سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


از طریق lms آموزشی در قالب یک سیستم کاملا هوشمند با امکانات حضور و غیاب، ارائه تکلیف، گزارشات کلاسی، برگزاری کلاس آنلاین، نظر سنجی، برگزرای آزمون ها و ...

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی انرژی برتر

مدرسه انرژی برتر یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان 206 شرقی، خیابان خبازی، نبش خیابان مظفری ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77044677 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم دکتر رحیم جنت نیا و موسس آن مجتبی زینی وند است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.enerhybartar.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 66 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7076)

مدرسه انرژی برتر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، خیابان 206 شرقی، خیابان خبازی، نبش خیابان مظفری

مجتمع آموزشی انرژی برتر بر اساس سیاست ها و اولویت های ابلاغی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر ارتقاء کیفیت اموزشی و پرورشی مدارس، بهبود مدیریت آموزشگاهی و پاسخ گویی به انتظارات والدین نسبت به ماهیت و کارکردهای مدرسه، و با اتکا بر 25 سال سابقه و تجربه خدمات آموزشی و مدیریت ارشد در حوزه تعلیم و تربیت، شکل گرفته است.
شعاد ما در مجتمع انرژی برتر: خلاقیت، مهارت و یادگیری است و هدف ما: برنامه ریزی برای استقرار مدیریت برنامه محور، کیفیت مدار و تعالی بخش که در شکل گیری و هویت بخشی مدرسه، نقش اساسی ایفا می کند، می باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ریحانه الرسول (س)
» مدرسه رشد نو
» مدرسه اسطوره
» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه پیام
» مدرسه دانش
» مدرسه صدرا
» مدرسه البرزنو
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه آذین علم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه درخشان
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه سروش
» مدرسه درخشان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه آل طه

» مدرسه درخشان

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ آل یاسینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.