سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


با استفاده از سامانه کارسنج در بستر کلاس‌های مجازی ادوبی کانکت و بیگ بلوباتن تمامی دروس را به صورت کامل تدریس و تفهیم نموده است. همچنین سامانه تکلیف و آزمون‌های مستمر و روزانه و مشاوره‌های فردی و گروهی و اردوهای مطالعاتی مجازی در این دوره فعال بوده است.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی مهر

مدرسه مهر یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی قنات کوثر، بلوار مطهری، انتهای سوم شرقی، پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77060737 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مینو بمانی‌زاده و موسس آن حشمت السادات سیدمحمدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://mehr.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,144 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3229)

مدرسه مهر، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : قنات کوثر، بلوار مطهری، انتهای سوم شرقی، پلاک 1

این مرکز با حدود 20 سال سابقه و موفقیت مستمر در کنکورهای سراسری و المپیادهای علمی افتخار تربیت دخترانی سلامت و کوشا را داشته است.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه سوده
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فرید
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه خیام
» مدرسه آتیه سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سوده

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه پویش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه آل طه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه گلستان دانشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
تیزهوشانی
(1400/03/10)
ببخشید میخواستم بپرسم سطح آموزشی و امکانات و قبولی های کنکور این مدرسه چجوری هست؟ممنون میشم توضیح بدید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک معترض
(1400/03/09)
من اعتراض دارم چرا وقتی هیچی درمورد مدرسه نمیدونید میاید نظر میدید؟ چرا الکی میاید و میگید من ناراضی ام کادر اموزشیش خوب نیست و فلان و فلان؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم مرتضوی
(1399/11/25)
فرزند من از سال هشتم تا الان که دوازدهم هست در مدرسه مهر تحصیل میکنه، کادر اجرایی فوق العاده ای داره و مشاوران بسیار خوب و پیگیری داره. با وجود شرایط خاص کرونا آموزش مجازی شون خیلی خوب بوده و از دبیران بسیار خوبی که کاملا با این سیستم آشنا هستن استفاده میکنن.
حتی برای والدین هم دوره های مختلف آموزش مجازی از نحوه رفتار با فرزندان گرفته تا سواد مالی برگزار کردن. من که خیلی راضی هستم بر خلاف نظرات باقی دوستان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آل
(1399/04/01)
بنظرم مدرسه خوبیه من از کلاس هفتم تا یازدهمم اونجا بودم و تقریبا اگه به سازشون برقصی بهت خوش میگذره خب آزادی های زیادی هم داره چون مردی توش نیست بنظرم خوبه اما شاید فقط نظر منی ک درسم اونجا خوب بوده اینه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ساراحسینی
(1398/09/28)
به نظرم کیفیت بالا نیست و راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه رمضانی
(1398/09/02)
من یک روز آزمایشی رفتم و از نحوه برخوردشان راضی نبودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش اموز
(1397/05/13)
به نظرم این مدرسه از کادر آموزشی پایینی برخوردار است و از بار علمی شون راضی نیستم..
به نظرم بیشتر به مسائل مالی می پردازند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.