سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه فرهنگ


مدرسه فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مدرسه‌ی فرهنگ دارای دو سرور اختصاصی، دو دکل رادیویی با پهنای باند بالا و سامانه LMS است و فرایند آموزش با قابلیت اجرای تعاملات ‌آموزشی و پرورشی بین خانه و مدرسه دربستر بیگ بلو باتن با بهترین کیفیت در حال اجراست. سایت مدرسه نیز خدمات جامعی را نظیر آموزش خانواده، پژوهش، مشاوره تحصیلی و... ارائه می‌دهد.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی فرهنگ

مدرسه فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده تهرانپارس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77961004 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس مجتمع فرهنگ است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عبدالعلی فاتح‌راد و موسس آن عبدالعلی فاتح‌راد است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://farhangsch.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 695 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7086)

مدرسه فرهنگ، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، بلوار شاهد، تقاطع خدابنده و جمیلی شبستری، مجتمع آموزشی فرهنگ

مجتمع آموزشی هوشمند پسرانه‌ی فرهنگ دارای فضای آموزشی استاندارد در دو هزار متر مربع زمین و چهارهزار متر مربع بنا است. این مدرسه دارای فضاهایی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال و بسکتبال، استودیو ، اتاق بازی، آزمایشگاه، کارگاه‌های برق، رباتیک، نجاری و... است و همچنین گواهینامه‌ی مدرسه ایمن را داراست. فرهنگ، مدرسه‌ای سبز با اندیشه‌ای سبز، با هدف تربیت شهروندانی مسئولیت‌پذیر و تأثیرگذار در سال ۱۳۷۲ به مدیریت دکتر عبدالعلی فاتح‌راد تأسیس شده و نزدیک به سی سال تجربه‌ی مفید در زمینه‌ي آموزش در همه‌ی مقاطع را داراست.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه دانش
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه پویش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه علم و تکنیک

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه موعود
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه موعود
» مدرسه مهر
» مدرسه شکوفه های عفاف
» مدرسه ندالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بصیر
(1401/02/11)
راستش من چند وقتیه که درباره دبیرستانهای منطقه تهرانپارس پرس وجو می کنم. پسرم امسال وارد دوره دوم می شه. فرهنگ رو شنیدم یه تیم حرفه ای برای کنکور آوردن که توی عید هم کلاس و آموزش داشتن. لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره بنویسه.
پاسخ : مدرسه‌ی فرهنگ در دوره دوم متوسطه از مجموعه معلمان مجرب و حرفه‌ای کمک گرفته است و به طور منظم برای دانش‌آموزان این مقطع کلاس رفع اشکال و آزمون برگزار می‌کند.
شما می‌توانید برنامه‌های مدرسه فرهنگ در مقطع دبیرستان دوره دوم را از طریق صفحه اینستاگرام farhang4sch@ مجموعه دنبال کنید.
همچنین برای آشنایی با فضا و امکانات مدرسه به سایت https://farhangsch.com مراجعه کنید و حتما از طریق تور مجازی قسمت های مختلف مدرسه را ببینید.