سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی فرهنگ

مدرسه فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77961004 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس فرهنگ است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عبدالعلی فاتح‌راد و موسس آن آقای عبدالعلی فاتح‌راد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://farhangsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,085 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3162)

مدرسه فرهنگ، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ

مجتمع آموزشی هوشمند پسرانه‌ی فرهنگ دارای فضای آموزشی استاندارد در دو هزار متر مربع زمین و چهارهزار متر مربع بنا است. این مدرسه دارای فضاهایی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال و بسکتبال، استودیو ، اتاق بازی، آزمایشگاه، کارگاه‌های برق، رباتیک، نجاری و... است و همچنین گواهینامه‌ی مدرسه ایمن را داراست. فرهنگ، مدرسه‌ای سبز با اندیشه‌ای سبز، با هدف تربیت شهروندانی مسئولیت‌پذیر و تأثیرگذار در سال ۱۳۷۲ به مدیریت دکتر عبدالعلی فاتح‌راد تأسیس شده و نزدیک به سی سال تجربه‌ی مفید در زمینه‌ي آموزش در همه‌ی مقاطع را داراست.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام رسالت» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه رشد

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه پویش

» مدرسه اندیشه خلاق

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه سلام صدر

آشنایی با مجتمع آموزشی فرهنگ


فعالیت‌های ورزشی مجتمع آموزشی فرهنگ


مجتمع آموزشی یکپارچه آینده سازان فرهنگ


خدمات اختصاصی مجتمع آموزشی فرهنگ
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فاطمه صفری
(1401/04/02)
پسر من دبستان رو اینجا خوند. متوسطه هم احتمالا همینجا ثبت نام کنم. چیزی که خیلی برای من مهمه فضای مدرسه ست. چون کلا از خونه هایی که تبدیل به مدرسه شدن خوشم نمی آد. به نظرم ساختمان مدرسه باید از اول مدرسه باشه. فرهنگ حیاط خیلی بزرگ با زمین چمن داره. کلاس ها خفه نیست. آمفی تئاتر دارن وجشناشون خیلی هیجان انگیزه برای بچه ها
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1401/02/08)
پسر من امسال کلاس هفتم در این مدرسه بود. خیلی دلشوره داشتم چون عجله ای و بدون تحقیق ثبت نام کردم. ولی الان از انتخابم واقعا راضی ام. معلمها و معاونین یک طوری پیگیر و مهربانند که انگار فقط همین یک شاگرد رو تو مدرسه دارن. و یک چیزی که خیلی باعث ذوق پسرم شده کلاسهای فوق برنامه متنوعشونه. امیدوارم تو مقاطع بالاتر هم همینقدر قوی باشند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.