سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی علامه طباطبایی

مدرسه علامه طباطبایی یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده پاسداران ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران، بین اسلامی و پایدارفرد، گلستان 4 ( توحیدی)، پلاک 128 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22778130 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم دکتر زینب کمال الدین و موسس آن رویا فراهانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.alameh.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,297 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5780)

مدرسه علامه طباطبایی، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : پاسداران، بین اسلامی و پایدارفرد، گلستان 4 ( توحیدی)، پلاک 128

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خضرا
» مدرسه توحید 1
» مدرسه انصار
» مدرسه نادره حق شناس
» مدرسه هما
» مدرسه ندا
» مدرسه امیر کبیر
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه مرضیه
» مدرسه احمدیه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه دانشجو
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه امام صادق
» مدرسه محسن
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه شهید دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه علامه امینی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه حضرت رقیه(س)

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1399/02/13)
من امسال برای پایه هشتم قراره اینجا ثبت نام کنم... فعلا که از برخورد کادر خیلی راضی بودیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارجمند
(1398/03/02)
سلام
من امسال در فرایند مصاحبه این مدرسه بودم و فرزندم رو برای ثبت نام بردم اولا تشکر میکنم از مسئولین مدرسه که به ما اجازه دادن از نزدیک مدرسه رو ببینیم و با فضای اون آشنا بشیم و کار جالبی و خوبی بود که انجام شده بود تا همه جنبه های دانش آموزا رو بررسی کنن و فقط نمره یک آزمون رو درنظر نگیرن من واقعا راضی بودم و پیشنهاد میکنم بهتون
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!