سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی مفاخر علوم ایران

مدرسه مفاخر علوم ایران یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده خیابان فرجام) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فرجام غربی، بین خیابان حیدرخانی و خیابان باقری، پلاک۴۸۹ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77206123 - 77201795 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس درخشان است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم نسیم فخاری و موسس آن آقای سید احمد هاشمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 17,745 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3221)

مدرسه مفاخر علوم ایران، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : فرجام غربی، بین خیابان حیدرخانی و خیابان باقری، پلاک۴۸۹

دبستان مفاخر علوم ایران با شش ویژگی اصلی آموزشی در آموزش و پرورش دانش‌آموزان عزیزکوشا است. برگزاری آزمون‌های صبحانه، حضور دبیران مجرب و جوان، حضور پشتیبان‌های آموزشی، آموزش خلاق و مفهومی، حضور روانشناسان برتر، برگزاری کلاس‌های فوق برنامه هدفمند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه موعود
» مدرسه درخشان
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه سوده
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه دانشجو
» مدرسه نوید صالحین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ جوان» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه آفرینش

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه نوآور

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه خجستگان زهرا

ویدیو مدرسه مفاخر علوم 1
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بختیاری
(1401/11/26)
پسر من با افتخار دو ساله که شاگرد مفاخر هست. به جرات میگم که این مدرسه خانه دوم پسرم هست. پسرم صبحها با شوق و عشق به مدرسه میره. مهم ترین حسن مدرسه مفاخر علوم کادر درجه یک مدبر، مهربان و عاشق بچه ها هست. خانم جوادی عزیز معاون محترم مدرسه، مدیریت محترم مدرسه، کادر معلمین، خدمات و کلیه پرسنل عاشقانه و البته با دقت و ظرافت روی پرورش بچه ها در کنار آموزششون کار می کنن. برای همه شون آرزوی سلامتی و توفیق دارم❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کمالوندی
(1401/10/26)
یکی از بهترین مدارس تهران هم از نظر اموزش هم پرورش . خوشحالم که امسال پسرم رو در این مدرسه ثبت نام کردم تا کلی خاطرات خوب از دوران مدرسه براش بمونه تشکر میکنم از کادر عالی مدرسه و معلم خیلی خوب کلاس اول سرکار خانم راعی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1401/10/26)
دبستان بسیار عالی و متفاوت کار می کند؛به همه ابعاد اموزشی و پرورشی می پردازند .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام جمشیدى
(1401/10/22)
با سپاس فراوان از کادر مدرسه مفاخر ما خیلى راضى هستیم یکى از بهترین ها هستن و خیلى خوشحال هستم که با این مدرسه و کادر عالى و با تجربه شون اشنا شدم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.