سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی روش نوین

مدرسه روش نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده آیت الله کاشانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کاشانی، سازمان آب ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم جمیله وفایی زنور و موسس آن منیر آقاجانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44003064 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,180 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3518)

مدرسه روش نوین، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : کاشانی، سازمان آب

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه الوند
» مدرسه مشاهیر آینده
» مدرسه سارا
» مدرسه فخامی 1
» مدرسه مصباح
» مدرسه درخت دانش
» مدرسه نور نرگس
» مدرسه بهپویان علامه طباطبایی
» مدرسه شهید احمدی روشن
» مدرسه امام صادق

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میعاد نور
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مبینا
» مدرسه عترت
» مدرسه ندا
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه موعود
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
هانیه محمدرحیمی
(1396/02/28)
من فقط1سال درسال ششم در این مدرسه درس خوندم واقعا مدرسه خوبی بود و واقعا این مدرسه باعث شد که من به موفقیت های خوبی برسم مثل اینکه در آزمون تیزهوشان قبول شدم و الان که متوجه تعطیل شدن این مدرسه شدم خیلی ناراحت شدم
بازدید کننده سایت
(1395/05/02)
با سلام من هم برای ثبت نام اقدام کرده بودم که متوجه تعطیلی مدرسه شدم . میشه اولیای محترمی که دختراشون اونجا بودند بفرمایند . علت تعطیلی مدرسه چه بود . ممنون
بازدید کننده سایت
(1395/04/22)
دختر من ٢ سال تو این مدرسه درس خوند خیلی راضی بودم امسال کلاس ششم میره که با نهایت تاسف فهمیدم که دیروز مدرسه لغو امتیاز شده
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/10)
دختر من ٢ سال در این مدرسه بود و من خیلی راضی بودم پشتیبان دخترم خیلی بهش کمک میکرد تمام اشکالاتش را برطرف میکرد
کاظمی
(1395/01/27)
دختر من تنها یک سال درمقطع ششم درس خوند و باید بگم که واقعا از کادر مدرسه و معلمها راضی بودم بخصوص خانوم ایمانی دبیر ریاضیات که تحول اساسی برای دخترم ایجاد کرد و البته سیستم درسی و ازمونهای دوره ای هم خیلی موثر بود ولی افسوس که مقاطع دیگه تحصیلی سرای دانش به منطقه غرب خیلی دوره
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند