها هم آزمون داده نبودند گروهی از این بچه ها با توصیه در این مدرسه ثبت نام شدند وضعیت مدرسه به دلیل دخالتهای بیش از اندازه بعضی والدین دایم در حال دگرگونی است هر دو مدیری که بنده در طی این سه سال باهاشون برخورد داشتم انسانهای شریف و بزرگواری بودند ولی کافی است سلیقه آنها در اداره کردن مدرسه برای بعضی مادرها خوشایند نباشه کار را به وزارتخانه و ....میکشانند و جالبه که موفق به تغییر مدیر میشوند در هر حال اوضاع مدرسه خوب نیست مدیر جدید تازه والان که 23 شهریور هست اومده و میخواد به مدرسه سروسامان بده تعدادی از بچه های آزمون داده از مدرسه در حال رفتن هستند چون واقعیت ماجرا اینه که این مدرسه با وجود بعضی از این والدین هرگز روی ثبات نخواهد دید پس آگاهانه عزیزانتون رو به این مدرسه بیارید
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/22)
اونهایی که از خرداد پیش ثبت نام کردند تکلیف شون چیه؟
امروز 23 شهریوره
مصرانه خواهش می کنم با مدیر منطقه تماسی داشته باشید و جویای وضعیت این دبستان باشید
سپاس
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/22)
جناب مسوول محترم سایت
الان اقای حقی مدرسه رو امروز 23 شهریور 95 تحویل گرفته اند. هنوز هم ثبت نام شروع نشده. لطفا اطلاعات مدرسه را اصلاح بفرمایید.
روز خوش
بازدید کننده سایت
(1395/06/19)
امروز 21 شهریور 95
قراره آقای مدیر جدید تشریف بیارند.
پس کی ثبت نام می کنند؟
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/15)
سلام اولویت ثبت نام های مدرسه عوض شده:
اول دانش آموزان جا مونده شاهد که به قنات کوثر نرفتند.
دوم دانش اموزان انتقالی از سایر مدارس
ضمنا` امروز 17 شهریور ، و مدیر مدرسه تعیین نشده
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
طلایه دارانی ها
(1395/06/13)
سلام
به نظر میاد مسئولان مدرسه سر شهریه مصوب برای سال آتی با آموزش و پرورش منطقه هنوز به توافق نرسیده اند و احتمال کاهش شهریه هم وجود دارد. هرچند سایر مدارس غیر انتفاعی هم در همین حد و یا کمتر می گیرند. ولی به نظر من شرایط این مدرسه در حد مدرسه طلایه داران نیست. ما به همون مبلغ شهری قبلی هم راضی هستیم. خدا کنه جای مدرسه عوض نشه و کادر هم تغییر نکنه....
آقایون و خانوم ها موافق هستید که یک کمپین حمایت از میزان شهریه طلایه داران راه بیندازیم و بگوییم که شرایط فعلی خوبه و جای مدرسه رو عوض نکنن؟
والا به خدا این جنگ میزان شهریه با اداره تا کی؟ هر سال باید این بنده خداها بجنگند برای تثبیت شهریه شون . چون نه غیر انتفاعی اند که 4-5 میلیون بگیرند نه مدرسه معمولی که با 200 هزار تومن ثبت نام کنند. موندن این وسط. کسی هم نیست به دادشون برسه؟
بازدید کننده سایت
(1395/06/12)
سلام به همگی
آخرین خبر اینکه این مدرسه احتمال 90 درصد به محل جدید در منطقه (شاهد شعبانی ) منتقل نمیشه. برای ما که خبر خوبیه ایشالا برای شما هم همینطور باشه. :-)
ضمنا` ساخت فضاهای آموزشی جدید هم برای این مدرسه در دستور کارشون هست.... کسی می دونه کادر اداری عوض میشه یا نه؟ ..... و نفرات جدید کادر کیا هستند؟ لطفا` اطلاعات تون رو هرچه به روزتر روی سایت بذارید.
ممنون - یا علی
مامان رهام
(1395/06/07)
پسرمن کلاس اول رو توی این مدرسه گذرونده با خانم فراهانی و امسال میره دوم. بسیار مدرسه خوبیه. مخصوصا حیاط و تعداد کم بچه ها. هنوز وضعیت جابه جایی مدرسه مشخص نیست و مدیریت جدید هم هنوز نیومده.
برای ثبت نام جدید
(1395/06/01)
سلام
این مدرسه گویا قص جابجایی داره ولی خیلی از محل فعلی دور نمیشه و قول امکانات بهتر در مدرسه ی جدید رو داده باید تا هفته ی بعد تکلیف کار معلوم بشه. لطفا` اگه پیگیر موضوع هستید و برای ثبت نام پسرتون این مدرسه را هم رصد می کنید با کادر اداریشان تماس داشته باشید و جای فعلی مدرسه و نیز جای بعدی را هم ببینید. مدرسه فعلی آزمایشگاه خوبی داشت حیاط بزرگی به مساحت حدود 500 متر و درختان کهنسال در کناره های حیاط مدرسه و همینطور جمعیت کمتر نسبت به سایر مدارس هیئت امنایی این بخش از منطقه.... لطفا` اگه اطلاعی دارید روی سایت اعلام نمایید. تلفن مدرسه 22957740 و بسسسیار پاسخگو هستند.
آرزوی موفقیت
بازدید کننده سایت
(1395/04/22)
سلام به همگی
گویا این مدرسه قصد داره به یک مدرسه ی ابتدایی دوره دومی تبدیل بشه همین الان حدود 20 مدرسه در تهران در مقطع ابتدایی همین گونه اند. اما درمورد شهریه اش اطلاعی ندارم همین مقدار می مونه یا پایین تر میاد؟ اول 2 میلیون بود بعد شد 1.4 و امسال شاید کمتر بشه... این یعنی دولتی تر شدن مدرسه
(1395/03/29)
بسیار ممنون از لطف شما. من تونستم با شماره 22957740 با مسئولان مدرسه صحبت کنم. فقط خیلی دستخوش تغییراتند... اعلام کرده اند که کلاسهای فوق برنامه مثل آزمایشگاه، کتابخانه، رباتیک و خوشنویسی و نقاشی هم بصورت هفتگی در برنامه شون دارند ولی امسال ورودی کلاس اول ندارند .... خیلی می ترسم از اینکه این روال عدم ثبت نام پایه های دوره اول ادامه پیدا کنه و مثلا` پسری که امسال به کلاس دوم می ره نهایتا` در سال آخرش در کلاس ششم فقط همین یک پایه رو خواهند داشت؟اصلا` مدرسه دایر می مونه یا خیر؟
مامان پسر
(1395/03/24)
سلام و روز بخیر
من از عوض شدن مدیر و معاونین محترم مدرسه اطلاعی ندارم . ولی این قدر می دانم که تمامی پایه ها به قوت خود باقی هستند بجز پایه اول .
اگر تشریف ببرید مدرسه با مدیر صحبت کنید یا تماس بگیرد خودشان اعلام می کنند که ثبت نام پایه اول ندارند . من از طریق منطقه 4 آموزش و پرورش هم پیگیری کردم همین جواب را شنیدم حالا نمی دانم تا اول مهر باز هم نظرشان عوض می شود یا خیر گویا این مدرسه دست به تغییرشان بسیار خوب است.
تلفن مدرسه 22957740 است که اتفاقا همیشه پاسخگو هستند و بسیییییییار هم با ادب و متانت پاسخگو هستند.
(1395/03/22)
سلام
توی این مدرسه خیلی چیزها سریع تغییر می کنه؟ دوباره برنامه جدیدی دارند؟ مدیر و معاوناش دارن عوض می شن؟ آقای امینی - قریشی - حالا دیگه کی؟
کسی بجز شماره 22970766 شماره دیگه ای از طلایه داران نداره؟ اصلا` جواب نمیدن
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
مامان پسر
(1395/03/21)
با سلام خدمت همگی بازدیدکنندگان محترم از این سایت . من به دلیل دوراندیشی بسیار دو سال است که دنبال پیداکردن مدرسه برای پسرم که امسال به کلاس اول می رود هستم . و اطلاعات گوناگونی از تعدادی از مدارس منطقه 4 دارم . سعی می کنم بیشتر به این سایت سر بزنم . اگر سوالی داشتید در خدمتم
(1395/03/17)
مسئول محترم سلام ..... آیا امکان اینکه شماره ای یا ایمیلی از بازدید کننده (مامان پسر) بفرمایید وجود دارد؟ من بسیار نیازمندم تا برای مدرسه پسرم با ایشان صحبت کنم . گویا خیلی کم به این سایت سر می زنند ولی اطلاعات خوبی دارند.
خیلی ممنون از لطف شما
پاسخ : نه متاسفانه راه ارتباطی جز سایت نیست.
(1395/03/17)
سلام
اینکه ورودی کلاس اول ندارد یعنی چی؟
دوباره دارن مدرسه رو کم کم جمع می کنن؟
معلمهای پایه دو و سه هم که احتمالا` دارن میرن
اینجا چه خبره؟ تو رو خدا یکی جواب درست و حسابی بده...... مسئولین محترم سایت کمک کنید
مامان پسر
(1395/03/15)
خبر دردناک اینکه امسال یعنی سال تحصیلی 95-96 ورودی کلاس اول این مدرسه ندارد
(1395/03/07)
با سلام خدمت پدر و مادرهای عزیز و کاوشگر:
مدرسه ی خوب مدرسه ای است که دارای ویژگی های خاصی باشد. شاید بشود فهرست وار اینطور گفت که:
1- مدیر مدرسه رهبر آموزشی است و کارها را از طریق مشارکت جلو می برد لذا قوی بودن ایشان و استراتژی های تعیین شده از سوی ایشان بسیار مهم تاثیر گذار است. (آگاهانه یا نا آگاهانه موجب تضعیف موقعیت مدرسه می شود.)
2- حتما` معلمان خوب و دلسوز دارد که خود را وقف بچه ها می کند. (معلم ها را دائم عوض نمی کند)
3- در این مدرسه به توان مندیها و علایق بچه ها توجه خاص و موردی می شود. (استعداد یابی می کند)
4- مدرسه حتما` دارای برنامه است و همه ی برنامه ها در جهت و همسو با برآورده شدن کامل همان برنامه ها می باشد. (قول الکی نمی دهد)
5- مدرسه ای شاد با محیطی با نشاط است.
6- فضایی زیبا آرام بخش و با نظافت و تمیزی قابل توجه دارد.
7- در این مدرسه همه همدیگر را دوست دارند و برای هم احترام قائل هستند.
8- مدرسه ای خواهد بود که با ایجاد انگیزشهای لازم فرزندمان را درگیر یادگیری و بالا کشیدن سطح خود می نماید.
پس آیا این مدرسه همانی است که به دنبالش می گردید؟ اگر اطلاع خاصی از آن دارید برای بقیه هم به اشتراک بگذارید....
با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما و عزیزانتان - یا علی
(1395/03/03)
سلام. وقت همگی به خیر
کسی می دونه این مدرسه در مقایسه با مدرسه شاهد شعبانی چطوره؟ فضای آموزشی بزرگتره؟ مجهزتره؟ تعداد دانش آموزها کمتره؟ سطح علمی چطور؟
(1395/03/03)
با سلام. پاسخ به مادر نگران: این مدرسه ویژگیهای خوبی هم داره. مثلا اگه متوسط نفرات کلاس ها 25 تا یا 28 نفر هم باشه مجموعا` در هر پایه 55 دانش آموز و کل مدرسه 300 تا 350 نفر جمعیت خواهد داشت. فضای حیاط مدرسه هم به نسبت بزرگه طبق عکس های سایت دور تا دورش درختای تنومندی داره و بزرگی فضا برای جنب و جوش بچه ها خودش مزیت خوبیه. شمام که فرمودید نزدیک به مدرسه اید و اگه قصد ندارید از یک غیر انتفاعی با هزینه ی بالا استفاده کنید به نظرم این مدرسه موقعیت مناسبی برای فرزند شماست. ضمنا` حداقل یک ساعت بیش از مدارس دیگه فرزند شما به عنوان فوق برنامه در مدرسه می مونه که اینم خودش برای کارمندها مزیت بزرگیه . امکانات آموزشی مدرسه نظیر آزمایشگاه و کتابخانه و کلاسهای سفال و کامپیوترو غیره هم می توانید پیگیر شوید و از مسئولان بپرسید که آیا وجود داره یا نه؟ این هم تلفن مدرسه 22970766 مدیر مدرسه جناب قریشی . موفق باشید
(1395/03/03)
سلام به همگی.
آخرین خبری که من به دست آوردم اینه که علاوه بر این مورد که کادر اداری مدرسه (مدیر و معاونان) کاملا` عوض شده و به نسبت ضعیف تر از نفرات قبلی هستند، کادر آموزشی هم داره کم کم عوض میشه.... گویا خانم معلمهای این مدرسه برای بچه های با سطح علمی بالا و تیز هوشان کار می کرده اند که با تبدیل آن به مدرسه هیئت امنایی به تدریج داره کادر آموزشی خصوصا` از پایه های پایین تر عوض میشه و این اصلا` خبر خوبی نیست... گویا مدیر محترم مدرسه نیز تمایلی به نگهداشتن معلمان با کار در سطح علمی قوی تر ندارند و اصلا مدرسه دیگه یک مدرسه معمولی تری شده.... اما در حال حاضر بچه های پایه چهارم به بالا خوش بحال شونه چون در سالهای قبل بصورت گزینشی و با آزمونهای تیزهوشانی وارد مدرسه شده اند.... خدا کنه که مدیر محترم مدرسه در تعویض معلمان خصوصا` پایه های اول و دوم که از مهم ترین پایه های آموزشی فرزندان عزیز ما هستند تجدید نظر فرمایند.... اگه اینطوری نباشه واقعا` انگیزه ای برای رفتن بچه ها به این مدرسه نمی مونه.... کاش مسئول محترم وبلاگ این نطرات رو در اختیار مسئولین مدرسه بذارند تا پاسخ بدهند. بهتر از اینه که منتظر باشیم تا پاسخ اما و اگرها شهریور معلوم شه.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
مادر نگران
(1395/02/31)
با کلی بدبختی می خوام این مدرسه پسرم را ثبت نام کنم چون دو کوچه اختلاف دارم ثبت نام نمی کنم به من بگویید اگر مدرسه خوبی نیست منصرف شوم و این قدر انرژی و وقت اضافه نگذارم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/30)
سلام پسر من سه ساله در این مدرسه درس میخونه و آ زمون تیزهوشان داده اند امسال به قدری عملکرد مدرسه ضعیف بود که تبدیل به یک مدرسه معمولی شده که اگر بتونم پسرم رو قانع کنم مدرسش رو تغییر خواهم داد
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1395/02/17)
ممنون از پاسخ مفیدی که نوشتید. اطلاع دارید کلاسهای این مدرسه خصوصا مقاطع اول و دوم چند نفره اند؟ امکانات آزمایشگاهی ، ورزشی خوبی داره یا خیر ؟ در مقایسه با مدرسه شاهد شعبانی این مدرسه را چطور ارزیابی می کنید؟ با سپاس از لطف شما
مامان پسر
(1395/02/11)
با سلام . جواب جناب آقای شهرام : طبق تحقیقات من (که پسرم امسال به کلاس اول می رود و این نتایج را طی تحقیقات دو ساله کسب کردم )طرحی مطرح شد که از استانهای تهران قم سمنان هر کدام یک مدرسه انتخاب شود و آزمون تیزهوشان از دانش آموزان گرفته شود و مدرسه تیزهوشان گردد فکر کنم این طرح یک یا دو سال بیشتر به طول نیانجامد که به بن بست رسید و برچیده شد . آقای امینی مدیر دبستان تیزهوشان سال 93 نیز هنوز مدیریت مدرسه را هم چنان داشت ولی همان سال 93 دیگر مدرسه هیات امنایی شده بود سال بعد که سال 94 باشد هم مدیریت آن به آقای قریشی تغییر کرد . یعنی الان دو سال است که مدرسه هیات امنایی شده . کادر مدیریت و معاونین عوض شده از معلمان آن خبری ندارم میزان شهریه آن پارسال 1400000 تومان بوده امسال را خبر ندارم.
(1395/02/05)
سلام و روز به خیر. من در این منطقه زندگی می کنم. کسی رو پیدا نکردم که اطلاعات درستی از وضعیت مدرسه طلایه داران 4 (لویزان) بده. برای ثبت نام پسرم چند سوال دارم. لطفا` پاسخ دهید:
1- از کی مدرسه شما از تیزهوشان خارج و هیئت امنایی شده است؟
2- کادر معلمان مدرسه هم در این فرآیند، تغییر کرده است؟
3- میزان شهریه ثبت نام سال آتی حدود چه میزانی است؟
ممنون از راهنمایی شما.
(1395/01/29)
سلام و روز همگی به خیر.
آیا این مدرسه امکانات ورزشی خوبی داره؟ هیات امنایی های دیگه خیلی کمتر شهریه می گیرند. چرا این مدرسه اینقدر زیاد می گیره؟ امکانات بهتری برای دانش آموزان داره؟
(1395/01/22)
سلام . کسى راجع به وضعىت مدرسه طلایه داران لویزان بعد از هیئت امنایى شدنش اطلاعى داره؟ هنوز هم بچه هاى در سطح علمى بالاتر رو میگیرن؟ کلاسهاى پایه اول چند نفره است؟ سطح علمى مدرسه در حد تیزهوشان هست؟
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند