سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه نمونه دولتی امام محمد باقر

مدرسه امام محمد باقر یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 (محدوده خیابان هنگام) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان رسالت، خیابان هنگام، میان الغدیر، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77454645 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم محبوبه نامداری است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.emambaghersch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 74,800 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 114 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 114 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 2838)

مدرسه امام محمد باقر، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) نمونه دولتی دخترانه : میدان رسالت، خیابان هنگام، میان الغدیر، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول

دبیرستان نمونه دولتی دخترانه امام محمد باقر (ع) از سال تحصیلی 91-90 نمونه دولتی اعلام گردید. این دبیرستان در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش دارای برنامه ها و امکانات و تجهیزات بسیار عالی می باشد، به همین سبب سالانه پذیرای دانش آموزان برجسته و مستعد علمی و اخلاقی می باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه تزکیه
» مدرسه محسن

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه نوآور

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سهراب سپهری

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه شکوفه‌های عفاف
» مدرسه پیمانه ثنا
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه صدرا نوینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ملیکا
(1402/05/22)
دختر من سال دهم مدرسه تیزهوشان مشغول به تحصیل بود اما باتوجه به تعریف هایی که از مدرسه شنیدم دخترم رو جابجا کردم که واقعا تصمیم درستی بود کادر بسیار عالی و باتجربه و اساتید با حوصله و فرهیخته و مشاور بسیار مطرح آقای دیبازر که خیلی به دانش آموزان کمک می کنند و پشتیبان پایه ها که وضعیت تحصیلی بچه ها را پیگیری می کنند و آزمون های مستمر
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حورا جمالی
(1402/05/22)
من به عنوان یکی از اولیاء این مدرسه را بهمه پیشنهاد میدم ،کادر مدرسه بسیار دلسوز وسختگیریها بسیار به جا ودرست بکار برده می شود. اساتید پایه دوازدهم وبه طور کل دبیران دیگر پایه ها وهمچنین مشاورین بسیار حاذق وپرتلاش دارند. // خروجی ها خیلی عالی دارند ورتبه های کنکور بسیار بالا دارند. // مدیربسیار متخصص وکاربلد در راس کار هستند . // که به تمام جوانب کار در مدرسه تسلط دارند . // در کل این مدرسه را به کسانی که دغدغه آینده فرزندشان را دارند ، پیشنهاد مینمایم

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1402/05/22)
سلام به نظر من این مدرسه بسیار عالی می باشد و همسطح مدارس تیزهوشان هست آموزش مدرسه بسیار عالیست و خروجی سال گذشته شون 9 تا پزشکی داشتند وهمه دانشگاههای شریف و امیرکبیر و دانشگاه تهران قبولی داشتند . // نسبت به شهریه دریافتی خدمات آموزشی عالی دارند و اساتید خوبی هم دارند و اساتید کنکور هم درجه یک هستند .کادر مدرسه بسیار مهربان و دلسوز و همراه بچه ها هستند و امکانات مدرسه آزمایشگاه و اتاق مطالعه و بقیه امکانات خوبه مثل مدارس مطرح شهر تهران

پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تپش
(1402/05/19)
سلام بنده دانش آموز سال 96_97 در مدرسه محمددباقر صدر بودم بعد از تموم کردن دوره متوسطه اول ، متوجه شدم که برگه هدایت نامه تحصیلی داخل پرونده نیست و بنده رو ارجاع دادن به آموزش پرورش و قسمت امتحانات آموزش پرورش معرفی نامه ای دادن که برم مدرسه جدید ثبت نام کنم ، حالا به دلیل 4 سال وقفه تحصیلی منو به دلیل نداشتن هدایت نامه تحصیلی ثبت نام نمیکنن و من خیلی پیگیری کردم برای گرفتن هدایت نامه تحصیلی ولی آموزش پرورش جواب منطقی به من نداد خواهشا هر کسی مشکل تحصیلی مشابه به مشکل من داره راهنماییم کنه ممنونم ازتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/25)
سلام ورودی این مدرسه برای سال1402 چقدر هستش؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/01/22)
به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان مناسب نیست . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . دروس عمومی دوازدهم خوب تدریس شدند. به نظر من در دروس تخصصی بی شک بهترین دبیر های دوازدهم استاد گسسته و زیست هستند. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/12/01)
از نظر درسی عالیه . ولی به نظر من برخورد کادر مدرسه مناسب نیست .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/10/30)
دبیرستان امام باقر واقعا عالیه ، من با کسایی که تیزهوشان هستن صحبت میکنم و کاملا برابری میکنه و میتونم به جرئت بگم حتی خیلی بهترم هست
دبیر های مدرسه واقعا با سواد هستن و در سطحی کار میکنن که شما میتونی راحت تست بزنی ، معلم زیست خانم مهدی پور انقدر دقیق نکات زیست میگن که واقعا عاشق زنگ زیستتون میشید ، معلم ریاضی خانم طیبی انقدر دقیق و منظم هستن و واقعا یک معلم ریاضی کامل ، معلم شیمی تون سال دوم خانم تراپ پرهیز اصلا نمی تونم ایشون وصف کنم انقدر که وجدان کاری دارن انقدر که خوش بیان هستن و تست های کنکور باهاتون کار میکنن بین دبیر و دانش آموز واقعا صمیمی ات و احترامی هست که شما عاشق دبیراتون میشید ، دانش آموزا همه هدف مند و پر تلاش اصلا کسی دنبال حاشیه نیست یعنی تو مدرسه کاملا ذهنتون درگیر درس که وقتی میرید خونه به خاطر رقابتی که هست درس میخونید لطفا برین نتایج کنکور امسال 1401 ببینید فقط ، 5 و6 پزشکی شهید بهشتی و تهران ، 5 تا شریف ، و کلی قبولی های دولتی تهران و شهرستان داشتیم رتبه 12 و 22 ریاضی از دبیرستان ما بوده مدیر مون هم خانم نامداری واقعا عالین فوق العاده احترام بچه هارو حفظ میکنن و اعتماد دارن به بچه ها خلاصه امکانات هم هست ، مشاور آقای دیبازر که جزو بهترین ها هستن ، سال آخر هم دبیر ها همه از تیزهوشان هستن اره دیگه خلاصه اگر دنبال جایی هستین که بعدا بگین خداروشکر اومدم اینجا ، من بهتون حتما پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
MB
(1401/09/16)
سلام این مدرسه ایثارگری راهم میپذیرد؟ جانبازی نه پدرم فقط دوسال جبهه بودن؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هانیه
(1401/04/09)
2 سال توی این مدرسه بودم، کادر فوق العاده مهربون و دلسوزی دارن و دبیرای خیلی خوبی هم دارن. مخصوصا دبیر های دروس تخصصی ( خانم ها طیبی، مهدی پور، نیاکان و نطاق ).واقعا از نظر درسی هیچ مشکلی توش نیست و خیلیا هم رتبه برتر توی نمرات درون مدرسه ای و نهایی هستند و پارسال بهترین رتبه از نظر امتحان نهایی رو بین مدارس دولتی توی تهران داشتند. به نظر من رقابت بین دانش آموزان نیست. امسال مشاور های تحصیلی (آقای دیبازر و خانوم طاهره کاهه) جدید اومدند و بر اساس تقویم اجرایی که بهمون دادند برنامه خوبی چیدن. از دبیرهایی که برای جمع بندی هستند مث اینکه استاد امین الرعیا ، رضانیا ، زمان زاده ، فقیهی ، پورمحمدی و قندچی هستند // برای پایه دهم و یازدهم از ساعت 7:45 تا 2 کلاس داشتیم ولی برای دوازدهم تا ساعت 2:30 و بعضی روز ها تا ساعت 6 کلاس هست // 2 تا سالن اجتماعات، کلاس کامپیوتر ، آزمایشگاه مجهز و کتابخونه بزرگ داره و از نظر امکانات خیلی فوق العادست . // برای ورزش هم ما رو ورزشگاه شهید طوقانی میبردند که توی حیاط ورزش نکنیم مزاحم بقیه کلاس ها نشیم // کلاس های دهم و یازدهم از اوایل مرداد شروع میشد ولی دوازدهم از هفته دوم تیر شروع میشه // برای شهریه هم هر سال قیمت ها متفاوت میشه. // در کل به نظرم مدرسه خیلی خوبیه مخصوصا برای اینکه پایتون قوی شه .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه خوش زبان
(1401/02/24)
سلام، من در این مدرسه درس میخونم، بنظر من مدرسه خوبی هست و دبیران خوبی داره. خصوصا معلم ریاضیمون خانم طیبی که بهترین معلم دنیا هستند، واقعا برامون خیلی زحمت میکشن و جزوه هاشون عالیه و نمونه سوالات و تست های خوبی باهامون کار میکنن. خدا خیرشون بده و ان شاءالله هرجا هستند همیشه موفق باشند😍❤️
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/12/23)
برای دهم یکی از مدارس نمونه تهران هست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی امام محمد باقر ع
(1400/12/23)
عالیه عالییی👌🏼
انشالله قبول شید که موفقیت خیلی بزرگیه 😍❤
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/12/18)
از اینجا بهتر نیست
سطح علمی فوق العاده بالایی داره
دانش آموزان بسیار قوی و پرتلاش و عالی
جو بسیار عالی
برای پایه دبیرستانتون به شدت پیشنهاد میشه
البته اگه بتونید آزمون رو قبول بشید انشالله قبول بشید که به یک موفقیت درخشان برسید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/12/15)
دبیرستان نمونه دولتی امام محمد باقر یکی از بهترین مدرسه های نمونه دولتی تهران هست
لطفا تحقیق کنید بعد بیایدد اینجا نظر بدید
البته تا وارد مدرسه نشوید متوجه سطح آموزشی بالا این مدرسه نمیشید
به نظر من نهایت تلاشتونو کنید که قبول شید قطعا شانستون برای قبولی کنکور میره بالا اگه پایه دبیرستانتون قوی بشه
توی کلاس های این دبیرستان اکثر دبیر ها تست کار میکنن و این واقعا میتونه شمارو برای کنکور قوی کنه
امیدوارم شانس قبولی برای این مدرسه داشته باشید که مسیرتون روشن تر باشه برای رسیدن به هدفتون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا
(1400/11/12)
سلام من دانش اموز پایه دوازدهم این مدرسه هستم به این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم . دلیل اول اینکه 2 معلم تست ما وسط سال بی دلیل استعفا دادن و ما تا آذر برنامه کلاسی ثابتی نداشتیم . دلیل دوم اینکه مشاوری برای پیگیری درس هامون نداریم یه مشاور مدرسه داره برای 3 پایه که قطعا به هیچ پایه ای رسیدگی کافی نمیشه و برای پایه دوزادهم یه مشاور از بیرون هم هست که مشاور خوبی نیستن و اومدن توی این مدرسه فقط خرج اضافیه یه مدرسه دولتی معمولی عملکرد خیلییی بهتری از مدرسه ما داره دلیل سوم هم اینکه اکثر دبیران در سطح متوسط هستن بجز تعداد خیلی کمی .
دلیل چهارم اینکه به درس هایی مثل هویت اجتماعی زیاد بها داده میشه و دبیر این درس خیلییی سختگیر هستن و نمره هم پایین میدن .
خلاصه که امسال میتونم بگم از اینکه تو این مدرسه ام خیلی پشیمونم من خودم رشته تجربی هستم و به کسانی که برای رشته تجربی میان این مدرسه بگم که دبیر زیست خوبی در این مدرسه نیست.
موفق باشید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز امام محمدباقر
(1400/08/02)
من ورودی امسال این مدرسه هستم
بنظر من اگر شرایط رفتن به یه مدرسه بهتر رو دارین قطعا برین...
سطح درسی معمولی روبه بالایی داره اما دبیر فیزیک خانم نطاق واقعا زحمت میکشن و همینطور اکثر دبیرها
اما توصیه نمیشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/06/10)
من قبولی امسال این مدرسه بودم با یه نمره خیلی عالی
اما نرفتم
راستش خیلی تحقیق کردم چندجا مشاوره رفتم
اما گفتن از نظر علمی و...نمیتونه حکم مدرسه نمونه دولتی و داشته باشه و قابل مقایسه با سایر نمونه دولتی ها نیس همه چیش کاملا معمولیه و از نظر رقابت با یه مدرسه دولتی برابری میکنه و بین محمد باقر و دولتی
دولتی پیشنهاد میشه
و در کل از بچه هام سوال کردم گفتن خوب نیست این شد که به کل از رفتن به این مدرسه پشیمون شدم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/05/08)
سلام لطفا جوابم رو بدید من امسال میخوام توی آزمون این مدرسه شرکت کنم نظرات متفاوت بود گیج شدم میخواستم ببینم این مدرسه از نظر سطح علمی و تست زنی خوب هست ؟؟؟
من میخوام رشته ریاضی برم میخواستم ببینم توی این مدرسه با آموزش هاش میشه یه دانشگاه دولتی قبول شد؟؟؟
و اینکه تاریخ آزمون که به تعویق افتاده کی هست؟؟ و میشه از قبل آزمون ثبت نام کرد؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1400/04/23)
سلام من برای یازدهم میخواهم به این مدرسه بروم . آزمون ورودی به یازدهمش چجوریه ؟ بیشتر کدوم درسه ؟ لطفا هر کی میدونه بگه چون خیلی استرس دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بینا
(1400/01/21)
سلام.انتظار میره که کادر مدرسه رفتار مناسب تری داشته باشن.در کل خوب هستن اما برخی مسئولین رفتار مناسبی ندارند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1399/12/04)
واقعا کادر مدرسه رفتار نامناسبی دارند این مدرسه رو پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/07/15)
مدرسه خوبیه و نسبت به شهریه ای که میگیره بد نیست.
فقط زیاد تحقیق کنین و بعد برین برای ثبت نام.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/07/14)
اگر آینده خوبی میخوایین این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
به نظر من در این ایام کرونایی رسیدگی خوب نیست... کلاس ها کامل برگزار نمیشن... زمان کلاس ها خیلیییی کمه و اگه بیرون کلاس نرفته باشین افت خواهید کرد.
من برای کنکور پیشنهاد نمیکنم... من هم فقط کلاس دهم رو در این مدرسه بودم و خیلی بخاطر اینکه یکسال از 3سال مهم و ارزشمند تحصیلیم رو اینجا گذروندم
در کل این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1399/06/28)
من از ورودی های سال99 این مدرسه هستم و با رتبه ی تک رقمی توی آزمون قبول شدم و بی شک برای قبول شدن خیلی تلاش کردم و وقتی الان مدرسه،معلمین ،کادر و امکانات رو میبینم واقعا متوجه میشم که ارزش اون تلاش هارو داره و یه مدرسه ی بی نظیر از هر نظر به حساب میاد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تقدیر و تشکر از مدیریت و معلمان دبیرستان
(1399/05/08)
سلام
از زحمات مدیریت دبیرستان خانم عطارد و دبیران دلسوز دبیرستان کمال تشکر را داریم در شرایط خاص و آنلاین تمام مواردی که باید به اطلاع دانش آموزان و والدین برسد به موقع اطلاع رسانی نمودند و کیفیت کلاسها هم خیلی عالی بود دبیران فیزیک خانم نیاکان و خانم رضایی خیلی عالی و خانم سلیمی دبیرشیمی و خانم منصوری و خانم گودرزی دبیر عربی خیلی عالی تدریس داشتند.
جمعی از اولیا دانش آموزان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الهام خزاعی
(1399/04/18)
من سال تحصیلی 91_92 توی این مدرسه مقطع اول دبیرستان سابق رو میخوندم.به نظر من مسئولین برخورد مناسبی نداشتن .الان که نظرات رو میخوندم مثل اینکه راضی بودن دانش آموزا و خوشحالم که عوض شدن چون کاری که با من کردن جبران ناپذیر بود من الان ترم های آخر رشته ی معماری هستم و بعد 7_8 سال یک دفعه یاد این مدرسه افتادم؛ امیدوارم همه دانش آموزا این مقطع رو رد کنند و آینده خوبی داشته باشن همینطور کادر آموزشی متوجه رفتار و اثرات جبران ناپذیرش باشند.ممنونم که نظرم رو بدون کمی و کاستی میزارید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مارال
(1399/01/24)
سلام خواهش می کنم ترو خدا جواب سوالم رو بدید دوستان. شرایط ورود به این مدرسه چیه؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/11/27)
من دهم و یازدهم این مدرسه بودم به درسایی مثل زمین و جغرافی خیلی اهمیت زیادی داده میشه، انتظار داریم به نظر دانش آموزان اهمیت داده بشه و از نحوه برخورد برخی از کادر مدرسه راضی نیستم، اما از نظر درسی دانش آموزا سطحشون خیلی بالاست و جو درس خونی داره از معلما هم بگم که معلم فیزیکمون خانم رضایی عزیز واقعا عالیه معلم های عربی و زبان هم خوبن.
درکل سطح مدرسه از یه مدرسه دولتی بالاتر ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/14)
شهریه چقدره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/07)
از نحوه برخورد کادر مدرسه راضی نیستم و به نظرم مدرسه خوبی نیست ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/03)
مدرسه نسبت به شهریه ای که میگیره واقعا داره خوب کار می کنه.به نظرم کسی حق نداره سطح آموزش یک مدرسه رو با مدارسی که شهریه بالا میگیرن مقایسه کنه هرچند دبیران ما مثل دبیر فیزیک،زیست،زبان ،ریاضی دارن خوب کار میکنن ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/29)
سلام من خودم دانش آموز این مدرسه هستم. قبل از این که به این مدرسه برم نظرات سایت رو خوندم نمیخواستم برم ولی وقتی رفتم با نظراتی که داده بودن خیلی فرق داشت.
واقعا از مدرسه راضی هستم. کادر آموزشی خیلی خوبی دارن . دبیر فیزیک ، ریاضی ، عربی ، شیمی ، هندسه ، جغرافیا واقعا عالی هستن .
مدیر مدرسه خانم عطارد واقعا مدیر خوب و مهربونی هستن، در کل مدرسه عالی هست.
بازدید کننده سایت
(1398/07/11)
به نظرم مدرسه‌ی خوبی نیست.
من سال دهم در این مدرسه بودم و به نظرم غربال نبودن بچه ها و سطح پایین درس‌ها و اهمییت ندادن به آزمون هایی مثل المپیاد‌ها و به نظرم کارکرد نه زیاد خوب، کادر اداری نکات منفی برای این مدرسه هستن
بعد این مدرسه به مدرسه‌ای رفتم که دیگه حتی تصور برگشت به این مدرسه برام خیلی سخته...
اگر می تونید به مدرسه‌ی بهتری برید به نظرم این کار رو بکنید.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/07/03)
سلام حیاط مدرسه خیلی کوچک است، کاش کمی حیاط را بزرگ میکردند. سمت راست مدرسه مسجد است که حیاط بزرگی دارد و سمت چپ مدرسه باشگاه ورزشی است که حیاط آن هم بزرگ است...
کاش از حیاط دو طرف به حیاط مدرسه اضافه میشد
تعلیم و تربیت عبادت است...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فارغ التحصیل امام باقر
(1398/07/01)
سلام دوستان گلم یکی از نظرات توجه‌مو جلب کرد. یه دوستی گفته بود که دوازدهم‌های پارسال تا ساعت هفت مدرسه بودن و بی برنامه بودن 😶 من یکی از همون دوازدهم‌ها هستم و حقیقت اینه که خیر اصلا اینطور نبود درسته که مثل نظام قدیمی‌ها چند روزمون آزاد نبود ولی روز‌های یکشنبه تعطیل بودیم برخلاف خیلی از مدرسه‌ها که هر روز مدرسه بودن، درسته که گاهی اوقات اوضاع بر خلاف میل ما بود اما اگر اعتراض به مدرسه میکردیم کادر مدرسه حداکثر تلاششون رو میکردن که مشکل حل بشه. درکل من خیلی راضی هستم البته خیلی از دبیر‌ها عوض شدن ولی نکته‌ی مهم جو حاکم بر دانش‌آموزهاست که رقابت سالم رو زیاد میکنه موفق باشین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/12)
سلام من دوساله که در این مدرسه هستم مدرسه خیلی خوبیه معلم های دلسوزی داره و همه شون خیلی مارو تشویق به درس خوندن می کنن خانم منصوری دبیر شیمی خیلی خوب و مهربون و پر انرژی هستش خانم محوی هم با وجودی که برای درس جغرافیا خیلی کار میده اما خیلی راضی هستم دبیرامون کلا خوب هستن خانم گودرزی دبیر عربی ما خیلی خوب درس میده اما ما دانش آموزا خیلی به درس ... علاقه ای نداریم اما دبیرمون رو دوست داریم مدیر و معاون های خوبی داریم خانم حسینی خیلی منطقی بر خورد میکنه و مارو درک میکنه خانم منتی هم خیلی مهربون هستن ما خیلی دوستشون داریم من خیلی خوشحالم توی این مدرسه هستم .
بعضی ها سوال پرسیدن که بین مدرسه ..... و امام محمد باقر کدومشون بهتره خب مدرسه امام محمد باقر خیلی عالیه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا
(1398/06/11)
مدرسه امام محمد باقر مدرسه خوبیه، کم لطفیه اگه نکات مثبت مدرسه رو نادیده بگیرم کادر و معلمان مدرسه خیلی به نظرات اولیاء و دانش آموزان اهمیت می دهند و براشون مهمه و برخورد توام با تکریم دارند، از نظر دبیرای مدرسه راضی بودیم بالاخره همه جا خوب و بد داره اما در مجموع ما خیلی راضی بودیم و آرزوی موفقیت براشون داریم.
دانش اموز مدرسه
(1398/05/14)
به نظرم مسئولین قوی عمل نمیکنن و از کادر مدرسه هم راضی نیستم
البته اگه از حق نگذریم دو تا از معلماش خوبن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یک دانش آموز
(1398/05/11)
من سال دهم رو توی این مدرسه بودم، نکات مثبت مدرسه کارکرد عالی معلم فیزیک مدرسه می باشد و انتظار داریم مسئولان انتقدپذیر باشن..
از قبولی های کنکور راضی نبودم و برای کنکور پیشنهاد نمیکنم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ر.م
(1398/04/29)
به نظر شما بین مدرسه شاهدوآبسال و محمد باقر کدام سطح علمی بالایی دارد لطفا راهنمایی کنید؟
منتقد
(1398/04/28)
به نظرم مدرسه معمولی و نمیشه گفت نمونه، ما دهم ها امسال چندبار معلم عوض کردن، معلم فیزیکمون ولی خوب بود و معلم عربی هم خیلی خوب بود.
از برنامه ریزی مدرسه راضی نبودم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1398/04/20)
از نحوه تدریس راضی نیستم
به نظرم برخورد کادر مدرسه مطلوب نیست
بیش از این توقع داشتم ازشون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دنیا
(1398/04/14)
سلام، دبیرای درسهای شیمی و ریاضی مدرسه چه کسانی هستند؟ بچه هایی که این مدرسه درس خوندین رضایت داشتین؟ چند زنگ در هفته شیمی و ریاضی هست؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
مینو
(1398/04/08)
سلام. این مدرسه در پایه های مختلف چند کلاس در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی داره؟
به طور متوسط تعداد دانش آموزای هر کلاس چند نفره؟
بازدید کننده سایت
(1398/03/31)
ببخشید شهریه چقدره؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
دانش اموز امام محمد باقر
(1398/03/26)
باسلام من دو سال در این مدرسه بودم و از محیط مدرسه راضی هستم از سطح درسی ام متوسطه .خانم مصطفی لو دبیر فیزیک عالی هستنو رابطه خوبی با بچه ها دارن.معلم ریاضیمون خانم پورایمان هم بنظر من خیییلی دوست داشتنی و عالی در تدریس هستند.معلم زیستمون امسال بازنشسته میشن و از نظر تدریس در سطح متوسط هستند.ولی من از معلم شیمیمون زیاد راضی نیستم چون سر کلاس چیز زیادی از درس نمیفهمیدم.معلم عربیمون خانم گودرزی هم خوب هستن به نظرم دبیر انسان و محیط با بچه ها برخورد خوبی ندارن.البته با بعضی از بچه ها.و فکر میکنم ک ب بعضی از دروس نباید بیش از حد اهمیت داده بشه مثل انسان و محیط و کارافرینی ولی از ما کار میخوان.کادر معاونت هم عالی هستن و دلسوز و روی بچه ها کنترل دارن.سال پیش دوازدهما تا ساعت هفت مدرسه بودن و واقعا بی برنامه درس میخوندن ولی امسال تا ساعت چهار گفتن ک باید مدرسه باشیم و ب ما گفتن ک معلما بدلیل قانون جدید همه خانم هستن و باتجربه بالا.من خودم ب شخصه خیلی این مدرسه رو دوس دارم و راضی ام
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر سایت
(1398/03/08)
سلام . من درسم قبل اینکه اینجا بیام عالی بود اینجا که اومدم به نظرم افت کرد برای کنکور..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/27)
برای کسایی که مشتاق هستن که به این مدرسه بیان باید بگم که از نظر آموزشی فقط خانم مصطفی لو دبیر فیزیک خوب هست که کنکوری کار میکنن و از نحوه آموزش بقیه راضی نیستم..
انتظار داریم به انتقادات بچه ها بیشتر رسیدگی بشه ..
از نحوه برگزاری آزمون ها هم راضی نیستم..
برای کنکمور پیشنهاد نمیکنم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز دوازدهمی
(1398/02/26)
سلام من دانش آموز این مدرسه هستم و امسال میرم دوازدهم، به نظرم برنامه ریزی خوبی نداشت، اسم دبیرای که داده بودن رو نیوردن، البته دبیر خوب مثل فیزیک و زیست هم هست
در کل راضی نبودم..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
حدیث
(1398/02/09)
سلام ببخشید این مدرسه رشته انسانی هم داره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
سارا
(1398/02/04)
می خوام بدونم برای رفتن به طراحی دوخت با چه معدلی قبول می کنن، مدرسه امام محمد باقر؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
مریم
(1398/01/30)
من نهم هستم و می خواستم بدونم کی باید ثبت نام کنم آزمون از کتاب نهم هستش فقط یا هفتم و هشتم هم هست
لطفا یکی جواب بده ممنون 💜
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/21)
ظرفیت مدرسه چقدره؟ و درصد قبولی (حدودی) تو آزمون مدرسه (نهم به دهم)؟
لطفا درباره ی نحوه درس دادن و سطح مدرسه بیشتر توضیح بدید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
م.ع.
(1397/12/16)
به نظرم سایت تیزلند حق نداره انقدر نظراتو تغییر بده و تو سایت بذاره
اگه میخواید نظر بدیم همونو بذارین تو سایت
اگه نه هم بگین که نظر ندیم
نظر من رو هم پاک کنید چون کاملا یه چیز دیگه از توش دراوردین و این از لحاظ قانون این حقو به من میده که از سایتتون شکایت کنم
پاسخ :
با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
م.ع.
(1397/12/13)
پاین مدرسه را پیشنهاد نمیکنم از لحاظ درسی به نظرم سخت گیرن و انتظار داریم بیشتر به دانش آموزان توجه کنند..
نقطه مثبت مدرسه خانم مصطفی لو دبیر فیزیک هستن که ایشونم معلوم نیست سال دیگه باشن یا نه، امیدوارم مسئولین این پیام رو ببینن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/12/07)
سلام ، این دبیرستان به نظرم خوب نیست.
از نحوه برخورد کادر با دانش آموزان هم راضی نیستم ..
پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1397/10/26)
شرایط ثبت نام لطفا ؟؟و اینکه هزینه ای هم برای ثبت نام باید پرداخت بشه؟؟ و اینه چون این مدرسه نمونه دولتی هست امتحان ورودی داره؟؟اگر داره، زمانش کی هست؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
منتقد
(1397/10/13)
تو لیست مدارس هم تراز اسم .... رو آورده بود، که به نظرم هم سطح نیستن، البته به نظرم سطح درس دادن بد نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/06)
سلام .
پنجشنبه ها تمام مدارس تعطیل است . ولی در این مدرسه روز پنجشنبه امتحان میگیرند.
درست نیست .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
منتقد
(1397/10/02)
من زیاد از سطح درس دادن راضی نیستم. باید خیلی سطح بالا تر کار بشه ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/24)
از یکی از معلم ها راضی نیستم و به نظرم باید دلسوز باشند..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الناز
(1397/09/16)
به نظرم قبولی کنکور قابل توجه نیست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/08/26)
معلم فیزیک ما که ریاضی هستیم(خانم رضایی) خیلی خوبه ولی تا حالا چند بار معلم ریاضی و هندسه عوض کردیم ولی الان وضعیتش بدک نیست.خود دانش آموز باید درس بخونه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/08/25)
این مدرسه از نظر برنامه درسی فوق العاده عمل می کنه خیلی عالیه اخیرا مشاور تحصیلی جدیدی اومده که خیلی برای تقویت روحیه دانش آموزان وایجاد انگیزه عالی کار میکنه وخصوصا نیروی جوان وپر انرژی هست معلمای خوب وفهیمی داره دلسوزاته درس می دهند.
کادر مدرسه هم عالی ورفتار خیلی خوبی با اولیاءدارند.
من از نظر درسی تعریف زیادی از مدرسه شنیده بودم والحمدلله از نظر تربیتی ومذهبی هم فعالیت های خیلی خوب وجذابی دارند واقامه نماز در این مدرسه نسبت به مدرسه ای که قبلا دخترم درس می خوندبسیار عالی هست.
خدا رو شکر می کنم که از این لحاظ خواسته های مارو بر آورده کرده.
اززحمات تمام مسئولین مدرسه سپاسگزارم
فرشته
(1397/06/27)
سلام من 4 سال در این مدرسه تحصیل کردم و الان که به گذشته نگاه میکنم، پشیمانم از اینکه به این جا آمدم.
به نظرم کادر آموزشی ضعیف و انتقادپذیر نبودن.
چون من نظرات دوستان و همکلاسی ها را در این چند سال شنیدم خواهش میکنم نظرات من را منتشر کنید..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/05)
سلام . مدرسه تا ساعت سه بعد از ظهر است . دانش آموزان خیلی دیر تعطیل میشوند . و تا با سرویس به خانه برسند خیلی دیر میشود .😭😭😭
کاش ساعت دو تعطیل می شدند .
بازدیدکننده سایت
(1397/06/05)
سلام .
میشه جواب بدید .
مدرسه شاهد بهتره یا اینجا ؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/11)
تو رو خدا این مدرسه نرید...
من یک سال تو این مدرسه درس خوندم، اما پروندمو گرفتم رفتم جای دیگه که قابل مقایسه با مدرسه امام محمد باقر (ع) نیست.
به نظرم کادر ضعیفی داره و از مسئولین که به بچه ها توجه نمیکنن راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر
(1397/04/03)
سلام به نظر من کادر مدرسه جوان نیستن، و اگر از نیرو های قوی و جوانتر استفاده می کردند بهتر بود. به نظر من تقریبا نصف دبیراشون خوب هستند. من از اینکه فرزندم در این مدرسه بود راضی نبودم( گرچه به امید محیط مناسب و کادر دبیری خوب ثبت نام کرده بودم) برای ثبت نام بیشتر تامل کنید.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/27)
من دانش آموز یازدهم انسانی و اولین دوره انسانی بودم دبیرستان برای ریاضی و تجربی ها خوبه البته از دولتی ها بهتره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/08)
میشه بگین شهریه چقدره؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/31)
به نظرم کادر آموزشی خوبی نداره، به نظرم مشاور مدرسه هم باید بیشتر فعال باشن..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/02/24)
شمایی که گفتید من بین مدرسه فرهنگ و محمد باقر کدومو انتخاب کنم
من به شما پیشنهاد میکنم مدرسه فرهنگ برید
برای رشته ی انسانی مدرسه ی خیلی خوبیه و بیشتر رتبه های تک رقمی کنکور(برای رشته انسانی) مال مدرسه فرهنگ هست
(1397/02/24)
من تعریف این مدرسه رو زیاد شنیدم و خیلی دوست داشتم که برای سال دهمم بیام این مدرسه ولی متاسفانه دیر رفتم گفتن پر شده 😔
امسال نیومدم سال یازدهم حتما میام چون واقعا مدرسه خیلی خوبیه هر کی رفته راضی بوده 👌
بازدیدکننده سایت
(1397/02/14)
برای رشته تجربی مدرسه خوبی است یا نه ؟
اا
(1397/01/27)
سلام ازمون ورودیش خیلی سخته؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/01/20)
سلام من دخترم دانش اموز این مدرسه هست
متاسفانه چند ماهی هست انتن مخابرات دقیقا در محل اتصال پشت بام مدرسه به مسجد مجاور کار گذاشته شده و این امواج باعث بوجود امدن مشکلات حادی ریزش مو فرزندم شده و تا کنون علیرغم پیگیری هیچ نتیجه ایی نگرفته ام
خواهشا هنگام ثبت نام مدرسه به این مسایل حتما دقت نمایید تا با مشکلات بعدی مواجه نشوید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار
(1396/10/19)
سلام من الان نهم هستم و میخواستم بدونم کادر اموزشی مدرسه چطور هست و شهریه ای که هر سال میگیرن چقدر هستش و ایا این مدرسه ازمون ورودی داره؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/10/14)
بین نمونه دولتی های دیگه مثل الهام و فراست و فدک از سطح بهتری برخورداره.
ولی از غیر دولتی های خوب پایین تره.
(1396/10/12)
سلام من الان در اینجا درس می خونم.رشته ی تجربی یازدهم.
به نظرم بچه ها ارزش مدرسه را بالا بردن و کادر آموزشی سطح پایینی دارد..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/09/27)
سلام
من دانش آموز دهم این مدرسه هستم.به نظر من مدرسه معمولیه و نمیشه بهش گفت نمونه.طی سال کتابهای کمک آموزشی زیادی گرفتیم ولی رو هیچ کدوم کار نمیکنیم .امتحانات سخت ولی من فکر میکنم سطح درس دادن پایینه.دوسه تا از معلم ها هستند که چند روز مونده به امتحان چند درسو باهم میدن و کار نمیکنن ولی انتظار بالا دارن. تنها معلم جغرافی این مدرسه خانم محوی بهترین معلم هستن ک خیلی روی نمرات و سطح درسی بچه ها حساسن.درسته معلم های دیگه کنکوری درس نمیدن ولی سطح علمیشون بالاست .من افت شدید تحصیلی پیدا کردم و کسانی ک شدیدا درس میخونن از الان از درس زده شدن طوری که فقط چند روز بین امتحانات ترم و نیم ترم فاصله هست و ما چهارهفته امتحان نیم ترم دادیم چهار هفته هم امتحان ترم در انتظاره.خانم مومنی و خانم حسینی معاون های مدرسه خیلی پیگیر و خوب هستن.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/21)
سلام من از مدیریت و معاونین بسیار سپاسگزارم و همچنین دبیران قوی که توی کادر آموزشی چیده شدن . دخترم در رشته ریاضی این مدرسه تحصیل میکنه و حقیقتا مدرسه قوی و خوبیه
اه افسوس
(1396/07/25)
مدیریتی بسیار ضعیف دارد بارها به مدرسه رفتم که ایشان را ملاقات کنم اما دزمدرسه حضور نداشته برای کلاس تقویتی به اولیا پیام دادن برای ثبت نام بیان مدرسه وقتی میری میگه نیاز به شما نیست همان ثبت نام دانش آموز کافی است میگم پس چرا ما رو کشاندی مدرسه ؟ جواب ندارند
این پیامک مدرسه است
اولیا محترم با سلام : به اطلاع می رساند چنانچه متقاضی ثبت نام در کلاسهای پنج شنبه در دروس فیزیک شیمی ریاضى و.....می باشید در روز های دوشنبه سه شنبه چهارشنبه همین هفته به سرکار خانم مومنی نسب پایه تجربی و سرکار خانم حسینی پایه ریاضى و انسانی جهت ثبت نام مراجعه فرمایید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1396/07/21)
ببخشید میخواستم بدونم من که الان دارم نهم میخونم و معدل کل سال هشتمم 20 و معدل کل سال هفتمم 19/90 بوده امکان داره قبول بشم یا نه و دوم این که این مدرسه چقدر شهریه میگیرن ؟
ر.م
(1396/05/18)
مدرسه امام محمد باقر یک مدرسه عالی وخیلی خوبیه از مدیریت محترمش خانم عطارد کمال تشکر را داریم وهمچنین از کادر مجرب و فعالش فوق العاده اس
معلم های خیلی خوبی داری وبرنامه های درسی هم عالی امیدوارم از امکانات این مدرسه بخوبی استفاده کنم وکنکور رتبه عالی کسب کنم که جبران زحمات مسئولین مدرسه را نمایم. خدا توفیشون بده
علی
(1396/04/15)
سلام خسته نباشید ببخشید نتایج ازمون نمونه دولتی چه زمانی اعلام میشود؟
بازدیدکننده سایت
(1396/04/07)
به نظرم اصلا مدرسه ی خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/30)
سلام ورودی یازدهمم داره؟
اسدی
(1396/03/28)
با سلام من سال یازدهم هستم میخواستم بدونم دبیر زیست شناسی مدرسه چطوریه شما راضی هستین یا نه
(1396/03/24)
سلام می خواستم بدونم برای ازمونش بیشتر باید کجاهاش و بخونیم؟؟؟؟
بازدید کننده سایت
(1396/03/20)
می خوایتم بدون این مدرسه برای ورودی های جدید نهم محدودیت معدل مشخص کرده؟با معدل حدودا میشه وارد شد؟
19.5
(1396/03/07)
معلمای مدرسه در کل از نظر اخلاقی و سواد تو این مدرسه چطورن؟
(1396/02/17)
Slm
Mn paye dahomm
mikham madrsmo avz konm
mikhsm bdonm mitonm biam to in mdrse ya vorodi ndre?
ن.ع
(1396/02/12)
ایااین مدرسه ورودی یازدهم هم داره؟؟؟
بازدید کننده سایت
(1396/02/12)
به نظرم قبلا که معاون اموزشی مدرسه خانوم مونسان بود میشد رو مدرسه حساب کرد ولی الان نه ، از مدیریت راضی نیستم
بازدید کننده سایت
(1396/02/05)
سلام
من سال نهم هستم.معدل نوبت اولم ١٩/٨٦ بود اما خیلی استرس دارم که نتونم ازمون ورودی امام محمد باقر قبول شم یا اگه قبول شدم از بقیه بچه های اون جا کمتر باشم .اگر ممکنه از مدرسه امام محمد باقر یکم بیشتر توضیح بدین
بازدید کننده سایت
(1396/02/04)
با سلام ، ایا رشته انسانی دارد یا خیر ؟ ممنون اگر پاسخگو شوید
ف م
(1395/12/01)
من میخواستم بدونم مدرسه دولتی،با مدرسه نمونه دولتی چه فرقی دارد اگر میشود بگوید
پاسخ : دوست عزیز برای ورود به مدرسه ی نمونه دولتی، مثل مدارس تیزهوشان باید در آزمون ورودی پذیرفته شوید. این به این معنی است که مدارس نمونه دولتی از سطح بالاتری برخوردارند و دانش آموزان در این مدرسه از نظر سطح علمی یکدست هستند.
هستی توفی
(1395/10/01)
سلام . من پایه ی ششم ابتدایی تحصیل میکنم و بین مدرسه ی سعدی و امام محمد باقر (ع) نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . به هر دو سایت سر زدم هم مدرسه ی سعدی و هم این مدرسه . اما از هر دوی اینا به جز خوبی چیزی ندیدم . خواهشمند نسبت به این مدرسه واقعی نظر بدین .
و اینکه ایا این مدرسه امتحان ورودی داره و یا خیر ؟ و برای شرکت در این امتحان باید چه کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
(1395/07/01)
ببخشید برنامه سال جدید رو قرار بوده توی سایت بزارید نمیزارید؟؟
ن.م
(1395/06/29)
دوستان من در این مدرسه درس خوندم هم مدیر مدرسه خانم عطارد و هم کادر بسیار خوب وباسوادی داره پبشنهاد می کنم اینجا برای تحصیل انتخاب کنید چون بیشتر از بقیه مدارس برای نظر دانش آموز اهمیت قایل می شوند.
مطلبی
(1395/06/06)
سلام دوستان من در این مدرسه درس خوندم و این مدرسه رشته ی انسانی نداره. باید بگم رفتار کادر مدرسه فوق العادست و از نظر اخلاقی بچه ها عالین. رقابت بالایی بین بچه ها هست. شما توی این مدرسه میبینید که سرکار خانم عطارد به نظرات بچه ها بسیار اهمیت میدن که بهتون قول میدم که توی هیچ مدرسه ای شما این میزان توجه رو نمیبینید. مدرسمون سال گذشته معدل نهایی بچه ها توی منطقه اول شدو 3تا از بچه ها در مسابقات فیزیک مقام اول کشوری رو اوردن و امسال که ما اولین گروه کنکوری نمونه دولتی بودیم رتبه های 3رقمی و برتر زیادی داشتیم و بچه هایی که به امید مدرسه ای بهترسال پیش از این مدرسه رفتند خیلی ضرر کردن و رتبه ی چشمگیری نیاوردن درحالی که انتظار میرفت رتبه های خیلی خوبی بیارن.به هر حال انتخاب با شماست. موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1395/04/23)
من رشتم انسانیه نمیدونم بین مدرسه فرهنگ و نمونه امام محمد باقر کجا برم؟
لطفا دانش آموزایی که تو نمونه درس میخونن نظرشون رو بگن
(1395/04/19)
سلام من هم در محمد باقر ثبت نام کرده ام هم در مدرسه شاهد بودیم نطرتون کدومش بهتر؟؟؟
بازدید کننده سایت
(1395/04/06)
دو تا سئوال:
1-فرق بین «متوسطه عمومی» و «دوره اول» چیست؟
2-این مدرسه را در مقایسه با مدرسه سعدی چگونه ارزیابی می کنید؟
ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید.
ف ر
(1395/04/04)
این مدرسه توان علمی خوب، وبرنامه های زیادی برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان داره چون دخترم دراین مدرسه درس میخونه خیلی راضی هستم خصوصا از معلمان این مدرسه خصوصا در پایه سوم بی نهایت سپاسگزارم چون برای موفقیت بچه ها فوق العاده تلاش میکنند.
(1395/03/22)
باسلام من نظری ندارم من دانش آموزمدرسه نمونه دولتی آسیه ناحیه6 اصفهان هستم وبا معدل20پایه هشتم راقبول شدم سوالم اینست:مدرسه امام محمدباقر`بانو نرجس بصیری،درشهدا`برای پایه نهمم چطورمدرسه ای است؟
بازدید کننده سایت
(1395/03/18)
من خودم دانش آموز این مدرسم زیاد خوب نیست
رفیعی
(1395/02/18)
سلام دبیرستان امام محمد باقر (ع) سطح علمی خیلی خوبی داره . خصوصا واسه امتحان نهایی ها عالی برنامه دارن . خیلی هم در زمینه های مختلف درخشیده . من پیشنهادش می کنم . واسه ثبت نام هم اگه ورودی جدید هستید یعنی قبلا تو مدارس نمونه دولتی نبودید باید واسه آزمون ثبت نام اینترنتی کرده باشید که اطلاعات کامل ترش رو جلوی مدرسه نصب کردن
م.م
(1395/02/13)
سلام من میخواستم بدونم این مدرسه خوب است یا نه ؟
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.
(1395/02/13)
من در منطقه 6 هستم می خواستم بدانم برای ثبت نام در این مدرسه باید چکار کنم لطفا راهنمایی نمایید
احمدی
(1395/02/01)
من در همین مدرسه درس می خونم قبل از اینجا در مدرسه سعدی درس می خوندم با توجه به مقایسه این دو تا به نظر من مدرسه امام محمد باقر نسبت به سعدی سطح پایینی داره. احساس من اینه که کادر اجرایی و آموزشی این مدرسه برای دانش آموزان اهمیت لازم رو قائل نیستند. من این مدرسه رو به کسی پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1395/01/13)
من نظر ندارم میخوام بدونم چطور باید دخترم رو اونجا ثبت نام کم از طریق آموزش پرورش هم احتمالا باید حضوری وقت بذارم برم بپرسم چون کسی تلفنی پاسخگو نبود و من مرخصی ندارم متاسفانه .