سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره بازرگانی و حرفه ای پسرانه عادی دولتی سردار سازندگی

مدرسه سردار سازندگی یک مدرسه پسرانه در مقطع بازرگانی و حرفه ای است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان شهید ناطق نوری(باغ فیض )، خیابان شهید ابراهیم نور ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44435434-44442000 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد جواد اردلان است.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است. این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 12,261 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 3 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 3 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3847)

مدرسه سردار سازندگی، بازرگانی و حرفه ای عادی دولتی پسرانه : بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان شهید ناطق نوری(باغ فیض )، خیابان شهید ابراهیم نور

این هنرستان در سال 1374 در منطقه 5 شهر تهران تأسیس گردید . رشته های قابل ارا ئه در این واحد آموزشی عبارتند از : نقشه کشی ، معماری گرافیگ و در سال تحصیلی 91 -90 رشته کامپیوتر
دبیران ،هنر آموزان و کادر اجرایی این هنرستان از تجربه و تخصص بالایی برخوردار بوده و اغلب در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به تدریس اشتغال دارند.هر ساله بالغ بر 90درصد از هنر جویان این هنرستان در دانشگاه ها فنی و حرفه ای پذیرفته می شوند . این هنرستان ضمن بر خورداری از کادر آموزشی مجرب ، فضا و امکانات کافی جهت استفاده هنر جویان را نیز دارا می باشد .
آدرس : تهران بلوار شهید اشرفی اصفهانی ، خیابان ناطق نوری ، خیابان شهید ابراهیم نوری پلاک 5
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه کمیل
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه طاهره
» مدرسه بنیان
» مدرسه مفید 2
» مدرسه گلهای شریف
» مدرسه ممتاز حنان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هاتف
» مدرسه نیکنام نوین
» مدرسه خیام
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه طراوت
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه سوده
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه آتیه‌سازان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)» مدرسه آل طه

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه نیکنام نوین

» مدرسه موفق

» مدرسه علوم

» مدرسه نوآور

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امید ایران
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مشکوه
» مدرسه اتحاد نوین
» مدرسه سرای دانش
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه مفید
» مدرسه موعود
» مدرسه انفورماتیک مائدهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1403/01/27)
با سلام از نظر درسی و میزان اهمیت و امکانات چطوره؟
از نظر مسائل اخلاقی و محیط روانی و سلامتش چطوره؟
برای دهم و رشته نقشه کشی میخوام
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حمید
(1399/06/08)
هنرستان سردار به واسطه ی مدیریت عالی جناب آقای اردلان زبانزده
ایشون هم کاردان هم دلسوز و هم پیگیر کار بچه ها هستن...کادر خوبی هم داره..من این هنرستان رو پیشنهاد میدم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/05/07)
مدیریت این مدرسه جناب آقای اردلان فوق العاده منظم دلسوز و کاردان هستند.نظم و انضباط مدرسه زیر نظر ایشان بسیار عالی اداره میشود