سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی دختران ترنج

مدرسه دختران ترنج یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس غربی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان 176 غربی، پلاک 42 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77712460 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش‌دبستان هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم فاطمه کیانی طاری و موسس آن خانم فاطمه کیانی طاری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://dokhtaranetoranj.ir و https://dokhtaranetoranj.com kiani

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 866 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7332)

مدرسه دختران ترنج، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : تهرانپارس، خیابان 176 غربی، پلاک 42

مدیریت با ۴۶ سال سابقه مدیریت و تدریس و ۱۷ سال سابقه مدیریت غیردولتی سامانه یادگیری و کلاس آنلاین و مسنجر اختصاصی روی سرورهای اختصاصی مدرس نصب هستند و تولید محتوا توسط مدرسه انجام می‌گیرد دارای دانش‌آموزان برتر در مسابقات فرهنگی هنری
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید دانش
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه سینا
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه عترت
» مدرسه سروش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق» مدرسه نیکا

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه رشد

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه سما 4

» مدرسه نقش نو

» مدرسه چشمه اندیشه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدا
» مدرسه علوم نو
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سوده
» مدرسه مفاخر علوم ایران
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نیکا
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه نسیم بهارلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ندا
(1402/03/02)
واقعا من راضی بودم مدرسه خوبی هست در کنار آموزش خوب و معلم‌های خوب و مدرسه شادی هست دختر من اصلا روزهای تعطیل رو دوست نداشت عاشق مدرسه شده بود همشون خوب و دلسوز هستند ممنون از این مدرسه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.