سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی امام علی (ع)

مدرسه امام علی (ع) یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده غرب تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه ستاری، بلوار فردوس شرق، کوچه ابراهیمی جنوبی، پلاک 8 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44003121 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم ناهید دادگستر نیا و موسس آن جامعه تعلیمات اسلامی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44003121 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44003121 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://jte.ir/web/emamalidd/2

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 16,739 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3370)

مدرسه امام علی (ع)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : بزرگراه ستاری، بلوار فردوس شرق، کوچه ابراهیمی جنوبی، پلاک 8

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کارآموز
» مدرسه شهید رجائی 1
» مدرسه روشنگران
» مدرسه سعادت 1
» مدرسه سحر
» مدرسه شایستگان
» مدرسه طلوع مهر
» مدرسه پویا
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه آفرینش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه درخشان
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه علوم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مبینا
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه سوده

» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سوده

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه جابر بن حیان
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه آفرینش
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه نیکالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده
(1402/03/20)
سلام // خطاب به پدری که در مورد روش آموزشی دبستان امام علی ع نظر داده اند ؛ واقعاً شما خودتان دستی در آموزش دارید؟ مگر می شود کسی خودش مربی باشد ولی زحمت های کادر دبستان را درک نکند؟ مطمئن هستید که فرزندتان مشکل آموزشی یا اختلال یادگیری ندارد؟ ما که جز از خودگذشتگی و کار جهادی چیزی ندیدیم ، ان شاءالله که خداوند سلامتی و توفیق روز افزان را به این مجموعه عطا فرماید.

پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1402/03/11)
سلام علیکم
به عنوان پدری که هم اعتقادات فرزندم برام اهمیت داره و هم سطح علمی مدرسه امام علی رو پیشنهاد نمی‌کنم.
مدرسه از نظر مباحث آموزشی ضعیفه.
متاسفانه روش شناختی به درستی اجرا نمیشه و صرفا سرپوشی برای کم کاری علمی مدرسه است.
به عنوان فردی که خودم در امر تدریس به دانش‌آموزان فعالم واقعا تاسف میخورم از اینکه دخترانی که قراره ان‌شاالله قشر متدین جامعه بار بیان اینقدر از نظر سطح آموزشی از سایر مدارس عقب باشند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/03/07)
با سلام به نظر من این مدرسه از نظر اعتقادی و پایبندی به این مسائل و بحث حجاب بسیار فوق‌العاده و پویا و در عین حال با جذابیت عمل می‌کند، شاید حالا از نظر علمی آن طور که خیل عالی باشد نباشد، ولی از نظر مذهبی عالی هستند و چون برای من مهم مسئله‌ی مذهب بود راضی هستم و همیشه دعاگویشان هستم و جالب اینکه من قبل از این مدرسه یک سال در مدرسه‌ی دیگری نوشته بودم که با عنوان مذهبی بود ولی اصلا آن اصالت اعتقادی در مدرسه دیده نمی‌شد و فقط به عنوان کلیشه‌ای بدون محتوا بخشیدن عمل می‌کردند، این را گفتم که در این زمینه تجربه‌ی فقط این مدرسه را نداشتم و واقعا اگر برایتان مسئله‌ی اعتقادی اهمیت دارد در ثبت‌نام این مدرسه شک نکنید که عالی هستند برعکس ظاهری که از مدرسه در بدو ورود می بینید و شاید به ذوقتان بخورد ولی به قدری کادر مدرسه صمیمی هستند که با تمام مسئولین آن احساس خواهرانه پیدا می‌کنید و کاملا می‌فهمید که چه قدر با شما همدرد در زمینه‌ی اعتقادی هستند، خدا خیرشان بدهد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/02/26)
باسلام و عرض ادب
من به عنوان ولی دانش‌آموز با توجه به سابقه تدریسم در دبیرستان، آشنا به محیط درسی و فرهنگی هستم متاسفانه از دبستان دخترانه امام علی (ع) رضایت ندارم به نسبت شهریه بالا که گرفته می‌شود سطح آموزشی و امکانات پایینی دارد
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/12/10)
با سلام دختران من در این مدرسه درس می خوانند و خیلی راضی هستم من دو معیار اصلی برای انتخاب این مدرسه داشتم. اول اینکه برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان از روی کرامت هست و دوم اینکه با توجه به اینکه مدرسه اسلامی است ولی محیط شاد و جذابی برای بچه ها فراهم کرده .مدرسه شناختی هست و در این زمینه واقعا موفق بوده . شهریه به نسبت مدارس دیگه پایین تر هست ولی از کیفیت کار چیزی کم نمی گذارند. فقط یه کم فضای مدرسه کوچک است ولی خب به نسبت هم جمعیت مدرسه کم است و این مشکل رو می پوشاند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/12/03)
سلام من از این 2 نظر آخر خیلی تعجب کردم،به عنوان مادری که دخترانم در این مدرسه تحصیل کردند هیچکدام از این موارد را قبول ندارم،با توجه به زحمت هایی که می کشند شهریه خیلی پایینه ، واقعا` برای تحقق فرهنگ اسلامی جهادی تلاش می کنند،ارتباط مربی ها با دانش آموزان خیلی عالیه،برای داشتن فرزندانی توانمند توصیه به ثبت نام در این مدرسه را دارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1401/12/02)
سلام ، بنظرمن واقعا مدرسه امام علی به آرامش دانش آموزانشان و اولیا اهمیت زیادی میدهد حتی میشه گفت یک سر وگردن از مدارس طرح آموزش غیر مستقیم بالاتر است و بهتر عمل کرده است بنظرم بهترین انتخاب اولیا در سطح تهران میتواند باشد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1401/12/02)
واقعا این مدرسه بسیار موفق در امر آموزش غیر مستقیم است بنظرم حتی از میزان که از برجسته ترین و یکی از معروف ترین مدارس تهران یا شاید هم ایران است عملکرد بهتری دارد.یکی از مهمترین بخش های مدرسه امام علی دخترانه این است که واقعا آرامش دانش آموزان و اولیا برایشان در اولویت قرار دارد.واقعا این مدرسه را برای خانواده های دغدغمه مند تهرانی توصیه میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/08/29)
من از این مدرسه راضی نیستم . با توجه به شهریه دریافتی امکانات مدرسه مناسب نیست . برای کلاس های فوق برنامه شهریه جدا گرفته می شه . به نظر من سیستم آموزشی مدرسه مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/02/08)
اگه دنبال عزت و احترام مدرسه به خانواده ها هستید، اگه دنبال سطح علمی بالا برای فرزندتان هستید، اگه دنبال روش مناسب تدریس برای فرزندتان هستید، توصیه میکنم به این مدرسه مراجعه نکنید، دختر من 6 سال از بهترین زمان عمرش و تو این مدرسه گذروند و متاسفانه روشهای بسیار غلط و سیاستهای مسوولین مدرسه باعث شد بسیار ضعیف بالا بیاد و هرسال که اعتراض به روش شون میکردم، توصیه به صبر میکردن که سال بعد جبران خواهد شد، اما وقتی دخترم و به چند مدرسه دیگه جهت ثبت نام می بردم، و میپرسیدن از کدوم مدرسه اومدید میگفتن یا پذی ش نمیکنیم و یا شرط میذاشتن که باید تلاش بسیار مضاعف داشته باشه.
مدارس دیگه میگن دانش آموزان دبستان امام علی ع بیسوادن
متاسفم واقعا که فرزندم و اینجا گذاشتم و به این مدرسه اعتماد کردم.
تازه با این شهریه بسیار بالا و کلی منت که سر آدم میذارن.
فرزند من جزو شاگرد اولای مدرسه بود ولی وقتی به مدرسه دیگه رفت فهمیدم که چقدر هم عقب تر از بقیه س.
از 5 امتیاز به این مدرسه، من با ارفاق 1 میدم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1398/03/29)
سلام.شهریه امسال چقدره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/29)
سلام دختر من کلاس سوم است از پیش دبستانی همین مدرسه می رفت ما خیلی هم از لحاظ آموزشی هم از نظر محیط راضی هستیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/18)
دختر من کلاس چهارم هستند از پیش دبستانی در این مدرسه تحصیل میکند.
پسرم تا کلاس هشتم میزان درس میخوند، مدرسه امام علی زیر نظر میزان و از روش میزان یعنی آموزش غیر مستقیم تبعیت میکنه و اسلامی بودن آن قابل تحسین هست و من شخصا از دخترانه ی میزان بیشتر قبولش دارم
ثنا جعفری
(1397/09/17)
خیلی عالی است
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1394/11/30)
سلام - با توجه به اینکه آقای دادگسترنیا جزو موسسین مدرسه میزان هم بوده اند آیا این مدرسه ارتباطی با مدرسه میزان دارد؟ این دبستان دخترانه در مقایسه با دبستان دخترانه میزان چگونه است؟
با تشکر