سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی ندای سیدالشهداء(ع)

مدرسه ندای سیدالشهداء(ع) یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، خیابان 182 غربی، نبش خیابان طاهری ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77730850 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فریبا حسن آبادی و موسس آن خانم کلاری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://neda4.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,383 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5763)

مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، خیابان 182 غربی، نبش خیابان طاهری

دبیرستان دخترانه ندای سیدالشهداء(ع) یک مدرسه نام آشنا در منطقه ی 4 بوده که به واسطه ی ویژگی های عام و خاص به عنوان یکی از مدارس برتر در منطقه معرفی شده.
اگر به ویژگی های خاص این مجموعه نگاهی بیندازید می توانید برای فرزندانتان انتخابی نو و ایده آل داشته باشید. از آنجایی که اصل اول موفقیت تحصیلی داشتن برنامه ی مدون و هدفمند و البته انعطاف پذیر است. در این مدرسه برنامه های درسی منظم و مدون به واسطه معلمان برتر منطقه،میزان موفقیت دانش آموزان را تضمین می کند. به واسطه روش های نوین آموزشی و ابداع سبک های یادگیری دانش آموزان در فضایی تعاملی و دوسویه با یکدیگر به رقابت می پردازند که این رقابت در پرتو توجه به میزان اخلاق گرایی و رشد معنوی دانش آموز گره خورده و یک فضای سالم و بدون استرس را برای دانش آموزان ایجاد کرده است.
ندای سیدالشهداء (ع) با در نظر گرفتن شخصیت مطالعاتی دانش آموز و قرار دادن اصل مدیریت روانشناسانه دبیرانی را انتخاب کرده که مسلط به شیوه تدریس به طرز خاص مفهومی و توانا به مدیریت کلاس در پرتو تعامل و تعدیل هستند.
انتخاب درست در گرو اعتماد و باور اتفاق می افتد،در نتیجه این مدرسه در نهایت توجه به تمامی خصوصیات مدارس برتر محیطی را برای دانش آموزان فراهم ساخته که خود میزان است.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سما 4» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه سوده

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه روشنگرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
آریانا
(1398/03/08)
مدرسه ی خوبیه دوره اولش بسیار عالی کادر نسبتا خوب و همکار با دانش آموز امکاناتش هم برای یک مدرسه ی غیر دولتی در درجه ی عالی قرار دارد معلم ها تدریس خوبی دارن و از نظر آموزشی این مدرسه شرایط خوب و یا حتی عالی داره، به طور کل مدرسه خوبیه محیطش هم محیط شاد و خوبیه(: