سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


این هنرستان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده در زمینه آموزش مجازی، از هنرستانهای پیشرو در این زمینه است.

درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی میلاد

مدرسه میلاد یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 4 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان رسالت- خیابان هنگام - ابتدای خیابان شهید طاهرخانی - روبروی شهرداری منطقه 4 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 77890833 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم منوچهر شهیدی فر و موسس آن نصرت الله اسکندری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://hmilad4.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,321 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3234)

مدرسه میلاد، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : میدان رسالت- خیابان هنگام - ابتدای خیابان شهید طاهرخانی - روبروی شهرداری منطقه 4

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبتکر اندیشمند
» مدرسه یاس نبی
» مدرسه سما 2
» مدرسه مروا
» مدرسه قیاس
» مدرسه امید آینده
» مدرسه شادآموز
» مدرسه فردوسی حکیم
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه خاتم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانشجو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه محسن
» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه بین الملل سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه مشکوه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه روشنگر

» مدرسه خاتم

» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1397/12/18)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/09/22)
با سلام مدیر بسیار خوبی دارد همچنین معلم های بسیار خوبی دارد اما از برخی از معلم ها راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/12/23)
با سلام خدمت مدیران سرزمین تیزهوشان و بازدید کنندگان این سایت وزین
هنرستان فنی حرفه ای میلاد باسابقه ترین و یکی از برترین مدارس غیردولتی منطقه 4 میباشد. امسال 20 سال از تاسیس این هنرستان می گذرد و بیش از 3000 هنرآموز از این هنرستان فارغ التحصیل شده و جذب دانشگاه و بازار کار شده اند. نظراتی که در مورد برخورد جدی گفته میشود از اساس کذب است. این روش شیوه ای نخ نما و زشت به جهت خدشه دار کردن وجهه مدیریت هنرستان انجام می شود . این هنرستان در صورت تکرار این مورد حق شکایت و پیگیری از مجاری قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می داند.
(1396/12/09)
از یکی از معلم ها راضی نیستم چون تا بحال چندبار شده گفتم درس رو متوجه نمیشم گفته برو از رو کتاب بخون
میگم مشکل دارم متوجه نمیشم
میگه از فلانی بپرس
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا
(1396/08/10)
از مسئولین مدرسه راضی نیستم.با پسر من در اوج غرور جوانی برخورد جدی شده. از نظر شهریه و کلاس خصوصی دبیران باید به عرضتون برسانم که هزینه ها بالاست. ای کاش اونقدری که پول میگرفتند خدمات هم داشتند...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
منوچهر شهیدی فر مدیریت هنرستان میلاد
(1396/05/01)
با سلام
به هیچ عنوان تنبیه فیزیکی و بدنی در این هنرستان انجام نمی گیرد . مدیریت این هنرستان با سابقه ترین مدیر در سطح استان می باشند. دلیل این موضوع رتبه اول بودن دانش آموزان این هنرستان در کنکور سراسری می باشد .
این هنرستان از سال 86 تاکنون همواره رتبه اول امتحانات نهایی را در سطح منطقه کسب نموده است .
اولیا
(1395/11/20)
از مدرسه و مدیریت اصلا راضی نیستم. با دانش آموزا برخورد جدی میشه
به نظرم نظارت روی دانش آموزا باید بیشتر باشه.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.