سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش کاملا غیرحضوری است.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی دانش

مدرسه دانش یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده منطقه 4) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، بین عادل و زرین، پلاک 81 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77744680 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم رامین معمار و موسس آن نجف رستگار است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://daneshsch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,951 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2955)

مدرسه دانش، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، بین عادل و زرین، پلاک 81

اطلبوا العلم من المهد الي الحد
چنين گفت پيغمبر راستگوي
زگهواره تا گور دانش بجوي

(دانش)واژه ايست كه ما در تكاپوي معنا كردن آن هستيم.
پس از خانواده مدرسه كليدي‌ترين نقش را در آموزش و پرورش كودكان ايفا مي‌كند.
مجتمع آموزشي دانش با سي و يك سال تجربه موفق، همراه با كادري مجرب در صدد آن است كه با به كارگيري شيوه‌هاي نوين آموزشي در راستاي ارتقا بخشيدن به سطح علمي و تربيتي دانش‌آموزان اهتمام ورزد.
مدرسه دانش همواره در تلاش است تا بار علمي دانش‌آموزان خود را به عرصه‌ي سنجش ببرد از اين رو پيوسته اقدام به برگزاري امتحانات مي‌ند و پس از آن كارنامه‌ي عملكرد دانش‌آموز را به صورت ماهانه زير نظر مشاوران مورد برسي قرار مي‌دهد
از جمله امكاناتي كه مدرسه براي ساعات تفريح دانش‌آموزان در نظر گرفته است مي‌توان به ميزهاي تنيس روي ميز، ميز فوتبال دستي، حياط بزرگ مدرسه كه با چمن مصنوعي پوشيده شده است،اشاره كرد.
مدرسه براي نشاط بيشتر دانش‌آموزان پيوسته اقدام به برگزاري اردوهاي تفريحي و مسابقات علمي و ورزشي مي‌كند و در انتها از نفرات برگزيده تقدير به عمل مي‌آورد.
اميدواريم كه در سايه حق تعالي و در راستاي رشد و بالندگي سرزمين عزيزمان كوشا باشيم.
این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه دانش

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه سودهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کاربر
(1399/04/28)
سلام
شهریه مدرسه چقدر؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سیف تبار
(1398/04/16)
باسلام واحترام خدمت شما مدرسان عزیز چندین مرتبه با این شماره تماس گرفتم ولی متاسفانه هیچکس پاسخگو نبودن برای ثبت نام دوره دوم
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
بازدید کننده سایت
(1395/02/06)
با آمدن کادر مدارس رپاد و استعداد برتر متحول شده