سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی روشنگران

مدرسه روشنگران یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بین اتوبان باقری و فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196، پلاک22 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77294850 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهرا بیگدلی آذری و موسس آن موسسه روشنگران است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://roshangaran4.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,469 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5900)

مدرسه روشنگران، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : بین اتوبان باقری و فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196، پلاک22

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مطهره شاهد
» مدرسه ایمان
» مدرسه زهره بنیانیان
» مدرسه احمدیه اسلامی
» مدرسه کلام مهر
» مدرسه تقواپیشگان
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی
» مدرسه قیاس
» مدرسه زینبیه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه محسن
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه فرزانه
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه دانشجو
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرازدانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نردبان زندگی» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه علامه طباطبایی واحد امیرآباد شمالی

» مدرسه نیکا

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام سلیمهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کریمی
(1399/09/09)
من از اولیا پایه هشتم این مدرسه هستم. میخواستم این مدرسه رو به همه اونایی که دختر دوره اول دارند پیشنهاد بدم، واقعا از هر لحاظی عالی و بی نظیر هستند. برخورد کلیه پرسنل سرشار از احترام هست. کادر آموزشی خیلی قوی دارند. دروس ریاضی و فیزیک عاااالی تدریس میشه. و من فکر کنم همه اینها نتیجه مدیریت عالی این مجموعه هست که تونستند با درایت هر چه تمام تر این مجموعه بی نظیر رو کنار هم هدایت کنند. واقعا خدا قوت به همشون که بچه های مارو به بهترین سرانجام ممکن می رسونن.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
akbari
(1399/09/04)
واقعا این مدرسه عالی پیش رفته، من 2 تا دخترم توی این مدرسه تحصیل میکنن و از این موضوع بسیار خوشحالم.
قبولی های این مجموعه رو میبینم لذت میبرم و امید دارم که در سال های آتی اسم دخترای منم جز قبولی های برتر این مجموعه هستن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/08/27)
دخترم در پایه هشتم این مدرسه ثبت نام کردم. کادر مشاوره ای بسیار پیگیر و پرتلاشند. دبیر ریاضی واقعا عالی است.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ندا صمیمی
(1399/08/27)
عاااالی، کادر آموزشی و کادر اجرایی بسیار قوی داره 👌🏼👌🏼
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
قاضی
(1399/03/11)
با سلام و تشکر خدمت کادر محترم روشنگران
من بعنوان ولی دانش‌آموز قدردان این مجموعه هستم و در دورانی که آلودگی هوا و یا کرونا بود همواره همراه دانش‌آموزان بودند و برنامه هفتگی را عینا اجرا کردند...اصلا متوجه نشدیم که مدرسه تعطیل است...به معنای واقعی آموزش تعطیل نشد... از تدریس و حل تمرین، مشاوره و برنامه‌ریزی گرفته تا رفع اشکال و مرور و آزمون همگی اجرا شد حتی فعالیت‌های پژوهشی پیگیری شد و در اینستاگرام هم قرار گرفت.
از تمامی عزیزان دوره اول منطقه 4 متشکرم انشاالله خداوند سلامتی بهمه شما بدهد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ثبت نام
(1399/03/08)
من میخوام امسال تو این مدرسه برای هفتم ثبت‌نام کنم میشه منو راهنمایی کنید که مدرسه خوبی هست ؟آخه شنیدم خیلی سخت میگیرن.بین چند تا مدرسه مرددم😔
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
رضاسلطانی
(1399/03/08)
دختر من تو دوره اول روشنگران درس میخوند بسیار مدرسه خوب و منظمی بود برنامه‌ریزی دقیق و همه خیلی شاد و با اخلاق . دبیران خیلی برای دخترم زحمت کشیدند ولی از دوره دوم اصلا راضی نبودم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هستی
(1399/03/03)
من الان دانش‌آموز پایه یازدهم روشنگران هستم از هفتم توی این مدرسه بودم الان هم خواهر کوچیک من توی دوره اول هست به نظر من این مدرسه خیلی سخت‌‌ گیر هست و انقدر در سطح بالا در س میده که باید هر روز کلی وقت برای درس خوندن بگزارید و پایان ترم من با پنج تا ١٩.٥نفر بیست و پنجم پایه شدم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فریده جابری
(1399/03/03)
سلام
با اینکه در این مدرسه در ایام کرونا بما خیلی سخت گذشت و پا به پای بچه‌ها مشغول بودیم اما من خیلی راضیم چون واقعا مدرسه معلمها ومشاورها دائم با بچه‌ها کار میکردند و اصلا بچه‌ها از درس عقب نبودند دستشون درد نکنه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مامان هفتمی
(1399/03/03)
امسال اولین سالی بود که دخترم در این مدرسه تحصیل می کرد.اولش با شک و دو دلی در این مدرسه ثبت نام کردم.چون دخترم فرزانگان هم قبول شده بود اما واقعا خوشحالم که دخترم در این مدرسه موند،واقعا سطح علمی بالا،معلم‌های دلسوز و با تجربه و مشاوری که واقعا مثل یک مادر دلسوز در تمام لحظات کنار بچه‌ها بودند و با صبر و حوصله همه سوالات بچه‌ها را پاسخ می دادند و آرامشون می کردند،الان که دخترم رو با دوستانش در فرزانگان مقایسه می کنم هم از نظر علمی و هم روحی در شرایط خیلی بهتریه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.