سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)


مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


برنامه سال تحصیلی بر مبنای حضور دانش آموزان در مدرسه به صورت کامل تدوین شده است. فعالیت های فوق برنامه پژوهشی، فرهنگی- هنری، زبان انگلیسی و مهارت زندگی در این برنامه به صورت رسمی قرار گرفته و از ارزش بسیار بالایی برخوردار هست. در صورت تغییر پروسه آموزش به عدم حضور دانش آموزان در مدرسه و یا حضور یک روز در میان (توسط بخش نامه رسمی آموزش و پرورش) تمامی برنامه های مقرر توسط امکانات و زیرساخت های مجازی به صورت غیر حضوری با همان ابعاد صورت خواهد گرفت. تا به امروز نیز با رضایت حداکثری دانش آموزان آموزش مجازی در این واحد برقرار بوده است.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سلام نیک فرجام (زین الدین)

مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین) یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده شرق تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان فرجام غربی، حد فاصل چهارراه ولیعصر و حیدرخانی، پلاک 487 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77800955 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم حمید رضا کرمی و موسس آن حمید رضا کرمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://zeynoddin.salamsch.com/mschool/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,925 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5833)

مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، خیابان فرجام غربی، حد فاصل چهارراه ولیعصر و حیدرخانی، پلاک 487

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهان
» مدرسه لوح زرین
» مدرسه پیشگامان
» مدرسه معلم شماره 2
» مدرسه دانش پژوهان خیام
» مدرسه نورعلوی
» مدرسه نصر
» مدرسه نور علوی
» مدرسه سعادت 1
» مدرسه صبا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه سما 4
» مدرسه شادآموز
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه شایستگان رازی

جشن بلوغ آموزشی در دبیرستان سلام نیک فرجام

جشن بلوغ آموزشی در دبیرستان سلام نیک فرجام

جشن بلوغ آموزشی در دبیرستان سلام نیک فرجام در منطقه 4 تهران

افتخار آفرینی دانش آموزان دبیرستان سلام شهید زین الدین در کنکور سراسری

افتخار آفرینی دانش آموزان دبیرستان سلام شهید زین الدین در کنکور سراسری

با مشاور تحصیلی در دبیرستان سلام شهید زین الدین در حوزه کنکور سراسری بیشتر آشنا شوید.

مشاور متخصص در مجموعه مدارس سلام

مشاور متخصص در مجموعه مدارس سلام

با افتخارات دبیرستان سلام شهید زین الدین در حوزه کنکور سراسری بیشتر آشنا شوید.

راه موفقیت در مجموعه مدارس سلام

راه موفقیت در مجموعه مدارس سلام

موفقیت در کنکور دارای رکن های بسیار زیادی است. از داشتن محیط مناسب مطالعه و داشتن برنامه ریزی صحیح درسی گرفته تا نحوه اصولی تست زنی در جلسه آزمون سراسری که همگی در کنار هم می تواند منجر به موفقیت داوطلب بشود که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.