سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه فرهنگ


مدرسه فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مدرسه‌ی فرهنگ دارای دو سرور اختصاصی، دو دکل رادیویی با پهنای باند بالا و سامانه LMS است و فرایند آموزش با قابلیت اجرای تعاملات ‌آموزشی و پرورشی بین خانه و مدرسه دربستر بیگ بلو باتن با بهترین کیفیت در حال اجراست. سایت مدرسه نیز خدمات جامعی را نظیر آموزش خانواده، پژوهش، مشاوره تحصیلی و... ارائه می‌دهد.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی فرهنگ

مدرسه فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77961004 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عبدالعلی فاتح‌راد و موسس آن عبدالعلی فاتح‌راد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://farhangsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,159 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3162)

مدرسه فرهنگ، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ

مجتمع آموزشی هوشمند پسرانه‌ی فرهنگ دارای فضای آموزشی استاندارد در دو هزار متر مربع زمین و چهارهزار متر مربع بنا است. این مدرسه دارای فضاهایی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال و بسکتبال، استودیو ، اتاق بازی، آزمایشگاه، کارگاه‌های برق، رباتیک، نجاری و... است و همچنین گواهینامه‌ی مدرسه ایمن را داراست. فرهنگ، مدرسه‌ای سبز با اندیشه‌ای سبز، با هدف تربیت شهروندانی مسئولیت‌پذیر و تأثیرگذار در سال ۱۳۷۲ به مدیریت دکتر عبدالعلی فاتح‌راد تأسیس شده و نزدیک به سی سال تجربه‌ی مفید در زمینه‌ي آموزش در همه‌ی مقاطع را داراست.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه سوده
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه فرید
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سوده
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه فرشتگان برتر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبتکر نوین» مدرسه سوده

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه درخشان

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه موعود

» مدرسه مهر هشتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه شهدا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهسا
(1401/02/07)
پسر من امسال کلاس هفتم در این مدرسه بود. خیلی دلشوره داشتم چون عجله ای و بدون تحقیق ثبت نام کردم. ولی الان از انتخابم واقعا راضی ام. معلمها و معاونین یک طوری پیگیر و مهربانند که انگار فقط همین یک شاگرد رو تو مدرسه دارن. و یک چیزی که خیلی باعث ذوق پسرم شده کلاسهای فوق برنامه متنوعشونه. امیدوارم تو مقاطع بالاتر هم همینقدر قوی باشند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.