سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه هیات امنایی شهید عباسپور

مدرسه شهید عباسپور یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده خیابان خواجه عبداله انصاری) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان خواجه عبداله انصاری تقاطع شهید عراقی، پلاک 150461 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22866670 - 22869955 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقا اباسعد نوری و موسس آن دولتی است.
این مدرسه از نوع مدارس هیات امنایی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://abbaspoor4.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 38,300 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 43 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 43 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3054)

مدرسه شهید عباسپور، متوسطه دوره اول هیات امنایی پسرانه : خیابان خواجه عبداله انصاری تقاطع شهید عراقی، پلاک 150461

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه رهروان معرفت
» مدرسه سادات موسوی
» مدرسه عطرنبوی
» مدرسه اسلام
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه بشری
» مدرسه روشنگران
» مدرسه عمار یاسر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سینا
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه موعود
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آیندگان دانش» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه پویش

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه موعود

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سرای دانش واحد ملک
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه سرای دانش واحد انقلاب
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه سرای دانش واحد رسالتلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/07/04)
به نظرم مشکل اساسی این مدرسه خود مدیر مدرسه می باشند چرا که به هیچ عنوان با کسی مشورت نمیکنه و در همه مسایل بصورت دیکتاتوری عمل میکنند . در ضمن هیچ مدرسه ای در تهران ساعت 7 صبح شروع نمیشه فقط دبیرستان عباسپور به این صورت هستش حتی به اداره آموزش و پروش منطقه نیز گفته شده بخاطر ترس از مدیر گفتن در اختیار مدیره . ساعت 7 درب مدرسه بسته میشه ساعت 6 صبح سرویس دنبال دانش آموز میره ساعت 5 و نیم دانش آموز باید از خواب بیدار بشه .و مشکلات دیگر .......
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/07/02)
متاسفانه از کادر این مدرسه بخصوص شخص مدیر نمیشه انتقاد کرد، موضع گیری میکنه و با جوابهایی نامشخص فقط میخواد از جواب دادن به سوالات فرار کنه . کدوم دبیرستانی در تهران ساعت شروع کلاسش 7 صبح هستش سرویس 6 صبح میاد دنبال دانش آموز و تا ساعت یک و ده دقیقه خسته و کوفته دانش آموز رو توی مدرسه نگه میدارن و به اسم کلاس فوق برنامه هزینه از اولیا میگیرن. این چند سال اخیر بهترین دبیران از مدرسه رفته ان.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارشیا
(1401/04/16)
دوره اول متوسطه رو در این مدرسه گذروندم. از مدیریت مدرسه و کادر آموزشی بسیار راضی بودم. از دبیران بسیار خوب این مدرسه میتونم به آقای جعفری دبیر ریاضی و آقای باقرآبادی دبیر اجتماعی و آقای شهباززاده دبیر عربی و آقای اکبری دبیر علوم اشاره کنم. اگر قرار باشه که یکبار دیگه از اول دوره اول متوسطه رو بگذرونم بازم انتخابم همین مدرسه هست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مدیر دبیرستان شهید عباسپور
(1401/04/13)
میزان رضایتمندی اولیا ی محترم و دانش آموزان عزیز این مدرسه در آخرین نظرسنجی 98 درصد برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت دبیرستان مراجعه نمایید و مستقیما با عملکرد دبیرستان بیشتر آشنا شوید
علی
(1401/04/07)
از زمانی که مسئولین مدسه تغییر کردن من از این مدرسه راضی نیستم. من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . به نظر من نظارتی بر دانش آموزان ندارن . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سید
(1401/02/24)
چطور و کی باید ثبت نام کرد؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سینا
(1400/09/10)
من در این مدرسه در سال های حدودا 96 تا 99 بودم به نظر من کادر آموزشی عملکرد خوبی ندارند و همینطور اگر فرزند شما نمی تواند در کلاس 38تا 40 نفره در اتاقی کوچک بماند و تحمل بوی عرق دیگران و سرد و گرم نبودن آنجا بدلیل عایق نبودن تمام کلاس ها این جارا پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/07/28)
این مدرسه یکی از بهترین مدارس منطقه 4 می باشد و کادر آموزشی و اجرایی بسیار قوی دارد معلم های توانایی در دروس مختلف مانند استاد میرزایی.خالویی.نادری در درس زبان و در درس عربی استاد باقرآبادی و استاد شهباززاده و درس ریاضی استاد جعفری .متولیان و ناطقی و در درس علوم استاد اسماعیلی و مطالعات اجتماعی استاد بخشی این مدرسه علاوه بر آموزش توجه بسیار زیادی در پرورش فرزندانتان دارد که معاونت پرورشی این دبیرستان به عهده جناب آقای مولاداد میباشد و همه ی اینها به دلیل مدیریت مردی توانا چون جناب آقای نوری میباشد برای ثبت نام فرزندانتان در این مدرسه هیچ شکی نداشته باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حق پناه
(1399/05/22)
این دبیرستان یکی از بهترین های منطقه می باشد.یک نگاهی به وبسایت این دبیرستان بیندازید نظر من را تایید خواهید کردwww.abbaspoor4.ir
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی
(1399/03/22)
من امسال پسرم رو میخوام تو این مدرسه ثبت نام کنم 6 سال دبستان رو مدرسه غیر دولتی گذرونده میخواستم بدونم امکانات و شرایط مدرسه و کادر آموزشی چگونه هست ؟؟؟ممنون میشم صادقانه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیلی
(1398/12/01)
سلام لطفا اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین بین مدرسه عباسپور و فردوسی کدوم بهتره؟
بازدید کننده سایت
(1398/05/03)
به نظر من مسئولین مدرسه برخورد خوبی با اولیا ندارن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد نوری
(1398/04/10)
سلام.طبق شنیده ها مدرسه خوبیه ما اگر خدا بخاد امسال تو این مدرسه پسرم روثبت نام میکنیم فقط خواهش میکنم که به ظاهر و بهداشت مدرسه بیشتر توجه کنند ...سپاسگزارم...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدنوری
(1398/04/07)
مدرسه خوبی است اما از نظافت مدرسه راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهداد
(1397/11/04)
با سلام
میخوام خطاب به اولیاء محترم صحبت کنم .
عاجزانه ازتون خواهش میکنم نظراتی که مینویسین در مورد مدرسه ، خواهشا` دقیق و با توضیح باشه . چون یکسری مثل من طبق این نظرات تصمیم میگیرم. یکسری میگن مدرسه خوبیه و یکسری میگن نه. توروخدا نقاط ضعف و قوت مدرسه رو بگین . من پسرم تا ششم مدرسه غیردولتی بوده هفتم میخوام این مدرسه ثبت نامش کنم توروخدا نظرات صحیح بدید.
واقعا ائ اولیا ممنونم
قبلا هم سوال پرسیده بودم کسی جواب نداده ، خواهش میکنم جواب بدین
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/29)
مدرسه بسیار خوبی هست
من که خاطرات بسیار خوبی دارم و دارای دبیرانی بسیار خوب از جمله آقای تقی پور دبیر عربی و آقای امینی دبیر ریاضی
بازدید کننده سایت
(1397/08/28)
با سلام
معمولا` تعداد بچه ها در کلاس چند نفره ؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/08/28)
با سلام ببخشید در این مدرسه چه محدوده هایی میتوانند ثبت نام کنند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسام چرخاب
(1397/07/27)
به نظم بد نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/13)
مدرسه بسیار خوبیه ولی امکاناتی هم بهش اضافه کنید مثلا الان پروژکتور خرابه یا درس کار و فناوری باید تو مدرسه لب تاب باشه و ....
یا اینکه آزمایشگاه کامل باشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یار رضا
(1397/05/10)
محیط مدرسه خیلی مهم است در این مدرسه طبقه اول فقط باز سازی شده اس و اگر دقت کنند از چهار تیز هوش سال 97 سه نفر در طبقه اول بود محیط مدارس خیلی مهم هستند باید باز سازی شود اگر دانش آموزان در شرایط رفاهی خوب تحصیل کنند می توانند رشد تحصیلی خوبی داشته باشند خودتان را در کلاسی با تخته سیاهی بزرگ و دیوار هایی که رنگ خسته کننده ای دارن تصور کنید صد درصد این دانش آموز سقوط می کند امیدوارم رسیدگی شود
بازدید کننده سایت
(1397/03/18)
سلام؛ فقط اینکه در کل مدرسه خوبیه ولی از نظامت مدرسه راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیروانى
(1397/03/06)
خوب این مدرسه معلم هاى بسیار خوبى مثل درس علوم که به نظر من بهترین معلم ایرانه یا جناب خاکسار میر جعفرى یا جناب محسن
اما از نحوه رفتار برخی از معلم ها راضی نیستم، در درس هایى مثل ریاضى عربى وَیَا زبان معلم هاى بسیار خوب و با سواد مثل جناب متولیان باقر ابادى نادرى هستید.
من از بودن در این مدرسه شاد بودم اگر مجبور به ترک این مدرسه نمى شدم از آنجا نمى رفتم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/02/05)
سلام
شماره سامانه پیامکی این مدرسه - شهید عباسپور- چه شماره ای هست؟
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگزاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود.
با تشکر
آرش
(1396/10/15)
من از 75 تا 78 اون جا بودم. اون زمان عالی بود.
قائمی و امینی(ریاضی) / والی زاده یا یه همچین چیزی (علوم) / صحرایی (اجتماعی و تاریخ و جغرافی) / جدی (هنر) / نایبی نژاد (فارسی) / اکبری و باقری پور یا همچین چیزی (عربی) / کاشفی (ورزش) / برزگر (قرآن) / بینا و بلالی (ناظم) / رحیمی فک کنم (مدیر) / آقا منوچهر (سرایه دار) / هر سال هم کلی مسابقه فوتبال بین بچه ها و معلم ها برگزار می شد. خود بچه ها هم مسابقات دوره ای داشتن. درس کامپیوتر و سالن کامپیوتر هم داشتیم. آزمایشگاه خوبی هم داشتیم. کلا عالی بود. مدرسه خیلی مهمه. من ابتدائی و دبیرستان جاهای خوبی نبودم، فقط راهنمایی خوب بود.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/02)
سلام مدرسه عالیه میشه کانال تلگرام مدرسه روتوی سایت بزارید
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
شهبد
(1396/09/01)
با عرض سلام و خسته نباشید . من یه سوال درباره اقای گرامی که وی در این مدرسه تدریس میکردند داشتم .
چرا ایشان از مدرسه عباسپور رفتند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امید
(1396/08/27)
راهنمایی عباسپور بخشی از خاطرات تلخ و شیرین دوران نوجوانی منه. سال های 64 تا 66 در این مدرسه درس خواندم. اغلب شاگرد ممتازی بودم و ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین موارد مطرح شده توسط شما مربوط به سال های دور است و طبق پیام خودتان اکنون شرایط مدرسه تغییر کرده است.
به هر حال از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید، از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/23)
درمدت آقای نصیری مدرسه بسیار عالی بود و هنوزم که آقای صحرایی میدیر هستن مدرسه بسیار عالی است ممنون از آقای نصیری که هنوز با این که ایشان بازنشست شده اند در کنار بچه ها هستند
بازدیدکننده سایت
(1396/07/30)
سلام از سال 74 تا 77 در این مدرسه تحصیل کردم فوقالعاده خوب بود البته اون موقع نمونه مردمی بود جناب بلالی بینا رحیمی ناظم های خوبه اون زمان بودن دبیران فوق العاده خوب آقای قائمی باقر نژاد اکبریبرو غنی بی نیاز عینعلی عادل صدر ممتاز برزگر یوسفی و یک عالمه دانش آموز خوب
بازدید کننده سایت
(1396/06/30)
به نظر من همه مدرسه ها یه سری نقاط ضعف و یه سری نقاط قوت دارند .به نظر من مدرسه دو تا ایراد بزرگ داره .یک _یه سری از دانش آموزان که مخل کلاس هستن رو هیچ گونه برخورد قاطع در قبال اونها انجام نمیدن .دو _وقتی دبیر یا دبیرانی مرتکب خلاف یا اشتباهی میشن مدیر به شدت طرفداری از دبیران میکنه در صورتیکه خود مدیر میدونه حق با معلمش نیست برای مثال بعضی از معلمان انقدر سخت امتحان میگیرن و آنقدر بد نمره میدن که دانش آموز مجبور به گرفتن معلم خصوصی بشه .البته این موضوع در بیشتر مدارس تهران اتفاق میفته .
من موندم توی این دوره زمونه که همه ی بچه ها کلاس زبان انگلیسی میرن مگه میشه زبان پایه های هفتم و هشتم رو اشکال داشته باشند. یا دبیر اصلا راجب مسئله ای هیچ توضیحی نداده بعد ازش توی امتحان سئوال میده
این از مشکلات بیشتر مدارس هستش
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد ملکی
(1396/06/25)
با سلام، من دانش آموز بین سالهای 74 تا77 بودم ، بهترین و قویترین کادر آموزشی منطقه را داشت، هنر، آقای رضوی، تاریخ ، آقای صحرایی، ریاضی، آقای امینی و معاون آقای بینا ، ولی برادرم کوچکترم که اومد مدرسه هیچ کدام از این دبیران نبودند، متاسفم که بگم مدرسه واقعا افت کرده. ان شاالله با حضور دبیران قوی و دلسوز دوباره مدرسه اوج بگیره.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/06/12)
چقدر خوبه که هنوز هستی یادآور تمام کودکی و نوجوانی من... سه سال و شاید هم بهترین دوران دانش آموزی من تو این مدرسه گذشت زمانی که مدرسه راهنمایی بود و البته نمونه مردمی... سال های 73 تا 76 عباسپور عزیزم با مدیریت و معلمین و معاونین درجه یک و عالی و دانش آموزان برگزیده از طریق آزمون ورودی ، دوران طلایی و فراموش نشدنی برای همه ما خلق کرد. هی یادش بخیر... خوشحالم که آقای بینای دوست داشتنی و مهربون هنوز هم سایه سار بچه های این مرز و بوم هستند. سرشون سلامت و نفسشون گرم... عباسپور قدیم و جدید ، در قلب من هستی تا ابد... یا حق.
رامتین
(1396/06/01)
این مدرسه عالیه
در کل خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/09)
به نظر من کادر آموزشی این مدرسه نسبت به بقیه مدارس منطقه خیلی خوب هستند وجز چند معلم که باز نشسته هستند ودوباره مشغول کار شده اند بقیه جزء بهترین ها هستند .
بازدیدکننده سایت
(1396/05/01)
به نظر من وقتی اقای زمانی بود خوب بود و اقای بینا بهترین معاون.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/25)
بسیار مدرسه خوبی هست مخصوصادبیران هفتم خیلی خوب تدریس می کنند درس ریاضی وهنر وعلوم بهترین هستند
علی کمالی
(1396/02/20)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
زمان اقای خسروی خیلی بهتر بود
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/11/17)
بهترین دوران این مدرسه زمان مدیریت آقای زمانی بود
بازدیدکننده سایت
(1395/10/10)
من راضی نیستم
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
(1395/02/27)
با عرض سلام و ادب خدمت همهء دست اندرکاران مجموعه
امیدوارم سالم و تندرست باشید.
من راضیه ونایی مادر آرین ونایی دانش آموز پایه هفتم هستم لطفا از نحوه ثبت نام و زمان آن مرا مطلع کنید.
سپاسگزارم
(1395/02/08)
کلا مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1394/12/29)
مدرسه خوبی است اما در زمان جناب اقای خسروی خیلی بهتر بود