سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


دبیرستان دخترانه دوره دوم سما ۴ با استفاده از خدمات و پشتیبانی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی کامل جهت برگزاری کلاس های درس را در فضای مجازی با استفاده از نرم افزار Adobe Connect و LMS Moodle را دارد که رضایتمندی اولیا در سال گذشته از این روش آموزشی شاهد کیفیت آموزش ماست .

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی سما 4

مدرسه سما 4 یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده پاسداران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی پاسداران ، گلستان 4 ، خیابان پایدار فرد ، پلاک 151 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 22587851 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سما است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مهدیه عرب قناد و موسس آن عبدالله جاسبی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://tehran.samaschools.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,939 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5948)

مدرسه سما 4، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : پاسداران ، گلستان 4 ، خیابان پایدار فرد ، پلاک 151

دبیرستان تخصصی رشته تجربی سما 4
دوره دوم متوسطه
واقع در خیابان پاسداران خیابان گلستان چهارم تقاطع پایدار فرد ، پلاک 151می‌باشد . این واحد آموزشی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی با قدمت 30 ساله زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تاسیس گردیده است .
راه‌های ارتباطی با دبیرستان از طریق واتس‌اپ و تلگرام ، اینستاگرام و پرتال دانشگاه آزاد اسلامی و سایت مدرسه خواهد بود همچنین شماره تلفن 22587851-021 در ساعات 7:30 الی 14:30 به جز پنجشنبه ها پاسخگوی متقاضیان و دانش‌آموزان عزیز و خانواده‌های محترم می‌باشد .
هدف از راه اندازی این واحد آموزشی ( به صورت تک رشته‌ای ) آموزش دروس رشته تجربی به طور تخصصی و آماده نبودن دانش‌آموزان علاقمند به رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی جهت موفقیت در آزمون ورودی کنکور تجربی می‌باشد . بدین منظور ضمن انعقاد تفاهم نامه‌ای با واحد علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مقرر گردیده است کلیه فضاهای آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه در اختیار آموزش دبیرستان سما 4 قرار گیرد .
همچنین دانشگاه واحد علوم پزشکی در زمینه برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیراپزشکی ( بینایی سنجی ، سونوگرافی شنوایی سنجی ، هماتولوژی و ... ) با استفاده از دانشجویان برتر رشته‌های پیراپزشکی در خدمت دانش‌آموزان علاقمند خواهد بود تا انشاالله ضمن کسب مهارت‌های علمی و توانمندی‌های جانبی با سایر رشته‌های پزشکی آشنا کردند و با دید باز و آگاهانه انتخاب رشته دانشگاهی را انجام دهند از دیگر خدمات می‌توان به تشکیل پرونده سلامت – معاینات دوره‌ای بالینی ، برگزاری کارگاه‌های تحقق و پژوهش و ... را نام برد .
ورود کتب  درسی جدید به نظام آموزشی از 1401

ورود کتب درسی جدید به نظام آموزشی از 1401

سرپرست حوزه تربیت و یادگیری کار و فناوری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: اگر بتوانیم امر تدوین راهنماها را طبق زمانبندی مناسب نهایی و ابلاغ کنیم احتمالا بتوانیم تا سال 1401 کتاب های جدید را براساس برنامه راهنمای حوزه ها بنویسیم.

دبیرستان تخصصی رشته تجربی سما 4 ، دوره دوم متوسطه

دبیرستان تخصصی رشته تجربی سما 4 ، دوره دوم متوسطه

این واحد آموزشی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی با قدمت 30 ساله زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تاسیس گردیده است .بیشتر مطالعه کنید.


لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1399/05/24)
کادر آموزشی مجرب و برخورد صمیمانه و برنامه ریزی حرفه ای
این دبیرستان را به دانش آموزان تجربی پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.